کار در هلند و بررسی لیست مشاغل مورد نیاز هلند ۲۰۲۰

کار در هلند، لیست مشاغل مورد نیاز هلند و شرایط اخذ اقامت دائم و پاسپورت از طریق مهاجرت کاری به هلند در سال ۲۰۲۰ در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. مدارک لازم برای ویزای کار هلند در سال ۲۰۲۰ چیست؟ چه الزامات و پیشنیازهای برای کار در هلند وجود دارد؟ لیست مشاغل مورد نیاز هلند در سال ۲۰۲۰ چیست؟ شغل های پر درآمد در هلند کدامند؟ انواع ویزای کار در هلند کدامند؟ آیا پیدا کردن شغل در هلند راحت است؟ چگونه می توان به اقامت دائم و پاسپورت هلند از طریق کار رسید؟ در این نوشتار برآنیم تا تمامی اطلاعات لازم به جهت مهاجرت کاری به هلند اعم از لیست مشاغل مورد نیاز هلند، نحوه کاریابی در هلند و همچنین شغل های پر درآمد هلند و … را خدمت شما سروران ارائه نماییم تا با آگاهی کامل در این مسیر گام نهید. کشور هلند به سبب نرخ بیکاری پایین و شرایط مطلوب اقتصادی می تواند مقصد مناسبی به جهت مهاجرت باشد اما باید اطلاع داشت که کدام روش مهاجرتی می تواند با توجه به هر متقاضی مناسب باشد. کار در هلند می تواند شرایط اخذ اقامت و تابعیت این کشور را فراهم سازد که در صورت تمایل به جهت اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با خطوط موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید. در صورتی که با مطالعه این نوشتار سوالات و ابهامی در رابطه با مهاجرت به هلند از طریق کار برای تان پیش آمد می توانید در بخش پرسش و پاسخ همگانی مطرح نمایید تا در کوتاهترین زمان به پاسخ مناسب دست یابید. همچنین لازم به ذکر است می توانید اطلاعات بسیاری در رابطه با کار، تحصیل و روش های مختلف مهاجرت به هلند با مطالعه کلیه سایت های موسسه حقوقی ملک پور ( MIE اتریش ) دریابید. در ادامه می تونید مباحث زیر را مطالعه نمایید و به اطلاعات جامعی در زمینه شرایط کار در هلند دست یابید.

 • کار در هلند و شرایط عمومی مهاجرت کاری به هلند
 • کار در هلند و انواع ویزای کاری هلند
 • کار در هلند و مدارک مورد نیاز ویزای کاری هلند
 • کار در هلند و نرخ بیکاری در هلند
 • کار در هلند و مشاغل مورد نیاز هلند ۲۰۲۰
 • کار در هلند و میزان حقوق در هلند
 • کار در هلند و نحوه کاریابی در هلند
 • کار در هلند و موسسات کاریابی در هلند
 • کار در هلند و بررسی ویزای همراه
 • کار در هلند و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در هلند
 • کار در هلند و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

کار در هلند و شرایط عمومی مهاجرت کاری به هلند

هلند از جمله کشورهایی است که به سبب خدمات اجتماعی و همچنین شرایط مطلوب اقتصادی و رفاهی مقصد انتخابی بسیاری از مهاجران می باشد. همسایگان زمینی کشور هلند کشورهای آلمان و بلژیک و همسایه دریایی ( آبی ) هلند نیز کشور انگلستان است. پایتخت کشور هلند شهر آمستردام است که البته باید خاطر نشان کرد بیشتر سفارتخانه ها و مراکز اداری این کشور در شهر آمستردام متمرکز نشده و بیشتر در شهر لاهه قرار دارند.

نقشه هلند - اقامت هلند - مهاجرت به هلند - هلند کجاست؟

کشور هلند دارای صنایع موفق بسیاری است به طوری که با وجود مساحت کم و کوچکی این کشور سهم فراوانی در تجارت و بانکداری جهانی دارد. کشور هلند دارای صنایع متعددی است که پرورش گل یکی از آنها می باشد که به همین سبب نیز رتبه اول پرورش گل و صادارات آن در جهان را دارا می باشد. هلند به نامهایی نظیر کشور گل لاله و یا سرزمین آسیاب های بادی معروف است. وسعت هلند قریب ۴۲ کیلومتر مربع می باشد که جمعیتی در حدود ۱۶٫۵ میلیون نفر را در خود جای داده است. واحد پول هلند یورو می باشد. هلند از جمله کشورهایی است که نرخ بیکاری بسیار پایینی را دارا می باشند و این امر به سبب وجود اقتصادی قوی و پویا این کشور می باشد. زبان هلندی زبان رسمی این کشور می باشد. اقتصاد کشور هلند بر پایه صادرات گل، توریسم و همچین وجود صنایع شیمیایی، کشتی سازی، صنایع الکتریکی و همچنین صنایع غذایی و به دلیل وجود گاز طبیعی در این کشور از جمله کشورهای مهم صادر کنند گاز طبیعی نیز می باشد. راههای زیادی برای مهاجرت به کشور هلند وجود دارد و مهاجرت کاری یا کار در هلند می تواند انتخابی عاقالانه باشد چرا که این کشور عضو اتحادیه اروپا و شینگن است و امکانات و رفاهیات بسیار مطلوبی را به شهروندان خود ارائه می نماید اما کاریابی و همچنین اخذ ویزای کاری هلند به سادگی امکان پذیر نیست که در ادامه مطالب مهمی نظیر کار در هلند، کاریابی در هلند و لیست مشاغل مورد نیاز در هلند و همچنین مشاغل پر درآمد در هلند نکات مهمی مشاهده خواهید نمود.

مهاجرت به هلند - اقامت هلند - سفر به هلند - کشور زی

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص کار در هلند

اقامت هلند
قوانین هلند
کارآفرینی در هلند

کار در هلند و انواع ویزای کاری هلند

به سبب کار در هلند نیاز است ویزای کاری این کشور را دریافت نمود. لازم به ذکر است، کشور هلند ویزاهای کاری متفاوتی تحت عنوان های مختلف به متقاضیان در هلند ارائه می دهد. انواع ویزای کاری هلند به سه دسته تقسیم می گردد که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت:

 • ویزای کوتاه مدت کار در هلند

به وسیله ویزای کوتاه مدت کاری هلند می توان به مدت ۳ ماه در کشور هلند مشغول به کار شد. لازم به ذکر است این نوع ویزا به ایرانیان به جهت کار در هلند اعطا نمی گردد و این نوع ویزا تایپ C می باشد و در صورتی که فرد از این طریق وارد هلند گردد تنها ۹۰ روز و حداکثر در برخی مواقع به مدت شش ماه می تواند در کشور هلند و یا در حوزه شینگن مشغول به کار گردد.

 • ویزای MVV کار در هلند

این نوع ویزای هلند به متقاضیانی تعلق می گیرد که تمایل به ملحق شدن به خانواده خود را دارند. این نوع ویزا جهت الحاق به خانواده توسط سفارت هلند به متقاضیان اعطا می گردد اما پس از حضور در هلند متقاضی می تواند با یافتن کار مناسب به اداره کار این کشور مراجعه نموده و مجوز کاری دریافت نمایند. لازم به ذکر است شهرندان حوزه شینگن و اتحادیه اروپا و همینطور شهروندان کشور استرالیا بدون دریافت این نوع ویزا می توانند وارد هلند گردند و نیازی به این ویزا نخواهند داشت.

 • ویزای نوع GVVA کار در هلند

این نوع از ویزای کاری هلند به متقاضیانی اختصاص می یابد که از شهروندان اتحادیه اروپا و یا استرالیا نیستند. در این نوع از ویزای هلند متقاضی باید کارفرمایی در این کشور بیابد تا به واسطه وی موفق به دریافت مجوز کار در هلند گردد و بعد اقدام به اخذ این ویزا کند. اتباع اتحادیه اروپا ملزم به اخذ این نوع ویزا نخواهند بود. مجوزی که متقاضیان به واسطه اقدامات کارفرما موفق به دریافت آن می شوند مجوزی تحت عنوان مجوز کار و مجوز اقامت هلند می باشد که متقاضی می تواند بیش از ۳ ماه در این کشور اقامت داشته و مشغول به کار گردد. این نوع از ویزا کاری هلند معولا ۳ ساله صادر می گردد.

 • ویزای بازگشت کار در هلند

این نوع از ویزای هلند برای افرادی مورد استفاده خواهد بود که دارای ویزای ۳ ساله کار در هلند هستند و در میان این سه سال تمایل به بازگشت به کشور جهت سفر کوتاه مدت دارد. ویزای بازگشت به این متقاضیان کمک خواهد نمود که ویزای کاریشان منقضی نگردد.

راهنمای اخذ انواع ویزای هلند
ویزای کار هلند

کار در هلند و مدارک مورد نیاز ویزای کاری هلند

جهت اخذ ویزای کار در هلند نیاز به ارائه مدارک بسیاری است که در ادامه لازم است به جهت کاریابی نیز متقاضی این مدارک را دارا باشد:

 • مدارک هویتی (شناسنامه، کارت ملی و …)
 • پاسپورت
 • نامه پیشنهاد کاری از کارفرمای معتبر
 • ارائه نامه تمکن مالی
 • فیش پرداختی هزینه ویزا
 • ارائه مدرک زبان
 • ارائه مدارک تحصیلی
 • ارائه مدارک لازم جهت اثبات سوابق کاری مرتبط با تحصیلات
 • ارائه فرم تکمیل شده درخواست ویزا
 • فردی که به عنوان نیروی کار در هلند دارای مجوز می گردد به این واسطه شماره خدمات شهروندی (BSN) نیز دریافت می کند که باید شماره مالیات و همچنین شماره امنیت ملی را نیز دریافت نماید که این امر با ورود به کشور و ثبت نام دریافت می گردد.

ویزا - مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص اقامت هلند

کار در هلند و نرخ بیکاری در هلند

کشور هلند به سبب وجود صنایع متعدد و بازار پر رونق دارای شرایط بسیار مناسبی به جهت کار می باشد. البته لازم است بدانید که برای متقاضیانی که خارج از اتحادیه اروپا اقدام به یافتن کار در هلند می کنند روال کاریابی در هلند و به صورت کلی فرآیند دریافت ویزای کاری کمی دشوار و پیچیده خواهد بود که این مطلب را می توان با ورود تحصیلی در دوره های کوتاه مدت هلند و سپس کاریابی در هلند و آخر سر اقامت کاری این کشور را فراهم ساخت چرا که متقاضیانی که از کشورهای اروپایی مدرک تحصیلی چه در دوره های کوتاه مدت مانند دوره های مدیریتی و چه در مقطع فوق لیسانس اقدام می کنند شانس کاریابی خود را تا حدی بسیار زیادی افزایش می دهند. نرخ بیکاری کشور هلند در سال ۲۰۱۹ در بازه ای میان ۳ الی ۳٫۵ متغیر بود و این درصد نرخ بیکار نشان می دهد که از هر ۱۰۰ نفر که اقامت کشور هلند را دارند حال به هر نحوی ۹۷ نفر آنها مشغول به کار می باشند و همین امر بیانگر نیاز مبرم این کشور به نیروی کاری می باشد. لذا مشاغلی در کشور هلند هستند که موسوم به Shortage Occupation نیز موسوم اند. نکته مثبت قضیه این است که اگر مهارت و تخصص کاری شما در لیست مشاغل مورد نیاز هلند باشد، فرآیند اخذ ویزای کاری این کشور برای شما راحت تر خواهد بود. نمودار زیر نرخ بیکاری کشور هلند را از سال ۲۰۱۴ تا به اواخر سال ۲۰۱۹ نشان می دهد.

کار در هلند - نمودار نرخ بیکاری در کشور هلند

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص مهاجرت تحصیلی به هلند

هزینه های تحصیل و زندگی در هلند
هزینه های زندگی دانشجویی در هلند
شرایط اقامت پس از تحصیل در هلند

کار در هلند و مشاغل مورد نیاز هلند ۲۰۲۰

به جهت یافتن کار در هلند نیاز است اطلاعات کامل و جامعی در باب لیست مشاغل مورد نیاز هلند که هر ساله توسط دولت این کشور اعلام می گردد، داشت تا با اشراف کامل دست گام در این مسیر نهاد. در ادامه به جهت کاریابی بهتر لیست کاملی از مشاغل مورد نیاز هلند در سال ۲۰۲۰ و همچنین شغل های پردرآمد در هلند خدمت شما سروران ارائه نموده ایم که بتوانید بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید.

مشاوره بهداشت و روان دامپزشکی پزشکی
مدریت مالی و امور حسابداری شنوایی سنجی دندان پزشکی
فیزیوتراپی اطلاعات و رسانه بازاریابی و تبلیغات
مهندسی فن آوری اطلاعات و آی تی هتلداری معماری و طراحی
برنامه ریزی و توسعه کارشناسی زیست مهندسی برق، کامپیوتر، مکانیک، شیمی
نجاری تکنسین پزشکی و دامپزشکی مدیریت فروش و نیروی فروش
نیروی خدماتی کارشناس منابع انسانی تدارکات و حمل و نقل

پیدا کردن کار در خارج ار کشور - کاریابی در خارج از کشور - چگونه در خارج از کشور کار پیدا کنیم؟

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص شرایط کار در هلند

کار در هلند و میزان حقوق در هلند

میزان حقوق و دستمزد نیروی کار در هلند بسته به سن متقاضی، سابقه کار وی و نوع مشاغل و ساعات کاری ، متفاوت خواهد بود. میزان ساعات کاری هلند معمولاً ۳۶ الی ۴۰ ساعت در هفته می باشد. کار در هلند بسیار سازمان یافته است، به طوری که کار در ساعات کاری معمول (یعنی ساعت ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر) انجام می شود. به جز در سطح مدیریت، از کارکنان به طور معمول انتظار نمی رود که اضافه کاری انجام دهند. یکی از مزایای هلند این است اکثر افراد با تسلط کافی به انگلیسی صحبت می نمایند و شما برای کار در هلند احتیاجی به دانش زبان هلندی ندارید .شانس یافتن کار در هلند با داشتن مدرک لیسانس بالاتر می رود. مدارک تحصیلی باید مورد تأیید هلند قرار گیرند. می توانید به جهت تأیید مدارک به سایت Nuiff مراجعه نمایید. در ادامه در جداولی مجزا از میزان حقوق نیروی کاری هلند در مشاغل مختلف و شغل های پر درآمد در هلند در سنین مختلف ارائه می گردد.

سن

در هر روز (یورو)

در هر هفته (یورو)

در هر ماه (یورو)

۲۰ سال ۵۲٫۲۱ ۲۶۱،۵۰ ۵۰٫۱۳۱
۲۱ سال ۶۳٫۳۹ ۳۱۶،۹۵ ۴۵٫۱۴۴
۲۱ سال به بالا ۷۸٫۵۸ ۳۷۲،۹۰ ۸۰٫۱۱۵

جدول شغل های پردرآمد در هلند و میزان حقوق مشاغل مختلف

نام مشاغل میانگین حقوق در ماه (یورو)
دندان پزشکی ۴۰۰۰
پزشکان ۳۲۰۰
مهندسی آی تی ۲۷۰۰
اقتصاد مالی ۳۰۰۰
تجارت ۲۵۰۰
هوش مصنوعی ۲۴۰۰
وکالت ۲۳۰۰
مدیریت ۲۳۰۰
حسابداری ۲۳۰۰
طراحی صنعتی ۲۲۰۰
مشاغل کوچک ۲۱۵۰
مترجمی زبان ۲۰۵۰
فیزیوتراپی ۲۰۰۰
تاریخ هنر ۱۸۰۰
باستانشناسی ۱۸۰۰
هنرهای تجسمی ۱۳۰۰
مدیریت پروژه ۷۹۰۰

مهاجرت به هلند - اقامت هلند - ویزای هلند - مسافرت به هلند - هلند زیبا

سرمایه گذاری و گرین کارت کشور هلند
ویزای استارت آپ هلند

کار در هلند و نحوه کاریابی در هلند

جهت اقامت کوتاه مدت شهروندان خارج از اتحادیه اروپا در هلند، نیاز به اخذ مجوزهای لازم می باشد. ویزاهای A و C به ترتیب مربوط به ویزای شنگن از نوع حمل و نقل و توریستی هلند می باشد. ویزای نوع اول صرفاَ در منطقه فرودگاه کاربرد دارد. در ویزای نوع C فرد اجازه دارد در کشور هلند و سایر کشورهای عضو شنگن رفت و آمد داشته باشد. در صورت اقامت بیش از ۳ ماه، شما باید ویزای مهاجرت طولانی مدت (MVV)  داشته باشید و یا ممکن است ملزم به گذراندن آزمون ادغام فرهنگی باشید. همه به MVV نیاز ندارند. در صورت انجام، شما می توانید MVV و مجوز اقامت را همزمان در یک فرایند درخواست نمایید که روش ورود و اقامت (TEV) نامیده می شود. هر دو مجوز همزمان اعطا می شود. در حالت دوم شما با صدور MVV اجازه ورود به کشور را دارید و مجوز اقامت خود را پس از دو هفته از سازمان مهاجران (IND) دریافت می نمایید. مهاجران کشورهای غیر عضو اتحادیه اروپا که تقاضای کار در هلند دارند، تنها در صورت داشتن جاب آفر (Job Offer) این امکان برایشان فراهم است و به آنان اقامت بیش از ۳ ماه داده می شود. IND  در هلند در حال حاضر یک مجوز واحد را ارائه می دهد که به عنوان یک مجوز اقامت و مجوز کار به صورت مشترک ارائه می شود و با عنوان GVVA شناخته می شود که به طور کلی برای کارمندان ارائه شده است. درخواست مجوز کار در UWV از طرف کارفرما و مؤسسه میزبان صورت می گیرد و مجوز برای حداکثر سه سال صادر می شود. تقاضا برای صدور ویزای کار حداقل ۵ هفته طول می کشد. جهت تمدید اقامت پس از گذشت ۳ سال، شما باید ۳ ماه قبل از اتمام مدت زمان مجوز اقامت اقدام نمایید و درخواست تمدید را به IND ارائه دهید تا زمان کافی برای تصمیم گیری و اقدام وجود داشته باشد. همانطور که کامل شرح داده شد دریافت ویزای کاری مستقیم از کشور هلند پیچیده و دشوار خواهد بود و کارفرمایان هلندی تمایلی به طی نمودن این پیچیدگی ها نخواهند داشت اما می توان این میسر را تسهیل نمود و این امر از طریق گذراندن یک دوره کوتاه مدت تحصیلی ۱ الی ۱٫۵ ساله می باشد و امکان کاریابی در هلند را تا حد بسیار بالایی افزایش داد چرا که دریافت یک مدرک تحصیلی از کشور هلند می تواند بسیار تاثیرگذار باشد و در کنار تاثیر بالا در کاریابی در هلند می توان با کار ضمن تحصیل در هلند به صورت پاره وقت ، داشتن زمان مناسب و شرایط مناسب به جهت تسلط به زبان هلندی و یا انگلیسی و آشنایی بیشتر با مشاغل مورد نیاز هلند و تقویت میزان تخصص به مشاغل مورد نظر و آشنایی بیشتر با محیط کاری کشور هلند را میسر ساخت.

کاریابی در خارج از کشور - روزنامه های کاریابی خارجی

کار در هلند و موسسات کاریابی در هلند

کاریابی در هلند به سبب وجود سایت ها، رزنامه ها و ادارات کاریابی میسر است. متقاضیان کار در هلند می توانند با ارسال رزومه خود به سایت های معتبر کاریابی در هلند و یا در سراسر اتحادیه اروپا موفق به یافتن کار مناسب با شرایط خود گردند و همچنین متقاضیانی که در کشور هلند حضور دارند می توانند با مراجعه به ادارات کاریابی و یا مطالعه روزنامه های معتبر کاریابی در هلند در سراسر اروپا موفق به یافتن شغل گردند. در ادامه به معرفی سایت های کاریابی در هلند و همچنین به معرفی روزنامه ها و موسسات کاریابی در هلند که البته همگی معتبر هستند برای تکمیل اطلاعات شما سروران خواهیم پرداخت. لازم به ذکر است موسسه حقوقی ملک پور هیچگونه خدماتی جهت کاریابی در هلند ندارد. همچنین خاطر نشان می کنیم داشتن علم کافی در رابطه با لیست مشاغل مورد نیاز هلند و همچنین شغل های پر درآمد در هلند می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

روزنامه های کاریابی در هلند

AD Volkskrant
NRC METRO

سایت های کاریابی در هلند

National Vacature Bank National Vacature Bank
Stepstone Stepstone
Intermediair Intermediair

موسسات کاریابی در هلند

Stepstone Stepstone
Intermediair Intermediair
Top Language Jobs National Vacature Bank
Expatica Jobs Expatica Jobs

از طرق بسیاری می توان جهت یافتن شغل در هلند اقدام نمود. در ادامه به توضیح هر یک از موارد می ردازیم:

آژانس های استخدامی:
بسیاری از شرکت های هلندی برای پیدا کردن کارکنان به سازمان های استخدامی (uitzendbureaus) متکی هستند و این یک راه معمول برای پیدا کردن کار در هلند است. شما می توانید به آژانس های استخدامی مراجعه نمایید. اما تعداد زیادی از سازمان های استخدام آنلاین نیز وجود دارد. در ادامه فهرستی از آژانس های استخدامی در هلند گردآوری شده است.

مشاغل در هلند دارای طیف گسترده ای از مشاغل می باشند مانند: اداری/منشی، فروش و بازاریابی، امور مالی، IT، منابع انسانی، رسانه ها، بهداشت و آموزش و پرورش،هم موقت و هم دائمی. شما می توانید مشاغل را جستجو کنید، جزئیات سابقه کاری خود را ثبت کنید و آنچه در حوزه کاری شما اتفاق می افتد را دنبال نمایید.

وب سایت آژانس های استخدامی برای انگلیسی زبانان و دیگر زبان ها:

 • Blue Lynx
 • Undutchables
 • Unique Multilingual

وب سایت آژانس های استخدامی تخصصی:

 • Aquent – طراحی وب، استراتژی و محتوا
 • Ardekay – مشاغل خالی فناوری اطلاعات
 • Darwin recruitment – فناوری اطلاعات و مخابرات
 • Rave recruitment – استخدام ICTent –

وب سایت آژانس های استخدامی عمومی:

 • Hays
 • Madison Parker
 • Octagon Professionals
 • Page Personnel
 • Projob

IND:

سازمان خدمات مهاجرتی (IND)، فهرستی از کارفرمایان شرکت ها و سازمان هایی که مجاز به استخدام نیروی کار ماهر خارجی می باشند اعلام می کند. برای یافتن مشاغل در دسترس جهت کار در هلند، باید به لیست ارائه شده توسط این سازمان مراجعه نمود.

تحصیل در دانشگاههای هلند

کار در هلند و بررسی ویزای همراه

افرادی که متقاضی کار در هلند هستند و موفق به اخذ ویزای کاری هلند شدند، پس از اخذ کارت اقامت کاری هلند می توانند درخواست الحاق خانواده خود را به اداره مهاجرت این کشور تسلیم نمایند. خانواده مشخصا شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال متقاضی کار در هلند می باشند که طی سپری نمودن مراحلی با اخذ ویزای  MVVمی توانند وارد کشور هلند گردند و در این کشور اقامت نمایند. لازم به ذکر است همسر متقاضی کار در هلند به سبب الحاق به همسر حداقل باید ۲۱ سال داشته باشد و ازدواج به صورت رسمی انجام شده و مدارکی دال بر ازدواج رسمی طرفین ارائه گردد. همچنین متقاضی کار در هلند باید به سبب الحاق خانواده اثبات نماید که توان مالی لازم به جهت تامین هزینه های زندگی خانواده خود در هلند را دارا می باشد و درآمد ماهیانه وی حداقل ۱۶۴۷ یورو می باشد. پس از الحاق خانواده متقاضی و خانواده وی باید در منازلی که شهرداری شهری که در آن ساکن هستند تعیین نموده زندگی کنند.

ویزای همراه برای مهاجرت به خارج از کشور

ویزای توریستی هلند

کار در هلند و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در هلند

کار در هلند منجر به اخذ اقامت و تابعیت این کشور خواهد شد و می توان به این مهم دست یافت. متقاضیان کار در هلند با کار و زندگی در این کشور و پرداخت مالیات می توانند جهت اخذ اقامت دائم هلند پس از ۵ سال اقدام نمایند که این امر با مراجعه به اداره مهاجرت هلند و ارائه کامل مدارک مبنی بر حضور به مدت ۵ سال در هلند، کار در این کشور و پرداخت مالیات کشور و ارائه عدم سوء پیشینه یا عدم ارتکاب جرایم می باشد. پس از دریافت کارت اقامت هلند می توان پس از اثبات ادغام با جامعه هلند و فراگیری کامل زبان هلندی پاسپورت هلند را دریافت نمود. لازم به ذکر است معمولا پس از گذشت ۵ سال از دریافت کارت اقامت دائم می توان با اثبات ادغام با جامعه هلند و داشتن دانش زبان هلند می توانند موفق به دریافت پاسپورت هلند گردند. کشور هلند دو تابعیتی را می پذیرد بدین معنی است که فردی که تابعیت ایرانی دارد می تواند درخواست تابعیت هلند را به اداره مهاجرت این کشور ارائه و اخذ نماید و تابعیت ایرانی خود را حفظ نماید.

پاسپورت هلند - تابعیت هلند - شهروندی هلند - اخذ اقامت دائم هلند

گالری ویزاها و مصاحبه های موکلین موسسه حقوقی ملک پور
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
مهاجرت به هلند و شرایط زندگی در هلند

مقاله مرتبط ـ لطفا بر روی عکس زیر کلیک نمایید

کار در آلمان یا اتریش

کار در هلند و سخن پایانی

کار در هلند، معرفی سایتها،موسسات و همچنین روزنامه ها معتبر کاریابی در هلند، لیست مشاغل مورد نیاز هلند و همچنین شغل های  پر درآمد در هلند در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. در این مقاله تلاش نمودیم در رابطه با تمامی مباحث مهم در باب شرایط کار در هلند خدمت شما سروران اطلاعات مناسبی ارائه نماییم. در خاتمه می توان گفت در صورتی که تمایل به مهاجرت هلند دارید بهترین مناسبترین مسیر می تواند یک ورود تحصیلی به این کشور در کورس های کوتاه مدت باشد چرا که در ادامه میسر به کار در هلند ، کاریابی در هلند و اخذ اقامت هلند خواهد شد. کشور هلند به دلیل نرخ بیکاری پایین و نیاز به نیروی کار می تواند مقصد مناسبی جهت مهاجرت کاری باشد. فقط لازم است در رابطه با لیست مشاغل مورد نیاز در هلند اطلاعات کاملی جمع آوری نمود و در این زمینه ها تخصص لازم را بدست آورد که تحصیل در هلند می تواند در این زمینه ها یک سکوی پرتاب موثر تلقی گردد. اما اگر تنها به دنبال مهاجرت کاری هستید اگر دارای تحصیلات و تخصص در رشته های فنی مهندسی هستید می توانید به واسطه ویزای جاب سیکر وارد کشورهایی نظیر آلمان و اتریش شوید و در این کشورها به دنبال کار بگردید چرا که کشورهای ذکر شده به دلیل بحران نیروی کاری در زمینه رشته های فنی مهندسی به دنبال جذب نیروی کاری فنی هستند و شانس کاریابی بسیار بالا خواهد بود. در صورتی که کماکان در رابطه با کار در هلند دچار سردرگمی هستید و یا سوالاتی دارید از این امکان برخوردارید که در قسمت پرسش و پاسخ مهاجرت و یا در قسمت دیدگاهها، سوالات خود را مطرح نمایید. همچنین در صورتی که تمایل دارید شرایط خود را به صورت علمی در رابطه با مهاجرت به هلند و یا دیگر کشورها بررسی نمایید و اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایید با خطوط موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. کاظمی گفته:

  با سلام،
  ۱ – پرورش ماهیان خاویاری،
  ۲ – پرورش ماهیان گرمابی،
  ۳ – سازنده خوراک آبزیان،
  ۴- بسته بندی ماهی در بهترین فالب تولیدی مصرفی،
  ۵- جیره نویس رشد وزنی ماهی در یک دوره،
  ۶- جیره نویش خوراک آبزیان،
  در صورت هر یک از موارد فوق توانایی فعالیت را داشته یا در صورت وجود سرمایه گذار اینجانب مجری ساخت تمام موارد قید شده را از صفر تا صد بوده لذا با شرایط موجود بفرمایید آیا امکان تولیدات آبزیان در تناژ بالا در گونه های متفاوت با اشتغال زایی بالا برای کشور میزبان ممکن خواهد بود، با تشکر
  _ سن ۴۴ _ تجربه عملی ۱۵ سال
  آشنایی با کامپیوتر در زمینه های گوناگون، تحصیلات حسابداری – شیلات

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای دریافت ویزای کار شما می بایست از کارفرمائی در این کشور دعوتنامه کاری داشته باشید . شرایط همسرتان را می فرمائید .چنانچه از طریق ایشان اقدام کردد شما به عنوان همراه در اتریش اجازه کار خواهید داشت.

   پاسخ
Rating: 4