کار در نیوزلند و بررسی شرایط آن

کار در نیوزلند
 • کار در نیوزلند و شرایط عمومی آن
 • کار در نیوزلند و نرخ بیکاری در نیوزلند
 • کار در نیوزلند و نرخ مالیات در نیوزلند
 • کار در نیوزلند و ویزای کاری
 • کار در نیوزلند و بررسی ویزای همراه
 • کار در نیوزلند و میزان حقوق در نیوزلند
 • کار در نیوزلند و مشاغل مورد نیاز ۲۰۱۹
 • کار در نیوزلند و نحوه کاریابی در نیوزلند
 • کار در نیوزلند و موسسات کاریابی در نیوزلند
 • کار در نیوزلند و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در نیوزلند

کار در نیوزلند و مقدمه ای بر آن

کار در نیوزلند ، راههای اخذ ویزای کار در نیوزلند و اقامت در نیوزلند از طریق کار در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار خواهد گرفت. به مهاجرت به نیوزلند علاقه مند هستید؟ تمایل دارید شانس خود را جهت کاریابی در نیوزلند و اخذ اقامت کاری این کشور امتحان کنید؟ از شرایط اخذ ویزای کاری نیوزلند اطلاع ندارید؟ تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید چرا که به تمامی سوالاتی که ممکن است در ذهن شما سروران به جهت کار در نیوزلند نقش ببندد پاسخ خواهیم داد. موسسه حقوقی ملک پور سعی بر آن دارد از طریق مقالاتی که در زمینه کار در کشورهای مختلف و شرح کامل کلیه راههای مهاجرت، شما عزیزان را در انتخاب کشور مناسب و طریقه صحیح مهاجرت یاری رساند.شما می توانید با استفاده از کلیدواژه ملک پور مطلب مورد نظر خود را همچنین کلیه مقالات مرتبط با کار در کشور نیوزلند را دریابید و فایل های تصویری بسیاری مرتبط با مطالب مورد نظر خود از استاد ملک پور (وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی دکترای حقوق در اروپا) پیدا کنید. گاهی مشاهده یک فایل تصویری می تواند پاسخگوی اکثر سوالات شما باشد. در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

کار در نیوزلند و شرایط عمومی آن

کار در نیوزلند و اخذ ویزای کاری نیوزلند می تواند زمینه ساز زندگی با آرامش فراوان و سطح رفاهی بالا گردد چرا که کشور نیوزلند از نظر رفاه اجتماعی و سطح کیفی بالا در سال ۲۰۱۹ رتبه ۱۲ در سراسر جهان به خود اختصاص داده است و از نظر  امنیت اجتماعی جزء ۱۰ کشور اول دنیا محسوب می گردد. کشور نیوزلند که به نام زلاندنو نیز خوانده می شود که در جنوب غربی اقیانوس آرام واقع شده و متشکل از دو جزیره بزرگ و تعداد زیادی جزیره کوچک و مناطق خودمختار نیو، جزایر کوک، توکلائو و راس می باشد . نیوزلند فاصله زیادی با دیگر خشکی‌های کره زمین دارد به‌ طوریکه استرالیا نزدیکترین همسایه این سرزمین در دو هزار کیلومتری آن قرار دارد، دریای میان این دو کشور به دریای تاسمان معروف است. نزدیکترین همسایگان این کشور از شمال جزایر تونگا، فیجی، نیوکالدنیا هستند.

جمعیت کشور نیوزلند را دو دسته تشکیل می دهند، دسته اول اتباع انگلستان و اسکاتلند و دسته دوم اتباع دیگر کشورهای اروپایی و آسیایی هستند که عمده ساکنان این کشور را اروپاییان تشکیل می دهند.

در جدول ذیل نگاهی اجمالی به کشور نیوزلند خواهیم داشت:

نام کشور نیوزلند
پایتخت ولینگتون
بزرگترین ترین شهر اوکلند
جمعیت ۴٫۳۶۰٫۰۰۰  نفر
زبان رسمی انگلیسی/مائوری
مساحت ۲۶۰٫۶۸۰ کیلومتر
واحد پول دلار زلاندنو(NZ)
آب و هوا معتدل مایل به سرد

کار در نیوزلند و نرخ بیکاری در نیوزلند

متقاضیان کار در نیوزلند و اقامت کاری در کشور نیوزلند و هر کشوری که قصد مهاجرت به آن را دارند در ابتدا باید اشراف کامل به عواملی چون نرخ بیکاری و میزان شانس یافتن کار مناسب در کشور مقصد داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کار در نیوزلند می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و با اخذ اطلاعات کامل و ارزیابی شرایط خود جهت مهاجرت کاری به این کشور اقدام نمایید.نرخ بیکاری از شاخص های مهم انتخاب کشور به عنوان مقصد مهاجرت می باشد. کشور نیوزلند به واسطه صنایع کشاورزی در سطح بالا و صادرات لبنیات و مخصوصا شیر که تولید کننده حدود ۳۰ درصد از صادرات لبنیات جهان است می تواند شرایط کاری بسیاری برای متقاضیان کار در نیوزلند فراهم سازد. نرخ بیکاری در کشور نیوزلند در سال های ۲۰۱۷ به ۴٫۳ % رسیده است که نسبت به جمعیت ۴٫۵ میلیون نفری آن می توان گفت که از نرخ پایینی برخوردار می باشد. در نمودار زیر نرخ بیکاری را در سالهای اخیر خواهید دید.

کار در نیوزلند ـ نمودار نرخ بیکاری در نیوزلند 2019

کار در نیوزلند و نرخ مالیات در نیوزلند

از جمله عوامل و شاخصی که می تواند در زمینه اقتصاد و  گذراندن زندگی در هر کشوری بسیار مهم و تاثیر گذار باشد، نرخ مالیات بر درآمد شهروندان آن کشور است. بسیاری از نکات در کنار هم زمینه ساز اخذ تصمیمات مهمی چون مهاجرت است، پس با تحقیق و بررسی یک به یک کشورها اقدام به مهاجرت نمایید. نرخ مالیات بر درآمد کشور نیوزلند ۳۰ % می باشد که با توجه به میزان رفاه اجتماعی و شهروندی کشور نیوزلند می توان گفت مناسب است. کشور نیوزلند از نظر خدمات شهروندی و امنیت اجتماعی مکانی مناسب جهت زندگی و اقامت می باشد.در نمودار زیر نرخ مالیات را در سالهای اخیر در کشور نیوزلند خواهید دید.

کار در نیوزلند ـ نمودار مالیات بر درآمد نیوزلند 2019

کار در نیوزلند و ویزای کاری

اخذ ویزای کاری به جهت کار در نیوزلند از طرق متفاوتی امکان پذیر است و دارای طیف وسیعی می باشد که همگی بصورت موقت می باشند  که مدت آن بسته به نوع ویزا و شرایط شغلی و حقوق دریافتی متفاوت می باشد که بعضی از آنها منجر به اقامت دائم می گردد.در ادامه به انواع ویزای کاری نیوزلند خواهیم پرداخت :

 • ویزای کار کوتاه مدت نیوزلند

 • ویزای کار در تعطیلات

  متقاضی کار در نیوزلند از طریق ویزای کار در تعطیلات باید سنی بین ۱۸ تا ۳۰ سال داشته باشد. در این نوع ویزا به متقاضی کار در نیوزلند اجازه اقامت به مدت ۱۲ ماه اعطا می گردد. با اخذ این نوع ویزا اجازه داشتن همراه به شخص متقاضی کار در نیوزلند داده نخواهد شد و شخص حتما باید بلیط برگشت و یا وجه معادل پرداخت هزینه بلیط بازگشت خود را داشته باشد و مستندات و مدارک آن را به سفارت ارائه دهد.

  شخص متقاضی کار در نیوزلند از طریق ویزای کار در تعطیلات باید حداقل ۴۲۰۰ دلار نیوزلند تمکن مالی در حساب خود داشته باشد.

  لازم به ذکر است این نوع ویزا برای اتباع کانادا  و انگلستان در نظر گرفته شده است که در صورت تمایل از طریق این ویزا می توانند به نیوزلند مهاجرت کاری داشته باشند.

 • ویزای کاری مربوط به نیروی کار ضروری

  این نوع ویزا شامل افرادی می گردد که از یک کارفرما در کشور نیوزلند (job offer ) و یا دعوتنامه کاری دریافت کرده باشند که همین امر بسیار دشوار خواهد بود زیرا استخدام اتباع نیوزلند در اولویت قرار دارد. همچنین این نوع ویزا به متخصصینی که سابقه کار در مشاغل مورد نیاز در کشور نیوزلند دارند و در آن زمینه شغلی کشور نیوزلند دچار کمبود نیروی کار آمد است، اعطا می گردد.

  در این نوع ویزا نیز شخص متقاضی کار در نیوزلند اجازه داشتن همراه ندارد و تنها در صورت کسب درآمد حداقل۳۷٫۰۰۰ دلار نیوزلند می تواند یک همراه اعم از همسر یا فرزند را در کنار خود داشته باشند.این نوع ویزا معمولا بین ۱ ،۳ الی ۵ سال به متقاضیان اعطاء می شود.

 • ویزای کاری( silver fern category )

  این نوع ویزا به مدت ۹ ماه ارائه می گردد که قابلیت تمدید تا دو سال را دارد. این نوع ویزا برای افراد با تخصص و مهارت بالا بین سنین ۲۰ الی ۳۰ سال در نظر گرفته شده است که تنها به ۳۰۰ نفر در سال تعلق می گیرد.

 • ویزای کار بلند مدت نیوزلند

 • مهارتهای بلند مدت (long Term Skill Shortage Lists)

  این قبیل  ویزاها برای شغل ها و مهارت هایی در نظر گرفته شده است که به صورت مداوم نیروی متخصص نیاز دارند. اگر شخص متقاضی کار در نیوزلند  بتواند در یکی از این نوع مشاغل مشغول به کار شود حداقل حقوقی که دریافت می نماید ۴۵٫۰۰۰ دلار کانادا می باشد. البته در این نوع مشاغل  دعوتنامه کاری از کارفرما می تواند از امتیاز بالایی برای شخص متقاضی کار در نیوزلند محسوب گردد. از جمله عوامل مهم برای کسب این  مشاغل سن، میزان مهارت، میزان سابقه کاری، مدرک تحصیلی متقاضی می باشند که در روند پروسه اخذ ویزای کاری نیوزلند بسیار تاثیر گذار خواهند بود.  این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده است و هر گونه کپی برداری و انتشار آن بدون ذکر منبع شرعا حرام و از لحاظ قانونی قابل پیگیری می باشد.

  مشاغلی مانند ساخت و ساز و زیر مجموعه های آن ، رشته هایی مانند مهندسی شیمی، مهندسی مواد، مهندس عمران، ژئوتکنیک و … ، رشته های پزشکی مانند روانشناسی، رادیولوژیست، متخصص زنان و زایمان و … و همچنین بازاریابی، مدیریت مالی و تکنسین خودرو و… شامل این لیست مشاغل می شوند.

 • مهارت های فوری (Immediate Skill Shortage List )

  این نوع ویزا شامل نیروی کار متخصصی می شود که در زمینه مشاغلی که اتباع نیوزلند تبحری ندارند و همیشه به نیروی کار در این زمینه نیاز است تعلق می گیرد. مشاغلی نظیر جنگلداری ،کشاورزی، نقشه برداری ساختمازی،ساخت و ساز و…

  در این نوع ویزا اداره مهاجرت نیوزلند مشاغل مورد نیازی که این کشور در آنها با کمبود نیروی متخصص مواجه است را در سایت رسمی خود قرار داده تا متقاضیان مهاجرت به نیوزلند شرایط و مشاغل را بررسی و در صورت تمایل جهت اخذ آن اقدام نمایند. در این نوع ویزا نیازی به ارائه دعوتنامه از طرف کارفرما و یا مدارکی دال بر نیاز به نیروی کار نیست، چرا که اداره مهاجرت نیوزلند مرتبا با کلیه کارفرمایان در ارتباط هستند و لیست مشاغل مورد نیاز را بصورت مداوم بروز کرده و مورد بررسی قرار می دهد.لازم به ذکر است که این نوع ویزا برای کوتاه ‌مدت صادر شده و به صورت مستقیم به اقامت دائم منجر نمی شود.

  واجدین شرایط دریافت ویزای کار نیوزلند عبارتند از:

  • متقاضیانی که دعوتنامه کاری از یک کارفرمای معتبر دارند
  • دارای سلامت روحی و جسمی باشند
  • در نیوزیلند یک شریک داشته باشند و بخواهند به آن‌ها بپیوندد و کار کنند
  • در کشور نیوزیلند در حال تحصیل‌ باشند

مدارک مورد نیاز جهت کار در نیوزلند

 • مدارک مبنی بر سابقه کاری مرتبط
 • مدارک هویتی با  ترجمه
 • کلیه مدارک تحصیلی به همراه متن ترجمه شده
 • مدارک مبنی بر عدم سوپیشینه
 • بیمه نامه با اعتبار
 • مدرک آکادمیک زبان حداقل آیتلس ۶٫۵
 • مدارک همراهان در صورتی که در لیست درخواست ویزا وارد شوند

کار در نیوزلند و بررسی ویزای همراه

کار در نیوزلند در اکثر مواقع می تواند زمینه ساز کسب اقامت دائم در این کشور باشد.مهاجرت کاری به نیوزلند این امکان را برای متقاضیان کار در نیوزلند فراهم می سازد تا بتوانند همسر و فرزندان خود را بعد از گذشت مدتی در کنار خود داشته باشند. در ادامه شرایطی که شخص متقاضی بتواند خانواده خود را درکنارش داشته باشد و موفق به اخذ ویزای همراه گردد، به صورت کامل شرح داده شده است :

 • کلیه مدارک دال بر معتبر بودن مدارک ازدواج
 • همسر متقاضی باید از نظر روحی و جسمی دارای سلامت کامل باشد
 • شخص متقاضی کار در نیوزلند باید تمکن مالی کافی به جهت حمایت مالی همسر و در صورت وجود، فرزندانش را داشته باشد و مدارک و اسناد مکتوب و معتبر خود را در این زمینه به سفارت کشور نیوزلند ارائه دهد.( از نکات مهم که حتما باید به آن توجه داشت این است که اگر شخص متقاضی کار در نیوزلند اقامت دائم کشور نیوزلند را داشته باشد با ارائه مدارک معتبر تمکن مالی می تواند در کشور نیوزلند موفق به کسب ویزای همراه گردد و در صورتی که اقامت دائم را دریافت نکرده باشد باید مدارک تمکن مالی خود را به سفارت کشور نیوزلند ارائه داده و در غیر اینصورت می تواند با ارائه قرارداد کاری (با حقوق کافی ) حمایت مالی خود را اثبات نماید.
 • در صورتی که شخص متقاضی کار در نیوزلند در این کشور اقامت دارد، باید مکانی را به جهت زندگی که متراژ آن بسته به تعداد افراد خانواده از طریق سفارت نیوزلند تعیین می شود را به جهت اسکان افراد خانواده محیا سازد.
 • لازم به ذکر است که مدت اعتبار ویزای همراه رابطه مستقیم با ویزای شخص متقاضی کار در نیوزلند دارد و به همان زمان می باشد.
 • در زمینه اخذ ویزای همراه نیوزلند این نکته قابل ذکر است که ویزای همراه تنها به فرزندان زیر ۱۸ سال اعطا می گردد و تنها در صورتی به فرزندان تا ۲۲ سال ویزای همراه اعطا می شود که مجرد بودن و وجود وابستگی به خانواده از طرف فرزند اثبات گردد.
 • اخذ ویزای همراه برای فرزندان بالای ۱۶ سال نیازمند تسلط فرزندان به زبان انگلیسی در حدی که توانایی گفتگو با افسر ویزا را داشته باشند است و در صورتی که همراه شخص متقاضی دارای مدرک زبان باشد بسیار مفید خواهد بود.

کار در نیوزلند و میزان حقوق در نیوزلند

کار در نیوزلند و میزان حقوق در نیوزلند

کار در نیوزلند نیازمند آگاهی کامل از کلیه موارد اعم از حقوق و مزایای کار در این کشور می باشد.موسسه حقوقی ملک پور می تواند با بهرمندی از کارشناسان مجرب در امر مهاجرت اطلاعات کافی و مناسب را در اختیار شما سروران گرامی قرار داده و شرایط شما سروران را به جهت کار در نیوزلند ارزیابی نماید در صورت تمایل می توانید با کلیه دفاتر موسسه تماس حاصل فرمایید.

در مقوله کار در نیوزلند در ابتدا این مطلب باید بررسی گردد که درآمدها در این کشور به چه صورت می باشد؟ آیا متناسب با هزینه ها می باشد؟ میانگین حقوق در کشور نیوزلند بصورت سالانه ۵۹٫۲۵۵ دلار آمریکا می باشد. در جدول ذیل به درآمد برخی شغلهای پرطرفدار در این کشور خواهیم پرداخت. می توانید با توجه به رشته تحصیلی خود میزان حقوق دریافتی در کشور نیوزلند را بیابید. حداقل دستمزد در کشور نیوزلند بصورت ساعتی ۱۶٫۵۰ دلار می باشد.

ردیف نام شغل میانگین درآمد (دلار آمریکا)
۱ مدیریت عملیات ۷۸٫۱۵۸
۲ توسعه دهنده نرم افزار ۶۷٫۷۰۶
۳ مدیر عمومی ۹۶٫۹۴۴
۴ حسابدار ۵۷٫۶۷۵
۵ کارمند دفتری ۴۶٫۶۷۵
۶ طراح گرافیک ۳۶٫۷۵۸
۷ وکیل ۶۶٫۸۴۱
۸ مهندس عمران ۸۱٫۳۸۳
۹ مدرس ۵۴٫۹۶۳
۱۰ بازاریابی ۷۳٫۱۷۴
۱۱ مدیریت پروژه ۷۰٫۹۵۳
۱۲ تکنسین GIS ۳۹٫۳۸۴
۱۳ مهندس رادیو ۷۵٫۳۸۸
۱۴ مهندس الکترونیک ۶۱٫۵۳۷
۱۵ آرشیتکت ۳۷٫۱۲۴
۱۶ مهندس تحقیق و توسعه ۵۷٫۲۸۶
۱۷ طراح ژئوموتیک ۶۸٫۰۲۷
۱۸ فناوری اطلاعات و ارتباطات ۳۵٫۸۰۴
۱۹ مدیریت کسب و کار ۳۶٫۶۶۸
۲۰ مشاور ۴۶٫۵۴۵
۲۱ مهندس فناوری مواد غذایی ۷۸٫۷۶۸
۲۲ مربی کودک ۱۲٫۸۸۹
۲۳ پزشکان ۱۰۰٫۲۵۱
۲۴ کارگران ۷۱٫۶۰۸
۲۵ معمار اصلی ۱۰۷٫۴۱۱
۲۶ مهندس شبکه ۶۷٫۸۴۳

در ادامه می توانید نسبت میانگین درآمدهای کشورهای متفاوت را با کشور نیوزلند مقایسه نمایید.

نمودار مقایسه میانگین در آمد سایر کشور ها با نیوزلند

کار در نیوزلند و مشاغل مورد نیاز ۲۰۱۹

دولت نیوزلند هر ساله با بررسی حوزه هایی که در آنها نیاز به نیروی متخصص احساس می شود و همچنین برقراری ارتباط مستقیم با کارفرمایان در کلیه حوزه های اقتصادی لیستی، از مشاغل مورد نیاز را ارائه می دهد که با توجه به آنها متقاضیان کار در نیوزلند می توانند به کاریابی در این کشور بپردازند. از صنایع و مشاغل مطرح در کشور نیوزلند می توان به کشاورزی، دامداری، جنگلداری، ساخت و ساز نام برد. در ادامه لیست کاملی از مشاغل مورد در سال ۲۰۱۹ نیاز در کشور نیوزلند را نام خواهیم برد که در صورتی که در هر کدام از این زمینه های شغلی دارای تخصص و تحصیلات هستید می توانید جهت کار در نیوزلند اقدام نمایید.

لیست کمبود مهارت های فوری در کشور نیوزلند

 • مهندسی کشاورزی
 • بازرس ساختمان
 • مدیریت پروژه
 • شنوایی سنجی
 • مهندسی عمران
 • مهندسی مکانیک
 • حسابدار
 • ماما
 • پرستار
 • نانوایی
 • نجار
 • نقاش خودرو
 • کارگران فنی

لیست کمبود مهارت های بلند مدت در کشور نیوزلند

 • مدیریت پروژه های ساختمانی
 • کارشناس ارشد سایت
 • نقشه بردار
 • مهندسی شیمی
 • مهندسی مواد
 • مهندسی پروژه
 • مهندسی الکترونیک
 • مهندسی صنایع
 • محیط زیست
 • مهندسی نرم افزار
 • مهندسی عمران
 • روانشناسی بالینی
 • رادیولوژی
 • علوم آزمایشگاهی
 • سونوگرافی
 • دامپزشکی
 • جراح عمومی
 • آشپز
 • مهندسی برق مخابرات
 • متخصصین چند رسانه ای

کار در نیوزلند و نحوه کاریابی در نیوزلند

از جمله عوامل مهم در امر كار در نيوزلند ، نحوه صحيح كاريابي در اين كشور است. نحوه كاريابي در نيوزلند با توجه به اين نكته كه سيستم ويزاي كاري كشور نيوزلند امتياز بندي مي باشد و داشتن (job offer) نيز داراي امتياز است، شخص متقاضي كار در نيوزلند  با دريافت ۱۶۰ امتياز به بالا كه اين امتياز شامل سن،تحصيلات،تخصص،تجربه كاري ،ميزان تسلط به زبان انگليسي و دارا بودن مدرك زبان آكادميك است مي تواند ويزاي كاري نيوزلند را دريافت نمايد.البته با توجه به سخت گيري هاي دولت نيوزلند و اداره مهاجرت اين كشور هرچه اين امتياز بالاتر باشد شانس كاريابي در اين كشور بيشتر خواهد بود.

لازم به ذکر است انگیزه فرد به جهت کار مورد نظر در کشور نیوزلند بسیار حائز اهمیت می باشد و شخص متقاضی کار در نیوزلند باید فرم آنلاین انگیزه نامه کار در نیوزلند را بصورت کامل و با دقت پر کند. گاهی پر کردن فرم انگیزه نامه می تواند امتیاز قابل توجهی را برای متقاضی کار در نیوزلند فراهم سازد .

در ادامه جداولی مبنی بر سیستم امتیازبندی مهاجرت کاری به نیوزلند و اخذ ویزای کاری نیوزلند را گردآوری نموده ایم تا بتوانید امتیاز خود را بررسی نموده و به اطلاعات جامعی از لحاظ سیستم امتیاز بندی ویزای کار نیوزلند دست یابید.

امتیاز سن
۲۰-۲۹ ۳۰
۳۰-۳۹ ۲۵
۴۰-۴۴ ۲۰
۴۵-۴۹ ۱۵
۵۰-۵۵ ۱۰
تحصیلات متقاضی کار در نیوزلند
کارشناسی ۵۰
کارشناسی ارشد ۵۵
دو سال تحصیل پیوسته در نیوزلند ۵
تحصیل در نیوزلند (کارشناسی) ۵
تحصیل در نیوزلند در مقاطع کارشناسی ارشد ودکترا ۱۰
تحصیل در زمینه های رو به رشد ۱۰
تحصیل در رشته های مورد نظر (Long term) ۱۰
سابقه کار
۲ سال ۱۰
۴ سال ۱۵
۶ سال ۲۰
۸ سال ۲۵
۱۰ سال ۳۰
۱ سال سابقه کار در نیوزلند ۵
۲ سال سابقه کار در نیوزلند ۱۰
۳ سال سابقه کار در نیوزلند یا بیشتر ۱۵
۲ تا ۵ سال سابقه کار در نیوزلند در زمینه های رو به رشد ۱۰
۶ سال یا بیشتر سابقه کار ر نیوزلند در زمینه های رو به رشد ۱۵
۲ تا ۵ سال سابقه کار در رشته های مورد نیاز (Long term) ۱۰
۶ سال یا بیشتر سابقه در رشته های مورد نیاز (Long term) ۱۵
دارا بودن حقوق بالا ۲۰
امتیاز شغل
اشتغال به کار در نیوزلند به مدت ۱۲ ماه یا بیشتر ۶۰
پیشنهاد کار از نیوزلند و اشتغال به کار در نیوزلند کمتر از ۱۲ ماه ۵۰
کار در نیوزلند در زمینه های رو به رشد ۱۰
کار در منطقه بیرون از آوکلند ۱۰
پیشنهاد کاری و یا استخدام همسر ۲۰
امتیازات اضافی
تحصیلات همسر ۲۰
خویشاوند نزدیک در نیوزلند ۱۰

از جمله شرایط عمومی که فرد متقاضی کار در نیوزلند باید دارا باشد عبارتند از:

 • سن از ۲۰ تا ۵۳ سال
 • سلامت روحی و جسمی
 • عدم سوء سابقه
 • دارا بودن مدرک زبان آیلتس آکادمیک ۶٫۵ به بالا
 • کسب ۱۶۰ امتیاز طبق مطالب ارائه شده در جدول های فوق

کار در نیوزلند و موسسات کاریابی در نیوزلند

به جهت کار در نیوزلند و اخذ ویزای کاری در این کشور می توان از موسسات کاریابی در نیوزلند استفاده کرد. در نیوزلند عموما دفاتر حقوقی جهت امر کاریابی خدمات رسانی می کنند چرا که در نیوزلند کاریابی را از مهمترین  امور حقوقی می دانند، بدین دلیل که معتقدند کاریابی باید با آگاهی کامل و اطلاعات کافی صورت گیرد. همچنین به جهت کار در نیوزلند باید عوامل بسیاری را مورد ارزیابی قرار داد که از مهم ترین آنها می توان میزان مالیات بر درآمد اشاره نمود و بصورت کلی دفاتر حقوقی کلیه زوایای حقوقی  شغل مذکور را برای متقاضیان کار در نیوزلند مورد ارزیابی قرار می دهند و بصورت کامل شرایط کار مذکور برای متقاضی شرح داده خواهد شد.

دفاتر حقوقی که در زمینه کاریابی به متقاضیان کار در نیوزلند خدماتی ارائه می دهند، تنها به کاریابی صرف بسنده نمی کنند مشاوره کاملی از تمامی جهات در رابطه با کار مورد نظر ارائه خواهند داد. چنانچه قصد مهاجرت کاری به کشور نیوزلند را دارید، موسسه حقوقی ملک پور با استفاده از منابع قوی و مورد تأیید تلاش نموده شما سروران گرامی را در زمینه کاریابی در نیوزلند یاری رساند. به همین جهت لیست کلیه موسسات کاریابی در کشور نیوزلند را به جهت سهولت دسترسی شما سروران گردآوری نموده.به جهت ارزیابی شرایط خود و همچنین کسب اطلاعات کافی در زمینه مهاجرت و اقامت در کشور نیوزلند و همچنین سایر کشور ها می توانید با کلیه دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و از کارشناسان مجرب در امور بین الملل این موسسه، مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. در ادامه لیستی از اسامی موسسات کاریابی در کشور نیوزلند را مشاهده خواهید نمود.

 • Minter Ellison
 • Adecco Personne
 • Alpha Personnel Recruitment
 • Madison Recruitment
 • Smith and partners
 • Randstad
 • Kinetic Recruitment
 • Kelly Services
 • Frog Recruitment

همچنین می توانید مشاغل متناسب با تخصص و تحصیلات خود را در سایت معتبر www.careers.govt.nz  جستجو نمایید.

کار در نیوزلند و موسسات کاریابی در نیوزلند

پاسپورت نیوزلند

معمولا افرادی که تمایل به کار در نیوزلند و اخذ ویزای کاری نیوزلند را دارند، به قصد اقامت واخذ تابعیت این کشور، اقدام به مهاجرت کاری به نیوزلند می نمایند. به دلیل سطح خوب کیفیت زندگی در نیوزلند، بهره مندی از خدمات شهروندی و طبیعت بسیار زیبا به همراه چشمه های آب گرم فراوان، این کشور مورد توجه قرار گرفته است.به جهت اخذ اقامت دائم کشور نیوزلند از طریق کار در این کشور با پرداخت مالیات می توان بین ۳ تا ۵ سال به این مهم دست یافت. البته باید به این نکته توجه داشت که اخذ ویزای کاری نیوزلند آن هم فقط از نوع ویزاهای کار بلند مدت یا ویزای کارفرمای معتبر، می تواند منجر به اخذ اقامت و تابعیت این کشور گردد. لازم به ذکر است که در رابطه با ویزای کارفرمای معتبر الزامی است که شخص متقاضی کار در نیوزلند باید به صورت مداوم دو سال حقوق بالاتر از ۵۵٫۰۰۰ دلار نیوزلند را دریافت نموده باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تخصصی تر در مورد کار در نیوزلند می توانید سایر مقالات مرتبط زیر مجموعه کشور نیوزلند را مطالعه فرمایید و یا از ویدئوهای مؤسسه در این زمینه استفاده نمایید. همواره نیز می توانید با مؤسسه حقوقی ملک پور ، همکار مؤسسه مشاوره ای MIE اتریش ، تماس برقرار نموده و در خصوص اخذ ویزای کار نیوزلند به صورت تخصصی مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. ایضا شما می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه های این مقاله طرح کنید تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشند.

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

کار در نیوزلند و سخن پایانی

كار در نیوزلند ، ويزاي كاري نيوزلند و اخد اقامت از طريق كار در نيوزلند در اين مقاله بصورت كامل و مفصل شرح داده شد. مهاجرت به نيوزلند به دلايل بسياري اعم از مسافت بسيار زياد با ديگر كشورها، به خصوص فاصله زماني و مكاني قابل توجهي كه به كشورمان ايران دارد، براي بسياري از افراد نمي تواند مقصد مناسبي جهت مهاجرت باشد، همچنين به دليل سختگيري هاي فراوان اداره مهاجرت نيوزلند در صورتي كه متقاضي كار در نيوزلند هستيد تنها با دارا بودن ١٦٠ امتياز مي توانيد به اخذ ويزاي كاري نيوزلند موفق گرديد. پيشنهاد ما به شما اين است كه در صورتي كه تمايل به مهاجرت به هر كشوري داريد در ابتدا كليه شرايط اعم از آب و هوا، شرايط سياسي، شرايط اقتصادي، نرخ بيكاري، شانس كاريابي براي اتباع ايراني و… را بصورت كامل مورد بررسي قرار دهيد. چرا كه مضاف بر هزينه هايي كه بايد به اين منظور پرداخت کنید، زمان قابل توجهي را نيز بايد صرف اخذ ويزاي كاري آن كشور نمایید. شما سروران مي توانيد با تماس با دفاتر موسسه حقوقي ملك پور ومشاوره با كارشناسان متخصص در امرو مهاجرتي و دريافت اطلاعات كامل و ارزيابي شرايط خود مقصدي مناسب و روشي مطلوب جهت مهاجرت انتخاب کنید. همچنين مي توانيد با خريد ويدئوي راهنمای گام به گام انتخاب مسير مهاجرت جناب استاد ملک پور، خود به عنوان وكيل مهاجرت تمامي اقدامات مورد نياز را خود به جهت مهاجرتتان انجام دهيد.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ