کار در اسپانیا

کار در اسپانیا

کار در اسپانیا و شرایط مهاجرت به اسپانیا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت برای کار در اسپانیا و قوانین اخذ ویزای کار اسپانیا به منظور کار در اسپانیا و راههای اخذ اقامت اسپانیا ۲۰۱۸ از طریق کار در اسپانیا و یا موسسات کاریابی در اسپانیا و یا مراجعه به لیست مشاغل مورد نیاز اسپانیا و یا با ویزای کار اسپانیا و یا کاریابی در اسپانیا و یا مهاجرت کاری به اسپانیا و در نهایت اخذ اقامت اسپانیا مورد نظر خیلی از افراد با تمایل مهاجرتی میباشد .

مهاجرت به اسپانیا برای کار در اسپانیا و راههای اخذ ویزای کار اسپانیا را در زیر بررسی میکنیم .

ویزای کار در کشور اسپانیا از چندین طریق صورت می گیرد یکی از طرق اخذ ویزای کار این است که فرد در کشور اسپانیا یک دعوت نامه کاری از یک فرد واجد شرایط که دارای شرکت  معتبر در کشور اسپانیا است دریافت نماید که فرد نیز باید شرایط مورد نیاز را داشته باشد (موسسه حقوقی ملک پور به شما مشاوره حقوقی رایگان در این زمینه خواهد داد.) .یکی دیگر از شرایط لازم پذیرفته شدن برای ویزای کار این است که در آگهی پذیرفته شوید ، که طی مراحلی که ابتدا ۳ ماه در داخل کشور سپس ۳ماه در اتحادیه اروپا آگاهی شود اگر فرد مورد نظر پیدا نشود از ایران یا کشور دیگر نیرو میگیرند ، وقتی شخص در این آگهی پذیرش شد می تواند برای اخذ ویزا اقدام نماید. یافتن کار فرما در اروپا شرایط خاصی دارد که در ادامه مطالب به طور کامل بررسی خواهیم کرد و کارفرما پس از آگهی شغل خود باید برای استخدام شخص متقاضی، حقوقی را در نظر بگیرد که کل هزینه های شخص و خانواده آن را در بر داشته باشد .این حقوق باید پس از کسر هزینه مالیات محاسبه گردد که آیا برای مخارج شخص مهاجرت کننده کفایت میکند یا خیر ؟

بنابراین چنانچه عنایت فرمودید اخذ ویزای کار اسپانیا در کشور امری حقوقی است که باید مراحل قانونی و حقوقی آن سپری گردد و اساسا باید کارفرما این امکان را داشته باشد که برای کارمند متقاضی اسپانیا باید مجوز داشته باشد که برای کارگر متقاضی تقاضای ویزای کار کند. در اصطلاح شخص کارفرما در کشور باید بتواند اسپانسر شود.( sponsor  ) در کل اقدام برای ویزای کار بدون داشتن اسپانسر امری سخت است . مراقب باشید افراد کلاهبردار ادعا میکنند که میتوانند در مدت کم ویزای کار برای شما اخذ کنند ،اینها از میل زیاد اشخاص استفاده میکنند و این حرفها را میگویند، اول از شخص سوال کنید تا از کشور خارج شده که اکنون بخواهد کار شما را انجام دهد ، باور کنید بسیاری از این دفتر مهاجرتی در کشور ما دارای مشاورینی هستند که نه تنها اصلا با درس حقوق بین الملل خصوصی آشنا نیستند بلکه تا کنون پا از ایران بیرون نگذارده اند . یکی از همین دفاتر کلاهبردار توسط شخصی اداره میشد که با سن ۲۴ سال و حتی یک بار هم تجربه سفر آسیایی را هم نداشته لیکن این شخص به مردم وعده اخذ دعوت نامه کاری میداد. دفتر مهاجرتی متعلق به موسسه حقوقی ملک پور تحت نظر مستقیم جناب دکتر امیر محمد ملک پور وکیل پایه یک دادگستری اداره میشود ایشان صرف نظر از این که در حال تحصیل در زمینه دکتری حقوق در یکی از بهترین دانشگاه های دنیا هستند (مدرک پذیرش دکترای ایشان در گالری موجود است ) در ضمن جناب ملک پور شخصا به ۳ قاره جهان سفر داشته اند ونسبت به  بسیاری از کشور های دنیا از نزدیک آشنایی دارند. به یاد داشته باشید اخذ دعوتنامه کاری امری ساده نیست که چند شخص بیسواد و بی تجربه در آن به شما مطلب بیاموزند.

اگر شما بخواهید از این طریق اقدام کنید کل پروسه اخذ ویزای کار بین ۲ تا ۹ ماه به طول می انجامد که شخص متقاضی میتواند بعد از چند سال ( معمولا ۲ تا ۵ سال) تقاضای اقامت دائم کند و با قوانین کنونی این امر به راحتی مقدور میباشد.

یک راه دیگر برای اخذ ویزای کار ، اخذ ویزا از طریق مهارت یا تخصص می باشد که در برخی از کشور ها مانند استرالیا ،کانادا و دانمارک امکان پذیر می باشد  .

ویزای این راه معمولا به نام ویزای مهارت خوانده میشود.(skilled worker ) .این ویزا در کشورهای مختلف فرق دارد و در مورد کشور اسپانیا این امر در حال حاضر به سختی امکان پذیر است .

پروسه این ویزا در اغلب کشورها خیلی طولانی میباشد و بهترین کشوری که الان میتوان برای آن اقدام نمود کشور دانمارک است که یک پروسه ۷ تا ۹ ماهه دارد. البته نام ویزای کار دانمارک که مشهور به ویزای گرین کارت دانمارک شده است ویزای GR1 میباشد.

در خصوص کشور اسپانیا و کار در آن سوالات زیادی از ما میشود که ما سعی نموده ایم با توضیحاتی که به مشاورین داده ایم حتی الامکان این شبهات را رفع کنیم و شما میتوانید چگونگی  کار در اتریش از ما سوالات خود را بپرسید و ما با کمال میل پاسخ میدهیم البته اگر بضاعت علمی یاری کند. تنها نکته ای که در نهایت جهت اخذ و یافتن کار در اسپانیا به نظر میرسد این است که هرچند پروسه اخذ ویزای کار در اسپانیا اندکی سخت میباشد اما راههایی برای وصول و تسهیل کردن آن خواهیم داشت.

یکی از راه هایی که وجود دارد که  ما بتوانیم در کشور اسپانیا کارفرما را پیدا کرده و به طور قانونی بتوانیم در آن کشور مشغول به کار شویم این است که به عنوان دانشجو وارد کشور اسپانیا شویم و چون در حین تحصیل اجازه کار نیمه وقت داریم می توانیم به محض این که شغلی آگهی شد آن را درخواست کنیم یا صبر کنیم که وقتی درسمان تمام شد از کارفرما در کشور اسپانیا درخواست کار کنیم ، این راه از جمله راههای بسیار مناسب می باشد زیرا پس از ورود به کشور اسپانیا شخص چون به عنوان دانشجو وارد کشور شده است فرصت دارد تا شغل مورد نظر خود را پیدا کند و آن را تا پس از اتمام تحصیلات خود ادامه دهد تا زمانی که بتواند از طریق این شغل اقامت کاری اخذ نموده و پس از پرداخت مالیات به مدت ۳تا۴ سال برای اخذ اقامت دائم اقدام نماید . در نهایت راههای دیگری نیز برای ورود به کشور اسپانیا نیز وجود دارد که در این مقاله مختصر نمی گنجد.

در انتها در خصوص شرایط کار در اسپانیا توصیه میشود برای کسب اطلاعات در خصوص قوانین اخذ ویزای کاری اسپانیا به منظور کار در اسپانیا و راههای اخذ اقامت اسپانیا از طریق کار در اسپانیا و یا موسسات کاریابی در اسپانیا و یا مراجعه به لیست مشاغل مورد نیاز اسپانیا و یا کاریابی در اسپانیا و یا مهاجرت کاری به اسپانیا و در نهایت اخذ اقامت کاری اسپانیا مورد نظر خیلی از افراد با تمایل مهاجرتی میباشد .

قوانین و راههای مهاجرت به اسپانیا و راههای اخذ اقامت اسپانیا و قوانین موسسات کاریابی در اسپانیا برای کار در اسپانیا ارتباط بهتر و کسب اطلاعات مهاجرتی کامل به سایت موسسه حقوقی ملکپور مراجعه کرده و یا جهت مشاوره ای رایگان و تخصصی با تماس با موسسه در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص شرایط کار در اسپانیا مشاوره رایگان اخذ نمایید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (5 نظرات, میانگین: 3٫40 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 پاسخ
 1. هومن زنده دل گفته:

  با سلام
  من اقامت از طريق خريد ملك را دارم و اقامت ٢ ساله رو تمديد كردم اما مجوز كار ندارم آيا امكان اخذ مجوز را دارم ؟ اگر اين امكان وجود دارد شرايط و مراحل آن را لطفا توضيح دهيد
  با تشكر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی می توانید اجازه کار را اخذ نمایید و مشغول به کار شوید اما باید تمامی شرایط خود را بیان می کردید تا بتوان راهنمایی بهتر ارائه داد برای این امر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 2. Mari گفته:

  سلام من ۱۶سالمه و محصل رشته صنایع غذایی هستم و سال دوم را با معدل ۱۶۰۵تمام کردم.میشه بگید از چه راهی بهتر میتونم اقامت اسپانیا بگیرم.

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام وعرض ادب
   احتراما باید برای تحصیل در مقاطع دبیرستان و پیش دانشگاهی اقدام نمایید لذا برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با موسسه تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید.
   موفق باشید
   مؤسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان

   پاسخ
 3. محمدرضا صفائي فر گفته:

  با سلام و احترام
  آيا از طريق خريد ملك در كشور اسپانيا ميتوان اقامت و نهايتا تابعيت اين كشور را بدست آورد و پاسپورت اسپانيايي اخذ نمود ؟ با سپاس

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   شما می توانید دراین کشور از طریق خرید ملک برای اخذ اقامت طی مدت پنج سال اقدام کنید. اما باید توجه داشته باشید طی این مدت که هر ساله مدارک مالکیت شما چک می گرددد در خاک اسپانیا زندگی کرده و در عین حال تا زمان اخذ اقامت حق کار نیز ندارید. اما حق تحصیل خواهید داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۰۲۱-۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۰۲۱-۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱-۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ