کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا

کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا

کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا

کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا و مهاجرت به آمریکا ۲۰۱۸ و همچنین گرفتن وکیل مهاجرت برای مهاجرت تحصیلی به آمریکا چه مراحلی دارد ؟ شرایط کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا چگونه است ؟ قوانین کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا به چه صورت است ؟ راه های اخذ ویزای تحصیلی آمریکا و کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا کدام است ؟ اقدامات لازم برای اخذ ویزای تحصیلی کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا و مهاجرت تحصیلی به آمریکا چیست ؟  سوال و ابهام دیگری در خصوص کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا و در نهایت اقامت پس از تحصیل در آمریکا و اخذ اقامت آمریکا و یا اخذ گرین کارت آمریکا با موسسه حقوقی ملک پور  تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید .

خیلی از عزیزان مایلند بدانند که آیا امکان تحصیل در کالج های تحت نظر دانشگاه در آمریکا می باشد یا خیر؟ در صورت امکان تحصیل در کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا  آیا مدرک آیلتس تا تافل لازم است؟ در صورت مناسب بودن این کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا شانس ویزا چقدر میباشد و هزینه های تحصیل در این دوره ها در آمریکا چقدر میباشد؟

ما در این وب سایت به بعضی سوالات شما پاسخ داده ایم و کالج ها و موسسات قبل از دانشگاه در آمریکا را گاهاً به شما معرفی مینماییم. لطفاً دقت کنید که دوره های پیش از دانشگاه در آمریکا دور ه های خاصی میباشد که شما برای ورود به دانشگاه میگذرانید و دیگر پس از این دوره ها نیاز به مدرک GRE  نخواهید  داشت.

دوره تحصیل در کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا و آمادگی برای دانشگاه که از سوی دانشگاه کینگز پسویز Kings Pathways برگزار می شود ، برای کسانی مناسب است که قصد دارند مهارت خود را در زبان انگلیسی و دیگر مهارت های تحصیلی افزایش دهند تا بتوانند تحصیلات دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد را در کشور آمریکا آغاز کنند.

مکان برگزاری این دوره ها در کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا ، دو شهر بوستون در ایالت ماساچوست و شهر لس آنجلس در دانشگاه لوس آنجلس است.

تحصیل در کالج  CSUS در آمریکا

تحصیل در کالج  CSUS در آمریکا یک رهبر شناخته شده در آموزش بین المللی است. ما خدمات استثنایی را برای دانشجویانی که علاقه مند به تحصیل در آمریکا هستند، ارائه می دهیم. CSUS از نیویورک پشتیبانی می کند که توسط یک شبکه جهانی مشاورین و شرکای آژانس پشتیبانی می شود که سالانه به هزاران دانش آموز کمک می کند.

دانش آموزان در سراسر جهان به تحصیل در کالج  CSUS در آمریکا متکی هستند تا به آنها کمک کند با تحصیلات کوتاه مدت در خارج از کشور، آمادگی برای زبان انگلیسی و برنامه های تحصیلی دانشگاه. کالج مطالعات امریکا با گروه استثنایی دانشگاه های ایالات متحده که علاقمند به جذب دانشجویان بین المللی هستند، مشارکت داشته است. تمام همکاران دانشگاه ارائه خدمات به متقاضیان تحصیل در آمریکا و تحصیل در کالج  CSUS در آمریکا برای اطمینان از تصمیمات پذیرش و I-20 را به سرعت صادر می کنند.

در خصوص تحصیل در کالج  CSUS در آمریکا می توان بیان نمود که همکاران دانشگاهی شرکای دانشگاهی آمریکا برنامه های آموزشی عالی و معتبر ارائه می دهند؛ حفظ بالاترین استاندارد خدمات ارائه شده است. CSUS با شرکای آژانس خود همکاری می کند تا اطمینان حاصل کند که سیاست ها و اصول آن با انجمن ملی مشاوران دانشجویی خارجی (NAFSA) اصول اخلاقی و همچنین مطابقت با سیاست های بهترین کنفرانس بین المللی استخدام بین المللی آمریکا (AIRC) مطابقت دارد.

تحصیل در کالج مطالعه آمریکا  AIRC خبره تا سال ۲۰۲۰

تحصیل در کالج  CSUS در آمریکا از شورای استخدام بین المللی آمریکا (AIRC) برای دوره ای از سپتامبر ۲۰۱۶ تا اوت سال ۲۰۲۰ مجددا تأیید شده است. برای رسیدن به گواهینامه AIRC، CSUS موفق به انجام یک فرایند بررسی دقیق خارجی شده است که آن را ارزیابی می کند شیوه های کسب و کار و اثربخشی خدمات ارائه شده در استخدام دانش آموزان واجد شرایط به موسسات آموزشی معتبر در آمریکا.

کالج تحصیلات آمریکا یک فروشنده معتبر برای کمک به دانش آموزان علاقه مند به شرکت در کالج در کالج های محبوب SUNY است. سیستم SUNY انتخاب گسترده ای از گزینه های تحصیلی برای دانشجویان از جمله ۲ ساله مدرک کارشناسی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و Ph.D.  در آمریکا برنامه ها. در حال حاضر بیش از ۳۵ مؤسسه برای دانش آموزان علاقه مند در سیستم SUNY در دسترس هستند.

شما متقاضیان عزیز اخذ پذیرش تحصیلی آمریکا از کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا و  اخذ ویزای تحصیلی آمریکا برای کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا خصوص همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران تماس حاصل نموده و در خصوص کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا به صورت تلفنی و رایگان مشاوره رایگان دیافت نمایید .

در خصوص تحصیل در کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا  و اخذ پذیرش تحصیلی از کالج های آمریکا به صراحت می توان بیان نمود که ایالات متحده میلیون ها دانشجوی بین المللی را به دانشگاه ها و کالج های خود جذب کرده است؛ زیرا ایالات متحده آمریکا گزینه های بسیاری و برخی از بهترین امکانات در جهان را ارائه می دهد. با بیش از ۳۰۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده، گزینه ها تقریبا بی حد و حصر هستند. با این حال، به این دلیل که انتخاب ها خیلی متنوع هستند، تصمیم گیری در مورد برنامه ای که برای شرکت در انتخابات انجام می شود، انتخاب آسان نیست. بنابراین شما باید اولویت های خود را تعیین کنید.

یکی از بهترین ویژگی های تحصیل در کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا و نظام آموزش عالی آمریکایی این است که گزینه های زیادی برای همه دانش آموزان از کالج های محلی به مدارس حرفه ای تا کالج های خصوصی و لیبرال به دانشگاه های بزرگ وجود دارد. سایر عواملی که باید در نظر داشته باشید عبارتند از: موقعیت جغرافیایی یک مدرسه، اندازه آن و برنامه های درجه ای که ارائه می دهد.

به عنوان یک متقاضی بین المللی تحصیل در کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا ، شما یک چالش ویژه دارید. شما ممکن است هرگز از ایالات متحده دیدن نکنید و یا دانشگاه هایی را که علاقه مند هستند مشاهده کنید. مهم است که مراقبت های بیشتری برای پیدا کردن مکان های هر مدرسه و نوع افرادی که در آنجا تحصیل کرده و آموزش می دهند، توجه کنید. این ملاحظات می تواند به عنوان کیفیت برنامه های آکادمیک مدرسه برای شما ارزشمند باشد.

اولا، د رخصوص تحصیل در کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا به شما توصیه می نماییم زمان زیادی را برای تحقیق در مورد گزینه های بالقوه خود انتخاب کنید. طول می کشد تا مشخص شود کدام کالج برای شما مناسب است، پس مهم است که این روند را از ۱۲ تا ۱۸ ماه قبل از شروع مطالعه شروع کنید. (به یاد داشته باشید که سال تحصیلی در ماه اوت یا سپتامبر در ایالات متحده آغاز می شود.)

بسیاری از شما متقاضیان تحصیل در کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا همچنین باید در نظر داشته باشید که شما برای تحصیل در مقطع کارشناسی آکادمیک نیاز به سه تا نه ماه یک برنامه انگلیسی به عنوان یک زبان دوم (ESL) خواهید داشت.

مشاوران آموزشی برای تحصیل در کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا

تحصیل در کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا

با تمام گزینه ها، به شما متقاضیان اخذ پذیرش تحصیلی از کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا کمک می کند که بدانید کجا اطلاعات مربوطه را پیدا کنید تا بتوانید جستجوی خود را محدود کنید. بسیاری از دانش آموزان برای راهنمایی به مشاوران آموزشی می روند. “مشاور آموزشی” یک واژه وسیع است و افراد و سازمان های مختلف می توانند این نقش را برای شما پر کنند و شما تحصیل در کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا داشته باشید

بسیاری از سازمان ها در آمریکا هزینه ای را برای مشاوره تحصیل در کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا نمی پردازند، اما ممکن است برای خدماتی نظیر فتوکپی یا هزینه پستی هزینه کنند. اکثر آنها بروشورها و کاتالوگ های اطلاعاتی و همچنین دسترسی به اینترنت به دانشگاه های تحقیقاتی ارائه می دهند. همچنین اطلاعات ارزشمندی در مورد امتحانات مهم مانند TOEFL، SAT، ACT، GRE و GMAT خواهید یافت. این آزمونها ممکن است برای پذیرش شما برای تحصیل در کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا بسیار مهم باشد. برای مشاوره مراکز برگزار کردن جلسات مشاوره گروهی که در آنها دانشجویان فیلم ها درباره دانشگاه ها و زندگی در کالج های آمریکایی را تماشا می کنند، معمول است. پس از فیلم، یک مشاور برای نظرات و سوالات در دسترس است.

بسیاری از کشورها همچنین دارای آژانس های مشاوره ای برای آموزش خصوصی و تحصیل در کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا هستند، اما آنها هزینه خدمات را می پردازند. این شرکتها عموما منابع بیشتری از دفاتر مشاوره غیر انتفاعی دارند و ارتباط مستقیم با برنامه های فراگیر انگلیسی و دانشگاهی دارند. برای هزینه، آنها می توانند به شما کمک کنند تصمیم بگیرید که کدام مدارس به شما علاقه مند هستند و سپس به درخواست شما و روند ویزا برای تحصیل در کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا کمک کنید.

از آنجا که بسیاری از فارغ التحصیلان مرکز زبان ELS به دانشگاه ها و کالج های امریکا می روند

هزینه تحصیل در این دوره در کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا ، به حدود ۶ هزار تا ۷ هزار دلار در هر ترم می رسد و ترم های آن در ماه های ژانویه ، آوریل ، ژوئن و سپتامبر آغاز می شود. هر دوره ممکن است شامل یک ، دو یا سه ترم آموزشی باشد.

در هر هفته، ۳۰ تا ۳۷ درس آموزش داده می شود که ۲۵ تا ۲۸ ساعت طول می کشد. افزون بر این ممکن است ۱۲ تا ۱۵ ساعت آموزش خصوصی نیز در هر هفته ارائه شود.

حداکثر دانشجویان حاضر در هر کلاس ، ۱۵ نفر هستند و حداقل سن لازم برای ورود به این دوره ها ، ۱۶ سال است. برای ثبت نام در دوره های یک ترمه ، متقاضی تحصیل در کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا باید نمره تافل اینترنتی ۶۰ ، برای دوره های دو ترمه باید نمره تافل اینترنتی ۵۰ و برای دوره های سه ترمه باید نمره تافل اینترنتی ۳۵ داشته باشد.

اگر نمره تافل اینترنتی متقاضی تحصیل در کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا کمتر از ۳۵ باشد ، می تواند پیش از شرکت در دوره آمادگی برای دانشگاه،  در دوره فشرده آموزش زبان شرکت کند.

در پایان دوره آمادگی دانشگاه در کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا  و دانشگاه کینگز پسویز آمریکا ، دانشجو می تواند تحصیلات خود را در یکی از دانشگاه های طرف قرارداد دانشگاه کینگز پسویز در آمریکا ادامه دهد. دانشگاه مونتانا ، دانشگاه ایالتی واشینگتن ، دانشگاه ایالتی نیویورک و دانشگاه وسترن میشیگان ، از جمله دانشگاه های طرف قرارداد با دانشگاه کینگز پسویز آمریکا هستند.

شما متقاضیان مهاجرت به آمریکا و اخذ ویزای تحصیلی آمریکا ، و مهاجرت تحصیلی به آمریکا و اخذ پذیرش تحصیلی از کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا میتوانید در کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا تحصیل نمایید اگر تمایل دارید از چگونگی اخذ ویزای تحصیلی آمریکا از کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا و مراحل رسیدن به اخذ اقامت آمریکا و اخذ گرین کارت آمریکا  یا دیگر مدارک و اخذ اقامت پس از تحصیل ر آمریکا اطلاعات بیشتری کسب کنید لطفا با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس داشته باشید و در خصوص مهاجرت به آمریکا و همچنین مهاجرت تحصیلی به آمریکا و در نهایت اخذ اقامت آمریکا و یا اخذ گرین کارت آمریکا با کارشناسان حقوقی این موسسه مشاوره رایگان اخذ نمایید ..

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (9 نظرات, میانگین: 4٫56 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 پاسخ
  • tlu گفته:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز می تونید اقدام کنید.بستگی داره چقدر بتونید هزینه کنید؟چون شانس تحصیل در اروپا و کانادا رو هم فرزندتون دارن.

   پاسخ
 1. Saman گفته:

  سلام خدمت جناب ملك پور
  من ١٦ سالمه كلاس يازدهمم
  حدود ١٠٠ ميليون تومن تا ١١٠ اينا ميتونم براي كالج هزينه كنم و ميخوام حتما براي امريكا و يكي از كالج هاي لس انجلس اقدام كنم و بعد از اون وارد دانشگاه بشم و رشته IT بخونم ايا با اين هزينه ميتونم ؟ و اينكه احتمال رد ويزاي F1 امريكا وجود دارد ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز با توجه به اینکه ویزاهای آمریکا با ریسک انجام می شود بهتر است شرایط خود را با کارشناسان حقوقی بررسی نمایید که می توانید با دفتر mie اتریش تماس حاصل داشته باشید

   پاسخ
 2. amir گفته:

  man tavasote latari be amrika los angles umadam,hazine green card ro ham dadam ke migan miyad dame khune,mikham ye kaleje khub va monaseb az nazare hazine behem moarefi konid va begid baraye man ke green card daram cheghad mishe hazinash.mamnoon

  پاسخ
 3. pari گفته:

  سلام. من اگر مدرک زبان داشته باشم چه تضمینی میدید که بتونید ویزای دانشجویی برام بگیرید ؟ الان سفارت ۹۰% افرادی رو که پذیرش گرفتن رد میکنه. کسایی رو سراغ دارم که آیلتس ۸ داشتن ، بهترین رزومه رو داشتن ، مدارک تحصیلی از بهترین دانشگاههای ایران، ساپورت مالی خوب، اما سفارت بی دلیل و بدون ارزیابی مدارکشون ردشون کرده، حتی سراغ دارم دانشجویی که ویزا گرفته اما تو فرودگاه افسر ویزاشو قبول نکرده . شما که نمیتونید اخذ ویزا رو ضمانت کنید ، میتونید ؟ منتظر ایمیل شما هستم . باتشکر

  پاسخ
  • admin گفته:

   ba salam doste aziz akhze visa tazmini nemibashad va inke visaie amrika ba nazare afsare visa hast va dorost mifarmaeen ke kheiliha ro bedone dalil reject mikonanad baraie kasbe etelaate bishtar ba telefonhaie moaseseh tamas begirid

   پاسخ