گرفتن ویزای کار کانادا

گرفتن ویزای کار کانادا

گرفتن ویزای کار کانادا

گرفتن ویزای کار کانادا چگونه است ؟ راههای مهاجرت به کانادا و همچنین شرایط کار در کانادا و راههای اخذ اقامت کانادا چگونه است ؟ شرایط مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل وورکر چگونه است ؟ مهاجرت کاری به کانادا و قوانین اخذ ویزای کاری کانادا به چه صورت است ؟ قوانین گرفتن ویزای کار کانادا و همچنین شرایط کار در کانادا و همچنین مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص به چه نحوی است ؟ کانادا موضوعیست که در این مقاله سعی داریم به تفصیل به روی آن تمرکز کنیم و از نظر حقوقی، حق یک کارگر یا کارمند را در ازای کاری که برای کارفرما انجام میدهد بررسی نماییم همچنین شرایط گرفتن ویزای کار کانادا را برای یک شخص خارجی بررسی نماییم. گرفتن ویزای کار کانادا همانند همین مورد در سایر کشورهای Common Law امریست که باید از روی قانون و با دقت انجام گردد. کشور کانادا یک کشور بسیار معتبر در سطح علمی و صنعتی میباشد. لذا افراد بسیاری هر ساله برای کسب تجارب کاری و علمی این کشور را انتخاب نموده برای آن اقدام مینمایند. در این بین گاهی اوقات افراد دلال یا به اصطلاح رابط، از عدم آگاهی مردم سو استفاده مینمایند و با یک دید تجاری به شما نگاه میکنند و در همچین شرایطی سرمایه ی مالی شما احتمالا تحت سو استفاده قرار میگیرد. برای جلو گیری از اینکار و اینکه با خیال راحت اطلاعات صحیح بدست آورید ، توصیه میشود حتما وکیل اخذ بفرمایید و بدون مشورت با حداقل افرادی که در این زمینه قانونا تجاربی دارند مشورت نمایید. گرفتن ویزای کار کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس انتری برای هر شخصی ممکن نیست و فرد مورد نظر باید حتما واجد شرایط باشد. گرفتن ویزای کار کانادا از دید دولت فدرال امریست که باید گام به گام طبق قوانین CIC انجام شود. بنابراین، در این متون سعی داریم برای شما سوالاتتان را پاسخ دهیم.

گرفتن ویزای کار کانادا ، عمدتا از سوی سه گروه صورت میکیرد: ۱- افرادی که مشغول تحصیل در کانادا هستند و به دنبال گرفتن ویزای کار کانادا هستند. ۲- افرادی که قصد تجارت در کانادا را دارند و قصد گرفتن ویزای کار کانادا را دارند ۳- افرادی که بدنبال گرفتن ویزای کار کانادا به صورت موقت هستند. ۴- افرادی که بدنبال گرفتن ویزای کار کانادا به صورت دائم هستند. ۵- افرادی که در زمینه های تولیدی یا کشاورزی بدنبال گرفتن ویزای کار کانادا هستند.
در حال حاضر شما در سایت های معتبر میتوانید مشاهده بفرمایید گرفتن ویزای کار کانادا به دو گروه کلی تقسیم میشود:
open work permits -‬
employer-specific work permits-‬

گرفتن ویزای کار کانادا از دریچه ی open work permits ، برای مراجعه به هر کارفرمایی به جز موارد زیر مقدور است:
– کارفرمایانی که سابقا در فرایند استخدام نیروی خارجی تخلف نموده اند، و قوانین و اصول را رعایت نفرموده اند.
-‬ کارفرمایانی که به طور مداوم در ضمینه های خاصی موقعیت شعلی ارائه میدهند، مانند:
striptease, erotic dance, escort services or erotic massages

گرفتن ویزای کار کانادا در شرایط خاصی ارائه میگردد:‬
-‬ افرادی که اقامت دائم کانادا را دارند.‬
-‬ اعضای خانواده ی شخصی که اقامت دائم کانادا را دارند.‬
-‬ همسر یا شریک قانونی از یک دانشجو یا شخص تاجر(Common-Law Partner)‬
-‬ پناهندگان و افرادی که تحت عنوان قاعده ی کنوانسیون ۱۹۵۱ پناهندگان، محافظت شده میباشند، ‬به همراه اعضای خانواده ی خود.‬
-‬ برخی از افرادی که اقامت موقت دارند.‬
-‬ برخی از کارکنان جوانی که در پروژه های خاص تجاری شورع به فعالیت نموده اند.‬

لازم به ذکر است افرادی که در این موارد قرار میگیرند، باز هم پروندشان مورد بررسی قرار میگیرد و از ابعاددیگری نیز باید واجد شرایط یا Qualifyباشند.

همانطور که در بالا مشاهده فرمودید، اگر شما برای تحصیل به کانادا سفر نموده باشید میتوانید برای گرفتن ویزای کار کانادا اقدام فرمایید. ضمنا برای گرفتن ویزای کار کانادا شما باید سایر شرایط تحصیلی، پزشکی یا امنیتی را نیز دارا باشید. برای مثال بیماری خاصی نداشته باشید و یا تخلفی در خاک کانادا صورت نداده باشید.‬
یکی از سوالات مرسوم متقاضیان اینست که اگر خودشان با ویزای تحصیلی کانادا حاضر باشند و همری داشته باشند که تمایل داشته باشد در کانادا ورود کند آیا این امکان به راحتی وجد دارد یا اینکه گرفتن ویزای کار کانادا برای ایشان مقدور است یا خیر؟ که در فوق توضیح دادیم یکی از افرادی که میتواند برای گرفتن
ویزای کار کانادا اقدام نماید اعضای خانواده ی شخصی هستند که در کانادا در حال تحصیل هستند.
بنابراین آیا میتوان تحصیل در کانادا را راهی برای گرفتن ویزای کار کانادا در تظر گرفت؟
برای اخذ پاسخ دقیق این سوال و توضیحات تفصیلی میتوانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.‬
برای شما متقاضیان عزیز مراحل گرفتن ویزای کار کانادا را نام میبریم:‬
-‬ ابتدا باید مشخص بفرمایید که به صورت آنلاین یا به شکل کاغذی فرم ثبت نام را اعمال میفرمایید.‬
-‬ مدارک مورد نیار را به شکل کامل تهیه فرمایید.‬
-‬ application package
را تهیه بفرمایید.‬
-‬ هزینه ی دولتی اپلیکیشن را پرداخت مینمایید.‬
-‬ application را در سایت یا دفتر اداره مهاجرت ثبت نمایید.‬
وقتی صحبت از این میشود که مدارک مورد نیاز را تهیه فرمایید باید ابتدا مشخص فرمایید که از کدوم نوع برنامه برای گرفتن ویزای کار کانادا اقدام میکنید.‬

اگر شما برای
open work permit
اقدام میکنید
نیازی به ارائه ی مدارکی از کارفرمای خود ندارید.‬
به طور کلی شما برای گرفتن ویزای کاری هر نوع برنامه ای در کانادا نیاز به ارائه ی ترجمه ی مدارک تحصیلی و گواهی که نشان دهد سابقه کار با بیمه داشته اید لازم میباشد.‬

سوال بسیاری از دوستان در خصوص گرفتن ویزای کار کانادا اینست که آیا
skilled worker
هم ویزای کار کانادا محسوب میشود؟ یا خیر ؟
برای این نوع اقامت چه کار باید کرد؟
آیا شرایط اخذ اقامت از طریق گرفتن ویزای کار کانادا را داریم؟
برای پاسخ به این سوال میتوانید به صورت کامل مقالات مربوطه درصفحات دیگر را مطالعه فرمایید و هر سوالی داشتید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.‬
skilled worker
در این نوع اقامت شما از کاراکتر های سن ، مقطع تحصیلی، نمره ی آیلتس، تعداد سفرمای پیشین خود به کانادا ، سابقه ی کار در کانادا و امثالهم، امتیاز خواهید گرفت
در اکثر برنامه ها شما ابتدا بایست بررسی اولیه انجام گیرد اگر امتیاز اولیه را دریافت فرمودید میتوانید برای
اممتیاز گیری بخش نهایی شرکت نمایید.‬ در این حال شما اگر نهایتا انتخاب شدید، میتوانید
برای کاریابی و اشتغال به کانادا سفر نمایید و با داشتن یک اقامت ۲ ساله و با کار کردن و پرداخت مالیات شما اقامت دائم کانادا یا
Permanent Residence
را اخذ خواهید فرمود.‬

از بین برنامه های
Skilled worker
،
Express Entry
را مختصرا برای شما تشریح مینماییم:‬
سیستم اکسپرس انتری: Express Entry
کشور کانادا افراد با مهارت را بر اساس تواناییشان به عنوان مقیمان دائم کشور کانادا انتخاب می کند تا در کانادا سکونت کنند و بخشی از اقتصاد کانادا باشند، یک سیستم جدیدی برای مدیریت وجود دارد نشان می دهد چطور افراد بامهارت و تجربه ی کاری درخواست مهاجرت به کانادا را بکنند، این سیستم اکسپرس انتری Express Entry نامیده می شود:
اکسپرس انتری چطور کار می کند:
سیستم اکسپرس انتری برای مدیریت درخواست هایی که برای اقامت دائم کشور کانادا می شودتحت عنوان برنامه های مهاجرتی اقتصاد فدرال مورد استفاده قرار می گیرد:
• برنامه ی اسکیل ورکر فدرال
• برنامه تجارت ماهرانه فدرال
• کلاس تجربه ی کار کانادایی
در زیر به توضیح سیستم امتیاز دهی SKILLED WORKER می پردازیم که بر اساس آن افراد بدون محدودیت در رشته تحصیلی و شغل به با تکیه بر مهارت ها و تخصصشان به صورت آنلاین تقاضا می دهندو اگر پس از بررسی، امتیاز لازم را کسب کنند، می توانند برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند.
سیستم اکسپرس انتری دو مرحله دارد:
مرحله ی اول: کاندید هایی که قابلیت ورود دارند به صورت آنلاین، پروفایل اکسپرس انتری را تکمیل می کنند:
اطلاعاتی شامل
• مهارت ها،
• تجربه کاری،
• توانایی زبان،
• تحصیلات
• و جزئیات دیگری که برای ارزیابی به ما کمک خواهد کرد.
در این مرحله حداقل امتیازی که برای ورود به استخر باید کسب کنید ۶۷ است؛ شما می توانید این امتیازات را از ۶ طریق به دست آورید:
• از طریق مدرک زبان: حداکثر امتیازی که از این مهارت می توانید کسب کنید ۲۸ امتیاز است که هرچه نمره ی بالاتری کسب کنید، امتیاز بالاتری خواهید گرفت، کسب این مهارت ضوابط مربوط به خودش را دارد که برای اطلاع از آن می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل کنید.
داشتن مدرک زبان فرانسه نیز امتیاز جداگانه ای خواهد داشت.
همچنین توجه داشته باشید که برای ورود به استخر مدرک زبان الزای می باشید، به عبارت دیگر حتی اگر دارای نمره ی کافی را از سایر مهارت ها کسب کنید، بدون مدرک زبان وارد استخر نخواهید شد.
• از طریق تحصیلات: در این مهارت با توجه به مقاطع تحصیلی تان حداکثر تا۲۵ نمره می توانید کسب کنید.
مدارک شما باید مورد تایید اداره ی شهروندی و مهاجرت کانادا باشد.
• از طریق تجربه کاری: در این مهارت با توجه به تعداد سال هایی که کار کردید و در آن درآمد داشتید می توانید حداکثر ۱۵ امتیاز کسب کنید.
• از طریق سن: حداکثر امتیاز این موضوع ۱۲ ، می باشد که از سن ۱۸ سال محاسبه می شود و بالاترین امتیاز را افراد دارای سنین ۱۸تا ۳۵سال کسب می کنند.
• اگر یک پیشنهاد شغلی تمام وقت و با درآمد در کانادا برای شما موجود باشد ۱۰ امتیاز دیگر کسب خواهید کرد.
• از طریق گزینه سازگار پذیری که شامل مدرک زبان همسرتان که نمره ی کافی را دریافت کرده باشدو همچنین سابقه تحصیلی شما در کانادا می باشد، سابقه ی کارشما و همسرتان در کانادا، استخدام هماهنگ شده در کانادا و وجود بستگان درجه یک شما در این کشورکه برای هرکدام امتیاز جداگانه ای در نظر گرفته شده است. برای اطلاع از جزئیات دقیق این امتیازات می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل کنید.
جمع امتیازات مذکور ۱۰۰امتیاز می باشد که شما باید حداقل ۶۷ امتیاز برای استفاده از این روش کسب کنید.
ورود به استخر صدور دعوت نامه ی درخواست برای اقامت دائم را تضمین نمی کند، بلکه برای آن شما باید در مرحله ی دوم امتیاز لازم را کسب کنید.
مرحله ی دوم:
کسانی که در استخر بیشترین امتیاز را آوردند می توانند برای اقامت دائم کانادا درخواست دهند که ۶۰ روز برای ارائه ی درخواستشان زمان دارند.
حداکثر امتیاز قابل کسب در این مرحله ۱۲۰۰ امتیاز می باشد که ۶۰۰ تای آن تنها مربوط به پیشنهاد کاری در کانادا می باشد و ۶۰۰ تای بعد به خود شخص مربوط می شود.
• عوامل انسانی: در این گزینه افراد از سن، تحصیلات، زبان و تجربه ی کار کانادایی شان با وجو داشتن همسر یا بدون آن امتیازات متفاوتی کسب می کنند.
• عامل مربوط به همسر: در این قسمت افراد می توانند از تحصیلات، داشتن مدرک زبان و کار کانادایی همسرشان، هرکدام امتیازات جزئی ای را کسب کنند.
• تطابق مهارت ها: در این مرحله افراد با ترکیب چند مهارت به صورت جداگانه، امتیاز کسب می کنند؛ برای آگاهی از جزئیات این مهارت ها می توانید با مشاوران و وکلای برجسته ی موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل کنید.
جمع حداکثر مهارت های مذکور در این سه گزینه ۶۰۰ امتیاز خواهد شد.
یکسری امتیازات اضافی نیز برای استخدام هماهنگ شده و و نامزدی تعریف شده است که جمع تمام این امتیازات در مرحله ی دوم ۱۲۰۰ امتیاز می باشد.
متقاضیان اقامت دائم کانادا که از این روش استفاده می کنند، تا ۱۲ ماه در این استخر خواهند ماند، و پس از آن در صورت عدم دریافت دعوت نامه باید مجددا برای ورود به استخر پروفایل جدید بسازند.
بنابراین، برای گرفتن ویزای کار کانادا از طرق مشروحه میتوانید اقدام نمایید. تاکید مینماییم که اگر شما متقاضی گرفتن ویزای کار کانادا و همچنین مهاجرت کاری به کانادا هستید حتما با مشورت با یک وکیل پیش روید تا از اتلاف منابع مالی و زمانیتان جلوگیری نمایید. می توانید با تماس با مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با تماس مستقیم با شعبه مرکزی وین در خصوص مهاجرت به کانادا و شرایط گرفتن ویزای کار کانادا و در نهایت اخذ اقامت کانادا با کمال میل در خدمت شما عزیزان برای پاسخ گویی به سوالاتتان هستند.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 پاسخ
 1. عليرضا گفته:

  سلام به مجموعه ي ملكي پور من ٢٩سالمه و مدرك فوق ليسانس تاريخ قبل از اسلام دارم از دانشگاه علوم و تحقيقات همسرم هم همينطور فقط ٢٨سالشه ما مدرك زبان نداريم فقط همسرم به صورت تجربي تا حدي بلد هستن من مدرك كامپيوتر دارم و البته همسرم هم به صورت تجربي وارد هستن من سابقه ي تدريس دارم و خانومم مدير روابط عمومي دانشگاه بودن آيابا اين توضيحات اصلا امكان اقدام كردن براي اقامت و داريم يا خير؟با سپاس فراوان

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای تحصیل در ابتدا اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید تا بتوانید اقامت خود را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 2. مریم گفته:

  سلام .خسته نباشید.من ۲۹ ساله و مجرد هستم . و کارشناس ارشد بهداشت مواد غذایی از دانشگاه تهران هستم لیسانسم صنایع غذایی بوده و آیلتس ۶ دارم یکسال مدیر کنترل کیفیت و همزمان مدیر تولید بوده ام .میتونم برای ویزای کار کشور کاندا دریافت کنم؟
  مریم الف

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار کانادا باید بتوانید امتیاز لازم را کسب کنید تا بتوانید اقدام داشته باشید اما باید بتوانید مدرک زبان بالاتر و همچنین سابقه کار بالاتر نیز ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 3. علیرضا حسنی گفته:

  با سلام و خسته نباشید بنده طراح و مدل ساز طلا و جواهرات هستم و مدارک کاریم هم آکادمیک هست و البته بین المللی..با توجه به سابقه کار و مدارکی که دارم اگر بخوام برای ویزای کار اقدام کنم.. میشه مدارک رو معادل سازی کرد.. یا اینکه حتما باید مدرک دانشگاهی باشه… ممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   در صورتی که بخواهید برای ویزای کار اقدام نمایید باید بتوانید مدارک آکادمیک دانشگاهی ارائه نمایید همچنین مدرک تحصیلی شما باید جز مشاغل مورد نیاز باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. Amin گفته:

  سلام.من ۲۲سالمه با ۳سال سابقه کار مدیریت کنترل، فوق دیپلم معماری و معماری داخلی رو دارم،مدرک ایلتس رو با نمره ۷ قبول شدم..گفتم بینم میتونم از کانادا ویزایه کار بگیرم یا نه..ممنون میشم اگه جوابمو بدید مرسی.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید علاوه بر آن ویزای کار کانادا امتیازی می باشد و حتما باید امتیاز لازم را کسب نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 5. سپیده بلوکب گفته:

  با سلام و خسته نباشید.من و همسرم هر دو فیزیوتراپیست هستیم .من۳۰ساله و کارشناس ارشد و همسرم۳۲ساله است و کارشناس فیزیوتراپی.هردو سابقه حداقل ۶سال کار رو داریم.بودجمون هم به ۴۵۰-تا۵۰۰ملیون میرسه.میدونیم برای شغلهای درمانی نیاز به مدرک زبان بالا داریم ولی میخواستیم بدونیم امکان مهاجرت به کانادا یا استرالیا رو داریم؟چون اکثرا ناامیدمون میکنن یا اطلاعات درست بهمون نمیدن.انگار کار کردن برای مهاجرت تو رشته های مهندسی ساده تره و اکثر موسسه ها یه جوری دست به سرمون میکنن.میخواستم از شما کمک بگیرم که ما فقط نیاز به مدرک زبان داریم؟ایلتس چند لازمه و اصلا امکان مهاجرت به کانادا یا استرالیا برای ما وجود داره؟و اینکه داشتن فرزند برای مهاجرت به عنوان یک پون حساب میشه یا نداشتنش؟ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز امکان اقدام و مهاجرت را دارید اما باید مدرک شما معادل گردد علاوه بر آن برای اخذ ویزای کار کانادا و یا استرالیا باید مدرک زبان بالا داشته باشید و امتیاز لازم را کسب نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 6. بهرام گفته:

  باسلام.جناب من جوشکار برق هستم درجه ۱.که شامل جوشکار صنعتی لوله گاز و اسکلت ساختمان و سوله سازی و درب و پنجره.
  ۴۲ سال سن دارم مدرک تحصیلیم زیر دیپلم.میتونم امیدوار باشم برای کار در کانادا.
  ممنون میشم راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار کانادا باید حداقل مدرک شما لیسانس باشد علاوه بر آن باید امتیاز ویزای کار را نیز اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 7. ز.ج گفته:

  با عرض سلام و احترام خدمت جناب ملك پور
  همسر من ٣٨ ساله با ٥ سال سابقه كار مديريتي ٢ سال مدير توليد ٣ سال مدير كنترل كيفيت در كارخانه هاي بزرگ تدريس دوره هاي ۵s و اجراي فرايند هاي ايزو در واحدهاي توليدي و١٠ سال سابقه كار در سمت مدير عامل كارخانه و سهام دار و عضو هيئت مديره كارخانه توليدي هستن فقط متاسفانه بدليل ركود اقتصادي كشور و وضعيت نابسامان واحد هاي توليدي تصميم به انتقال يا فروش كارخانه همراه با تكنولوژي آن به كشوري ديگر داريم و حتي مهاجرت و شروع كار جديد همسر من فردي بسيار فعال و خلاق بوده و حتي در زمينه محصول توليدي ثبت اختراع هم داشته اند
  خودم هم ٣٢ ساله ليسانس مهندسي برق مخابرات و فوق ليسانس مهندسي صنايع مديريت سيستم و بهره وري رو دارم
  و به دليل علاقه به طراحي دوره ي حرفه اي اتوكد و ۳max و vray رو هم گذرانده ام
  گواهينامه هاي سه دوره ي ايزو رو هم دارم
  نمي دونم با اين شرايط امكان مهاجرت و كار خوب در كشور ديگه اي براي ما فراهم هست يا خير؟حداقل هزينه مورد نياز چقدر هست؟
  البته زبان انگليسي ما در حد متوسط هست ولي خواندن اون براي ما امكان پذير هست

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز با توجه به شرایطی که فرمودید امکان مهاجرت به بسیاری از کشورها را دارید شما هم از طریق تحصیل و هم از طریق کار و هم سرمایه گذاری و ثبت شرکت می توانید اقدام نمایید که باید شرایط شما توسط کارشناسان بررسی گردد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 8. mie editor3 گفته:

  با سلام خدمت جناب ملک پور,سوالی داشتم خدمتتون من ۲۸سال سنمه همسرم هم همینطور,خودم لیسانس مترجمی زبان هستم و سطح زبانم بالاست چون تدریس میکنم,هنسرم کارشناسی ارشد صنایع غذایی هستن و آیلس ۷دارن و یه بچه هم داریم,دلمون می خواست که به یک کشور انگلیسی زبان مهاجرت کنیم ترجیحا امریکا یا کانادا,فقد یه مشکلی هست,من مادرم هم باید باهامون بیاد به دلایل زیادی نمیشه تنهاشون بزارم,چه جوی امکانش هست که ایشونم با ما باشن,حالا به هر طریقی,امکان گرفتن ویزای کاری یا هرچیزی باشه واسشون,یا اینکه مثلا ما بریم اقامت گرفتیم میتونیم اقدام کنیم ایشون بیاریم یا نه؟ممنون از وقتتون

  پاسخ
 9. mie editor3 گفته:

  با سلام و خدا قوت خدمت جنا ب آقای ملک پور و همکاران. اینجانب علی متولد ۱۳۶۱ که میشه ۳۵ سال دارای مدرک لیسانس مهندسی پلیمر از دانشگاه آزاد با معدل ۱۴ در سال ۸۶ هستم. ۸ سال هست سابقه کار با بیمه در صنایع مرتبط با ماشین آلات دوار پالایشگاهی دارم. چند سال پیش امتحان آیلتس دادم که نمره ۶٫۵ در مجموع گرفتم. ولی الان میتونم نمره ۷ هم بگیرم. هدف من رفتن به کشور آمریکاس. میدونم بسیار مشکل هست و تقریبن نشدنی جز از طریق لاتاری یا خویشاوندی یا سرمایه گذاری که هیچکدومش شامل حال من نشده. هدف دوم من کشور استرالیا و سوم کانادا.( کشورهای انگلیسی زبان جزو هدف هام هست) هدف اصلیم برای کار هست یعنی از طریق ویزای اسکیل ورک و اگه بشه بتونم در کنارش ادامه تحصیل بدم. جناب ملک پور با شرایطه بنده و ۳ کشوری که نام بردم چند درصد شانس رتن به اون ها رو دارم و چقدر هزینه بردار هست؟ در ضمن دختر عمه ناتنی بنده در شهر کلگری کانادا به صورت سیتیزن هست. اینو از این جهت عرض کردم که شاید شانسی ازین جهت هم در سیستم امتیاز گیری برام قائل بشن. ممنون میشم راهنمایی بفرمائید. البته مجرد هم هستم. ( اگر امکان داره ممنون میشم به این پرسش هم جواب بدید اگر من بخوام در رشته های دندون پزشکی یا پزشکی تحصیل کنم با توجه به سنم و مدرک تحصیلیم کدوم کشور میتونم اقدام کنم و چقدر هزینه داره؟ در این مورد کشورایی که نام بردم فقط برام اهمیت نداره و هر کشوری که هزینه کمتر و پذیرش ساده تری داره هم برام اوکی هست)

  پاسخ