گرین کارت آمریکا

گرین کارت آمریکا

گرین کارت آمریکا

گرین کارت آمریکا و شرایط مهاجرت به آمریکا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ راه های اخذ گرین کارت آمریکا کدام است ؟ قوانین اخذ  گرین کارت آمریکا چگونه است ؟ جدیدترین اطلاعات در خصوص اخذ گرین کارت آمریکا در سال ۲۰۱۸ به چه صورت می باشد ؟ آیا می توان با مهاجرت به آمریکا تولد فرزند در آمریکا به گرین کارت آمریکا و اخذ تابعیت آمریکا دست یافت ؟ آیا مهاجرت تحصیلی به آمریکا به اخذ  گرین کارت کشور آمریکا می رسد ؟ آیا مهاجرت از طریق ویزای نامزدی آمریکا به  گرین کارت آمریکا خواهد رسید ؟ آیا با مهاجرت کاری به آمریکا افراد می توانند به  گرین کارت آمریکا دست پیدا نمایند ؟
شما عزیزان می توانید  در خصوص اخذ گرین کارت آمریکا و مهاجرت به امریکا ، با مشاوران و وکلای برجسته امور حقوق بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان تلفنی در مورد امور مهاجرتی خود ، اخذ انواع ویزای تحصیلی آمریکا ، ویزای توریستی آمریکا ، اقامت از طریق سرمایه گذاری در آمریکا و ثبت شرکت در آمریکا ، انواع ویزای کار آمریکا و…. بهره مند شوید.

گرین کارت کشور آمریکا یا کارت سبز آمریکا کارتی است که نشان دهنده اقامت دائم دارنده کارت در ایالات متحده امریکا می باشد. دارنده گرین کارت امریکا علاوه بر اجازه اقامت دائم و زندگی در آمریکا ، اجازه کار ، تحصیل و استفاده از مزیت شهروندی امریکا را بدون تحمل زمان طولانی و هزینه گزاف فراهم می کند.

راه های دریافت  گرین کارت کشور آمریکا :

اخذ گرین کارت امریکا از طریق کانال خانوادگی ( خانواده درجه ۱ )

اخذ گرین کارت امریکا از طریق ازدواج یا ویزای نامزدی (k1 visa )

اخذ گرین کارت امریکا از طریق لاتاری

اخذ گرین کارت امریکا از طریق سرمایه گذاری

اخذ  گرین کارت آمریکابرای افراد مشهور که دارای توانایی خاص در حوزه ورزش ، سواد ، علم ، هنر ، شغل و….. می باشند.

 

 

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب گرین کارت آمریکا

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب گرین کارت آمریکا از طریق توانایی خاص

 • اخذ گرین کارت امریکا از طریق کانال خانوادگی ( خانواده درجه ۱ ) :
 • اداره مهاجرت آمریکا به شهروندان آمریکا این اجازه را می دهدکه برای بستگان درجه اول خود جهت اخذ  گرین کارت آمریکا  (اقامت دائم امریکا ) اقدام نمایند. بستگان درجه ۱ شامل همسر و فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال ، خواهر و برادر و پدر و مادر یک شهروند دائم امریکا می باشد.
 • همچنین اداره مهاجرت آمریکا به اشخاص غیر شهروند مقیم آمریکا نیز این امکان را داده است که برای همسر و فرزندان خود با هر شرایط سنی اقدام نمایند که در این صورت این اشخاص باید مدت زمان طولانی را برای  گرین کارت آمریکا در انتظار بمانند.

  ویزای گرین کارت آمریکا اصولا به افرادی تعلق می گیرد که یا اقوام درجه یک آنها در کشور آمریکا هستند و یا شرایط لازم برای اخذ گرین کارت را دارند. شما باید توجه داشته باشید که اخذ گرین کارت به مفهوم تابعیت نیست،گرین کارت آمریکا تنها مجوز اقامت در آمریکا است.وقتی شما گرین کارت دارید می توانید از بسیاری از حقوق شهروندی استفاده کنید . لیکن این به مفهوم اخذ تابعیت نیست. گرین کارت برای مثال به دارنده حق رای نمیدهد.در ضمن اخذ گرین کارت به طرقی امکان پذیر است که این روشها خیلی آسان نیست.عده ای سودجو به بهانه ی اخذ گرین کارت آمریکا از مردم اخاذی کرده اند.راه های دریافت گرین کارت متعدد است هرچند که این راه ها،چنان که به عرض رسید نیاز به طی مراحل و قدوم حقوقی دارد و این که برای مثال به مردم گفته میشود با پرداخت ۱۰۰۰۰ یا ۲۰۰۰۰ دلار می توانید به سادگی گرین کارت آمریکا را بگیرید. ما توصیه میکنیم قبل از اقدام به هر کاری تحقیق کنید.

 • اخذ  گرین کارت آمریکا از طریق ازدواج یا ویزای نامزدی(k1 visa )

اشخاصی که شهروند آمریکا محسوب می شوند یعنی دارای پاسپورت آمریکا می باشند می توانند نامزد خارجی خو د را با اخذ ویزای نامزدی (k1 ) وارد امریکا نمایند. پس از ورود فرد به خاک آمریکا ۶ ماه فرصت دارند که ازدواج نمایند. به محض ازدواج نامزد خارجی نیز می تواند  گرین کارت آمریکا را دریافت نماید. پس از دریافت  گرین کارت کشور آمریکا اگر در طول مدت ۵ سال ۳۰ ماه تمام را به صورت مستمر در خاک آمریکا اقامت داشته باشند می توانند پاسپورت آمریکا را دیافت نمایند. اشخاص غیر شهروندی که مقیم آمریکا هستند نیز امکان اخذ ویزای نامزدی (k1 ) را دارند اما ۳ تا ۴ سال زمان میبرد که فرد بتواند نامزدش را وارد خاک آمریکا نماید اما اگر شخص دارای پاسپورت آمریکا باشد پروسه دریافت این ویزا ظرف مدت چند ماه انجام می شود.

 • اخذ  گرین کارت کشور آمریکااز طریق لاتاری ( قرعه کشی )

اداره مهاجرت امریکا هرساله به ۰۰۰/۵۰ نفر در سراسر دنیا از طریق قرعه کشی گرین کارت آمریکا را اعطا می نماید. ثبت نام در لاتاری امریکا در ماه اکتبر هر سال و به صورت الکترونیکی می باشد. برنده شدن در لاتاری به صورت کاملا شانسی می باشد که توسط کامپیوتر انتخاب می شوند و پس از برنده شدن شخص تمام مشخصات وی باید توسط اداره مهاجرت مورد بررسی قرار بگیرد. ثبت نام لاتاری و همچنین پاسخ پذیرش یا عدم پذیرش لاتاری گرین کارت امریکا از طریق سایت https://www.dvlottery.state.gov اعلام می گردد.

شما عزیزان اگر می خواهید در خصوص  شرایط اخذ گرین کارت آمریکا چگونگی  و قوانین و راه های اخذ گرین کارت کشور آمریکا و شرایط و مهاجرت به آمریکا و آگاهی از تمامی جوانب راه ها و قوانین اخذ تابعیت آمریکا و شرایط اخذ شهروندی آمریکا می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص  گرین کارت آمریکا و شرایط اخذ اقامت آمریکا مشاوره رایگان دریافت نمایید . 

 • اخذ گرین کارت امریکا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در آمریکا هرچند موجب دریافت گرین کارت آمریکا و اقامت دائم آمریکا می شود اما توجه به این نکته حائز اهمیت می باشد که شخص باید مبلغ سرمایه گذاری شده را ، قبل از مهاجرت به آمریکا انتقال دهد و بسته به نوع سرمایه گذاری شخص باید مبالغی حدود ۰۰۰/۵۰۰ دلار یا ۰۰۰/۰۰۰/۱ دلار را قبل از رفتن به آمریکا ترانسفر نماید وممکن است مبلغ سرمایه گذاری شده کاملا از بین برود و به همین علت انجام این سرمایه گذاری از ایران کاملا ریسک دارد بنابراین به متقاضیان سرمایه گذاری در آمریکا توصیه می شود با روش های دیگری وارد آمریکا شوند و پس از ورود به خاک امریکا سرمایه گذاری آمریکا را انجام دهند.

مزایای دریافت گرین کارت امریکا

 • گرفتن فاند های دولتی برای متقاضیان تحصیل در آمریکا و  گرین کارت آمریکا و پرداخت شهریه کمتر نسبت به دانشجو های بین المللی
 • اجازه کار تمام وقت و امکان انجام فعالیت های تجاری در ایالات متحده آمریکا بدون داشتن محدودیت زمانی
 • امکان دارا بودن مالکیت قانونی ملک ، ماشین و ……
 • صلاحیت دریافت وام جهت خرید خانه
 • امکان اقامت در ایالات متحده امریکا و اخذ  گرین کارت آمریکا و دریافت پاسپورت آمریکا پس از اقامت ۳۰ماه به صورت مستمر (ظرف مدت ۵ سال) در ایالات متحده امریکا

 موسسه حقوقی ملک پور در پایان بحث  شرایط اخذ گرین کارت آمریکا و شرایط و راه های اخذ اقامت دائم آمریکا به شما عزیزان توصیه  می نماید که اگر قصد مهاجرت به آمریکا و راه های اخذ گرین کارت آمریکا را دارید و اگر می خواهید اخذ گرین کارت آمریکا از طریق تحصیل در آمریکا و مهاجرت تحصیلی به آمریکا و با اخذ ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا داشته باشید و اگر می خواهید از جدیدترین قوانین آمریکا در خصوص گرین کارت آمریکا در سال ۲۰۱۸ و یا قوانین تولد فرزند در آمریکا  آگاه شوید  و یا با مهاجرت کاری آمریکا  گرین کارت آمریکا را بدست آورید  همواره می توانید با کارشناسان و حقوقدانان در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص قوانین اخذ تابعیت آمریکا و قوانین اخذ اقامت دائم آمریکا صحبت نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید .

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (25 نظرات, میانگین: 4٫68 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی بله باید اجازه خروج را اخذ نمایید تا بتوانید وارد کشور شوید بنابراین باید خدمت سربازی را انجام داده باشید . برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 1. سارا گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما،جناب ملک پور گرامی نامزد من یکسالی هست که امریکا هستن و تقریبا چند ماه دیگه گرین کارتشون رو دریافت میکنن،با گرین کارت ایشون من میتونم بهشون ملحق بشم و ازدواج کنیم امریکا?یا اینکه حتما ایشون باید پاس امریکا رو دریافت کنن???

  پاسخ
 2. Saeed dehghan گفته:

  سلام با سپاس فراوان
  من تقاضای ثبت نام برای لاتاری را دارم ممکنه راهنمای بفرمایید ودر صورت امکان این کار از طرف شما انجام شود با تشکر

  پاسخ
 3. فریبا گفته:

  برای من بسیار جالب بود خیلی وقته میخواستم اطلاعات کامل و دقیق در این خصوص داشته باشم.دخترم رو برای ادامه تحصیل (تخصص پزشکی)میخواستم به امریکا بفرستم ولی نمیدونم با این شرایط فعلی چجور امکانش هست.از راهنماییتون سپاسگزارم

  پاسخ