کشور اتریش برای زندگی و بررسی شرایط خصوصیات اخلاقی مردم اتریش

کشور اتریش برای زندگی ، ویژگی های مختلف جغرافیایی، آب و هوایی، اقتصادی و خصوصیات اخلاقی اتباع کشور اتریش و … در این مقاله به صورت علمی مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. آیا کشور اتریش برای زندگی و مهاجرت مناسب است؟ هزینه های زندگی در اتریش چقدر است؟ خصوصیات اخلاقی مردم اتریش چگونه است؟ در این مقاله کوشیده ایم تا به این سوالات و دیگر پرسش ها در باب کشور اتریش برای زندگی پاسخ داده و مهم ترین شاخصه های زندگی در اتریش را خدمت شما عزیزان بیان نماییم. پس از مطالعه این مقاله همواره می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE اتریش تماس گرفته و تمامی سوالات خود را در باب مهاجرت به اتریش و کیفیت زندگی در شهر های اتریش مطرح فرموده تا مشاورین مجرب و متخصص ما بصورت کاملا رایگان به سوالات شما سروران گرامی پاسخ داده و شما را در خصوص کشور اتریش برای زندگی راهنمایی فرمایند. در این مقاله به ارائه مطالبی در باب عناوین زیر می پردازیم :

کشور اتریش برای زندگی
 • کشور اتریش برای زندگی و شرایط عمومی
 • کشور اتریش برای زندگی و پایتخت اتریش
 • کشور اتریش برای زندگی و سایر شهر های اتریش
 • کشور اتریش برای زندگی و جغرافیا و اقلیم آن
 • کشور اتریش برای زندگی و آب و هوای آن
 • کشور اتریش برای زندگی و خصوصیات اخلاقی مردم اتریش
 • کشور اتریش برای زندگی و اقتصاد آن
 • کشور اتریش برای زندگی و هزینه های زندگی در اتریش
 • کشور اتریش برای زندگی و سخن پایانی

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

کشور اتریش برای زندگی و شرایط عمومی

اتریش کشوری است که در قلب قاره سبز جای گرفته و جمعیت آن بیش از ۸ میلیون نفر است و زبان رسمی و پرتکلم در این کشور زبان آلمانی است. اتریش از شمال با کشور های جمهوری چک و آلمان، از غرب با سوئیس و لیختن اشتاین، از جنوب با ایتالیا و و اسلوونی و از شرق با اسلواکی و مجارستان دارای مرز مشترک می باشد. اتریش عضو اتحادیه اروپا و همچنین عضو کشور های حوزه شنگن است و اتباع اتریشی بدون داشتن گذرنامه و هیچ گونه ادوات شناسایی دیگر می توانند آزادانه در بین کشور های اروپایی به سفر و گشت و گذار بپردازند. نکته جالب توجه اینجاست که کسانی که خود اتریشی نبوده اما دارای مجوز اقامت موقت یا دائم این کشور می باشند از این آزادی سفر برخودارند. پر واضح است که کسی که بقصد مسافرت توریستی و بازدید از هر یک از کشور های حوزه شنگن، ویزای توریستی آن کشور را داشته باشد، نیز قادر است که تا قبل از فرصت اتمام شده ۹۰ روزه در اتریش و دیگر کشور های عضو شنگن به مسافرت و گشت و گذار آزادانه بپردازد. واحد پول کشور اتریش، یورو می باشد و با دیگر کشور های اروپایی عضو اتحادیه این قاره دارای مراودات اقتصادی مناسب و مطلوبی می باشد. اتریش از جنگ جهانی دوم به بعد یک به یک جمهوری فدرال مبدل گشته است و رأی مردم صدر اعظم و ریاست جمهوری اتریش را تعیین می نماید.

نقشه اتریش ـ وین

نظام آموزشی در این کشور پیشرفته و رایگان است و تعداد دانش آموزان و دانشجویان قابل ملاحظه ای متقاضی تحصیل در اتریش هستند. اتریش همچنین به دلیل برخورداری از نرخ بیکاری پایین و نیازمند بودن به نیروی کار ماهر بین المللی در برخی از مشاغل بویژه مشاغل مربوط به IT ، فنی و مهندسی، ریاضیات، بیوتکنولوژی و … نیز پذیرای نیروی کار خارجی است و یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت کاری به شمار می رود. بعلاوه دولت این کشور بمنظور جذب سرمایه گذاران خارجی، برنامه های اقامتی بسیار مناسب و کم نظیری را ارائه نموده است که سرمایه گذاران زیادی از سرتاسر دنیا را به سرمایه گذاری در اتریش ترغیب نموده است. با این اوصاف کشور اتریش برای زندگی ، کار، تحصیل و سرمایه گذاری بسیار مناسب می باشد.

شاید یکی از مسائلی که برای مهاجرت به یک کشور در ابتدای امر اصلا در نظر گرفته نمی شود، در نظر گرفتن میزان اعتبار پاسپورت و گذرنامه آن کشور است. علی ای حال، به احتمال زیاد شما با مهاجرت به کشوری نظیر اتریش پس از مدتی زندگی در این کشور، قصد خواهید داشت که به مقیم دائم یا حتی شهروند این کشور تبدیل شوید. اما آیا شهروندی اتریش و پاسپورت این کشور در بین سایر کشورهای جهان قابل قبول است؟

در پاسخ باید گفت که پاسپورت اتریش در رنکینگ بین المللی پاسپورت ها، در رده سوم قرار گرفته است. شما با داشتن پاسپورت اتریش می توانید بدون نیاز به اخذ ویزا به ۱۲۵ کشور دنیا مسافرت داشته باشید. برای سفر به ۴۲ کشور دیگر نیز نیاز به اخذ ویزا از داخل اتریش ندارید و می بایست ویزای فرودگاهی در کشور مقصد ( Visa On Arrival ) را اخذ نمایید. همچنین برای سفر به ۳۱ کشور دیگر نیاز به اخذ ویزا قبل از اقدام به سفر خواهید داشت.

اعتبار پاسپورت اتریش در رنکینگ بین المللی پاسپورت ها

در شکل زیر نیز می توانید نقشه راهنمای تعداد آزادی سفر برای دارندگان پاسپورت اتریش را به تفکیک هر کشور مشاهده نمایید:

نقشه آزادی سفر برای دارندگان پاسپورت اتریش

بنا بر آنچه که گفته شد، اعتبار پاسپورت این کشور نیز بالاست و کشور اتریش برای زندگی از شرایط عمومی بسیار مطلوبی برخوردار می باشد.

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد زیبایی های اتریش

مقاله مرتبط

روشهای مهاجرت به اتریش

کشور اتریش برای زندگی و پایتخت اتریش

پایتخت کشور زیبای اتریش، شهر وین می باشد. نکته بسیار قابل توجه در بحث کشور اتریش برای زندگی ، زندگی در پایتخت آن می باشد، زیرا وین پس از ۱۰ سال متوالی توانسته است، عنوان بهترین شهر جهان را به یدک بکشد. این انتخاب توسط مجله مرسر ( Mercer ) که در زمینه کیفیت زندگی در شهرهای جهان ممیزی می نماید، صورت پذیرفته است. این مجله معیار ها و شاخصه های متعددی را بمنظور رتبه بندی شهر های جهان از لحاظ کیفیت زندگی و میزان رضایت مردم از سکونت در آن شهر در نظر گرفته است. از جمله این شاخصه ها می توان به :

 • شرایط اقتصادی
 • شرایط سیاسی و اجتماعی
 • شرایط فرهنگی
 • مسائل پزشکی و سلامت
 • آموزش و پروش
 • خدمات و حمل و نقل عمومی
 • تفریح و سرگرمی
 • کالاهای مصرفی
 • وضعیت مسکن
 • محیط زیست طبیعی و آب و هوا
 • و …

مجله مرسر با در نظر گرفتن شرایط و معیارهای فوق وین اتریش را بهترین شهر دنیا برای زندگی اعلام نموده است. نکته بسیار مهم در باب زندگی در وین این است که با وجود برابر بودن سطح امکانات و رفاهیات این شهر در قیاس با شهر هایی چون زوریخ سوئیس، مونیخ آلمان، ونکوور کانادا و کپنهاگ دانمارک، اما هزینه های زندگی در وین به مراتب پایین تر از این شهر ها و بسیاری دیگر از شهر های مطرح دنیاست. لذا در بحث کشور اتریش برای زندگی ، زندگی در پایتخت آن خود بحث و مقوله جداگانه ای است که قابلیت تأمل و بررسی به صورت مجزا را دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باب، توجه شما را به مقاله ای با عنوان پایتخت اتریش از همین وبسایت جلب می نماییم.

وین زیبا ـ وین پایتخت اتریش ـ مهاجرت به بهترین شهر جهان ـ بهترین شهر جهان برای کار و زندگی

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد بهترین شهر دنیا

کشور اتریش برای زندگی و سایر شهر های اتریش

اتریش به غیر از وین، دارای شهر های مهم، کلیدی و زیبایی است که از جمله آنها می توان به گراتس، سالزبورگ، اینسبروک اشاره نمود که همچون وین دارای جاذبه های توریستی و همچنین تاریخی غنی و شرایط مساعدی برای زندگی هستند. هر چند که زندگی در پایتخت یک کشور، مزایا و امکانات بیشتری را در پی خواهد داشت، اما برای آن دسته از شما عزیزان که تمایل به شلوغی و ازدحام ندارند و ترجیح شان بر این است که در خارج از کشور در یک شهر آرام با جمعیت کمتر و هزینه های زندگی پایین تر زندگی کنند، زندگی در دیگر شهر های اتریش گزینه بسیار عالی به شمار می رود. البته انتخاب محل سکونت در بین این گزینه ها، بستگی به پارامترهای زیادی از جمله آب و هوای آن شهر دارد. شهر اینسبروک در ارتفاعات قرار دارد و در زمستان ها هوای آن بسیار سرد می شود. البته چنانچه طرفدار اسکی و دیگر ورزش های زمستانی هستید، اینسبروک جزء گزینه های top برای زندگی یا حداقل گردشگری برای شما می تواند باشد، زیرا این شهر در دو دوره میزبان المپیک ورزشهای زمستانی بوده است. جمعیت اینسبروک چیزی در حدود ۱۳۰ تا ۱۳۵ هزار نفر گزارش شده است. زندگی در سالزبورگ نیز می تواند گزینه مناسبی به شمار آید، این شهر در میراث جهانی یونسکو در زمره شهر های کهن به ثبت رسیده است و دارای فرهنگی غنی و معماری چشم نواز است. زندگی در سالزبورگ یا بازدید از آن نیز برای آن دسته از افرادی که علاقمند به هنر علی الخصوص هنر موسیقی هستند، می تواند جالب باشد. زیرا این شهر زادگاه موتزرات بوده و به صدای موسیقی شهرت دارد. جمعیت سالزبورگ بیش از ۱۵۰ هزار نفر برآورد شده است :

جدول معرفی شهر های مهم و کلیدی اتریش

به جهت کسب اطلاعات غنی تر و دقیق تر در این زمینه شما را دعوت می نماییم که سری به مقاله شهر های اتریش از همین وبسایت نیز بزنید.

کشور اتریش برای زندگی و جغرافیا و اقلیم آن

رشته کوههای گسترده آلپ بر ۵ کشور اروپایی سیطره یافته اند و اتریش نیز یکی از این ۵ کشور است. رشته کوههای آلپ، غرب کشور اتریش را در بر گرفته اند و تا میانه مساحت ۸۴۰۰۰ کیلومتر مربعی این کشور نیز کشیده شده اند. قسمت شرقی کشور اتریش نیز بیشتر شامل تپه ها و جلگه ها را شامل می شود. قریب به ربع مساحت اتریش پایین تر از سطح دریا می باشد و ۳۲ درصد آن ارتفاعی پایین تر از ۱۶۴ فوت یا ۵۰۰ متر از سطح دریا دارد.

نقشه جغرافیای طبیعی اتریش به همراه شهر های آن

چنانچه بخواهیم کشور اتریش برای زندگی را به لحاظ جغرافیای طبیعی و اقلیمی تقسیم بندی نماییم، قسمت اعظم این کشور یعنی در حدود ۶۲ درصد مساحت اتریش را رشته کوههای آلپ اشتغال نموده اند. فلات گرانیت نیز که در شمال اتریش واقع شده است، از لحاظ وسعت، دومین منطقه بزرگ کوهستانی اتریش است که به مراتب از رشته کوههای آلپ ارتفاع کمتری دارد. هر چه که از غرب اتریش به مرکز و شرق آن پیش روی کنیم، ارتفاع از سطح دریا کمتر می شود و رشته کوههای کارپات و همچنین کوهپایه های شرقی و پیرامون منطقه پانونی هر کدام به صورت جداگانه ۱۲ درصد از مساحت اتریش را به اشغال خود درآورده اند. ۴ درصد باقیمانده مساحت اتریش که بیشتر در شرق و جنوب شرقی این کشور واقع هستند را دره ها و جلگه ها پوشانیده اند. در نمودار زیر توجه شما را به تقسیم بندی جغرافیایی اتریش جلب می نماییم :

نمودار درصد نسبت مساحت اتریش به کوهستان ها و سایر مواهب طبیعی آن

کشور اتریش برای زندگی و آب و هوای آن

یکی از حائز اهمیت ترین نکات در مبحث کشور اتریش برای زندگی ، آب و هوای اتریش است. این کشور به طور کلی از آب و هوای معتدل قاره ای برخوردار است. تنوع اقلیمی و پوشش کوههای سر به فلک کشیده به همراه جلگه ها و مناطق کم ارتفاع اتریش نیز مبین آن است که این کشور همانند کشور عزیزمان ایران، یک کشور چهار فصل است. لذا زندگی در هر یک از شهر های اتریش می تواند تجربه آب و هوایی متفاوتی را نسبت به زندگی در سایر شهر های این کشور برای شما به ارمغان بیاورد. در قسمت های شمالی و شرقی و بیشتر در سمت وین، آب و هوا قاره ای است و زمستان های سرد و تابستان های گرم به همراه بارش متوسط باران در طول ماههای مختلف سال گزارش شده است. گزارش های هواشناسی اتریش این مسئله را نشان می دهد که در سالیان اخیر در تابستان های به نسب هوا گرم تر شده است، اما بارش باران نیز از مواهب تابستانی در این کشور می باشد. میانگین دمای هوا در تابستان در اتریش معمولا ۲۵ درجه سانتی گراد بوده که در برخی نکات نیز ممکن است به ۳۵ درجه برسد. در مناطق غربی و شهر های آلپ نشینی چون اینسبروک هوا در زمستان ها سرد و خشن می باشد و بنا بر گزارشات آب و هوایی دمای هوا تا منفی ۱۰ درجه سانتی گراد نیز می رسد. از آنجاییکه قسمت های جنوبی و جنوب شرقی اتریش، به ایتالیا و دریای مدیترانه نزدیک است، آب و هوای آن قسمت ها مدیترانه ای و پاره ای از فصول سال خشک و آفتابی است. رطوبت هوا در مناطق آلپ شمالی بیشتر از دیگر مناطق این کشور می باشد. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور به نگارش درآمده و از طریق وبسایت رسمی آن یعنی malekpourlaw.com به انتشار رسیده است. بدین وسیله اعلام می شود که هر گونه کپی برداری از مقاله کشور اتریش برای زندگی به لحاظ شرعی حرام بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

آب و هوای اتریش

به منظور کسب اطلاعات جزئی تر از آب و هوای اتریش در سایر شهر های آن در فصول مختلف سال پیشنهاد می شود به مقاله آب و هوای اتریش از همین وبسایت مراجعه نمایید.

کشور اتریش برای زندگی و خصوصیات اخلاقی مردم اتریش

از دیگر مباحثی که در مقوله کشور اتریش برای زندگی می توان مطرح نمود ، آگاهی از خصوصیات اخلاقی، فرهنگ و نحوه آداب و معاشرت مردم این کشور می باشد. ساختار اجتماع اتریش بر پایه خانواده و به طور کلی خانواده محور است. خانواده ها در اتریش اغلب کوچک و کم جمعیت هستند و به دلیل عدم مهاجرت اعضای خانواده، آنها عموما نزدیک به هم و در یک شهر کوچک یا روستا زندگی می کنند. از جمله ارزش های خانوادگی در اتریش می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • تعطیلات آخر هفته به طور کلی به فعالیت های خانوادگی مانند فعالیت های فضای باز اختصاص می یابد.
 • خوردن شام با هم در شب بسیار حائز اهمیت است.
 • یکشنبه ها مجددا برای مهمانداری از پدربزرگ یا مادربزرگ برای شام به دیدار ایشان می روند و یا از گردش و پیاده روی در کنار هم لذت می برند.

در ادامه به سایر آداب معاشرت و خصوصیات اخلاقی اتریشیان می پردازیم :

کشور اتریش برای زندگی و آداب و معاشرت در خانه های اتریشی

 • اتریشی ها به خانه هایشان افتخار می کنند، آنها را شسته و رفته و مرتب نگه می دارند.
 • در آداب معاشرت اتریشیان، خانه محلی است که اعضای خانواده در آن احساس آرامش نموده و آزادانه رفتار می نمایند.
 • فقط دوستان و بستگان نزدیک به خانه دعوت شده اند، بنابراین جایی است که ارتباطات غیررسمی بیشتری ممکن است رخ دهد.
 • آداب و معاشرت همسایگی نیز قوانینی دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. ضروری است که مناطق مشترک مانند پیاده روها، کناره روها، راهروها (در آپارتمان ها) و در هر زمانی توسط همه افراد مرتبط با آنها نگهداری شود.

کشور اتریش برای زندگی و محافظه کاری اتریشیان

 • اتریشی ها عموما محافظه کارانه برخورد می کنند
 • آنها رفتارهای محتاطانه و متوسط ​​دارند.
 • اتریشان “رونمایی” و “تفکیک کردن” را یک روش مفید برای توصیف چگونگی سازماندهی زندگی خود می دانند.
 • آنها دعوت های اجتماعی را پیش از مناسبت مربوطه گسترش می دهند و اگر مناسبت یا رویداد رسمی تر باشد، با پیشتر فرستادن دعوتنامه، میزان زمان بیشتری را به مدعوین می دهند تا آماده شرکت در مناسبت یا رویداد مربوطه شوند، به طوری که آنها می توانند مطمئن باشند که زمان دعوت آنها با زمان دعوت شخص دیگر تداخل پیدا نکند.

آداب و معاشرت و خصوصیات اخلاقی در اتریش

کشور اتریش برای زندگی و پوشش اتریشیان

 • تمیز بودن و خوش پوش بودن در انظار عمومی برای اتریش ها حائز اهمیت است.
 • حتی زمانی که لباسهای غیر رسمی پوشیده اند، آنها شسته رفته و محافظه کارانه هستند و سعی می کنند از لباس های انگشت نما استفاده نکنند.
 • در میان اتریشیان گاهی اوقات یک پروتکل سختگیرانه برای پوشیدن مناسب در شرایط مختلف وجود دارد: پوشیدن لباس رسمی برای تئاتر یا کنسرت و پوشیدن لباسهای نیمه رسمی برای رستورانهای شیک.
 • برخی از رویدادهای سطح بالا ممکن است یک کد لباس داشته باشند و غالبا افرادی را که لباس مناسب آن مجلس را ندارند، به جمع خود راه نمی دهند.
 • اکثر زنان اتریشی با لباس مناسب به خرید می روند تا با سلیقه، زیبا و برازنده نشان دهند؛ البته آنها در اماکن عمومی همیشه اوقات با پوششی محافظه کارانه نیز ظاهر می شوند.

کشور اتریش برای زندگی و آداب و معاشرت در ارتباطات

 • سلام و احوال پرسی در میان اتریشیان رایج و عمومی رسمی است.
 • آنها غالبا در اثنای احوال پرسی، ارتباط چشمی خود را حفظ می کنند.
 • برخی از مردان اتریشی، بویژه آن دسته از مردانی که سن شان بیشتر است، ممکن است که دست یک زن را حین سلام و احوالپرسی ببوسند.
 • مردی که اتریشی نیست و از اتباع دیگر کشور هاست، نباید دستان یک زن اتریشی را ببوسد.
 • زنان در مراودات اجتماعی ممکن است مردان را ببوسند، اما مردان هرگز یک دیگر را نمی بوسند.
 • عناوین و القاب بسیار مهم، ارزشمند و احترام بخش هستند، همواره از عناوین و نام خانوادگی شخصی برای صدا زدن وی استفاده کنید، تا اینکه او شما را به صدا زدنش از طریق اسم کوچک فرابخواند.
 • وقتی که به داخل یک اطاق وارد می شوید، به همه افراد حاضر در آن اطاق دست دهید، حتی کودکان و افراد کم سن و سال.

خصوصیات اخلاقی و آداب و معاشرت در کشور اتریش ـ کشور اتریش برای زندگی

شایان ذکر است که ۷۴ درصد جمعیت اتریش را مسیحیان کاتولیک ، ۵ درصد را مسیحیان پروتست، ۴ درصد را مسلمانان تشکیل می دهند و ۱۷ درصد باقیمانده از دیگر ادیان و مذاهب می باشند.

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد بهترین روش اقامت اتریش

کشور اتریش برای زندگی و اقتصاد آن

یکی دیگر از مباحثی که در مقوله کشور اتریش برای زندگی باید مورد بررسی قرار گیرد، اقتصاد اتریش است. بررسی اقتصاد این کشور دارای مبحثی باز و گسترده است که به قسمت مهم آن در این مقاله اشاره می نماییم و برای بررسی دقیق تر شما را به مقاله مربوطه ارجاع خواهیم داد.

کشور اتریش برای زندگی و درصد ریسک سرمایه گذاری در اتریش

اگر قصد سرمایه گذاری در اتریش را دارید، به احتمال قوی این سوال برای تان پیش آمده باشد که آیا اتریش کشوری مطمئن برای سرمایه گذاری است یا خیر؟ برای اینکه به پاسخ این سوال دست یافت می بایست نرخ مصادره اموال ( Expropriation Rate ) یا نرخ سلب مالکیت سرمایه گذار خارجی توسط دولت این کشور را بررسی نمود. از لحاظ علمی، نرخ مصادره اموال در بازه عددی ۱ تا ۷ تعریف می شود که ۱ کمترین میزان ریسک و ۷ بیشترین میزان ریسک مصادره اموال را توسط دولت یک کشور نشان می دهد. کشور اتریش با برخورداری از نرخ مصادره اموال ۱ دارای کمترین میزان ریسک و بیشترین میزان اطمینان سرمایه گذاری می باشد. در ادامه توجه شما را به بررسی نمودار نرخ مصادره اموال کشور اتریش دعوت می نماییم :

دیاگرام نرخ مصادره اموال اتریش

کشور اتریش برای زندگی و دیگر شاخصه های اقتصادی

از دیگر شاخصه های اقتصادی اتریش که ممکن است برای شما که قصد زندگی در اتریش را دارید، حائز اهمیت باشد؛ نرخ مالیات و همچنین نرخ تورم است که در ادامه نمودار و جدول مربوط به آنها را ملاحظه می نمایید:

نمودار نرخ تورم اتریش در بازه 10 سال اخیر

همانطور که از نمودار فوق قابل درک است، نرخ تورم در می سال ۲۰۱۹ برابر با ۱٫۷ درصد است.

جدول نرخ انواع مالیات در اتریش

نرخ مالیات بر درآمد شخصی در اتریش ۲۵ درصد و نرخ مالیات بردرآمد شرکت ها در حال حاضر ۵۵ درصد می باشد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سایر شاخصه های اقتصادی نظیر نرخ تولید ناخالص داخلی، نرخ بهره بانکی، نرخ شاخص مصرف کننده و … در اتریش به منظور پیدا کردن دیدی باز تر برای سرمایه گذاری در این کشور، می توانید به مقاله اقتصاد اتریش رجوع نمایید. همچنین اگر قصد اخذ اقامت و تابعیت اتریش از طریق سرمایه گذاری را دارید، می توانید اطلاعات جامعی را در مقالات ثبت شرکت در اتریش ، اقامت دائم اتریش با سرمایه کم و قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا بیابید.

شرایط اقامت خودحمایتی اتریش
بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

کشور اتریش برای زندگی و هزینه های زندگی در اتریش

شاید مهم ترین مسئله ای که برای شما در مبحث کشور اتریش برای زندگی مطرح باشد، هزینه های زندگی در این کشور باشد. هزینه های زندگی در اتریش به مراتب پایین تر از بسیاری از کشور های اروپایی است. اگر قصد تحصیل در این کشور را دارید، نیز بهتر است بدانید که هزینه زندگی دانشجویی نیز علی الخصوص در غیر از شهر وین پایین است، اگر در دانشگاههای دولتی اتریش نیز پذیرش اخذ نموده باشید، تحصیل شما رایگان یا با شهریه بسیار اندک امکان پذیر است. در ادامه به ارائه اطلاعاتی در باب هزینه های مسکن، حمل و نقل، خانه داری، خوراک و پوشاک در اتریش پرداخته ایم:

جدول هزینه های مسکن در اتریش

جدول برخی از هزینه های زندگی در اتریش

به جهت کسب اطلاعات بیشتر در باب هزینه های زندگی در وین و دیگر شهرهای اتریش از شما دعوت می نماییم به مقاله ای با عنوان هزینه زندگی در اتریش رجوع نمایید. همچنین مطالعه مقاله انواع ویزای اتریش و راهنمای اخذ آن می تواند راهگشای شما برای اخذ روادید برای مسافرت یا مهاجرت به این کشور باشد.

ویدئوهای گشت و گذار در اتریش و برخی هزینه های زندگی در آن

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور از یک فروشگاه لوازم خانگی در اتریش

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد بازدید یکی از رستوران مک دونالد در اتریش

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد بازدید از یک باشگاه بولینگ در اتریش

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد بازدید از فروشگاه XXXlutz در وین اتریش

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد بازدید یک کافه در وین اتریش

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد درشکه سواری در خیابانهای زیبای وین

مزایا
مشکلات زندگی در اتریش
محصول ویدئویی اپلای و ویزای تحصیلی اتریش
اخذ تابعیت اتریش
کشور اتریش برای زندگی و سخن پایانی

کشور اتریش برای زندگی ، شرایط عمومی، اقتصادی، جغرافیایی و فرهنگی اتریش را در این مقاله بررسی نمودیم. در بحث کشور اتریش برای زندگی ، به بررسی آب و هوا و اقلیم اتریش پرداخته و گفتیم که اتریش نیز مانند ایران یک کشور چهار فصل است و با ما ایرانیان از لحاظ آب و هوایی برای زندگی در اتریش به راحتی تطبیق می پذیریم. ایضا گفتیم که هزینه های زندگی در اتریش نیز در قیاس با بسیاری از کشور های مطرح اروپایی به مراتب پایین تر است. برای سرمایه گذاری در اتریش نیز نرخ مصادره اموال را بررسی کردیم و گفتیم که سرمایه گذاری در اتریش بر اساس نمودار های علمی دارای کمترین ریسک است. کار و تحصیل در اتریش نیز از شرایط بسیار مساعدی برخوردار است، زیرا تحصیل در دانشگاههای اتریش رایگان و نرخ بیکاری پایین است و به دلیل صنعتی بودن به نیروی کار ماهر بین المللی در بسیاری از رشته ها نیاز مبرم دارد. چنانچه قصد مهاجرت به خارج از کشور از طرق مختلف کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری را دارید، کشور اتریش برای زندگی یکی از بهترین گزینه های می تواند باشد. امیدواریم توانسته باشیم که با این مقاله به تمامی سوالات شما در باب زندگی در اتریش پاسخ داده باشیم اما در صورت هر گونه سوال می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و تمامی سوالات و ابهامات خود را مطرح نموده تا بصورت تلفنی و رایگان به پاسخ صحیح دست یابید. علاوه بر آن می توانید سوالات خود در خصوص کشور اتریش برای زندگی را در بخش دیدگاههای این مقاله مطرح کنید تا در سریع ترین زمان ممکن به موثق ترین پاسخ ها دست یابید.

0 پاسخ