کار در کانادا و بررسی شرایط آن

کار در کانادا ، شرایط مهاجرت کاری به کانادا و همچنین اخذ اقامت و تابعیت از طریق کار در کانادا برای مهاجرین در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. شرایط کار در کانادا برای ایرانیان چگونه است؟ آیا از طریق کار در کانادا می توان اقامت دائم این کشور را اخذ نمود؟ جستجوی کار در کانادا و نحوه کاریابی در کانادا به چه صورت می باشد؟ وضعیت بازار کار در کانادا چگونه است؟ آیا بازار کار جوشکاری در کانادا مناسب است یا خیر؟ سایت های کاریابی ایرانی در کانادا کدامند؟

این سوالات ممکن است برای هر یک از متقضایانی که قصد کار در کانادا برای مهاجرت را دارند مطرح شود و ما در این مقاله به این قبیل سوالات و سوالات دیگر در زمینه مهاجرت کاری به کانادا پاسخ می دهیم. اخذ ویزای کاری کانادا از جهات گوناگون قابل بحث می باشد، که سعی نموده ایم، اساسی ترین و مهم ترین نکات پیرامون آن را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم. همواره مهاجرت از طریق کار باید از جوانب مختلف مورد بررسی قرار گیرد.

بسیاری از افراد در پی کار در کشور کانادا برای مهاجرت می باشند. یکی از راه های مهاجرت به کانادا اخذ ویزای کاری کانادا می باشد که بدین واسطه اطلاع از راهها و قوانین اخذ اقامت کاری کانادا و همچنین راهها و قوانین اخذ تابعیت کانادا و شرایط تحصیل در کانادا را می توان از این طریق اطلاع یابید. بنابراین اگر شما عزیزان در پی اخذ ویزای کاری کانادا می باشید می توانید مقاله و مطالب کار در کانادا و موسسات کاریابی در کانادا را با دقت مطالعه نموده و سپس در صورت هرگونه سوال دیگری در خصوص کار در کانادا می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و در خصوص مهاجرت کاری به کانادا به صورت تلفنی و رایگان مشاوره تخصصی دریافت نمایید .

کار در کانادا
 • کار در کانادا و شرایط عمومی آن
 • کار در کانادا و ویزای کاری
 • کار در کانادا و امتیازات لازم برای اخذ ویزای کار
 • کار در کانادا و اخذ ویزای کار کانادا از طریق اکسپرس انتری
 • کار در کانادا و سیستم امتیاز بندی در مرحله اول
 • کار در کانادا و سیستم امتیازبندی در مرحله دوم اسکیل ورکر
 • کار در کانادا و بررسی پیشنهاد کاری
 • کار در کانادا و مدارک مورد نیاز ویزای کار کانادا
 • کار در کانادا و نرخ بیکاری در کانادا
 • کار در کانادا و مشاغل مورد نیاز ۲۰۱۹
 • کار در کانادا و میزان حقوق در کانادا
 • کار در کانادا و نحوه کاریابی در کانادا
 • کار در کانادا و موسسات کاریابی در کانادا
 • کار در کانادا و ویزای همراه
 • کار در کانادا و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در کانادا

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

کار در کانادا و شرایط عمومی آن

کشور کانادا یکی از پهناورترین کشورهای جهان است، ولی با این حال این کشور جمعیت حدود ۳۶ الی ۳۷ میلیون نفر را داراست. این کشور یکی از کشورهای توسعه یافته است که دارای دهمین میزان درآمد سرانه در سطح جهان و همچنین در زمینه توسعه انسانی دهمین رتبه را به خود اختصاص داده است. کانادا از نظر کیفیت زندگی و آزادی اقتصادی از سطح بالایی برخوردار می باشد؛ همین دلایل سبب شده است که کانادا بسیار مهاجرپذیر بوده و سالانه افراد بسیار زیادی از سراسر دنیا به این کشور مهاجرت می نمایند. زبان تکلم مردم کشور کانادا انگلیسی و فرانسوی می باشد. مهاجرت به کانادا از طرق مختلفی امکان پذیر است که یکی از روش ها، مهاجرت کاری می باشد. سیستم کاری در کانادا براساس امتیازبندی یا PBS است، که دو مرحله دارد و افرادی که تمایل به مهاجرت کاری دارند باید امتیازات لازم را کسب کنند تا بتوانند اقدام نمایند. هریک از ایالت های کانادا شرایط متفاوتی جهت امتیازات ویزای کار کانادا دارند، که نیاز به بررسی و محاسبه امتیازات می باشد که آیا متقاضی شرایط لازم برای کار در کانادا در ایالت های مختلف دارد یا خیر؟ در ادامه مقاله به سیستم امتیازات و محدودیت های آن می پردازیم.

کار در کانادا ـ چگونه در کانادا اقامت کاری بگیریم؟

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد ویزای کار کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد ویزای کار کشور کانادا

البته شرایط کار در کانادا در ایالت های مختلف کانادا متفاوت می باشند و ایالت کبک برای ارائه این ویزای شرایط خاص خود را دارد. این شرایط عبارتند از :

 • درک رسمی که نشان می دهد دولت کبک شما را پذیرفته است.
 • برایسیتی زن شیپ کانادا و مهاجرت درخواست جداگانه لازم است.
 • معاینه پزشکی
 • عدم سوء سابقه
 • پول کافی

لازم به ذکر است که مهاجرت به کشور کانادا از طریق ویزای کار به جهت پروسه ی کاری طولانی و زمان بر و به علت تقاضای زیادی که در این زمینه وجود دارد ( که حداقل حدود ۳ سال به طول می انجامد ) قطعاً گزینه مناسبی برای مهاجرت نمی باشد . بهتر است که برای مهاجرت کاری خود کشوری را انتخاب کنید که در کمترین زمان ممکن پروسه مهاجرتی شما صورت گیرد ، چراکه در رابطه با مهاجرت و به خصوص مهاجرت کاری به کشور های مختلف ، تغییر قوانین بسیار مشهود است.

کار در کانادا و ویزای کاری

اخذ ویزای کار در کانادا برای همه افرادی که تمایل به مهاجرت به این کشور را دارند، بسیار حائز اهمیت می  باشد. با توجه به اینکه روند رشد پیشرفت صنعت و تکنولوژی در عرصه های مختلف در این کشور بالا و جمعیت آن اندک و کم تراکم است، به همین دلیل کانادا با کمبود نیروی کار ماهر مواجه شده است. افرادی که تمایل به مهاجرت به این کشور را دارند، در یکی از ۴ گروه نیروی تجربی فدرال، نیروی متخصص فدرال، نیروی تجربی کانادایی و برنامه های پذیرش ایالت های این کشور قرار می گیرند. انتخاب نیروی کار متخصص بر اساس امتیاز بندی می باشد و افراد برای کار در کانادا باید امتیازات لازم را کسب نمایند. به طور کلی اقدام برای اخذ ویزای کار کانادا دو مرحله دارد، که در این دو مرحله شرایط و وضعیت شخص با توجه به امتیازبندی ها مورد بررسی قرار می گیرد.  در ادامه به طور کامل و تخصصی این مراحل و امتیازبندی ها تشریح می گردد:

کار در کانادا و امتیازات لازم برای اخذ ویزا

در حال حاضر با توجه به شرایط کشور کانادا افراد زیادی متقاضی کار در این کشور ها می باشند که شرایط آن در ذیل بیان شده است :

در این نوع ویزا افراد متفاضی را بر حسب تحصیلات ، تجربه کاری ، معلومات زبان انگلیسی یا فرانسه می سنجند و به عنوان مقیم دائم کانادا انتخاب می شوند. امتیاز بندی های مربوط به این مهارت ها در جدول ذیل بیان شده است :

تحصیلات ۲۵ امتیاز
مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسه ۲۴ امتیاز
تجربه کاری ۲۱ امتیاز
سن ۱۰ امتیاز
درخواست کار از کانادا ۱۰ امتیاز
قابلیت سازگاری ۱۰ امتیاز

حداقل امتیاز برای اخذ این نوع ویزا ۶۷ می باشد.

مقاله مرتبط

اسکیل ورکر کانادا و استرالیا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اسکیل ورکر کانادا

مقاله مرتبط

شرایط کار در کانادا

کار در کانادا و اخذ ویزای کار کانادا از طریق اکسپرس انتری

این روش که حدود ۱۲۰۰ امتیاز را احتیاج دارد به این صورت است که هر چقدر سابقه کار شخص متقاضی بالاتر باشد و در مقابل سن پایین‌تری زیر ۳۵ سال داشته باشد امتیاز بالاترین را به دست خواهد آورد در طرح اکسپرس انتری یا همان ورود سریع به کانادا که افراد متقاضی کار در کانادا در اکثر مواقع خواهان این روش هستند نمره زبان بالای ۷ مورد نظر خواهد بود افراد در مهارتهای Listening و Speaking باید  نمره کامل را دریافت نمایند همچنین در خصوص کار کانادا از طریق اکسپرس اینتری و ورود سریع این نکته قابل ذکر است :

اگر شخص متقاضی کار در کانادا نیز دارای مدرک تحصیلی لیسانس باشد این احتمال وجود خواهد داشت امتیاز بین ۴۵۰ تا ۴۸۰ را به دست آورد

مهمترین و اصلی‌ترین بحث در خصوص مهاجرت کاری به کانادا از طریق اکسپرس اینتری داشتن پیشنهاد کار از طرف یک کارفرمای کانادایی است .

این  نکته تا جائی  و تا اندازه ای مهم است که اگر شخص این پیشنهاد کاری را نداشته باشند هیچ شانسی برای اقدام نخواهد داشت .

شما عزیزان همواره خواهید توانست از طریق مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا موسسه حقوقی ملک پور ( MIE اتریش ) در خصوص کار در کاناداو اخذ ویزای کاری کانادا از طریق اکسپرس انتری و اخذ ویزای کاری کانادا از طریق اسکیل ورکر با دفتر مرکزی این موسسه در وین در کشور اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد نکات مهم در مورد نشان دادن سوابق کاری در پروسه فدرال اسکیل ورکر – آقای افضلی

کار در کانادا و سیستم امتیازبندی در مرحله اول

متقاضی برای کار در کانادا در مرحله اول باید شرایط خود را بررسی نماید تا مطمئن شود که آیا واجد شرایط است یا خیر؟ در این مرحله امتیازات در مجموع ۱۰۰ می باشد که متقاضی باید ۶۷ امتیاز کسب نماید تا بتواند وارد مرحله دوم استخر یا pool مجازی شود. استخر یا pool بانک مرحله بعد از پذیرش اولیه می باشد که افراد واجد شرایط کار در کانادا به مدت یکسال در آن می مانند، تا بالاترین امتیازات در طول این یکسال برای هر متقاضی محاسبه گردیده و به متقاضیان به ترتیب اولویت نامه دعوت به کار ارسال می شود. در صورت واجد شرایط نشدن متقاضی در طول یکسال در استخر، مراحل درخواست مجددا می بایست صورت بپذیرد. در مرحله اول سطح زبان (انگلیسی و فرانسه)، سن، مدرک تحصیلی، سابقه کاری، انطباق پذیری، پیشنهاد شغل، امتیاز دارد که در جداول ذیل به بررسی امتیازات می پردازیم.

مهارت زبان  انگلیسی یا فرانسوی:

داشتن مدرک زبان برای واجد شرایط بودن الزامی می باشد. در این قسمت امتیازات شما بر اساس ۴ مهارت writing، speaking ، reading ،listening ارزیابی می شود، که حداکثر امتیازات ۲۸ خواهد بود. در صورت داشتن مدرک زبان فرانسه معادل CLB 5 در تمامی مهارت ها  ۴ امتیاز کسب می شود .

جدول مهارت های زبانی امتیاز بندی کار در کانادا

سن:

حداکثر امتیازی که برای شرایط سنی می توان کسب نمود ۱۲ امتیاز می باشد که شامل سنین ۱۸ تا ۳۵ سال است.

جدول سن و امتیاز دهی بر اساس سن متقاضی برای کار در کانادا

مدرک تحصیلی:

شما در این قسمت می توانید حداکثر ۲۵ امتیاز کسب کنید. از این رو مدرک تحصیلی شما یا باید در کشور کانادا اخذ شده باشد یا توسط موسسه ای که مورد تایید اداره مهاجرت کانادا می باشد، معادل سازی و ارزیابی گردد.

جدول مربوط به امتیاز تحصیلات در سیستم امتیاز یندی کار در کانادا

استخدام هماهنگ شده:

اگر شما پیشنهاد کاری تمام وقت از کانادا دارید، می توانید قبل از مرحله  skilled worker امتیاز دریافت نمایید. شغل پیشنهادی باید در سطح O، A، B در لیست NOC  باشد. حداکثر امتیاز در این قسمت ۱۰ می باشد.

امتیاز تجربه کاری:

در این قسمت بالاترین امتیاز ۱۵ می باشد.

جدول مربوط به امتیاز سیستم کاری در سیستم امتیاز بندی کار در کانادا

سازگار پذیری :

حداکثر سن در این قسمت ۱۰ می باشد، که اگر شما متاهل باشید همسرتان می تواند ۱۰ امتیاز دیگر نیز کسب کند.

جدول مربوط به امتیاز بندی سازگاری در سیستم امتیاز بندی کار در کانادا

شما می توانید برای کار در کانادا و ایالت ساسکاچوان که متقاضیان بسیاری در این زمینه دارند وارد لینک کار در ساسکاچوان و اخذ اقامت دائم کانادا شده و امتیازات خود را به طور کامل و جز به جز بررسی نموده و از مزایای آن بهره مند شوید.

کار در کانادا و سیستم امتیازبندی در مرحله دوم اسکیل ورکر

این روش  نیز برای کار در کانادا سالانه مورد تقاضای بسیاری از افراد قرار می‌گیرد این روش دارای دو مرحله می باشد که در مرحله اول شخص متقاضی کار در کانادا باید حدود ۶۷  امتیاز را به دست آورد. در صورت کسب امتیاز مذکور و یا امتیازات بالاتر از در مرحله اول ، شخص واجد الشرایط ورود به مرحله دو یا استخر مجازی می گردد.

شایان ذکر است که امتیازات در استخر مجازی یا مرحله دوم کاملا مجزا و سوای از امتیازات مرحله اول است و متقاضیان در یک سیستم امتیازبندی جداگانه ای مورد ارزیابی قرار می گیرند. امتیازات در استخر مجازی از ۱۲۰۰ است.

لذا متقاضی در مرحله دوم نیز حدود ۱۲۰۰  امتیاز را باید اخذ نماید  این روش نیز بر اساس سیستم امتیاز بندی بوده و افرادی که از این طریق اقدام می نمایند باید مدت زمانی را در نوبت باشند تا تکلیف آنها  در این دو مرحله مشخص شود .

شخص متقاضی کار در کانادا از طریق اسکیل ورکر باید مدرک زبان آیلتس ۶ به بالا را در اختیار داشته باشد و به عنوان نیروی متخصص برای کانادا به حساب آیند .

پس از اینکه در مرحله اول شما ۶۷ امتیاز کسب نمودید، وارد مرحله دوم pool  یا استخر می شوید. در pool شما ۱۲۰۰ امتیاز می توانید کسب نمایید، در این مرحله امتیازات همه افراد مورد بررسی قرار می گیرد و بیشترین امتیاز داوطلبان محاسبه می گردد و دعوت نامه برای اقامت دائم برای متقاضی ارسال خواهد شد. متقاضیان در استخر یا  poolیک سال  می مانند و در صورت عدم دریافت دعوتنامه باید از ابتدا با پروفایل جدید اقدام نمایند.

امتیازات مربوط به شخص اصلی :

امتیازات مربوط به عوامل شخصی در برای اسکیل ورکر کانادا

امتیازات مربوط به همسر :

امتیازات مربوط به همسر در ویزای کاری اسکیل ورکر کانادا

عوامل تطابق مهارت : در این قسمت حداکثر امتیاز ۵۰ می باشد.

امتیازات مربوط به تطابق مهارت در ویزای کاری اسکیل ورکر کانادا

امتیازات اضافی :

امتیازات اضافی در سیستم امتیاز بندی ویزای کاری اسکیل ورکر کانادا

طبق امتیازاتی که در جداول فوق مشاهده کردید، مجموع امتیازات ۱۲۰۰ می باشد. اگر متقاضیان بتوانند از ۱۲۰۰ امتیاز ۴۳۵ امتیاز را کسب نمایند می توان گفت شانس بسیار بالایی برای گرفتن اقامت از طریق کار را دارند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله ای با عنوان اخذ اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر از همین وبسایت مراجعه نمایید.

ویزای کار کانادا
شرایط ویزای کار کانادا
مهاجرت به کانادا از طریق کار

کار در کانادا و بررسی پیشنهاد کاری

برای کار در کانادا و اخذ ویزای کاری کانادا به یک دعوت نامه کاری از طرف یک کارفرمای کانادایی و یک شرکت کانادایی احتیاج است ، این شرکت کانادایی و کارفرمای کانادایی اقامت تابعیت کانادایی را داشته باشد

اجازه کار موقتا  و از طرف اداره مهاجرت کانادا صادر می گردد و قابلیت تمدید نیز خواهد داشت در خصوص اخذ ویزای کار کانادا لازم به ذکر است که اداره توسعه در کانادا این مجوز صادر شده را مورد تایید قرار دهد زمانی که درخواست کار کانادا برای شخص مورد نظر صادر می‌شود می بایست به مدت یک ماه در نقاط مختلف در کانادا به صورت آگهی اعلام شود

و در صورت نداشتن متقاضی این درخواست کار در کانادا تعیین خواهد شد و در غیر اینصورت و در صورتی که از طرف یک شخصی کهاقامت کانادا و یا تابعیت کانادا را دارد مورد تقاضا قرار گیرند دیگر آن مجوز کار کانادا از طرف اداره مهاجرت کانادا ردخواهد شد و اشخاص مقیم و تبعه کانادا در اولویت  ان کار قرار می‌گیرند

در برخی از موارد مجوز کار کانادا احتیاجی به تایید اداره توسعه کانادا نخواهد داشت از جمله این موارد:

 • کار مورد درخواست در زمره کارها و شغل هایی باشد که یک دانشجو تحت عنوان تحصیلات تکمیلی خود آن را انجام می‌دهد.
 • شغل مورد درخواست امتیازات خوبی را برای اجتماع اقتصاد و فرهنگ کانادا داشته باشد .
 • این مجوز کار در کانادا برای افراد همراه صادر شده باشد که همسران آنها مشغول به تحصیل و یافت کار در کانادا باشند
 • در اینصورت همراه این اشخاص احتیاجی به تایید اداره مهاجرت کانادا برای شغل مورد درخواست خود نخواهند داشت .
 • کار در کانادا و درخواست کار در یک صورت دیگر نیز احتیاج به تایید اداره مهاجرت کانادا را نخواهد داشت  وآن زمانی است که این اشخاص تحت عنوان پناهنده در کشور کانادا مورد حمایت کشور کانادا باشند

مورد بعدی در خصوص درخواست کار در کانادا این است که کار مورد درخواست در معاهده های منعقده بین المللی ذکروحمایت شده باشد.

ویاکار درخواست شده در کانادا ما بین دولت کانادا و یک دولت دیگر به صورت دوجانبه مورد حمایت قرار گرفته باشد.

همچنین کار در کانادا که مورد درخواست قرار گرفته است جزء آن دسته از شغل هایی باشد که در معاهده های تجاری در سطح بین المللی و از طرف دیگر دولت ها نیز مورد حمایت قرار گرفته باشد .

کار در کانادا و مدارک مورد نیاز ویزای کار کانادا

برای درخواست ویزای کار در کانادا ارائه اسناد و مدارک زیر الزامی می باشد. درخواست برای ویزای کار در کانادا بدون این مدارک ناقص بوده و امکان ریجکتی برای متقاضی وجود خواهد داشت. مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کار در کانادا به شرح زیر می باشد:

 • گواهی پزشکی
 • عدم سوء پیشینه
 • اثبات سابقه کاری
 • ارائه گواهی تولد
 • ارائه مدرک تحصیلی
 • نامه پیشنهاد شغلی از کار فرما
 • گواهی ازدواج
 • صدور گواهی نامه استانی یا ارضی
 • گواهی طلاق (در صورت وجود)
 • گواهی فرزند خواندگی (در صورت وجود)
 • گواهی فوت (در صورت وجود)

مهاجرت به خارج از کشور ـ بررسی مهاجرت

کار در کانادا و نرخ بیکاری در کانادا

برای بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت کاری به کانادا را دارند دانستن نرخ بیکاری حائز اهمیت می باشد. نرخ بیکاری در کانادا در فوریه ۲۰۱۹ به میزان ۵٫۸ درصد بوده است، ولی شرایط کاری در این کشور بسیار مطلوب می باشد و این باعث شده است که افراد بسیاری از سراسر جهان برای اخذ کار در کانادا اقدام نمایند. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعا حرام و غیر قانونی می باشد. در نمودار زیر می توانید نرخ بیکاری در کشور کانادا  را مشاهده فرمایید.

نمودار نرخ بیکاری در کشور کانادا

کار در کانادا و مشاغل مورد نیاز ۲۰۱۹

برای کار در کانادا و اخذ اقامت دائم این کشور، متقاضی قبل از هر اقدامی باید به این نکته توجه نماید که آیا شغل مورد نظرش، جزو مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد؟ مشاغل مورد نیاز هر سال توسط اداره مهاجرت کانادا اعلام می گردد.  این مشاغل، طبق دسته بندی های فهرست NOC به سه گروه O، A، B،C تقسیم شده است، که بر اساس این تقسیم بندی:

 • گروه O شامل رشته های مدیریتی که جز مشاغل مورد نیاز و یکی از بیشترین متقاضیان را دارد.
 • گروه A شامل شغل هایی از جمله پزشک، دندان پزشک، وکیل، مهندس معمار و… می باشد که نیاز به تحصیلات دانشگاهی دارد.
 • گروه B که شامل مشاغل فنی می باشد که نیاز به مدرک فنی حرفه ای یا کالج دارد.
 • گروه C شامل مشاغلی مانند راننده کامیون، قصاب و.. است.

لازم به ذکر است که شما باید مرتبط با رشته تحصیلی خود سابقه کاری داشته باشید تا بتوانید کارفرمای مورد نظر خود را مجاب به ارسال درخواست استخدام خود نمایید. فهرست زیر بخشی از مشاغل مورد نیاز این کشور  در سال ۲۰۱۹ می باشد که کانادا در آنها با کمبود مواجه است.

 • مدیریت کسب و کار
 • مدیران تعمیر و نگهداری تاسیسات
 • متخصصان منابع انسانی
 • مهندسین برق و الکترونیک
 • مهدسی عمران
 • مهندس مکانیک
 • تکنسین حسابداری و حسابداران
 • طراحان وب و توسع دهندگان
 • مهندسی شیمی
 • مهندسی نفت
 • مهندسی نرم افزار
 • مهندس هوا فضا
 • برنامه نویسی کامپیوتر
 • مهندسی معدن
 • مدیران تولید
 • مدیران کشاورزی
 • معماران
 • مهندسی کامپیوتر، رشته های آی تی
 • مهندسی صنایع
 • جوشکاران

لینک مقاله پیشنهادی

به جهت کسب اطلاعات بیشتر و دقیقتر در خصوص مشاغل و کدشغل های مورد نیاز کانادا در سال ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ اکیدا پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را از دست ندهید.

جدیدترین لیست مشاغل مورد نیاز کانادا

لیست مشاغل مورد نیاز کانادا

کار در کانادا و میزان حقوق در کانادا

حقوق یا دستمزد از موارد اساسی و مورد نیاز برای یک جامعه پویا وانعطاف پذیر می باشد که به نوبه خود نقش مهمی را برای حفظ تداوم و پایداری ایفا می کند و باعث می شود چرخه اقتصادی به درستی صورت گیرد و به افراد جامعه امکان خرید کالا و خدمات را می دهد. افرادی که تمایل به کسب و کار در کانادا دارند، این سوال برایشان پیش می آید که حداقل دستمزد در این کشور چقدر است؟ برای پاسخ به این سوالتان می توانید در جدول زیر حداقل دستمزد را در ایالت های متفاوت در کانادا مشاهده بفرمایید.

جدول میزان حقوق و دستمزد ساعتی در استان های مختلف کانادا

کار در کانادا و نحوه کاریابی در کانادا

برای کار در کانادا چه در این کشور قبلا زندگی کرده باشید و چه زندگی نکرده باشید، باید برای جست و جوی شغل با کارفرما مصاحبه داشته باشید. در ادامه مطالب به طور کامل و جزء به جزء نحوه کاریابی در کانادا را شرح داده ایم که می توانید مطالعه فرمایید:

 • در مرحله اول باید ببینید آیا شما واجد شرایط برای ورود به کانادا هستید؟ اگر شما قبلا در این کشور زندگی نکرده اید و اتباع غیر کانادایی هستید، قبل از هر اقدامی نیاز به ورود قانونی به این کشور دارید.
 • اتباع غیر کانادایی نیاز به اخذ مجوز کار در این کشور دارند، که عموما از دو طریق می توانند اجازه کار (work permit) دریافت نمایند. راه اول اخذ اجازه کار به واسطه ویزای تحصیلی می باشد و راه دوم اخذ مجوز کار به صورت مستقیم است.
 • اگر شما در کانادا به دنیا آمده اید کد تامین اجتماعی (SIN) را دارا می باشید، ولی اگر در این کشور به دنیا نیامده باشید بعد از مهاجرت و ورود به کانادا نیاز به دریافت کد تامین اجتماعی SIN)) دارید. چرا که برای کسب مجوز کار باید این کد را به کارفرما ارئه نمایید.
 • برای جست و جوی کار در کانادا نیاز به یک رزومه (curriculum) آماده و قوی مرتبط با رشته تحصیلی خود دارید که در آن  از تجربیات کاری و مهارت ها و توانایی های شما شرح داده شده باشد. این رزومه یکی از مهم ترین مواردی است که برای کارفرمایان بسیار حائز اهمیت می باشد.
 • بهترین مسیر برای جست و جوی یک شغل سایت های کاریابی در اینترنت می باشد.
 • اگر در کانادا زندگی می کنید می توانید کارفرمایان را از نزدیک ملاقات کنید. برای سهولت کاریابی برای مهاجران مراکز بسیار گوناگونی وجود دارد که به متقاضیان برای یافتن شغل و کاریابی آموزش های لازم را می دهد.
 • وبسایت  Job bank  و یا وب سایت جستجوی کار مربوط به دولت کانادا می باشد که هرروز ۲۰۰۰ پست شغلی جدید در اختیار همگان قرار می دهد. شما می توانید هر نوع شغل را در مناطق گوناگون کانادا از طریق موتورهای جستوجوگر پیدا کنید.

کار در کانادا ـ کاریابی در کانادا

در بخش بعدی مقاله به معرفی موسسات کاریابی بین المللی معتبر در کانادا خواهیم پرداخت.

کار در کانادا و موسسات کاریابی در کانادا

جستجوی کار در کانادا و پیدا کردن موسسات کاریابی در کانادا یکی از دغدغه های بسیاری از افراد می باشد. متقاضیان برای جست و جوی کار در کانادا با توجه به روزمه های شغلی خود می توانند از طریق سایت های کاریابی معتبر بین المللی در این کشور اقدام نمایند تا بتوانند شغل مناسب و مورد نظر خود را پیدا کنند. از آنجایی که اخذ ویزای کار در کانادا مبحث تخصصی به شمار می آید. پیشنهاد می شود با مشاوران ما جهت بالا بردن اطلاعات خود در این زمینه مشورت فرمایید. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعا و قانونا حرام و غیر قانونی می باشد. در جدول ذیل برای جست و جوی کار در کانادا می توانید وارد سایت های معتبر زیر شده و از آن بهره مند شوید:

موسسات کاریابی
https://www.jobbank.gc.ca/home
https://www.canadajobs.com/
https://www.monster.ca/
https://www.workopolis.com/en/
https://www.workaway.info/
https://www.gooverseas.com/

کار در کانادا و ویزای همراه

افرادی که تمایل به اخذ ویزای کار در کانادا را دارند، با سوالات متداولی روبرو هستند؛ نظیر اینکه آیا افراد می توانند همراهان و خانواده خود را در کنار خود داشته باشند یا خیر؟ شرایط اخذ ویزای همراه چه می باشد و چه مدارکی در این مسیر باید تهیه شود. در پاسخ به این سوالات می توان گفت اخذ ویزای همراه برای دارندگان ویزای کار کانادا کاملا امکان پذیر می باشد و شامل افراد زیر می باشد:

 • همسر
 • پارتنر: حداقل به مدت یک سال باید با هم زندگی کرده باشند
 • فرزندان وابسته که کمتر از ۱۸ سال سن دارند و مجرد هستند و یا بیش از ۱۸ سال سن دارند و وابستگی مالی به پدر و مادر خود داشته باشند.

ویزای همراه در مهاجرت به خارج از کشور

پدر، مادر، خواهر و برادر نمی توانند به عنوان همراه شما ویزای همراه دریافت نمایند. لازم به ذکر است که از نکات مهم برای ارائه درخواست همراه این است که همزمان با ارائه درخواست خود مدارک ایشان را نیز ارائه دهید در غیر این صورت امکان اضافه شدن همراهان میسر نمی باشد. مدارک لازم جهت ویزای همراه برای کار در کانادا به شرح زیر می باشد:

 • فرم درخواست
 • گذرنامه معتبر
 • تمکن مالی
 • محل اقامت
 • نامه عدم سوء پیشینه
مدارک لازم برای ویزای کار کانادا

کار در کانادا و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در کانادا

کار در کانادا و چگونگی وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در این کشور برای هر متقاضی قابل توجه می باشد. یکی از مزایای کار در کانادا از طریق Express Entry اخذ اقامت دائم کانادا به محض ورود به این کشور می باشد که سالانه افراد بسیار زیادی این مسیر را برای مهاجرت انتخاب می نمایند، زیرا این روش به شما از ابتدا یک  اقامت ۵ ساله می دهد. با اخذ اقامت این کشور از طریق اکسپرس اینتری برای شما این امکان را فراهم می آورد که برای کار در کانادا وارد این کشور شوید و به جست و جوی کار بپردازید تا بتوانید شغل مورد نظر را بیابید. در طول این ۵ سال باید سه سال را در این کشور کار کرده باشید و به دولت این کشور مالیات پرداخت کنید تا بتوانید اقامت خود را تمدید نمایید و بعد از ۶ سال درخواست پاسپورت و تابعیت دهید.

کار در کانادا و وضعیت اقامت کاری

محصول ویدئویی بی نظیر راهنمای کار در کانادا

موسسه حقوقی ملک پور برای آگاهی بخشی هر چه بیشتر مشتاقان مهاجرت کاری به کانادا ، یک محصول ویدئویی را تدارک دیده است که بصورت ریز به ریز و جزء به جزء و به صورت جامع اقامت کاری کانادا توسط مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا جناب آقای افضلی و استاد ملک پور نابعه مهاجرت ایران آموزش داده شده است. پیشنهاد اکید می کنیم که این محصول را تهیه نموده و از زیر و زبر مهاجرت کاری به کانادا مطلع گردید.

آموزش جامع اقامت کاری کانادا ( فدرال اسکیل ورکر )

آموزش جامع اقامت کاری دولت فدرال کانادا ( اسکیلد ورکر )

کار در کانادا و سخن پایانی

یکی از راه های مهاجرت به کانادا اخذ ویزای کاری کانادا و مهاجرت کاری به کانادا می باشد. در پایان بحث کار در کانادا می توان به صراحت بیان نمود که شرایط و امکان اخذ ویزای کاری کانادا و کار در این کشور فراهم می باشد؛ بنابراین اگر شما عزیزان به دنبال اخذ ویزای کاری کانادا و کار در کانادا می باشید و تمایل دارید اطلاعات اپدیت و به روز در این خصوص را دریافت نمایید همواره می توانید با موسسه ی حقوقی ملکپور با همکاری موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص بحث کار در کانادا و اخذ اقامت کانادا و همچنین اخذ تابعیت کانادا به صورت تلفنی و رایگان مشاوره تخصصی دریافت نمایید. شما می توانید تمام سوالات و تجربیات خود را در مورد مهاجرت کاری به کانادا را در بخش پرسش و پاسخ همگانی یا دیدگاه های همین مقاله مطرح کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

62 پاسخ
 1. سجاد فوایدی گفته:

  با سلام.من متاهل و۳۷ ساله هستم و فوق دیپلم الکترونیک و لیسانس حسابداری دارم در مجموع ۱۲ سال سابقه کار دارم که ۷ سال در یک شرکت بیمه بعنوان تحصیلدار کار میکنم.البته کارهای صدور و کارشناسی بیمه هم بلدم.همسرم هم۳۴ ساله فوق لیسانس کتابداری دارن و ۷ سال هست که بعنوان کتابدار کار میکنند.یک پسر۲ ساله هم داریم.فقط مدرک زبان آیلتس نداریم.میخواستم بدونم اگر طی شش ماه الی یک سال آینده مدرک آیلتس رو بگیریم با این شرایط کاری که داریم امیدی به گرفتن ویزای کار هست؟همچنین برای گرفتن ویزا و شروع زندگی در کانادا و گذران زندگی تا پیدا کردن کار چقدر پول نیاز هستش؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام وقت بخیر.
   شما برای ویزای کاری کانادا باید آیلتس بالای ۷ بتونید ارائه بدید‌.
   از طریق تحصیل هم چون کانادا محدودیت سنی داره نمیشه ویزای تحصیلی گرفت.
   بهتره که برای اروپا اقدام کنید. ولی باید حداقل حدود ۳۰ تا ۴۰ هزار یورو پشتوانه مالی داشته باشید.
   با پذیرش دوره های زبان هم‌ میتونید برای اروپا اقدام کنید، ضمن اینکه دارید زبان رو تقویت میکنید کار هم پیدا کنید و اقامت کاری بگیرید.
   موفق باشید

   پاسخ
 2. فاطمه گفته:

  سلام. وقتتون بخیر
  ایا محل و نوع گرفتن مدرک مهندسی نرم افزار( مدرک دولتی یا ازد) در ایران برای کار پیدا کردن در کانادا تاثیر دارد؟
  اگر مدرک ازاد باشه اعتبار دارد؟

  Rating: ۳
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز تفاوتی در نوع دانشگاه وجود ندارد . آنچه مهم هست سن و سابقه کار همراه با بیمه و مدرک تحصیلی و مدرک زبان شماست .در ضمن شما ویزای جست و جوی کار در کانادا نخواهید داشت . اگر اطلاعات خود را بفرمائید بهتر می توان شما را راهنمائی کرد .

   پاسخ
 3. سیاوش گفته:

  سلام خسته نباشید.
  من ۳۴ سال سن دارم و مدرک تحصیلیم کارشناسی ارشد مهندسی مواد هست و ۶ سال در این زمینه فعالیت داشتم و نمره زباننم در حد آیلتس ۶٫۵ هست ولی می تونم ارتقاش بدم و متاهل هستم و همسرم هم ۳۱ ساله مدرک فوق لیسانس شیمی داره و ایشون سطح زبانش بهتر از من هست ولی سوابق کاریش ۱ ساله، آیا با این شرایط ما شانسی برای اسکیل ورکر کانادا داریم یا خیر.
  سپاس از سایت فوقالعادتون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض،ادب
   دوست عزیز شرایط اولیه شما و همسرتان برای،اقدام جهت اسکیلد ورکر بسیار مناسب به نظر می رسد .جهت احتساب امتیازات کامل شما لطفا با موسسه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند

   پاسخ
 4. فرامرز گفته:

  سلام و عرض ارادت
  اگر در کانادا جاب آفر داشته باشیم می بایست حتما در پروسه اسکیل ورکر شرکت کرد؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 5. R.90 گفته:

  با سلام به شما عزیزان،
  من تصمیم به مهاجرت کاری دارم. می خواستم ببینم برای رشته مهندسی کانادا بهتر هست یا اروپا؟ نرخ بیکاری کدوم کشور پایین تر هست؟
  سپاس از مطالب مفیدتون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز از آنجا که نرخ بیکاری در کانادا بالای ۶درصد می باشد نرخ بیکاری در اروپا عموما بین ۴تا ۵درصد و در برخی از کشورها زیر ۴درصد می باشد و از سویی رشته های فنی دارای بازار کار خوبی در کشورهایی نظیر اتریش و المان دارند .

   پاسخ
 6. آرین گفته:

  سلام من ۳۰ ساله هستم و مدرک تحصیلیم لیسانس مکانیک هستش تقریبا یه گپ ۶ ساله دارم. مدرک آیلتس ۶ هم دارم میخواستم برای کانادا از طریق کار یا تحصیل اقدام کنم. ممنون میشم راهنماییم کنین

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز به خاطر گپ ایجاد شده ویزای شما بدون ریسک نخواهد بود و می بایست این گپ را با کار و … پر کنید. ضمن اینکه برای جلوگیری از ریجکتی بهتر هست که آیلتس ۶ونیم داشته باشید.برای اخذ اقامت کاری کانادا شما می بایست در سیستم امتیاز بندی برای اسکیلد ورکر از سن و سابقه کار و مدرک تحصیلی مدرک زبان و شرایط دیگر امتیازات لازم را اخذ نمایید.لطفا مقالات مربوط به کار در کانادا و جدول امتیاز بندی را مطالعه بفرمایید.

   پاسخ
 7. tlu گفته:

  سلام.خيلي متشكرم از مقاله عالي تون . من مقالات سايت شمارو دنبال مي كنم و اطلاعات خيلي خوبي رو ارائه ميدن. من آيلتس ٦٠٥ دارم مي خواستم بدونم تا حه حد از زبان براي اين پروسه شانس داره؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای اخذ ویزای کاری کانادا از روش اسکیلد ورکر بهتر هست که مدرک زبان بالای ۶ و نیم رو ارائه بدید.

   پاسخ
 8. samira گفته:

  ممنون از مقاله عالیتون د رخصوص کار در کانادا در بخش استانی ساسکاچوان مییشه اقدام کرد ولی بعد از دریافت پی آر در ایالات دیگه مشغول به کار شد ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز بله امکانپذیر هست ولی برای دریافت پاسپورت نیاز هست که شما مدتی را در این ایالت کار و زندگی کنید .

   پاسخ
 9. حمیدرضا گلستان گفته:

  با سلام من دانشجوی ترم آخر کارشناسی پیوسته حسابداری هستم برا آینده اگه بخوام به این کشور مهاجرت کنم چه نکاتی رو باید بدونم

  Rating: ۴
  پاسخ
 10. حمید گفته:

  سلام وقت بخیر
  من ۴۰ ساله و مجرد هستم . لیسانس سخت افزار و ارشد برق دارم .۶ سال به صورت حق التدریس دانشگاه و مطابق مدرک تحصیلی ام درس دادم و برای بعضی ترمها بیمه رد شده امکان ارایه گواهی تدریس دارم . حدود سه سال هم سابقه برنامه نویسی در شرکتهای مخابراتی مطابق با مدرک تحصیلی همراه با بیمه دارم .دارم برای امتحان زبان آماده میشم . تو سایت لینکدین برای کار سرچ کردم به وفور فرصت کاری در کانادا پیدا میشه . آیا با توجه به سن و شرایط امکان دریافت ویزای کاری یا مهاجرت رو دارم ؟ ممنونم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر سریع اقدام بفرمایید بله میشه براتون اقدام کرد. دو تا نکته وجود داره ، اول اینکه باید مدرک زبان با نمره بالاتر از ۷ بگیرین و دوم اینکه سابقه کارتون نباید در حین تحصیل بوده باشه.

   پاسخ
 11. الیاس کاظمی گفته:

  عرض سلام و ادب خدمت شما.
  من هنرمند هستم و ۱۵ سال تجربه تردستی و شعبده بازی دارم و مقام اول کشور در رشته خودمو دارم، ایا امیدی برای اقامت دائم کانادا دارم؟ یک دنیا ممنونم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای مشاغل این چنین باید نمونه کار داشته باشید و پیشنهاد کاری مهمترین نکته است. نکته مهم دیگه این هست که سیستم کار کانادا امتیازی هست و شما باید مدرک دانشگاهی ، سابقه کار و مدرک زبان داشته باشید. برای انجام امور اینچنین ویزاهای کوتاه مدت در نظر گفته می شود.

   پاسخ
 12. محمدرضا گفته:

  با سلام بنده مردی ۴۱ ساله با مدرک لیسانس مهندسی پزشکی و فوق لیسانس برق هستم حدود ۱۵ سال سابقه کار در شرکت جنرال الکتریک دستگاههای پزشکی دارم و دارای ۲ گواهینامه بین المللی از کشور چین و ترکیه در خصوص اموزش دستگاههای ام ار ای و سی تی اسکن جنرال الکتریک می باشم و سطح زبان هم در حد قابل قبول می باشد دارای دو فرزند هستم و همسرم هم با سن ۳۹ سال و فوق لیسانس اقتصاد و دارای ۱۴ سال سابقه کار در شرکت نفت. می باشد ایا امکان اخذ ویزای کار برای کشور کانادا برای من و همسرم وجود دارد لطفا پاسخ دهید

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر مدرک زبان با نمره هفت به بالا بتونین اخذ کنید بله میشه اقدام کرد ولی باید تمامی شرایط بررسی بشه که اظهارنظر دقیق داشته باشیم. لطفا با دفاتر تماس بگیرید و اطلاعات رایگان دریافت کنید.

   پاسخ
 13. نوید گفته:

  درود
  بنده ۳۳ ساله متاهل و دارای یک فرزند پسر چهار و نیم ساله، مدرک تحصیلیم دیپلم کامپوتر هست، مدرک جوشکاری برق (SMAW) از فنی و حرفه ای ایران دارم و در اکثر فرآیندهای جوشکاری مهارت نسبی دارم. در زبان انگلیسی هم توانایی نسبتا خوبی دارم و در حال گذروندن کلاسهای آیلتس برای کسب نمره های ۵ تا ۵٫۵
  سابقه کار به صورت آزاد و شخصی در انواع شغلهای فنی دارم ولی سابقه کار با بیمه حدود بیست ماه در بازه زمانی یازده تا نه سال قبل در یک شرکت پیمانکاری در زمینه ساختمانی و مرتبط با جوشکاری دارم. بیشتر از سه سال هم هست که بعنوان رئیس هیات مدیره و یکی از دو سهامدار یک شرکت ثبتی با مسئولیت محدود در زمینه کاری الکترونیک سابقه دارم البته بدون بیمه.
  لطف کنید و بفرمایید که آیا امکان داره و چطور میتونم برای مهاجرت به کانادا از طریق پیشنهاد شغلی و ویزای کار (شغل جوشکاری) بهمراه خانوادم برای دریافت ویزا اقدام کنیم که تا حدودی تضمینی باشه و هزینه ی خیلی زیادی هم نداشته باشه؟ در واقع منظورم از طریقی غیر از سیستم امتیازی هست.
  آیا در صورت امکان در این روش هم به مدرک زبان احتیاجی هست یا میشه بدون اون و اگر لازمه با چه نمره ای؟
  آیا داشتن اختراع ثبت شده در ایران میتونه کمکی بکنه؟
  آیا بعدا میتونیم از داخل کانادا تقاضای اقامت دائم بدیم و آیا بعدا اقامت دائم رو صد در صد بهمون میدن؟
  تقاضا دارم محبت کنید و جواب بنده رو بدید چون حقیقتا به پاسخ و کمک کارشناسی شما احتیاج دارم.
  خیلی ازتون ممنونم و امیدوارم خبر خوشحال کننده ای برای بنده داشته باشید .

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام، در ابتدا ازتون تشکر می کنم که به صورت کامل اطلاعات رو ارسال کردین ، برای کار در کانادا به صورت معمول که امتیازتون نمیرسه ولی شاید بشه شانستون رو برای ایالت های که نیروی کار نیاز دارند امتحان کرد. باید سطح زبانتون بالاتر باشه و همونطور که فرمودین هر چیزی که نشون بده شما مرتبط با رشته در حال کار بودین در روند پذیرشتون تاثیر گذار هست. لطفا با دفاتر تماس بگیرین تا به صورت کامل راهنماییتون کنند.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، روش های زیادی برای اقامت در کانادا وجود دارد که یکی از آن ها کار است. برای کار در کانادا در ابتدا باید امتیاز شما محاسبه گردد و بعد از رسیدن به حداقل موردنیاز امکان اقدام وجود دارد. لطفا قصد و هدف خود را بفرمایید تا بهتر بتوان راهنمایی کرد.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای مهاجرت به کانادا از طریق کار باید امتیاز شما محاسبه شود. لطفا مدرک تحصیلی و مدرک زبان خود را نیز اعلام بفرمایید. با این شرایط به نظر امتیاز شما به حداقل موردنیاز نمی رسد.

   پاسخ
 14. کاوه گفته:

  سلام.۵ سال سابقه کار در کشورهای اسیایی رو دارم.تخصصم دستگاههای تولید بتن هست.و دیپلم برق و مدرک‌فنی از فنی حرفه ای.برای کار در کانادا چطور باید اقدام‌کنم.

  پاسخ
  • m.n گفته:

   سلام و عرض احترام
   این موضوع لازمه ی به دست آوردن امتیازات لازم برای کار در کانادا را شامل میشود.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل فرمایی

   پاسخ
 15. مهران حبیبی گفته:

  سلام خدمت اقای ملک پور و سایر دوستانشون
  من مدرک مهندس مخابرات دارم و درحال حاضر مدرک لکوموتیورانی رو هم از راه آهن جمهوری اسلامی ایران دراختیار دارم(بابتش۱سال آموزش دیدم)و مشغول بکار لکوموتیورانی هستم،میخوام بدونم اگر آیلتس بگیرم میتونم مهاجرت کنم؟همکارانی هم هستند که در کانادا مشغول بکار هستند آیا میتونم از طریق اونها و دعوت شرکتهایی که در اون کارمیکنند مهاجرت راحتی داشته باشم؟من هیچی نمیدونم ولی دوسدارم برم میدونم سخته ولی غیرممکن که نیست.لطفا کمکم کنین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای کار اقدام داشته باشید اما باید بتوانید امتیاز مورد نیاز را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 16. صالح گفته:

  باسلام
  من ۳۷ سال دارم با ۶ سال سابقه بیمه و دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته عمران اب و همسرم نیز ۳۳ ساله و دانشجوی دکترای منابع طبیعی است مدرک زبان هم ایلتس ۵ داشتم و همسرم تافل ۹۰ دارند ، و همسرم نیز سابقه ۶ ماه کار تحقیقاتی در کشور هلند دارند. لطفا راهنمایی بفرمائید کدام طریق برای مهاجرت به کانادا مناسب است و چطور می توان به لیست شغلهای poolدسترسی داشت. همچنین ایا می توان برای کشورهای اروپایی مانند المان و اتریش اقدام یا خیر و کدام یک سریعتر است.

  ممنون و سپاسگزارم و منتظر پاسخ شما هستم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید برای اتریش و آلمان اقدام نمایید اما برای ویزای کار کانادا باید در سیستم امتیاز بندی وارد شوید و امتیاز لازم را کسب نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 17. arj گفته:

  با سلام و احترام
  بنده با ویزای تحصیلی در حال مهاجرت به کانادا هستم. همسرم هم قراره به من ملحق بشه. ایشون تحصیلاتشون دیپلم هست. آیا دوره‌های کارآموزی با شانس واردشدن به بازار کار برای ایشون در کانادا (تورنتو) وجود داره؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در صورتی می توانند دوره های کار آموزی را بگذرانند که دارای مدرک تحصیلی باشند اما برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 18. حمید رضا گفته:

  با سلام و وقت بخیر خدمت آقای ملک پور و همکاران محترمتان . بنده دارای مدرک کارشناسی نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه آزاد. ۲۴ ساله و مسلط به مجموعه نرم افزار های اداری آفیس . دارای مدارکی همچون icdlدرجه ۱٫فتوشاپ . html5(برنامه نویسی وب) ، زبان انگلیسی، آلمان، در حال گذراندن و نزدیک شدن به آزمون های اصلی .
  دارای ۲ مقاله علمی پژوهشی بین المللی .
  دارای مدرک کار آفرینی (از طریق آزمون گرفته شده است )
  و میتوانم مبلغ ۶۰ میلیون تومان هزینه کنم برای ویزای کار
  سوالاتی دارم که مطرح خواهم کرد
  ۱٫ آیا برای ویزای کار اتریش می توانم اقدام کنم که ویزا گرفته شود ؟
  ۲٫ آیا با چنین مدارکی می توان داخل کشور اتریش کار پیدا کرد یا باید سطح توانایی خود را در مورد رشته بیشتر کنم ؟
  ۳٫ آیا خود موسسه شما می تواند ما را در موسسات کاریابی معرفی کند ؟
  ممنون میشم جواب سوالم را بدهید
  موفق و پاینده باشید .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز مدارک شما برای اقدام برای مهاجرت مناسب می باشد و امکان مهاجرت به اتریش و آلمان و کشورهای دیگر برای کار را دارید اما برای اینکه به جواب درست برسید و بتوانید تصمیم درستی در امر مهاجرت داشته باشید می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 19. رحمان کمالی گفته:

  سلام و درود خدمت دکتر عزیز
  با توجه به اینکه من ۳۷سالمه و کارشناس ارشد در رشته اکچویری(آماربیمه) هستم و متاهل و دارای یک فرزند پسر و در حال حاضر با پنج سال سابقه بیمه ای در شرکتهای بیمه مشغول هستم ولی میخواستم برای ادامه تحصیل در کشورهای اسکاندیناوی مخصوصا اتریش برای سطح دکترا تلاش کنم خواهشمند است راهنمایی نمایید.سپاس رحمان کمالی

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   شما امکان اقدام برای مهاجرت و ادامه تحصیل در اتریش و کشورهای دیگر را دارید اما برای ورود به مقطع دکترا باید سوپروایزر داشته باشید که برای راهنمایی و بررسی بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 20. هادی رستاخیز گفته:

  سلام جناب ملک پور عزیز
  من متولد۹/۶/۶۷میباشم مدرک فوق دیپلم مکانیک ودارای دو عدد مدرک فنی حرفه ای درحال حاضر مغازه خدمات برق اتومبیل در تهران دارم چند سال هم در تعمیرگاه شماره ۱ ایرانخودرو مشغول بودم.همسر بنده ۲۰ سالشه
  وبرای مهاجرت به کشور کانادا یا اتریش تلاش میکنم وبا این شرایطی که بنده دارم شما میتونید کمکم کنید؟؟وبنده با خود شما صحبت کردم (دفتر اتریش)وبرای راهنمایی بیشتر گفتید تماس یک ساعته داشته باشیم که هنوز موفق نشدم مبلغشو ردیف کنم. ممنون میشم.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   برای کار در کشور کانادا یا اتریش میتوانید اقدام نمایید ولی کشور کانادا دارای امتیاز بندی است که بدون حد نصاب امکان اقدام وجود ندارد . برای کشور اتریش هم بدون مدرک لیسانس امکان اقدام ندارید . با تشکر

   پاسخ
 21. مشاور حقوقی گفته:

  با عرض سلام و درود خدمت شما جناب ملک پور عزیز اینجانب ۳۸ سال سن دارم متاهل با دو فرزند پسر، دیپلمه دارای مدرک هتلداری و دارای ۳سال سابقه کار مرتبط هستم به زبان انگلیسی و عربی تسلط کامل دارم با مدرک زبان ، آیا میتونم در کانادا شغل مرتبط پیدا کنم ، ممنونم که با شفافیت کامل به سوالات پاسخ میدهید

  پاسخ
 22. مشاور حقوقی گفته:

  سلام خدمت جناب آقاي دكتر ملك پور عزيز آقاي دكتر من ٣٢ساله ام وليسانس علوم آزمايشگاهي از دانشگاه دولتي علوم پزشكي كرمان هستم ميخواستم بپرسم براي رشته من كجا كار خوب وبا درآمد بالا پيدا ميشه توي كدوم كشور ؟خودم مد نظرم استراليا وكانادا هست ايا اين دوتا

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 23. مشاور حقوقی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما وهمکارانتون. من خانمی هستم ۳۴ ساله کارشناس پرستاری با ۱۲ سال سابقه کار از دانشگاه دولتی و ایلتس ۶ دارم. دوفرزند زیر ۶سال دارم و همسرم دیپلم هتلداری داره و مدرس غواصی هست. مدرک بین المللی داره. میخواستم شرایطمون رو واسه کانادا بپرسم که واسه کار میتونیم اقدام کنیم. اگه نه نظر شما چیه؟ بهترین راه مهاجرت برای من

  پاسخ
 24. سهیلا گفته:

  با سلام و وقت بخیر من دارای مدرک ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه ازاد اسلامی تهران با معدل ۱۷ و ۱۰ سال سابقه بیمه و بدون مدرک زبان هستم و سن ۳۸ سال و دارای یک فرزند و همسرم ارشد عمران-سازه با ۱۲ سال سابقه کاری
  آیا بنده و همسرم میتوانیم از طریق نیروی کار به کانادا مهاجرت کنیم و یا هر نوع مهاجرتی که با شرایط من و همسرم مناسب باشد؟؟؟؟ با تشکر

  پاسخ
 25. ایوب گفته:

  سلام خسته نباشید..
  من دارای مدرک ship captain میباشم و سنم ۳۳ سال میباشد.و ۱۰سال سابقه کاری دارم. و دارای مدرک تافل هم میباشم با معدل ۷.با توجه به این شرایط ک دارم میتوانم به استرالیا یا کانادا مهاجرت کاری کنم یا هر نوع مهاجرت دیگه ای ک شما صلاح میدانید؟؟؟؟؟؟
  ممنون

  پاسخ
 26. آرش گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من متقاضی کار و اقامت در کانادا هستم.
  ۳۱ ساله و دارای مدرک فوق لیسانس عمران از دانشگاه تهران هستم و نزدیک به ۹ سال سابقه بیمه مرتبط دارم.
  در حال حاضر مدرک زبان ندارم اما با توجه به سطح زبان حدود ۵٫۵ (آیلتس) ظرف ۵-۶ ماه آتی توانایی کسب نمره ۷ را دارم.
  آیا امکان اقدام جهت کار و اقامت در کانادا برای من وجود دارد؟

  باتشکر

  پاسخ
 27. رسول گفته:

  با عرض سلام بنده دارای مدرک فوق لیسانس کشتی سازی در دانشگاه شریف می باشم آیا با توجه به رشته ام موقعیت کاری همراه با اقامت در کشور های اروپایی دارم یا خیر؟

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند شما با توجه به مدارک و شرایط شما می توانید برای کشور هایی از جمله ایتالیا و اسپانیا و اتریش و آلمان و … می توانید اقدام نمائید لذا باید باقی شرایط از جمله سن و مدرک زبان را باید مورد بررسی قرار دهیم و پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاوران ارشد حقوق بین الملل موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس حاصل نمائید و از مشاوره رایگان بهره مند شید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 28. الیلا غلامی گفته:

  من دارای سوابق ورزشی درخشان از جمله چندین دوره قهرمانی کشور در رشته های ووشو و کیک بوکسینگ هستم
  و دارای مدرک مربیگری در رشته های spining – trx-body building-kickboxing-wushu-و تغذیه میباشم .و کسب مقام اول فستیوال هنرهای رزی در رشته ووینام
  تحصیلاتم مقطع لیسانس در رشته مترجمی زبان انگلیسی و مدیریت صنعتی است و دارای سوابق کاری ورزشی و نیز بمدت سه سال و نیم در شرکت نفت داراس سابقه میباشم
  بنظر شما اخذ ویزای کار در کانادا یا کشور دیگر برایم میسر است؟

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار کانادا باید دو مرحله طی شود. مرحله اول که ورود به استخر بوده و مرحله دوم خروج از استخر نامگذاری می شود. ویزای کار کانادا بر اساس سیستم امتیازی بوده و عواملی چون تحصیلات سن مدرک زبان پیشنهاد شغلی و تطبیق پذیری مورد سنجش قرار می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و اینکه ایا امکان اخذ چنین ویزایی برای شما وجود دارد یا نه با ما تماس بگیرید
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۰۲۱-۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۰۲۱-۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱-۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 29. ش.ش گفته:

  با عرض سلام و ادب و احترام خدمت استاد ملک پور و سایر همکاران
  قصد کارکردن در کانادا را دارم . لطفاً مرا راهنمایی کنید.
  مشخصات :
  ۳۶ ساله – دارای مدرک لیسانس پرستاری – کلاً دارای ۱۲ سال سابقه کار مرتبط که ۷ سال آن را در اتاق عمل چشم ( بعنوان دستیار چشم پزشک ) مشغول بوده ام – دارای همسر و یک فرزند پسر ۶ ساله
  * دارم کلاس زبان میرم ، ولی در حال حاضر آیلس ندارم.
  * همسرم فوق دیپلم کامپیوتر دارد .
  کمال تشکر را از شما دارم ، منتظر جواب شما هستم .

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض ادب و احترام.
   یکی از بهترین راه های شما برای اخذ اقامت کاری در کشور کانادا درخواست اسکیل ورکر کانادا می باشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 30. editor گفته:

  salam sharayete mohajerate kari be kanada moteghaier hast va hich tazmini dar visa shodan vojod nadarad va prose zamanie tolanie darad, shoma mitonid ba moasese tamas begirid be tor raygan moshavare telehoni khahid dasht va rahnamieeton mikonim

  پاسخ