کار در استرالیا

کار در استرالیا

کار در استرالیا

کار در استرالیا و شرایط مهاجرت به استرالیا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت و اخذ اقامت استرالیا چگونه است ؟ آیا با مهاجرت کاری به استرالیا و اخذ ویزای کار در استرالیا  آشنایی دارید؟ شرایط کار در استرالیا و راههای اخذ اقامت استرالیا از طریق کار چگونه است ؟ راه ها و قوانین کار در استرالیا و اخذ ویزای کاری استرالیا به چه صورت است ؟ آیا مهاجرت به کشور استرالیا از طریق مهاجرت کاری به استرالیا و کار در استرالیا و اخذ ویزای کار در استرالیا  مانند ویزای ۱۸۹ استرالیا و یا ویزای ۱۹۰ استرالیا و یا ویزای ۴۸۹ استرالیا امکان پذیر است؟  راه های مهاجرت کاری به استرالیا و مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار استرالیا و کار در کشور استرالیا چیست؟ همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و در خصوص کار در استرالیا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

چه شرایط و مهارت هایی جهت اخذ ویزای کار در استرالیا از طریق تخصص مورد نیاز است؟ آیا از طریق کار در استرالیا می توان اقامت دائم استرالیا را بدست آورد؟

آیا از مشاغل مورد نیاز در استرالیا اطلاع دارید؟ کشور استرالیا در چه صنایعی با کمبود نیروی انسانی مواجه است؟ آیا امکان دریافت دعوتنامه جهت کار در استرالیا وجود دارد؟ شرایط کلی زندگی در استرالیا چگونه است؟

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   بورسیه تحصیلی در استرالیا

فایل صوتی مقایسه اسکیل ورکر استرالیا و تحصیل استرالیا

ویزاهای کاری و تخصصی استرالیا را می توان به دو گروه ویزای دائمی و ویزای موقتی تقسیم کرد. ویزاهای کاری دائمی خود به دو نوع ویزای تخصصی مستقل و ویزای تخصصی منتخب برای افراد ماهر و متخصص تقسیم بندی می شوند.

اتباع خارجی غیراسترالیایی بدون نیاز به اسپانسر می توانند جهت اخذ ویزای تخصصی مستقل (زیرمجموعه ۱۸۹) استرالیا درخواست بدهند.

افراد متخصص و متقاضی کار در کشور استرالیا باید مدارک خود را جهت ارزیابی ارسال کنند، البته پیش از این فرد باید در تست امتیازات دولت استرالیا حداقل امتیاز لازم را کسب کرده باشد. حداقل امتیاز جهت بررسی مدارک متقاضی ۶۰ امتیاز است.

شما عزیزان اگر خواهان کار در کشور استرالیا و اخذ ویزای کار در استرالیا هستید و می خواهید در رابطه با راه مهاجرت کاری به استرالیا اطلاعات مفیدی داشته باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی اتریش و شعبه مرکزی در وین به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص شرایط کار در استرالیا و همچنین قوانین کار در استرالیا به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید .

 

افرادی که مدارکشان بالای ۶۰ امتیاز کسب کنند پیش از ارزشیابی یک کد مخصوص برای کار در کشور استرالیا دریافت می کنند که نشان خواهد داد این افراد صلاحیت انتخاب و درخواست فعالیت و اشتغال در چه زمینه و رشته ای را دارند.

در مرحله ی بعد تمام مدارک به مرکزی ارسال خواهد شد که تمام افراد متقاضی کار در کشور استرالیا در آن بر اساس امتیازات مدارک خود با هم رقابت خواهند کرد.

در صورت تأیید مدارک در این مرحله، متقاضی کار در کشور استرالیا و اخذ ویزای کار در استرالیا موظف است چند معاینه ی پزشکی را پشت سر گذاشته و توسط پزشک معتمد سفارت استرالیا از نظر سلامت جسمی و روحی تائید شود و سرانجام بتواند ویزای مربوطه را اخذ کند.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   سرمایه گذاری در استرالیا

 

جهت اخذ ویزای تخصصی کار در کشور استرالیا منتخب برای افراد ماهر و متخصصین (زیرمجموعه ۱۹۰) پیش از ارزشیابی مدارک، افراد باید دست کم ۶۰ امتیاز کسب کرده باشند. علاوه بر شرایط امتیازبندی یک ارگان، اداره یا شرکتی دولتی در یکی از ایالات کشور استرالیا باید اسپانسر فرد جویای شغل شده باشد.

یکی از شروط ویزای ۱۹۰ این است که فرد متقاضی کار در کشور استرالیا و اخذ ویزای کار در استرالیا دست کم دو سال نزد اسپانسر دولتی خود مشغول به کار باشد و در صورتی که یک سال از این مدت را به طور تمام وقت اشتغال داشته باشد می تواند اقامت دائم خود را دریافت کند.

دومین گروه ویزاهای کاری و تخصصی استرالیا که در ابتدا به اخذ ویزای موقت می انجامد، ویزای زیرمجموعه ۴۸۹ یا ویزای اسپانسر منطقه ای است. جهت اخذ این نوع ویزا نیز مدارکی که بالای ۶۰ امتیاز دریافت کرده باشند امکان ارزیابی توسط مراجع مربوطه را خواهند داشت. از این گذشته افراد باید یک اسپانسر دولتی نظیر ادارات، شرکت ها یا کارگاه های دولتی در یکی از ایالات استرالیا داشته باشند.

اعتبار این نوع ویزا معمولاً ۴ ساله است و متقاضیان کار در استرالیا و اخذ ویزای کاری استرالیا در سمت ها و مشاغل از پیش تعیین شده و محدودی اشتغال خواهند یافت. از ابتدای تاریخ ویزای چهار ساله دارندگان ویزا متعهد به انجام کار به مدت حداقل دو سال در شغل تعیین شده توسط دولت هستند. البته دست کم یک سال از این مدت را باید بطور تمام وقت مشغول به کار باشند .

سیستم امتیازبندی براساس شرایط بخصوصی است که عبارتند از: سن، مدرک زبان انگلیسی، سوابق کاری،  مدارک تحصیلی و همچنین امتیازاتی که به مهارت های افراد همراه با شخص اصلی متقاضی کار در استرالیا و ویزای کاری استرالیا ویزای تخصص و مهارت تعلق می گیرد.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا ۲۰۱۷

 

در خصوص کار در کشور استرالیا و اخذ ویزای کاری استرالیا لازم به ذکر است که داشتن اسپانسر از هر یک از ایالات استرالیا نیز در انواع ویزاهای ۱۹۰ و ۴۸۹ امتیاز ویژه ای دارد.

امتیازات شرایط مختلف در کار در استرالیا و اخذ ویزای کاری استرالیا حدوداً به شرح زیر است:

 • سن افراد متقاضی کار در استرالیا ۱۵ تا۳۰ امتیاز
 • مدرک زبان انگلیسی ۱۰ تا ۲۰ امتیاز: حداقل امتیاز برای افراد دارای IELTS 7 است و نمرات بالای ۷ امتیاز بیشتری کسب می کنند.
 • امتیاز سوابق کاری بین ۵ تا ۱۵ متغیر است.
 • امتیاز مدارک تحصیلی حداقل۱۰ تا حداکثر ۲۰ است.
 • اگر به مهارت و تخصص همراه امتیازی تعلق بگیرد، این امتیاز ۵ خواهد بود.
 • داشتن اسپانسر ایالتی نیز ۵ تا ۱۰ امتیاز ویژه دارد.

متقاضیان عزیز کار در کشور استرالیا و اخذ اقامت استرالیا از طریق تخصص می توانید با وکلای حقوقی و کارشناسان مجرب و مسلط به امور بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش بزرگترین موسسه حقوقی در خاورمیانه تماس حاصل نموده و در خصوص کار در کشور استرالیا و چگونگی اخذ ویزای کار در استرالیا و راه های اخذ ویزای کار در استرالیا و مهاجرت کاری به استرالیا و اخذ اقامت استرالیا از طریق کار مشاوره ی تخصصی و رایگان مجموعه بهره مند شوید. به علاوه جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی شرایط کار و زندگی در استرالیا، مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص و اخذ اقامت استرالیا ، آشنایی با انواع ویزاهای کار در کشور استرالیا و اقامت دائم استرالیا و اخذ تابعیت استرالیا و اخذ شهروندی استرالیا با کار در استرالیا نیز شرایط اخذ ویزای کاری استرالیا پیشنهاد می شود به سایر مقالات موجود در وبسایت موسسه حقوقی ملک پور رجوع کنید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (28 نظرات, میانگین: 4٫86 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 پاسخ
 1. احسان گفته:

  سلام عرض شد وقت بخیر
  بنده ۲۸ ساله و مهندس عمران و خانمم مهندسِ صنایع هستش.
  و مشغول به ساخت و سازِ مسکن و همچنین عضو سازمان نظام مهندسی و نظارت بر ساختمان ها هستم.
  در ضمن مشغول یادگیریِ زبان انگلیسی هم میباشیم.

  در لیست شغل هایِ موردِ نیازِ کشور استرالیا از حرفه و شغلِ ما نامبرده شده بود
  برای اقامت کاری در کشورِ استرالیا لطفا راهنمایی کنید.

  سپاسگزارم.🌹

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز برای اخذ اقامت استرالیا سن و سابقه کار و مدرک تحصیلی و مدرک زبان شما امتیازات مخصوص به خود را دارند .برای اخذ امتیازات لازم شما به مدرک زبان با نمره بالا و هم چنین سابقه کار همراه با بیمه نیاز دارید.چنانچه امتیازات لازم را کسب کنید به شما اقامت دائم استرالیا اعطا می شود .

   پاسخ
 2. بهنام گفته:

  با سلام،بنده کارشناس معماری
  ولی یک کشاورز هستم،با توجه به علاقه به کشاورزی و دامداری و محبوبیت این مشاغل در استرالیا امادگی اشتغال رو در ان کشور دارم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر از طریق کاری اقدام بفرمایید باید برای رشته مرتبط با دوره قبلی تحصیل اقدام بفرمایید و مدرک زبان بگیرید. از طریق سرمایه گذاری یا کارآفرینی میتونین در فیلد تخصصی خودتون مشغول بشین.

   پاسخ
 3. پروین گفته:

  درود. معلم تاریخ هستم با مدرک کارشتاسی ارشد و ۱۴ سال سابقه تدریس. آیا می توانم درخواست کار و اقامت در خصوص رشته کاری در استرالیا داشته باشم؟ سپاس

  Rating: ۴
  پاسخ
 4. سعید مظفری گفته:

  سلام من تکنسین برق هستم.۳۶سال سن دارم و۱۶سال سابقه کار در مجتمع صنعتی سیمان تهران دارم .ودر حین گرفتن مدرک زبان هستم .لطفاً راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در استرالیا مدرک تحصیلی نیاز در سیستم امتیازدهی این کشور یک پارامتر مهم است. به نظر این امکان برای شما وجود دارد. لطفا برای بررسی کامل تر مدرک تحصیلی خود را نیز اعلام بفرمایید و یا با دفاتر تماس بگیرید تا شماره را به صورت رایگان راهنمایی کنند.

   پاسخ
 5. محمود گفته:

  با سلام
  من فارغ اتحصیل رشته مکاترونیک با مدرک کارشناسی ارشد هستم- ۴۵ سال سن و ۲۰ سال سابقه کار در کارخانه ایران خودرو هستم و یک فرزند و همسرم کارشناس مدریریت بازرگانی برای راهنمایی میخواستم که امکانش هست بتونم به استرالیا برم و اگر هست چه مراحلی داره ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار استرالیا باید امتیاز آن را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 6. جمشید داوری فرد گفته:

  با سلام.بنده فوق دیپلم بهداشت عمومی.۱۲ سال سابقه کار دولتی.۳۴ سال سن و درحال خواندن برای آیلتس۷٫شرایط پذیرش ویزای کار در استرالیا را با توجه به رشته ام دارم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید بتوانید امتیاز لازم را بدست آورید علاوه بر آن برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا امکان کار را داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 7. سیدعلی گفته:

  سلام.۳۳ ساله هستم وکارشناس حقوق قضایی.آشنابه امور کشاورزی وباغداری.میخواستم ببینم جهت کار در استرالیا بصورت ازاد یا ازطریق خرید سهام شرکت یا زمین و…چگونه میتونم عمل کنم،باچه میزان سرمایه،ومقیم استرالیا بشم؟ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   باید از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام نمایید که برای این امر باید امتیاز لازم را کسب کنید تا بتوانید اقدام داشته باشید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 8. بهزاد گفته:

  با سلام
  من فارغ اتحصیل رشته معماری با مدرک کارشناسی ارشد هستم- ۲۵ سال سن و دارای مدارک فنی و حرفه ای معتبر نرم افزارهای معماری و دارای ilets 7 هستم – دارای ۱۴ ماه سابقه بیمه ای و ۴ سال با معرفی نامه معتبر به عنوان طراح- و در skilled work هر دونوع ویزا رشته معماری وجود دارد – و در سایت های کاریابی استرالیا عناوین کاری مورد نیاز بسیاری وجود دارد – راهنمایی میخواستم که امکانش هست بتونم به استرالیا برم و اگر هست چه مراحلی داره ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله امکان اخذ ویزای کار استرالیا را دارید اما باید امتیاز لازم برای اخذ ویزا را کسب نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 9. مشاور حقوقی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد محترم،اینجانب خانمی ۳۷ ساله پرستار وبا ده سال سابقه کاری هستم و میخواهم جهت اقامت کاری در استرالیا و دیگر کشورهای انگلیسی زبان اقدام کنم خواهشمندم راهنمایی بفرمائید. سپاسگذارم

  پاسخ
 10. رسول گفته:

  با درود
  من فارغ التحصیل مهدسی عمران وتکنسین اجرایی کارهای ساختمانی هستم و جویای کار و اقامت در استرالیا یا کشور های اروپایی هستم

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   خدمت شما عرض شود که جهت اخذ اقامت کاری داشتن مدرک دانشگاهی حداقل لیسانس و سابقه کاری حداقل سه سال و مرتبط با مدرک تحصیلی که دارای بیمه باشد را باید دارا باشید.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ