آیا با زدن آرایشگاه در اتریش می توان کارت قرمز سفید قرمز را بدست آورد؟

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاآیا با زدن آرایشگاه در اتریش می توان کارت قرمز سفید قرمز را بدست آورد؟
0
گلی چناری پرسیده شده در 1 ماه پیش

با سلام و عرض ادب

من و همسرم هردو لیسانس حسابداری داریم و ۳۴ ساله هستیم ۱ فرزند داریم و ۲ میلیارد سرمایه. آیا میتونیم ثبت شرکت کنیم و آرایشگاه بزنیم؟ چون هر دوتامون سابقه کار در این حرفه داریم.

5 پاسخ به این سوال داده شده است
z.ghasemi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام وعرض ادب

دوست عزیز از آنجا که ثبت شرکت منجر به اقامت برای شما نمی شود و در واقع شما از طریق ثبت شرکت و استخدام خود یا همسرتان در آن می توانید اقامت دریافت کنید، لذا برای استخدام باید حداقل امتیاز را کسب کنید و لازم است که سابقه کار مرتبط با کار شرکتی که ثبت می کنید داشته باشید.

Parisa.r پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

دوست عزیز برای دریافت کارت قرمزسفید قرمز شما بایستی در یک سیستم امتیازبندی واجدشرایط شوید. که سن، سابقه کاری، سطح زبان و میزان تحصیلات شما امتیاز دارد. برای اینکه بخواهید واجدشرایط شوید، باید تحصیلات و سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی تون داشته باشید و شما به واسطه ثت شرکت در این روش نمیتوانید اقامت دریافت کنید و شما از طریق استخدامی که در شرکت شما صورت می گیرد میتوانید اقامت دریافت کنید.

samirahtmi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام دوست عزیز شما می توانید برای دریافت کارت قرمز سفید قرمز با ثبت شرکت و استخدام کارمند می تونید اقامت بگیرید اما به صرف ثبت شرکت اقامت داده نمی شود

rayhaneh پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام

دوست عزيز صرفا از طريق ثبت شركت نمي توان به اقامت رسيد

در روش قرمز سفيد قرمز اخذ اقامت از طريق استخدام انجام مي گيرد و سوابق شغلي بايد مرتبط با رشته دانشگاهي ارائه گردد

m.rafiei@mie.company پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام دوست عزیز ثبت شرکت به صرف ثبت باعث اخذ اقامت شما نمی شود ثبتش کرت با توجه به قوانین حقوقی با استخدام شخص درون شرکت باعث اخذ اقامت می گردد و شما باید در سیستم امتیاز دهی اتریش حداقل امتیاز را کسب نمایید شما باید در زمینه تحصیلی تان سابقه کار داشته باشید و این نکته بسیار مهمی است الان شما در زمینه تحصیلیتان سابقه کاری ندارید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...