GR1دانمارک

GR1 دانمارک

GR1 دانمارک

GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک و شرایط مهاجرت به دانمارک و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ شرایط GR1 دانمارک  و اخذ ویزای کار دانمارک چیست ؟ راه های اخذ GR1 دانمارک و یا مهاجرت کاری به دانمارک کدام است ؟ قوانین GR1 دانمارک  و اخذ ویزای کار دانمارک چگونه است ؟ مدارک مورد نیاز برای GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک کدام است ؟ موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص GR1 دانمارک و اخذ اقامت کاری دانمارک و مهاجرت کاری دانمارک و یا کار در دانمارک در این مقاله توضیح داده است . کشور دانمارک یکی از پیشرفته ترین کشورهای اروپایی است که در حال حاضر به علت کمبود نیروی کار ماهر و جوان اقدام به اعطای ویزای کار به افراد واجد شرایط می نماید. گرین کارت دانمارک و یا اخذ اقامت دانمارک و یا اخذ تابعیت دانمارک به افرادی خاص تعلق می گیرد .

که از نظر علمی و مهارتی واجد شرایط منحصر به فرد باشند و امتیازات نام برده شده در این سیستم و پروسه را داشته باشند. افراد زیادی مشتاق اخذ ویزای کاری اروپا و گرین کارت دانمارک که با عنوان GR1 نام برده می شود هستند. GR1 دانمارک ,  از نظر حقوقی یکی از بهترین ویزا ها جهت کار در دانمارک و در نهایت اخذ تابعیت دانمارک است .

ویزای کار دانمارک یا GR1 دانمارک به شرطی به افراد متقاضی این ویزا تعلق می گیرد که مهارت و علم کافی شخص از نظر دولت دانمارک جهت ورود به بازار کار دانمارک احراز شود اما اشخاصی که از ابتدا موفق به اخذ گرین کارت دانمارک می شوند وضعیتی متفاوت خواهند داشت. به این معنا که شخص پس از اخذ ویزای کار GR1 دانمارک می بایست پس از ورود به خاک دانمارک موفق به کاریابی با شرایط لازم شود و سپس گرین کارت دانمارک را اخذ نماید که در این صورت شخص با هر حقوق و شغلی امکان اقامت در دانمارک را خواهد داشت. یکی از بهترین مزایای GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک این است که نیازی به یافتن کارفرما پیش از ورود به اروپا نیست و شخص واجد شرایط فرصت زیادی جهت کاریابی در کشور دانمارک خواهد داشت.

کشور دانمارک برای ارائه ویزای کار دانمارک و یا گرین کارت دانمارک امتیازاتی در نظر گرفته است که متقاضی GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک  با داشتن شرایطی می تواند حداقل امتیاز اعلام شده را دولت پیش بینی نموده کسب نماید و GR1 دانمارک را اخذ نماید. ویزای کار دانمارک GR1 جزء ویزاهای point based system می باشد و متقاضی GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک حتمأ باید به شرایط و امتیازات این ویزا با توجه به مهارت و تحصیلات و ویژگی های خود توجه خاص نماید. علاوه بر این دانمارک لیست مشاغل مورد نیاز خود را نیز هر ساله اعلام می نماید و اشخاصی که مهارت و تحصیلاتی مطابق با یکی از مهارتهای موجود در positive list داشته باشند امتیازی ویژه کسب خواهند نمود.

ویزای کار دانمارک GR1 شباهت زیادی به skilled worker استرالیا و کانادا دارد اما وجه تمایز GR1 دانمارک و ویزای کاری استرالیا و کانادا این است که پروسه skilled worker زمان بیشتری طلب می کند در حالیه گرین کارت دانمارک در زمان ۵ تا ۷ ماه نتیجه می دهد در نتیجه متقاضی در زمانی کوتاه نتیجه اقدام خود را خواهد دانست و زمان زیادی از دست نخواهد داد.

شرایط لازم اخذ GR1 دانمارک

۱ . حداقل مدرک دانشگاهی فوق لیسانس

۲ . مدرک زبان انگلیسی حداقل آیلتس ۶

۳ . سابقه کاری حداقل ۳ تا ۵ سال

۴ . شرایط سنی مناسب حداکثر س

در ویزای گرین کارت دانمارک امتیازاتی در نظر گرفته شده که در بالا لیستی از این امتیازات مشاهده می کنید و امتیاز مورد نیاز جهت اخذ GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک ۱۰۰ امتیاز در نظر گرفته شده است. با توجه به اینکه در حال حاضر قوانینی برای افراد غیر اروپایی وضع شده است و افراد خارجی می توانند برای ویزای کاری آلمان و ویزای کاری اتریش نیز اقدام نمایند توصیه ما به شما عزیزان این است که به دلیل سختگیری های بیش از اندازه در پروسه ویزا در کشورهای اسکاندیناوی همچون کشور دانمارک با شانس بالاتری برای ویزای کاری آلمان و ویزای کاری اتریش اقدام نمایید. در رابطه با ویزای کاری آلمان، ویزای کاری اتریش و ویزای کاری افریقای جنوبی می توانید به مقالات همین سایت با این موضوعات مراجعه نمایید.

علاوه بر این با داشتن مدرک دانشگاهی موفق به اخذ امتیاز در پروسه GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک خواهید شد اگر دانشگاه محل تحصیل شما جزء دانشگاه های معتبر و با رنکینگ بالای جهانی باشد امتیاز مضاعف کسب خواهید نمود. نکته قابل توجه دیگر که سؤال بسیاری از متقاضیان گرین کارت دانمارک است وضعیت و شرایط همراه متقاضی است. شخص با اخذ GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک پس از ورود به دانمارک و استقرار در این کشور می تواند آدرس محل سکونت و وضعیت اقامت خود را به اداره پلیس اعلام کند و سپس درخواست ورود همراهان خود که همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال را شامل می شود داشته باشد. پروسه ای که جهت GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک می بایست در نظر داشته باشید زمانی در حدود یک سال است و توصیه می شود با کمک مشاورین و وکلای حقوقی شرایط خود را در این پروسه بررسی نمایید و با پیش بینی شانس اخذ گرین کارت دانمارک اقدامات خود را آغاز نمایید. همانطور که در سایت های مرتبط با ویزای کار دانمارک مشاهده می نمایید زمان اقامت و مدت زمانی که دولت اجازه می دهد در دانمارک وضعیت خود را مشخص نماید در حدود دو سال است که شخص می بایست حداقل نیمی از این زمان را در دانمارک مشغول به کار باشد و حداقل حقوق اعلام شده از سوی دولت را داشته باشد که اجازه تمدید اقامت و اخذ اقامت دائم دانمارک به وی داده شود.

طرح کارت سبز دانمارک یا گرین کارت دانمارک
طرح Greencard از تاریخ ۱۰ ژوئن ۲۰۱۶ لغو شده است.

درخواست برای اجازه اقامت تحت طرح Greencard که قبل از ۱۰ ژوئن ۲۰۱۶ ارائه شده، پردازش می شود.

اگر شما صاحب کارت سبز دانمارک یا گرین کارت دانمارک هستید که اجازه اقامت را براساس درخواستی که قبل از ۱۰ ژوئن ۲۰۱۶ ارائه شده است، می توانید پس از گذراندن اجازه اقامت خود، اگر شما شرایط مورد نیاز برای یک پسوند را برآورده می کنید، اعطا می شود.

اگر شما یک عضو خانواده همراه با صاحب کارت سبز دانمارک یا گرین کارت دانمارک هستید، می توانید درخواست مجوز اقامت و تمدید اجازه اقامت خود را ادامه دهید. این موضوع صرفنظر از این که آیا شما درخواست درخواست اجازه اقامت را به عنوان یک عضو خانواده همراهی قبل یا بعد از ۱۰ ژوئن ۲۰۱۶ ارائه می دهید.

لطفا در پروسه اخذ GR1 دانمارک و اخذ ویزای کاری دانمارک توجه داشته باشید که آژانس دانمارک برای استخدام و ادغام بین المللی در روزهای پیش از ۱۰ ژوئن ۲۰۱۶، که طرح Greencard لغو شد، تعداد زیادی از پرونده ها را دریافت کرد. به این ترتیب ما انتظار نداریم که برنامه های نهایی تا آغاز سال ۲۰۱۷ مورد پردازش قرار گیرند. این بدان معنی است که ما نمی توانیم در همه موارد، هدف خدمات را برآورده کنیم.

اطلاعات مهم برای دارندگان گرین کارت دانمارک

لطفا توجه داشته باشید که در عرض شش ماه پس از اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک ، شما باید به دانمارک بروید و در دانمارک یک آدرس رسمی داشته باشید. این وظیفه شماست که محل زندگی خود را پیدا کنید.

این الزام است که شما یک بیمه کامل بیمه درمانی را پوشش دهید تا زمانی که تحت پوشش بیمه بهداشتی ملی دانمارک باشید.

همچنین یک الزام است که در سال اول پس از اینکه شما اجازه اقامت داده شده حداقل ۵۰ هزار دونات در دانمارک به دست آورید. آژانس دانمارک برای استخدام و ادغام بین المللی به طور خودکار ثبت نام درآمد دانمارکی را بررسی خواهد کرد تا ببینید آیا شما این نیاز را برآورده می کنید. اگر نه، اجازه اقامت شما ممکن است لغو شود یا ممکن است شما یک پسوند را رد کنید.

اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک  در این مقاله به بحث گذاشته شده است تا شما با شرایط مهاجرت کاری به دانمارک  و شرایط اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک  آشنا شوید. به طور کلی یکی از روشهای مهاجرت به دانمارک ،  مهاجرت کاری به دانمارک و اخذ اقامت دانمارک می باشد. امید است شما عزیزان در خصوص اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک  می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک  مشاوره رایگان دریافت نمایید .

با توجه به مواردی که در خصوص اخذ  GR1 دانمارک و اخذ اقامت کاری دانمارک  مطرح شد پیشنهاد می گردد متقاضیان اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک  به وکیل مهاجرت به دانمارک مراجعه و مشاوره تخصصی اخذ نمایند.

الزام است که شما متقاضیان کارت سبز دانمارک یا گرین کارت دانمارک در طول اقامت در دانمارک هیچ گونه مزایای بیکاری برای فارغ التحصیلان جدید (dimittenddagpenge) یا هر گونه کمک عمومی تحت شرایط قانون قانون فعال اجتماعی (lov om aktiv socialpolitik) دریافت نکنید.

دارندگان کارت سبز دانمارک یا گرین کارت دانمارک لازم نیست مجوز کاری جداگانه دریافت کنند. اجازه اقامت به شما حق انجام کار پرداخت شده یا بدون پرداخت می دهد. با این حال، این حق شما را به عنوان یک فرد خود کار نمی کند (کسب و کار خود را اجرا کنید).

توجه داشته باشید که شما در اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک نمی توانید هر گونه اعضای خانواده همراه خود را به دانمارک بیاورید قبل از اینکه به آدرس رسمی در دانمارک رجوع کنید، یک شغل پیدا کرده اید و حقوق و دستمزد دریافت کرده اید. درباره این نیاز زیر بیشتر بخوانید.
توسعه

به عنوان یک نگهدارنده کارت سبز دانمارک و گرین کارت دانمارک ، می توانید درخواست یک فرمت برای مدت ۳ سال داشته باشید. قبل از پایان دادن به مجوز، باید درخواست اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک  را برای یک فرمت ارسال کنید. در مورد وضعیت های مختلف توسعه در بخش در مورد طرح انتقالی در زیر بخوانید.

اجازه اقامت خود را می توانید تمدید کنید اگر در اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک حداقل درآمد مورد نیاز را برآورده کنید: اگر در طول ۱۲ ماه گذشته قبل از ارسال درخواست خود برای یک پسوند، شما دستمزد متوسط ​​(بخش عمومی و خصوصی) را برای فارغ التحصیلان جدید با مدرک کارشناسی.

در خصوص اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک لطفا توجه داشته باشید که تنها درآمد حاصل شده در ۱۲ ماه گذشته قبل از تاریخی که درخواست خود را برای یک فرمت ارائه می کنید می توانید برای رسیدن به حداقل الزامات درآمد حساب کنید.

بررسی اجمالی دستمزد متوسط ​​برای فارغ التحصیلان جدید با مدرک لیسانس

سال میانگین حقوق
۲۰۱۰ DKK 289،۲۴۳
۲۰۱۱ DKK 296،۵۰۲
۲۰۱۲ DKK 301،۰۸۴
۲۰۱۳ DKK 306،۱۵۵
۲۰۱۴ DKK 309،۳۳۴
۲۰۱۵ DKK 313،۲۸۹
۲۰۱۶ DKK 317،۷۲۲
۲۰۱۷ DKK 323.198

هنگام درخواست اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک یک برنامه افزودنی، شما باید حداقل درآمد مورد نیاز برای سالی که در آن نخستین کارت سبز به شما داده شد، برآورده شوید. به عنوان مثال، اگر شما اولین مجوز خود را در سال ۲۰۱۰ دریافت کردید، هر بار که درخواست تجدیدنظر برای کارت سبز خود را درخواست می کنید، باید سال گذشته (حداقل حقوق سالانه ۲۰۱۰) حداقل حقوق و دستمزد حداقل ۲۸۹،۲۴۳ دالر را داشته باشید. بنابراین، مبلغی که باید مستند شود، برای متقاضی اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک تغییر نخواهد کرد.

حقوق و دستمزد را می توان در یک یا چند شغل به دست آورد.

شما اگر به دانبال اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک  و مهاجرت کاری به دانمارک هستید باید این حقوق را در شرایط معمولی به دست آورید، حقوق شما باید به اداره مالیات دانمارک (SKAT) گزارش شود، و کارفرمای شما باید در دانمارک تاسیس شود. یارانه ها و حمایت های عمومی، پرداخت بیمار، مزایا (dagpenge) پرداخت شده در رابطه با زایمان یا والدین و سایر موارد مشابه، در هنگام محاسبه پرداخت شما شامل نمی شود.

شما متقاضی مهاجرت کاری به دانمارک و اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک می توانید درخواست خود را برای یک برنامه ارسال کنید نه کمتر از ۳ ماه قبل از پایان مجوز اقامت خود. بسیار مهم است که قبل از اینکه مجوز اقامت فعلی شما به پایان برسد، درخواست خود را برای یک فرمت ارسال کنید.

اگر تقاضانامه خود را در خصوص اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک پس از تاریخ گذراندن مجوز اقامت خود ارسال کنید، باید درخواست اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک را رد کنید. این به این معنی است که اگر به شرایط خاصی اعمال نخواهد شد، اگر چنین کاری صورت نگیرد، اگر شما نمی توانید به خاطر تاخیر مقصر باشید، یا اگر تعهدات بین المللی دانمارک آن را تضمین کنید. اگر درخواست شما

‏‫مترجحداکثر ۱۰ ساعت در هفته برای ۱۲ ماه گذشته. متقاضی به مدت یکسال در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۱۶ اعطا می شود که در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۱۷ منقضی می شود. هنگامی که متقاضی اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک درخواست تجدید نظر در سال ۲۰۱۷ را صادر کند، الزامات کنونی باید رعایت شود.

مثال ۲: متقاضی اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک برای اولین بار در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۴ درخواست مجوز کرد و مجوز ۱۵ ژانویه ۲۰۱۵ را صادر کرد که در تاریخ ۱۵ ژانویه ۲۰۱۸ منقضی می شود. متقاضی برای تکمیل در ژانویه ۲۰۱۸ درخواست می کند و باید از الزامات جدید توسعه استفاده کند. یعنی نیاز به درآمد است. دلیل آن این است که متقاضی بعد از ۱ ژانویه ۲۰۱۵ مجوز دریافت می شود.

مثال  ۳ : متقاضی اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک  و مهاجرت کاری به دانمارک و گرن کارت دانمارک برای اولین بار در ۵ ژانویه ۲۰۱۵ درخواستی را ارائه کرد و در تاریخ ۱ آوریل ۲۰۱۵ مجوز دریافت کرد که در تاریخ ۱ آوریل ۲۰۱۷ منقضی می شود. یعنی نیاز به درآمد است.
کارت استقرار

یک برنامه ویژه در خصوص و مهاجرت کاری به دانمارک و گرین کارت دانمارک برای اتباع خارجی وجود دارد که یک مدرک داوطلب دانمارکی (Candidatus) یا یک مدرک دکترای دانمارکی را بدست آورده است. شما می توانید یک اجازه اقامت ویژه ای به شما اجازه می دهد که در دانمارک پس از فارغ التحصیلی خود تاسیس شوید.

اعضای خانواده گرین کارت دانمارک و اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک و مهاجرت کای دانمارک

اگر شما یک دارنده کارت سبز، اعضای خانواده شما می توانند مجوز اقامت داده شوند، زمانی که شرایط خاصی مورد نیاز است.

اطلاعات بیشتر در مورد مجوز اقامت کاری دانمارک و گرین کارت دانمارک  برای همراهی اعضای خانواده به طور کلی

به غیر از شرایط کلی اجازه اقامت برای همراهی اعضای خانواده، باید از طرف صاحب گرین کارت دانمارک به یک نیاز اشتغال خاص نیاز داشته باشید:

شما متقاضی اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک باید در دانمارک کار کنید
اشتغال شما متقاضی اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک  باید حداقل یک سال از تاریخ درخواست اعضای خانواده تان باشد
شما باید حداقل یک ماه حقوق خود را بر اساس این استخدام پرداخت کنید
شما باید حقوق و دستمزد تضمینی حداقل (سطح ۲۰۱۷) DKK 11،۱۴۳ در هر ماه داشته باشید، اگر همسر همراه شما همسر / همسر شما یا DKK 14،۸۰۸ در هر ماه باشد، اگر همراه خانواده شامل یک یا چند فرزند کوچکتر یا همسر یا همسر و یک یا چند فرزند کوچکتر   متقاضی اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک
الزام اشتغال باید توسط استخدام در یک کار تکمیل شود. بنابراین، با ترکیب چندین شغل مختلف، امکان پذیر نیست

حقوق شما متقاضیان اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک و مهاجرت کاری به دانمارک  باید از استخدام عادی استخراج شده و به اداره گمرک و مالی داناته SKAT گزارش شود و کارفرمای شما باید در دانمارک تاسیس شود.

اشتغال شما در خصوص اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک  و مهاجرت کاری به دانمارک باید در قالب یک قرارداد کاری و اخیرترین اسناد پرداخت شما ثبت شود. قرارداد استخدامی باید به نام شما باشد و شامل اطلاعات مربوط به مدت زمان اشتغال و حقوق شما باشد.

نیازمندی های استخدامی نمی تواند از بین برود و برای مثال نمی توان از آن ها مستند سازی موجودی های موجود در یک حساب بانکی را انجام داد.

خانواده همراه شخص متقاضی اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک پس از اعطای مجوز اقامت، نباید تحت شرایط قانون قانون فعال اجتماعی، هر گونه کمک عمومی دریافت کنند. اگر خانواده همراه شما هر گونه کمک را دریافت کند، هر دو خانواده همراه و شما ممکن است حق خود را برای اقامت در دانمارک از دست بدهید.

 

موسسه حقوقی ملک پور  همچنین در خصوص اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک  و چگونگی اخذ اقامت دانمارک از طریق کار و قوانین مهاجرت کاری به دانمارک  و شرایط اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک  بیان می نماید که بسیاری از افراد برای زندگی،تحصیل ،کار  خواهان اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک  هستند . در صورت کلی راه های  مهاجرت به دانمارک  برای بسیاری از افراد ایده ال می باشد . مهاجرت کاری به دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک و  اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک  برای متقاضیان اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک  گوناگون می باشد.

شما عزیزان می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه مهاجرت به دانمارک و یا اخذ اقامت دانمارک و یا اخذ اقامت کاری دانمارک و اخذ گرین کارت دانمارک  و اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک  و همچنین اخذ اقامت دانمارک از طریق ویزای کار دانمارک و دیگر زمینه های حقوقی با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و پاسخ سوالات خود را در رابطه با اخذ  GR1 دانمارک و اخذ ویزای کار دانمارک  و یا شرایط کار در دانمارک از مشاورین موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا شعبه مرکزی در وین اتریش با تماس مستقیم به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (4 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 پاسخ
 1. پيمان گفته:

  سلام خسته نباشيد شغل من گلدوزي با چرخ هاي صنعتي است . به نظر شما براي من دراروپا شغلي هست ممنون ميشم راهنمايي كنيد.اگه كاره ديگه هم بود ممنون ميشم

  پاسخ
 2. بهار گفته:

  سلام من فارغ التحصیل رشته دندانپزشکی در سال ۲۰۱۶ هستم ۳۵ سال سن دارم میتونید راهنمایی بفرمایید واسه کار در کشور دانمارک ..لطفا اگر امکانش هست یه شماره تماس با یکی از اپلیکیشنها به من بدید چون ایران نیستم بتونم با شما تماس بگیرم

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   برای ورود به کشور دانمارک می بایست از طریق GR1 اقدام نمایید که متاسفانه وزارت خارجه این کشور از تاریخ ۱۰ ژوین هیچ پذیرشی در این زمینه ندارد. شما می توانید برای کشورهای دیگر اروپای اقدام نموده و از طریق پذیرش تحصیلی در دوره دکتری مهاجرت خود را اغاز نمایید.شماره های تماس با ما
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ