کار در انگلستان و بررسی لیست مشاغل انگلستان ۲۰۲۰

کار در انگلستان ، اقامت انگلستان از طریق کار ، شرایط مهاجرت کاری به انگلیس و لیست مشاغل مورد نیاز انگلستان در این مقاله به صورت جامع و کامل مورد بحث قرار خواهد گرفت. بسیاری از افراد به دنبال کار در انگلستان و مهاجرت به انگلستان از طریق کار می باشند. اما قبل از آن با سوالاتی مواجه می شوند از جمله اینکه قوانین جدید کار در انگلستان چگونه است؟ شرایط کار در انگلیس برای ایرانیان چیست؟ مدارک لازم برای ویزای کاری انگلستان کدام است؟ جدیدترین لیست مشاغل مورد نیاز انگلستان به چه صورت است؟ آیا یافتن شغل در انگلیس آسان است؟ پردرآمد ترین شغل ها در انگلستان کدامند؟ در این مقاله به این سوالات پاسخ و شرایط مهاجرت کاری به انگلستان توضیح کامل داده شده است. شما عزیزان می توانید مطالب موجود در این مقاله را با دقت مطالعه نموده و در صورت هر گونه ابهام و سئوالی راجع به کار در انگلستان با مؤسسه مشاوره ای MIE اتریش تماس حاصل نموده و به صورت تلفنی و رایگان مشاوره تخصصی دریافت نمایید. در ادامه اساسی ترین و مهم ترین نکات راجع به کار در انگلستان و شرایط اخذ اقامت انگلستان از طریق کار ، به صورت ساده و خلاصه خدمت شما دوستان گرامی ارائه می شود.

 • کار در انگلستان و شرایط عمومی
 • کار در انگلستان انواع ویزای کاری انگلستان
 • کار در انگلستان و مدارک مورد نیاز ویزای کار
 • کار در انگلستان و نرخ بیکاری در انگلستان
 • کار در انگلستان و لیست مشاغل مورد نیاز ۲۰۲۰
 • کار در انگلستان و میزان حقوق در انگلستان
 • کار در انگلستان و نحوه کاریابی در انگلستان
 • کار در انگلستان و موسسات کاریابی در انگلستان
 • کار در انگلستان و بررسی ویزای همراه
 • کار در انگلستان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در انگلستان
 • کار در انگلستان و سخن پایانی
کار در انگلستان و لیست مشاغل مورد نیاز انگلستان

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

کار در انگلستان و شرایط عمومی

قبل از پرداختن به بحث کار در انگلستان و بررسی لیست مشاغل مورد نیاز انگلستان بهتر است که در خصوص شرایط اولیه و عمومی این کشور توضیحاتی ارائه دهیم. انگلستان با دارا بودن هزار کیلومتر مرز ساحلی ، بزرگترین کشور از امپراطوری بریتانیا می باشد که دارای مساحتی بیش از ۱۳۰ هزار کیلومتر مربع و جمعیتی حدود ۵۵ میلیون نفر است. پایتخت انگلستان لندن می باشد که حدود ۸ میلیون نفر جمعیت دارد و یکی از بزرگترین شهرهای قاره سبز می باشد. زبان اصلی کشور انگلستان، انگلیسی بریتانیایی و واحد پول آن نیز پوند می باشد. جهت زندگی در انگلستان به طور عمومی باید یکی از انواع ویزای انگلستان را اخذ نمود. به این مقصود دولت بریتانیا انواع ویزای کاری و ویزای تحصیلی و سرمایه گذاری را دارا می باشد. بسیاری از افراد در جستجوی مهاجرت کاری و یافتن شغل در انگلیس هستند تا بتوانند اقامت دائم انگلستان را به دست آورند. مهاجرت کاری تنها یکی از راههای مهاجرت به انگلستان است و مهاجرت کاری به انگلستان و گرفتن ویزای tier2 انگلستان فقط از روش اخذ دعوتنامه شغلی یا ( Job Offer ) امکان دارد به این معنی که شما باید پیشنهاد کاری از کارفرمای مجاز در انگلستان داشته باشید. برای این موضوع شما باید حتما در این کشور با کارفرمای مربوطه مصاحبه شده و مراحل لازم را طی کرده باشید و آن کارفرما نیز فرآیند مهم را اجرا بر طبق قانون این کشور اجرا کرده باشد. بنابراین این پروسه برای ایرانیان امر راحت و آسانی نیست. البته شرایط برای فردی که تحصیلات خود را در انگلستان داشته، متفاوت است. در ادامه راجع به هر کدام توضیح مختصری خدمت شما عرض می نماییم.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به انگلستان با فوق لیسانس روانشناسی

سوال شما پاسخ ما 
📌سلام ببخشید من کارشناسی ارشد روانشناسی دارم ومدرک زبان ایلتس هم دارم ومیزان سرمایم هم ۶۰۰ میلیون تومان هست ولی سابقه کار تنها پنج سال دارم که اون پنج سال هم خودم مطب زدم بنظرتون من از چه راهی برای مهاجرت اقدام کنم.
پاسخ این کاربر عزیز در قالب فایل صوتی زیر خدمت شما عزیزان ارائه شده است :
نکاتی در مورد نظام حقوقی انگلستان
درباره انگلستان

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد ویزای کار انگلیس و آمریکا

تاریخچه حقوق کشور انگلستان
شرایط مهاجرت به انگلستان

کار در انگلستان انواع ویزای کاری انگلستان

برای کار در انگلستان شخص باید از انگلستان یک دعوت نامه کاری و پیشنهاد کاری ( Job Offer ) از یک کارفرمای مجاز که دارای یک شرکت معتبر در انگلستان است دریافت کند که فرد متقاضی هم باید شرایط آن کار را داشته باشد. از شرایط دیگر این دعوت نامه این است که باید آن کار در ابتدا آگهی شود و اگر شخصی واجد شرایط آن شغل یافت نشد، کارفرما می تواند از کشورهای دیگر غیر از انگلستان نیرو بگیرد. وقتی شخص از طریق این آگهی پذیرفته شد و پیشنهاد کار دریافت نمود می تواند به جهت مهاجرت کاری به انگلستان اقدام نماید. ویزای tier2 انگلستان در ابتدا یک ساله صادر می شود و پس از آن بسته به مدت قرارداد کاری با کارفرما تمدید می شود و تا ۵ سال قابل تمدید است.

کار در خارج از کشور - مهاجرت کاری به خارج از کشور - کار پیدا کردن و شغل خارجی

در خصوص مشاغل مورد نیاز انگلستان قابل ذکر است که یافتن کارفرما در اروپا دارای شرایط خاصی است، کارفرما پس از آگهی کردن شغل مربوطه، برای استخدام شخص درخواست کننده آن شغل باید حقوقی را معین کند. این درآمد ماهانه باید کل هزینه های شخص و خانواده وی را تأمین کند با توجه به اینکه این حقوق بعد از کسر هزینه مالیات محاسبه می گردد، باید توجه داشت که برای شخص مهاجر و خانواده وی کافی می باشد یا خیر؟ همان طور که گفته شد گرفتن ویزای کاری انگلستان امری کاملاً حقوقی می باشد و لازم است که مراحل قانونی و حقوقی آن طی شود و شخص کارفرما باید بتواند اسپانسر شخص جستجو کننده کار باشد پس واضح است که اقدام برای مهاجرت کاری به انگلستان بدون داشتن اسپانسر اصلا کار راحتی نیست. نکته دیگری که لازم است بیان شود این است که یک اسپانسر و کارفرمای انگلیسی به راحتی نمی تواند به ایرانیان پیشنهاد شغلی اعطا کند زیرا باید مراحل سخت آگهی کار را چند ماه انجام دهد و در صورتی که شخصی متقاضی آن کار نباشد می تواند برای شخص ایرانی درخواست دهد. این موضوع بالای ۹۰ درصد غیرممکن است و شرایط و پروسه ای بسیار سخت را دارد. بنابراین توصیه می گردد که ایرانیان در حال حاضر خود را در این پروسه سخت قرار ندهند.

Tier 1 (Exceptional Talent) visa:

ویزا درجه ۱ (استعداد فوق العاده) – این ویزا به دانشمندانی اختصاص دارد که به عنوان رهبران در علوم، علوم انسانی، مهندسی، پزشکی، فن آوری دیجیتال و هنر شناخته شده اند. این نوع ویزا تا ۵ سال اعتبار دارد و به مدت ۵ سال قابل تمدید است. هر سال، ۱۰۰۰ ویزای درجه ۱ صادر می شود.

Tier 1 (General) visa:

ویزای درجه ۱ (عمومی) – به مدت سه سال معتبر است. شما می توانید در انگلستان بدون اسپانسر مالی کار کنید. نکته: این ویزا قابل تمدید نیست.

Tier 1 (Graduate Entrepreneur) visa:

ویزای درجه ۱ (کارآموز کارشناسی ارشد) – دانشجویایی که از انگلستان فارغ التحصیل شده اند و توسط مقامات ارشد بریتانیا برای ایده های تجاری باور نکردنی خود واجد شرایط درخواست این ویزا شده اند. فرد باید خارج از منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس باشد و تمام الزامات واجد شرایط بودن را رعایت کنید.

Tier 1 (Investor) Visa:

سطح ۱ (سرمایه گذار) ویزا – با سرمایه گذاری امکان اقامت انگلیس فراهم می شود. اتباع EEA و سوئیس نیازی به ویزا برای کار در انگلیس ندارند. نامزدهای خارج از EEA و سوئیس محدود به درخواست برای این ویزا هستند. شما می توانید برای مدت سه سال و چهار ماه به وسیله این ویزا اقامت کنید.

Tier 2(General) visa:

ویزای درجه ۲ (عمومی) – برای ۶ سال معتبر است. متقاضیانی که پیشنهاد کار از کارفرمای مجاز دریافت نموده اند.

Tier 2 (Intra-company Transfer) visa:

ویزای دوم (انتقال درون شرکتی) – اعتبار این ویزا بین ۶ ماه و ۹ سال استو مربوط به انتقال نیروها در شعبه های یک شرکت بین المللی است.

 Tier 2 (Minister of Religion) visa:

ویزای درجه ۲ (وزیر دین) – این ویزا تا ۳ سال و یک ماه معتبر است و برای متقاضیانی که خارج از EEA و سوئیس هستند و در یک جامعه ایمانی در انگلستان مشغول به فعالیت هستند.

Tier 2 ( Sportsperson) visa:

ویزا سطح ۲ (ورزشکار) – اگر شما یک ورزشکار یا مربی باتجربه هستید و از سوی اداره ورزشی خود مدارک بین المللی دریافت کرده اید، در صورت واجد شرایط بودن، مجوز دریافت ویزای درجه دوم را دارید.

Tier 2 Priority Service:

سرویس اولویت دوم – این ویزا برای گسترش و یا تغییر ویزای سطح دوم استفاده می شود. برای درخواست این ویزا، باید در انگلستان حضور داشته باشید.

 Tier 5 (Temporary Worker- Creative and sporting) visa:

مرحله ۵ (کار موقت – خلاق و ورزش) اگر شما یک بازیگر، موسیقیدان یا کار در صنعت خلاق هستید و در زمینه خود در انگلستان کار کرده اید، می توانید برای ویزا درخواست کنید. شما می توانید حداکثر ۱۲ ماه در انگلستان اقامت داشته باشید و اگر می خواهید اقامت خود را ادامه دهید، می توانید درخواست کنید.

Tier 5 ( Temporary Worker- Government Authorized Exchange Visa):

سطح ۵ (موقت) – این ویزا برای متقاضیانی است که مایل به بازدید از انگلستان برای اهداف کاری و یا آموزش، تحقیق و یا مشارکت در طرح تبادل موافقت شده دولت هستند. شما می توانید برای مدت یک سال یا دو سال در این ویزا اقامت کنید.

 Tier 5 (Temporary Worker- International Agreement) Visa:

ویزا ۵ – موافقت نامه کارگران موقت – توافق نامه بین المللی – متقاضیان خارج از منطقه اقتصادی اروپا (EEA) و سوئیس قراردادی برای انجام کار تحت پوشش قوانین بین المللی در انگلستان دریافت می کنند. شما می توانید برای حداکثر دو سال یا تا زمانی که حمایت شما معتبر باشد، بمانید.

 Tier 5 (Temporary Worker- Religious Worker) visa:

ویزای ۵ (کارگر موقت و مذهبی) – اگر می خواهید یک فرصت کاری در کار مذهبی، مانند موعظه یا هر چیز دیگری، پیدا کنید، می توانید برای این ویزا درخواست کنید. قبل از درخواست ویزا باید گواهینامه را از طرف حامی مجوز دریافت کنید.

Tier 5)Youth Mobility Scheme):

سطح ۵ (برنامه تحرک جوانان) – اگر سن شما در گروه ۱۸-۳۰ قرار دارد و مایل به اقامت و کار در انگلیس برای مدت دو سال باشید، این ویزا برای شما مناسب است. شما می توانید در بیشتر مشاغل کار کنید.

Domestic Workers in a Private Household visa:

کارگران داخلی در یک ویزای خانگی خصوصی – کارگران داخلی که برای کارفرمایان خود حداقل یک سال کار انجام داده اند. این ویزا فقط برای مدت شش ماه معتبر است.

کار در انگلستان و مدارک مورد نیاز ویزای کار

افرادی که قصد دارند برای کار در انگلستان اقدام کنند، پس از مراحل لازمه و اخذ پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما و آگاهی از لیست مشاغل مورد نیاز انگلستان ، باید برای درخواست ویزای کاری یا همان ویزای tier2 باید مدارک خاصی را تهیه و ارائه دهند. مدارک مهم و مورد نیاز اولیه به صورت زیر است:

۱_ ارائه یک پاسپورت دارای حداقل ۶ ماه اعتبار

۲_ ارائه پیشنهاد شغلی دریافت شده و مورد تایید قرار گرفته از اداره کار این کشور

۳_ارائه مدارک تحصیلی و سوابق کاری مرتبط با رشته تحصیلی به همراه ترجمه آن ها

۴_ ارائه مدرک زبان آیلتس ۵ الی ۶

۵_ ارائه نامه تمکن مالی برای یک سال زندگی در این کشور

۶_ ارائه بیمه نامه معتبر

۷_ ارائه یک اجاره نامه

۸_ ارائه گواهی سلامت که نشان دهنده سلامت جسمی و روحی فرد باشد

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد اقامت انگلستان

مهاجرت کاری به انگلیس

کار در انگلستان و نرخ بیکاری در انگلستان

مسئله مهمی که قبل از اقدام برای کار در انگلستان و جستجو برای لیست مشاغل مورد نیاز مطرح می شود بحث بیکاری در این کشور می باشد. در ۱۰ سال گذشته نرخ بیکاری انگلیس خیلی روند نزولی داشته است و از حدود ۸ درصد تا زیر ۴ درصد رسیده است. در سال ۲۰۱۹ نرخ بیکاری در انگلستان تقریبا زیر ۴ درصد بوده است که این موضوع نشان دهنده این امر است که از هر ۱۰۰ نفر نیروی کار موجود در کشور انگلستان، ۹۶ نفر شاغل می باشند. این میزان نرخ بیکاری مطلوب است و گویای شرایط کاری مناسبی می باشد. با این وضعیت طبیعی است که افراد جویای کار در انگلستان باشند، زیرا هر چه نرخ بیکاری پایین تر باشد، امکان و احتمال پیدا کردن کار در آن کشور بالاتر خواهد بود. در نمودار زیر نرخ بیکاری در سال های اخیر نشان داده شده است:

نمودار نرخ بیکاری انگلیس در سالیان اخیر

کار در انگلستان و لیست مشاغل مورد نیاز ۲۰۲۰

از موارد مهم دیگر در خصوص کار در انگلستان ، مشاغل مورد نیاز انگلستان در سال ۲۰۲۰ است. معمولا به این صورت است که لیست مشاغل مورد نیاز هر کشور بر حسب کمبودی که در هر بخش دارد مرتباً و معمولا هر ساله اعلام عمومی می شود. در لیست زیر  جدیدترین لیست مشاغل مورد نیاز انگلیس در سال ۲۰۲۰ آپدیت و اعلام شده است را ملاحظه می فرمایید :

کد طبقه بندی استاندارد شغلی (SOC) و تشریح آن

عناوین شغلی موجود در لیست مشاغل کمبود انگلستان و معیارهای بیشتر

۲۱۱۲ دانشمندان و بیوشیمیستهای زیست شناسی کلیه مشاغل موجود در این کد شغلی
۲۱۱۳ دانشمندان فیزیک فقط مشاغل زیر در این کد شغل:

مشاغل زیر در صنعت مهندسی زمین مربوط به ساخت و ساز:

زمین شناس مهندسی

هیدرولوژیست

ژئوفیزیک

مشاغل زیر در صنعت نفت و گاز:

ژئوفیزیک

زمین شناسی

زمین شناس

ژئوشیمی

مدیر خدمات فنی در مناطق تخریب و زباله صنعت هسته ای

زمین شناس ارشد منابع و زمین شناس کارمند در بخش معدن

۲۱۲۱ مهندسین عمران کلیه مشاغل موجود در این کد شغلی
۲۱۲۲ مهندسین مکانیک کلیه مشاغل موجود در این کد شغلی
۲۱۲۳ مهندسین برق تمام مشاغل موجود در این کد شغلی
۲۱۲۴ مهندسین الکترونیک کلیه مشاغل موجود در این کد شغلی
۲۱۲۶ مهندسین طراحی و توسعه کلیه مشاغل موجود در این کد شغلی
۲۱۲۷ مهندسین تولید و پردازش کلیه مشاغل موجود در این کد شغلی
۲۱۲۹ متخصصان مهندسی که در جای دیگری طبقه بندی نمی شوند تمام مشاغل موجود در این کد شغلی را طبقه بندی نمی کنند
۲۱۳۵ تحلیلگران مشاغل فناوری اطلاعات ، معماران و طراحان سیستم همه مشاغل موجود در این کد شغلی
۲۱۳۶ برنامه نویسان و متخصصان توسعه نرم افزار همه مشاغل موجود در این کد شغلی
۲۱۳۷ متخصصان طراحی و توسعه وب کلیه مشاغل موجود در این کد شغلی
۲۱۳۹ متخصصان فن آوری اطلاعات و ارتباطات که در جای دیگری طبقه بندی نشده اند فقط شغل زیر در این کد شغلی طبقه بندی شده است:

متخصص امنیت سایبری.

۲۲۱۱ پزشک عملی تمام مشاغل موجود در این کد شغلی
۲۲۱۲ روانشناسان تمام مشاغل موجود در این کد شغلی
۲۲۱۶ دامپزشکان کلیه مشاغل موجود در این کد شغلی
۲۲۱۷ رادیوگرافی پزشکی تمام مشاغل موجود در این کد شغلی
۲۲۲۲ متخصصین حرفه ای همه مشاغل موجود در این کد شغلی
۲۲۲۳ متخصصین گفتار درمانی همه مشاغل موجود در این کد شغلی
۲۲۳۱ پرستار تمام مشاغل موجود در این کد شغلی
۲۳۱۴ متخصصان آموزش دوره متوسطه فقط مشاغل زیر در این کد شغل:

معلمان آموزش متوسطه در موضوعات ریاضی ، فیزیک ، علوم (جایی که یک عنصر فیزیک تدریس خواهد شد) ، علوم کامپیوتر و ماندارین

۲۴۲۵ اقتصاد دانان و متخصصین آمار فقط مشاغل زیر در این کد شغل:

زیست اطلاعاتی

اطلاع رسان

۲۴۳۱ معماران کلیه مشاغل موجود در این کد شغلی
۲۴۳۳ نقشه برداران كليه مشاغل موجود در اين کد شغلي
۲۴۴۲ مددکاران اجتماعی کلیه مشاغل موجود در این کد شغلی
۲۴۶۱ مهندسین کنترل کیفیت و برنامه ریزی کلیه مشاغل موجود در این کد شغلی
۳۲۱۳ پیراپزشکی همه مشاغل موجود در این کد شغلی
۳۴۱۱ هنرمند تمام مشاغل موجود در این کد شغلی
۳۴۱۴ رقصنده فقط مشاغل زیر در این کد شغل:

رقصندگان باله کلاسیک ماهر که مطابق با استاندارد مورد نیاز شرکت های باله انگلستان بین المللی شناخته شده باشند. این شرکت باید تأیید شود که توسط یک نهاد صنعت انگلستان مانند شوراهای هنری (انگلیس ، اسکاتلند و یا ولز) به رسمیت شناخته شده است.

رقاصان ماهر و معاصر که مطابق با استاندارد مورد نیاز شرکت های رقص معاصر بین المللی انگلستان شناخته شده باشند. این شرکت باید تأیید شود که توسط یک نهاد صنعت انگلستان مانند شوراهای هنری (انگلیس ، اسکاتلند و یا ولز) به رسمیت شناخته شده است.

۳۴۱۵ نوازندگان فقط مشاغل زیر در این کد شغل:

نوازندگان ارکسترال ماهر که رهبر ، مدیر ، زیرمجموعه یا مقام های رشته ای هستند و استاندارد مورد نیاز ارکسترهای معتبر بین المللی را برآورده می کنند. ارکستر باید تایید شود که توسط انجمن ارکسترهای بریتانیا به رسمیت شناخته شود.

۳۴۱۶ تولیدکننده و کارگردان هنری کلیه مشاغل موجود در این کد شغلی
۳۴۲۱ طراحان گرافیک کلیه مشاغل موجود در این کد شغلی
۵۲۱۵ جوشکاری فقط شغل زیر در این کد شغل :

جوشکاری لوله با صداقت بالا در جایی که کار به سه یا چند سال سابقه کار مربوط به کار نیاز دارد

۵۴۳۴ سرآشپزها فقط شغل زیر در این کد شغل:

سرآشپز ماهر که در آن:

میزان پرداخت حداقل ۲۹،۵۷۰ پوند در سال پس از کسر هزینه های اقامت ، وعده های غذایی و غیره است

شغل به پنج یا چند سال تجربه مرتبط با نقش حداقل وضعیت معادل با مشكلی كه در آن وارد می شوند نیاز دارد

کار در یک فست فود یا یک محل کرایه استاندارد نیست

شغل مربوطه تنها در یکی از نقشهای زیر باشد:

آشپز اجرایی

سرآشپز

سرآشپز سس

متخصص آشپزی

کار در انگلستان و میزان حقوق در انگلستان

پردرآمد ترین شغل ها در انگلستان؟ طبیعتا افرادی که قصد کار در انگلستان را دارند در گام بعدی هنگامی که مشاغل مورد نیاز انگلستان را جستجو کردند، تمایل دارند که از میزان حقوق و دستمزد این مشاغل آگاه شوند و به جستجوی این موضوع می پردازند. با توجه به اینکه کشور انگلستان یک کشور گران محسوب می شود و هزینه های زندگی در این کشور بویژه در پایتخت آن یعنی لندن بالا است، این موضوع نیز روشن است که میزان دستمزد و حقوق برای افراد شاغل در این کشور چشمگیر و قابل توجه است. در این قسمت از مقاله در قالب یک جدول به بررسی میزان حقوق سالیانه در رشته های مختلف می پردازیم.

لیست مشاغل

حدود دستمزد و حقوق در سال

مهندس نرم افزار ۷۲۰۰۰ پوند در سال
مدیر فروش ۹۳،۵۰۰ پوند در سال
مدیریت IT ۹۶،۱۵۲ پوند در سال
مدیر مالی ۶۹٫۹۴۲ پوند در سال
مهندسی معمار ۶۰۰۰۰ پوند در سال
مدیر مالی ۹۳۰۰۰ پوند در سال
مدیر اجرایی پروؤه ۹۱۰۰۰ پوند در سال
کارگردانی ۱۳۸۰۰۰ پوند در سال
مهندس مکانیک ۸۶۰۰۰ پوند در سال
مهندس IT ۹۵۰۰۰ پوند در سال
مهندس عمران ۷۵۰۰۰ پوند در سال

در نمودار زیر در خصوص میزان حقوق و دستمزد در کشور انگلستان از سال ۱۹۹۹ تا سال ۲۰۱۹ در قالب یک نمودار ارائه شده است. بر اساس این نمودار می توان بیان نمود که میزان حقوق در هر سال رو به رشد و افزایش بوده است در حالی که ممکن است در برخی از کشورها این سیر صعودی خیلی چشمگیر نباشد.

ویزای سرمایه گذاری انگلستان
کارآفرینی در انگلستان
هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان

کار در انگلستان و نحوه کاریابی در انگلستان

در خصوص کاریابی در انگلستان می توان بیان نمود که از طریق سایت های کاریابی و یا از طریق مصاحبه های حضوری (در صورت حضور در این کشور) با کارفرمایان و یا از طریق آگهی های شغلی صادر شده از طرف کمپانی ها و شرکت ها و موسسات مختلف انجام پذیر است. البته برای این موضوع بهتر است که افراد در قدم اول یک رزومه خیلی خوب و قوی از خود و شرایط کاری و تحصیلی خود تهیه کنند و در قدم دوم لیست مشاغل مورد نیاز انگلستان را جستجو کنند تا بتوانند بر اساس شرایط موجود کار مورد نظر را پیدا کنند. البته در حال حاضر با توجه به اینکه وضعیت ویزای کاری انگلستان برای افراد ایرانی به دلیل دشوار بودن دریافت پیشنهاد شغلی از این کشور نامناسب است، بنابراین شرایط کاریابی نیز برای این افراد از داخل ایران نیز تقریبا امری غیر ممکن است. اما برای افرادی که در این کشور در حال تحصیل هستند خیلی راحت تر و آسانتر خواهد بود. بنابراین توصیه می شود در قدم اول از طریق یک ویزای تحصیلی به این کشور ورود کنید و پس از آن برای امر کاریابی و پیدا کردن کار در این کشور اقدام نمایید.

کاریابی در خارج از کشور | جستجوی کار در خارج | لیست مشاغل مورد نیاز کشورها

کار در انگلستان برای فارغ التحصیل از انگلستان

افرادی که در انگلستان یک مقطع تحصیلی را گذرانده باشند خیلی راحت تر از متقاضیان خارج از انگلستان می توانند برای جستجوی کار و گرفتن ویزای کار انگلستان اقدام نمایند. بنابراین در صورتی که فرد خواستار اخذ اقامت انگلستان باشد، به این دلیل که داشتن پیشنهاد کاری با شرایط خاص آن کمی مشکل به نظر می رسد، شخص می تواند ابتدای امر برای تحصیل اقدام نموده و پس از آن ویزای خود را به ویزای کاری تغییر دهد و اقامت داشته باشد. افرادی که یک دوره از تحصیلشان را در این کشور فارغ التحصیل شده باشند می توانند مشغول به کار در انگلستان شوند. این پروسه به این گونه می باشد که ما برای افراد پذیرش تحصیلی می گیریم تا افراد بتوانند به انگلستان راه پیدا کنند و بعداز فارغ التحصیل شدن بتوانند با پیدا کردن کار  و تغییر ویزای تحصیلی به ویزای کاری در انگلستان اقامت داشته باشند و پس از مدتی با پرداخت بیمه و مالیات، اقامت دائم خود را از طریق کار در انگلستان اخذ نمایند.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل در انگلستان

کار در انگلستان و موسسات کاریابی در انگلستان

برای متقاضیان کار در انگلستان علاوه بر آگاهی از لیست مشاغل مورد نیاز انگلستان و میزان دستمزد و نحوه کاریابی، آگاهی و اطلاع از مؤسسات کاریابی در این کشور نیز بسیار مهم می باشد. موسسات کاریابی در انگلیس در هر زمینه متفاوت می باشند. این مقاله به وسیله کارشناسان موسسه مشاوره ای MIE به نگارش درآمده است و هر گونه کپی برداری از آن هم از نظر قانونی و هم از نظر شرعی حرام می باشد. اما برای مثال ۱۰ مورد از برترین مؤسسات کاریابی در زمینه های مختلف در شهر لندن را در قالب یک جدول معرفی نموده ایم:

موسسات کاریابی در شهر لندن

Propel
Huntress Group
Silicon Milk Roundabout
Satigo
Deerfoot IT Resources
Richard Wheeler Associates
Opilio
CDI Anderselite
ReThink Recruitment
Myriad Recruitment
CBS Butler
Brite Recruitment
IT Recruit UK

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد معرفی یک پکیچ آموزش ویدئویی بی نظیر برای یادگیری زبان انگلیسی

کار در انگلستان و بررسی ویزای همراه

اگر شخصی که متقاضی کار در انگلستان است موفق به اخذ پیشنهاد شغلی از این کشور شد و قصد داشت که برای ویزای کاری اقدام کند، می تواند در صورت رعایت یک سری شرایط خاص برای همراهان خود نیز درخواست ویزا دهد. در حقوق بین الملل همراه شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می شود. شرایطی که لازم است به اثبات برسد داشتن مدارک لازمه مبنی بر داشتن تمکن مالی مناسب جهت تامین هزینه های زندگی خود و اعضای خانواده. مبلغ مورد نیاز برای این امر برای شخص اصلی حدود ۹۵۰ پوند و به ازای هر نفر همراه حدود ۶۵۰ پوند می باشد. لازم به ذکر است که این مبلغ باید به مدت ۳ ماه قبل از مراجعه به سفارت در حساب شخص اصلی گذاشته شود. مدارک مورد نیاز دیگر برای درخواست این ویزا، مدارک هویتی اعضای خانواده و اثبات رابطه زوجیت شخص اصلی با همسرش می باشد.

مهاجرت با اخذ ویزای همراه ـ مهاجرت با خانواده ـ ویزای همراه

اخذ ویزای همراه در انگلستان
ویزای توریستی انگلستان

کار در انگلستان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در انگلستان

متقاضیان کار در انگلستان اگر در همین کشور یک مقطع تحصیلی را گذرانده باشند خیلی راحت تر از متقاضیان خارج از انگلستان می توانند برای جستجوی کار و بررسی لیست مشاغل مورد نیاز انگلستان و گرفتن ویزای کار انگلستان اقدام نمایند. بنابراین در صورتی که فرد خواستار اخذ اقامت انگلستان باشد، به این دلیل که داشتن پیشنهاد کاری با شرایط خاص آن کمی مشکل به نظر می رسد، شخص می تواند ابتدای امر برای تحصیل اقدام نموده و پس از آن ویزای خود را به ویزای کاری تغییر دهد و اقامت داشته باشد. افرادی که یک دوره از تحصیلشان را در این کشور فارغ التحصیل شده باشند می توانند مشغول به کار در انگلستان شوند. این پروسه به این گونه می باشد که در ابتدا افراد باید پذیرش و ویزای تحصیلی دریافت کنند تا افراد بتوانند به انگلستان راه پیدا کنند و بعداز فارغ التحصیل شدن بتوانند با پیدا کردن کار و تغییر ویزای تحصیلی به ویزای کاری در انگلستان اقامت داشته باشند و پس از گذشت ۱۰ سال با پرداخت بیمه و مالیات، اقامت دائم و پس از گذشت ۳ سال از اقامت دائم در صورت عدم ارتکاب جرم کیفری و مدنی و در صورت انطباق پذیری با محیط این کشور پاسپورت و تابعیت انگلستان را اخذ نمایند.

پاسپورت انگلستان - تابعیت انگلستان - شهروندی انگلیس

مقاله مرتبط ـ لطفا بر روی عکس زیر کلیک نمایید

کار در آلمان یا اتریش
راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت
گالری ویزاها و مصاحبه های موکلین موسسه حقوقی ملک پور
کار در انگلستان و سخن پایانی

کار در انگلستان و لیست مشاغل مورد نیاز انگلستان در این نوشتار کامل مورد بررسی قرار گرفت، شرایط اخذ ویزای کار انگلستان و مراحل آن، اقدام از طریق تحصیل و سپس کار، انواع ویزای کاری انگلیس و سایر نکات پیرامون کار در انگلستان و همچنین لیست مشاغل مورد نیاز انگلستان بحث شد. در صورتی که فرد فارغ التحصیل از دانشگاه های انگلستان نباشد، لزوماً باید با دعوتنامه کاری وارد این کشور شود که استخدام نیروی خارجی قوانین خاص خود را دارد که به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت. علاوه بر آن شرایط کاری انگلستان و نرخ بیکاری، لیست مشاغل مورد نیاز انگلستان در سال ۲۰۲۰ و مؤسسات معروف کاریابی انگلستان مطرح گردید. امیدواریم نکات مورد نظر خود را با مطالعه این مقاله دریافت نموده باشید. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی یا سئوالی پیرامون کار در انگلستان می توانید با مشاورین متخصص موسسه مشاوره ای MIE تماس رایگان داشته باشید یا در قسمت دیدگاه انتهای مقاله، برای ما یادداشت بگذارید و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایید.

68 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. رضا کیانی گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من شغلم تعمیر کار ابزار آلات صنعتی مثل دریل و… می باشد ایا من می توانم با این حرفه که دارم به انگلیس مهاجرت کنم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کاری انگلستان شما می بایست دعوتنامه کاری داشته باشید.البته شاید بتوان از طریق تحصیلی برای شما اقدام کرد.شما چند ساله هستید آخرین مدرک تحصیلی و سطح زبان و پشتوانه مالی شما به چه میزان می باشد؟

   پاسخ
 2. نیکی گفته:

  سلام. مرسی از مقاله خوبتون
  من مهندس کامپیوترم و آیلتس ۶٫۵ دارم. من یک جاب آفر دارم از انگلستان. شانس دریافت ویزای کار انگلستان برای من چقدره؟ ۵ سالم سابقه کار دارم.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار با جاب آفر چنانچه شما مدارک تحصیای و یا سابقه کاری مرتبط داشته باشید و سطح زبانتان خوب باشد شانس بالایی خواهید داشت

   پاسخ
 3. رضا ملکی گفته:

  سلام.من سی و یک سالمه.کارشناسیه عمران دانشگاه آزاد دارم.سابقه ی کاری تو این رشته هم ندارم.پنج سال کار تعمیر لوازم خانگی سرمایشی کار میکردم.که سابقه ی کاریشم دارم.میخاستم اگه میشه راهنمایی کنین.چه کشورهایی رو پیشنهاد میدین؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما برای اخذ اقامت کاری می بایست در رشته تحصیلی تان کار پیدا کنید . بهترین راه برای شما اقدام از طریق تحصیل هست که شما در حین تحصیل فرصت کاریابی را داشته باشید . بسته به میزان پشتوانه مالی شما می توانید برای کشورهائی نظیر مجارستان، اتریش، هلند، دانمارک و…..اقدام کنید .پشتوانه مالی و سطح زبان شما به چه میزان می باشد؟

   پاسخ
 4. احمد مظفری نیا گفته:

  سلام من سی و دو سالمه کارشناسی توزیع برق هستم استاد کار مفصل بندی کابل های فشار متوسط(ترمیم کابل های معیوب) در شرکت توزیع برق تهران با پنج سال سابقه کار مرتبط و شاغل در شرکت نام برده همچنین آشنا به برق ساختمان آیفون تلفن هستم .همسر هم لیسانس ادبیات انگلیسی و کارشناسی ارشد ام بی ای و دارای دوسال سابقه کاری در زمینه بازرگانی میباشد من خودم دنبال ویزای کاری برای انگلستان هستم میشه راهنمایی کنید

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   دوست عزیز سلام. شرایط شما از نظر سن، مدرک تحصیلی ، سابقه ی کار مناسب برای ویزا های کاری است. برای کشور های اروپایی نظیر المان و اتریش شانس خوبی دارید برای مهاجرت. اما مدرک زبان انگلیس یا آلمانی از شروط اصلی است. مدرک زبان انگلیسی حداقل ایلتس ۶ و یا مدرک b1 آلمانی. ضمنا شرایط مالی شما هم باید مورد بررسی قرار بگیره.

   پاسخ
 5. رضا گفته:

  سلام‌. وقتتون بخیر. ممنونم که وقت می‌ذارید و سوال‌های ما رو پاسخ میدید.
  من ۱۸ سالمه، بزودی درسم تموم میشه و دیپلم تجربی میگیرم. الان دو ساله که به عنوان نویسنده، مترجم، ویراستار و تایپیست از طریق سایت‌های فریلنسینگ داخلی و خارجی دارم کار می‌کنم. خواستم ببینم غیر از روش تحصیل، آیا امکان داره که از طریق کار بتونم به انگلیس یا کشورای دیگه مهاجرت کنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کاری شما نیاز به دعوتنامه کاری داشته و می بایست سابقه کاری داشته باشید. توصیه میگردد پس از اخذ مدرک لیسانس و با داشتن سابقه کاری مورد نیاز برای ویزای کاری اقدام ـنمایید.

   پاسخ
 6. مجید گفته:

  سلام. من ۲۹سالم هست و متاهل بدون فرزند. دارای مدرک دیپلم و ۱۰سال سابقه کار اجرای دکوراسیون داخلی کناف دارم برای اخذ ویزا ازچه طریق باید اقدام کنم؟ واینکه اگه ویزای کار بدن بعد از مدت معلوم که تو انگلستان ساکن شدیم میتونیم درخواست اقامت دائم بدیم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار انگلستان شما می بایست دعوتنامه کاری داشته باشید.توصیه می شود از طریق تحصیلی به انگلستان وارد شوید تا فرصت کاریابی داشته باشید.البته شرایط شما برای این منظور مناسب نیست .لطفا شرایط همسرتان را بفرمایید.

   پاسخ
 7. غزاله گفته:

  سلام
  من لیسانس آی تی دانشگاه ازاد و فوق لیسانس همین رشته با گرایش سیستمهای چند رسانه ای پیام‌نور دارم‌و‌ ۱۲ سال سابقه کار آی تی و همسرم لیسانس مهندسی نرم افزار و ۱۸ سال سابقه تخصصی فنی آی تی برای ویزای کار در لندن میتونیم‌اقدام‌کنیم؟ دو فرزند ۱ ساله و ۴ ساله داریم و سطح زبان معمولی بدون مدرک‌زبان.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز برای اخذ اقامت کاری در انگلستان می بایست دعوتنامه کاری داتشه باشید . در نظر بگیرید گه رشته شما و همسرتان از رشته های دارای کار بسیار خوب در آلمان و اتریش می باشد که از طریق ویزای جاب سیکر می توانید در این کشورها به دنبال کار بگردید .

   Rating: ۴
   پاسخ
 8. ستار گفته:

  سلام،من ۳۶ ساله،لیسانس برق از دانشگاه آزاد اسلامی ،با ده سال سابقه کاردر فولاد خوزستان که همپنان ادامه دارد،سابقه ماموریت به کشور آلمان وفرانسه روهم دارم،برای گرفتن مدرک زبان انگلیسی در حال طی دوره می باشم،همسر ویک دختر شش ساله دارم،پیشنهاد شما برای بهترین مهاجرت کاری لطفن؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام دوست عزیز شرایط شما برای اخذ ویزای جاب سیکر آلمان و اتریش،بسیار مناسب می باشد.رشته شما از رشته های پر نیاز و دارای بازار کار خوب در آلمان و اتریش می باشد.

   پاسخ
 9. امیرعباس گفته:

  با سلام من ۲۳ سالمه فوق دیپلم گرافیک دارم و تا چند وقت دیگه تافل میگیرم ، هنر من در نقاشی کردنه و زیباسازی شهره
  من به چه کشوری مهاجرت کنم شانسم بیشتره ؟؟
  و چقدر سرمایه میخواد ؟؟
  کارت پایان خدمت هم دارم.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض،ارادت
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار شما به مدرک لیسانس و سابقه کاری نیاز دارید.روش تحصیلی برای شما گزینه مناسب تری خواهد بود که علاوه بر تحصیل شما موقعیت کاریابی نیز خواهید داشت. تحصیل در کشورهایی نظیر المان و اتریش و فرانسه رایگان می باشد . هزینه زندگی و تحصیل در کشورهای مختلف متفاوت می باشد .

   پاسخ
 10. Zahra گفته:

  سلام من همسرم لیسانس زمین شناسی دارند. نیاز به سابقه کار در این زمینه دارن؟
  همچنین دارای مدرک بین المللی ماساژ. مدرک بهیاری. مدرک لوله کشی صنعتی و مونتاژ کاری میباشند. برای ویزای کار چه اقداماتی لازم هست انجام بدن؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کاری انگلستان می بایست جاب آفر(دعوتنامه کاری ) داشته باشید.همسر شما می توانند از طریق اخذ پذیرش تحصیلی برای کشور انگلستان اقدام نمایند . ایشان چند ساله هستند؟مدرک زبان دارند؟

   پاسخ
 11. بهمن گفته:

  سلام و خسته نباشيد.
  من مدرك ارشد رشته نرم افزار كامپيوتر دارم. مقاله علمى در زمينه رشته تحصيلى دارم.
  مدرك مربيگرى شنا و نجات غريق دارم.
  دان ٤ تكواندو و مربيگرى تكواندو و قهرمان چند دوره كشور و عضو ليگ برتر تكواندو و اردوى تيم ملى بودم.
  از شما در خواست راهنمايى براى اقامت انگليس راداشتم.ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما می توانید از روش های تحصیلی ،کاری و سرمایه گذاری اقدام نمائید .برای اخذ ویزای کار شما نیاز به جاب آفر دارید . برای اخذ ویزای تحصیلی نیز شما می بایست مدرک زبان داشته باشید . شما چند ساله هستید و زبان شما در چه سطحی ست؟

   پاسخ
 12. محمد گفته:

  سلام خسته نباشید من دانشجوی ترم ۵ مهندسی کامپیوتر دولتی بحنوردم و ۷ تا زبان برنامه نویسی هم بلدم و آیلتس ۶ دارم و معافیت پزشکی هم دارم می خواستم ببینم شرایط برای ادامه تحصیل توی رشتع امنیت شبکه برای انگلستان یا کار کردن چطوره
  خیلی ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز برای اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس شما می بایست مدرک آیلتس ۶و نیم داشته باشید. پشتوانه مالی شما برای پرداخت شهریه و نشان دادن تمکن مالی بسیار مهم هست . هم چنین برای کار در کشور انگلستان حتما می بایست جاب آفر داشته باشید . پیشنهاد می شود از طریق پذیرش تحصیلی اقدام نمائید چرا که با حضور در انگلستان و تحصیل در رشته مورد نظرتان شما فرصت کاریابی و اخذ جاب آفر را نیز خواهید داشت.

   پاسخ
 13. رضا کریمی گفته:

  سلام.ببخشید‌ من ۲۱ سالمه و دانشجوی ترم ۵ تربیت بدنی دانشگاه یزد هستم.زبان هم در سطح متوسط هست.برای گرفتن ویزای تحصیلی یا کار انگلیس حتما باید کارت پایان خدمت و مدرک ایلس داشته باشم یا بدون این دو‌ مدرک هم میتونم.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار انگلستان شما نیاز به دعوتنامه کاری دارید که در اینصورت حتما می بایست وضعیت نظام وظیفه شما مشخص باشد یا کارت معافیت و یا کارت پایان خدمت می بایست داشته باشید . برای اخذ ویزای تحصیلی با توجه به شرایط سنی شما پیشنهاد میگردد مدرک لیسانس را در ایران اخذ و برای مقطع مستر پذیرش تحصیلی اخذ نمائید برای این منظور حتما به مدرک آیلتس نیاز دارید.

   پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز برای اخذ اقامت کاری انگلستان شما نیاز به دعوتنامه کاری خواهید داشت.ضمن اینکه رشته های پیرا پزشکی برای کار در هر کشوری نیاز به معادل سازی مدرک خواهند داشت. لذا توصیه می شود که از طریق اخذ پذیرش تحصیلی فرصتی برای خود جهت معادلسازی مدرک و هم چنین کاریابی در انگلستان ایجاد کنید

   پاسخ
 14. armin گفته:

  با سلام من دانشجوی کاردانی فوریت پزشکی هستم خواستم ببینم شرایط برای کار در انگلیس برای این شغل چطور هستش شرایط انتقال چطوره در ضمن مدرک زبان هم دارم.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز برای کار در انگلستان شما نیاز به جاب آفر دارید.شما برای ادامه تحصیل در مقطع لیسانس یا فوق لیسانس می توانید از دانشگاه انگلستان پذیرش بگیرید .

   پاسخ
 15. پارسا گفته:

  سلام من یه حدود دو سال دیگه وارد دانشگاه میشم و دارم تلاش میکنم وارد بهترین دانشگاه از قبیل دانشگاه شریف و تهران و امیرکبیر بشم و قطعا میشم و رشتم علوم کامیپوتری هستش و خواستم ببینم چه کشور هایی برای رشد و پیشرفت من عالی و بهترین هستند ( بین کشور های اروپایی ، انگلیس ، آمریکا ) پولشم چقدر میشه که اگه میشه بگید عالی میشه؟ ( تا ۱ میلیارد هم میتونم )

  و اینکه آیا درآمد علوم کامپیوتری نسبت به مهندسی کامپیوتری بالاتر است؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز رشته های مربوط به کامپیوتر و ای تی در همه جای دنیا جزو رشته های پر نیاز هستند و بازار کار بسیار خوبی دارند .هزینه تحصیل در هر دانشگاه و هزینه زندگی در هر کشور و حتی شهر به شهر متفاوت هست . داشتن مدرک زبان هم بسیار با اهمیت هست

   پاسخ
 16. فرشید گفته:

  با سلام
  من ۳۴ سال دارم با مدرک تحصیلی کارشناسی برق گرایش انتقال و توزیع و هو چنین سابقه اجرا و سرپرستی کارگاه و مدیریت و همچنین مجوز از سازمان برنامه و بودجه پایه ۵ نیرو به نام شرکت و مدیریت خودم مدرک زبان انگلیسی هم در دست اقدام دارم و حدود ۷ سال سابقه کار . لطفا راهنمایی بفرمایید جهت اخذ ویزا کار چه کار باید انجام بدهم
  با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   دوست عزیز سلام
   رشته تحصیلی و تخصص شما برا ی کشورهائی نظیر آلمان و اتریش بسیار مناسب هست .این کشورها ویزای جست و جوی کار دارند که شما ۶ ماه در این کشورها می توانید جست و جوی کار را داشته باشید .برای این منظور باید مدرک زبان b1 آلمانی رو بگیرید. چنانچه آیلتس ۷ به بالا داشته باشید شرایط شما برای اسکیلد ورکر کانادا مناسب به نظر می رسه البته می بایست شرایط شما با در نظر گرفتن قاکتورهای دیگر دقیق تر مورد بررسی قرار گیرد.مجرد هستید یا متاهل؟

   پاسخ
 17. رضوان گفته:

  سلام.وقتتون بخیر.من ۲۴ ساله لیسانس حسابداری و همسرم ۲۸ ساله لیسانس مکانیک.دارای مدارک بین المللی دریانوردی وتخصصشون تعمیر پمپ های صنعتی هست.البته مدارک جوشکاری هم دارن.درحال حاضر هم مشغول به رفتن کلاس های آیتلس هستن.امکان دریافت ویزای کار برای ما وجود داره برای کشور انگلیس؟پشتوانه ی مالی هم به اون صورت نداریم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار انگلستان شما نیاز به جاب آفر یا همان پیشنهاد کاری دارید. شرایط همسر شما برای کشورهائی نظیر آلمان و اتریش بسیار مناسب هست . می توانند از ویزای جست و جوی کار در این دو کشور استفاده کنند همسر شما چه سالی فارغ التحصیل شدن؟

   پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در صورت اخذ اقامت کاری انگلستان فرزندان شما می توانند در مدارس دولتی همراه با شهریه ارزان تحصیل نمایند

   پاسخ
 18. شادی گفته:

  سلام. منو همسرم قصد زندگی در انگلستان رو داریم. من ۳۲ ساله لیسانس ادبیات که دو زارم به درد نمیخوره. همسرم ۳۲ ساله دیپلم و آتش نشان. دو فرزند دو و ۶ ساله داریم. دختر عموی من لندن زندگی میکنه و حاضره کمکمون کنه. میخوایم برای یادگیری زبان اقدام کنیم. شرایط ما چطوره برای مهاجرت؟ آگه فنی یا تخصصی لازم باشه مث آرایشگری یا هرچیز دیگری میتوانیم بریم آموزش ببینیم آگه لازم باشه. ممنون که راهنمایی میکنید

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   راه های مهاجرت به انگلستان از طریق کاری تحصیلی و سرمایه گذاری هستش .برای ادامه تحصیل شما نیاز به مدرک آیلتس دارید ضمن اینکه سن شما برای اخذ پذیرش در انگلستان با ریسک همراه هست .چه سالی فارغ التحصل شدید و چه میزان پشتوانه مالی دارید؟

   پاسخ
 19. محمد گفته:

  سلام‌ و عرض ادب . من لیسانس بین الملی تعمیرات تلفن همراه از فنی حرفه دارم . رشته دبیرستانم ریاضی فیزیک بوده و دیپلم دارم و میخوام رشته مهندسی عمران رو انتخاب کنم . زبان انگلیسی رو تقریبا فول هستم . ۱۸ سالمه . میتونم برای کار یا تحصیل به انگلیس برم ؟ شانسم چقدره ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای تحصیل میشه اقدام کرد و اگر مدرک زبان دارین پروسه سریعتر انجام میشه. برای کار باید پیشنهاد کاری داشته باشید . با توجه به سن تحصیل گزینه بهتری هست.

   پاسخ
 20. علی گفته:

  این در آمد هایی که نوشته برای یک ساله؟اگه باشه که بعضیاشون واقعا پایینه مخصوصا برای کشور گرون قیمتی مثل انگلیس

  Rating: ۴
  پاسخ
 21. رایان گفته:

  سلام خسته نباشید من ۲۳ سالمه و مدرک تحصیلی دیپلم دارم و مدرک عکاسی فنی حرفه ای دارم میتونم ویزای کار بگیرم برای انگلیس؟ یا کشور دیگه ای رو پیشنهاد میکنید؟ ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای اخذ ویزای کار سنتون پایین هست . برای کار در انگلستان باید دعوت نامه رسمی از یک کارفرمای انگلیسی داشته باشید. با مدرک دیپلم و بدون تخصص شانس بالایی رو نمیشه در نظر گرفت.

   پاسخ
 22. دلشاد گفته:

  باسلام
  من برقکار هستم با مدرک فوق دیپلم برق صنعتی و ۱۲ سال سابقه مربوط و لیسانس حسابداری هم دارم
  ۳۶ سال سن دارم یک نفر هم اسپانسر دارم تو انگلیس
  سطح زبانم مبتدیه
  شانس دریافت ویزای کاری و یا اوکی شدن کار رو دارم !

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر پیشنهاد کاری معتبر از انگلستان داشته باشید بله میشه براتون اقدام کرد. حتما از طریق وکیل اقدام کنید پورسه ویزای کار انگلستان حساسیت خاصی داره .

   پاسخ
 23. سارا گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من ارشد از دانشگاه خواجه نصیر دارم.کارم توی ایران در زمینه صنعت تولید و بخش برنامه ریز و لجستیک می باشد.با ۵ سال سابقه کار و بیمه.برای اقدام جهت ویزای کار کدوم نوع ویزا رو پیشنهاد میکنید؟و برای دریافت این ویزا چه مراحلی رو باید انجام بدم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای کار در انگلستان شما باید پیشنهاد کاری داشته باشید که بتونید ویزا بگرید. اولین مرحله این است که سایت های کاریابی رو به صورت کامل مطالعه کنید و سی وی خودتون رو برای کار فرماهای مختلف ارسال کنید.

   پاسخ
 24. محمد گفته:

  باسلام
  خسته نباشید ببخشید من چند تا سوال داشتم :
  ۱-مهندسی عمران برای ساختمان سازی احتیاج دارند؟
  ۲-حقوقش ۳۰ هزار پونده اگه اشتباه نکنم ؟
  ۳- برای ویزای کار به اسپانسر نیاز است؟
  ۴-ویزای کار چند وقته و چند سال بعد موجب اقامت می شود؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای کار در انگلستان شما باید پیشنهاد کار داشته باشید تا بتونید ویزای کار بگیرید. رشته های شاخه عمران در اکثر کشورها موردنیاز هست ولی باید معادلسازی بشه مدارکتون ، در اکثر کشورهای اروپایی بعد از ۵ سال اقامت دائم می گیرین و بعدش می تونید درخواست پاسپورت بدین

   پاسخ
 25. فرشته گفته:

  با سلام اطلاعات بسیار خوبی رو عنوان کردید چطور میتونم سوالات خود رو مطرح کنم یابا شرایط خودم اگر نوعی ویزاوجود داره رو بپرسم ؟ممنون میشم راهنماییم کنید

  Rating: ۵
  پاسخ
 26. Goli گفته:

  عرض سلام من روانپزشک با ۲۰ سال سابقه کار وهمسرم پزشک عمومی با ۲۰ سال سابقه کار وضعیت زبان متوسط (فعلا) سن هر دو ۵۳ سال شرایط کار رو با همین اطلاعات چطور می بینید با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
 27. محمد شمس گفته:

  سلام
  وقت بخیر

  ۱. جهت اقدام برای گرفتن ویزای tier2 از نوع minister of religion از سفارت انگلیس آیا فقط ارائه نمره زبان برای فرد متقاضی لازم است یا همسر وی هم باید مدرک زبان داشته باشد؟

  ۲. برای فرد متقاضی که از نوع minister دعوتنامه کاری داره، ارائه زبان انگلیسی آیا الزامی است؟ اگر جواب مثبت است باید در چه حدی باشه؟ آیلتس آکادمیک هم مورد قبول هست؟

  ۳. آیا امکان تحصیل در مقطع دکتری با ویزای tier2 minister of religion وجود دارد؟

  خیلی از بزرگواری شما متشکرم

  Rating: ۵
  پاسخ
 28. مهران گفته:

  باسلام
  همسر من استاد دانشگاه میباشد او در رشته شیمی تجزیه تدریس میکند
  ۱۹تا مقاله ۳ تا کتاب نوشته
  برای پایان نامه تحصیلی ماده مخدر کراک درست کرده و در تحقیقات نانو لقب phd دریافت نموده وی شاگرد دوم دانشگاه مشهد بوده در حال حاضر تقاضای ویزای کار دارد خواهشمندم یاری فرمایید. باتشکر.

  Rating: ۴
  پاسخ
 29. سحر گفته:

  با سلام من همسرم نجار سن ۳۶ساله و ۲۰سال تجربه در کار نجاری داره و بسیار حرفه ایی هست استاد کاره ایا میشه از طریق این کار مهاجرت کرد

  پاسخ
 30. سارا گفته:

  سلام من پرستارم ۳۰سال سن دارم ۷سال سابقه کاری دارم متاهلم و همسرم کارشناس حسابداری هست
  دو فرزند هم دارم
  امکان مهاجرت کاری به انگلستان برای خانواده من هست؟
  آشناییم با زبان هم مقدماتیه

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار انگلیس باید در ابتدا کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 31. بابک گفته:

  سلام و درود خدمت شما ، یه سوالی اینجا برام پیش اومد میخواستم بپرسم این هشتصد هزار پوند اسپانسر قضیه اش چیه؟ مثلا اگر من در انگلستان یه کار تو هایپرمارکت در لندن پیدا کنم باید چکار کنم؟ یه کم نا مفهوم هست لطفا توضیح بدید ، اگر جناب دکتر ملکپور یک فایلی در این زمینه صحبت کنن ممنون میشم که کامل و جامع توضیح بدن

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
Rating: 5