آیا برای معادلسازی پزشکی، ارائه مدرک زبان دانمارکی الزامیست؟

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت کاریآیا برای معادلسازی پزشکی، ارائه مدرک زبان دانمارکی الزامیست؟
0
mohammad amiri پرسیده شده در 2 ماه پیش

سلام. روزتون به خیر

برای معادل سازی پزشکی باید مدرک زبان دانمارکی هم ارائه بدیم؟

11 پاسخ به این سوال داده شده است
FARSHADASKARI پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب. آزمون معادل سازی مدرک پزشکی در هر کشور بر اساس زبان آن کشور صورت می گیرد. اگر کشور مقصد شما دانمارک باشد بایستی مدرک زبان دانمارکی را داشته باشید به این صورت می باشد که ویزای شما ۲ ساله می باشد و بایستی طی این دو سال در دانمارک زبان این کشور را بیاموزید و پروسه معادل سازی مدرکتان را انجام دهید.

maryam sharifi پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام بر شما دوست عزیز معادلسازی در هر کشوری به زبان همان کشور انجام می شود. ویزای XG1 ویزاییست که به پزشکان و دندان پزشکان اجاز می دهد به مدت حداقل ۲ سال در دانمارک اقامت داشته باشند تا با یادگیری زبان دانمارکی اقدام به معادلسازی مدرک خود نمایند. برای این منظور شما باید C1 زبان دانمارکی اخذ کنید.

mie malekpour31 عضو سایت پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز برای اخذ مدرک معادل و ورود به نظام پزشکی دانمارک شما می بایست به زبان دانمارکی کاملا مسلط بوده و مدرک زبان ارائه دهید . ویزای xg1 به پزشکان این امکان را می دهد که دو سال در دانمارک حضور داشته و علاوه بر یادگیری زبان پروسه معادلسازی مدرک را انجام دهند . این ویزا تا ۴ سال قابل تمدید خواهد بود .

hassaskhah عضو سایت پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب

آزمون معادل سازی در کشور دانمارک به زبان همان کشور می باشد و شما می بایست تسلط کاملی بر زبان دانمارکی داشته باشید. ویزای XG1 کشور دانمارک به پزشکان و دندان پزشکان اجازه می دهد تا به مدت ۲ سال در دانمارک حضور یافته و مدرک خود را معادل سازی نمایند و زبان دانمارکی را نیز بیاموزند.

hiva پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

با سلام و عرض ادب خدمت شما

همانطور که مستحضر هستید با توجه به درخواست نیروی کار در رشته های پزشکی در کشور دانمارک

ویزای ۲ ساله صادر می گردد که متقاضیان بتوانند در این بازه زمانی بتوانند زبان دانمارکی را آموزش ببینند و در نهایت بتوانند مدرک زبان خود را ارائه دهند.

tlu پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست بزرگوار به جهت يادگيري زبان دانماركي و معادلسازي در كشور دانمارك مي تونيد با يك ويزاي دوساله وارد دانمارك بشيد و ضمن يادگيري زبان پروسه معادلسازي را انجام دهيد.

esmaeili.m پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

با سلام و وقت بخیر

در بدو ورود شما احتیاج به ارائه زبان دانمارکی ندارید. شما با یک اقامت دوساله در قالب ویزای XG1 می توانید زبان دانمارکی را با هزینه خیلی پایین یاد گرفته و روند معادل سازی خود را طی نمایید.

t.mohebi پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام وقتتون بخیر. اگر قصد معادل سازی مدرک پزشکی را در دانمارک داشته باشید به شما اقامت ۲ ساله داده میشه که زبان دانمارکی رو اونجا یاد بگیرید. بنابراین همونجا زبان رو آموزش می بینید. اما برای شروع کار نیازی به ارائه مدرک زبان دانمارکی ندارید. حتما با یک مشاور متخصص صحبت کنید که شما رو راهنمایی کنن. موفق باشید

mamad پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب، در ابتدا به مدرک زبان نیاز ندارین و پروسه تایید مدارکتون باید انجام بشه، اما در نهایت برای کار باید زبان دانمارکی رو بلد باشین و دوره زبان میتونین به صورت رایگان برین

alireza پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام

دوست عزیز این روش مهاجرتی در کشور دانمارک به ویزای XG1 موسوم است. برای این روش به شما ویزای ۲ ساله ای خواهند داد که در این ۲ سال باید به سطح ۳ زبان دانمارکی برسید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با کارشناسان ما در این خصوص تماس حاصل فرمایید.

negar.vakili پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام

دوست گرامی برای معادل سازی مدرک تحصیلیتون نیاز به مدرک زبان دارید که باید مدرک زبان دانمارکی خود را ارائه نمایید تا بتوانید در آزمون معادل سازی شرکت کنید. اما برای بررسی شرایط خود می توانید با کارشناسان به صورت کامل مشاوره نمایید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...