آیا تحصیل در کشور نروژ رایگان است؟ در چه صورت؟

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیآیا تحصیل در کشور نروژ رایگان است؟ در چه صورت؟
0
R Dpr پرسیده شده در 1 ماه پیش

سلام خدمت شما عزیزان در موسسه ملک پور،

من علاقه مند به مهاجرت تحصیلی به نروژ هستم. می خواستم ببینم تحصیل در این کشور رایگان هست؟

8 پاسخ به این سوال داده شده است
R Dpr پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب،

دوست عزیز اگر قصد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را دارید می توانید با داشتن شرایط لازم و مدرک زبان آیلتس به زبان انگلیسی در این کشور تحصیل رایگان داشته باشید. اما لازم است شرایط شما به دقت بررسی شود.

t.mohebi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و وقت بخیر. تحصیل در نروژ رایگان می باشد. در صورت تسلط داشتن به زبان انگلیسی در رشته های مختلف در این کشور می تونید پذیرش و ویزای تحصیلی دریافت کنید. حتما با یک مشاور متخصص صحبت کنید که کامل شرایط شما رو بررسی کنن. موفق باشید

negar.vakili پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام

دوست عزیز در نروژ امکان تحصیل رایگان را دارید اما بهتر است شرایط خود را ذکر کنید تا مطابق با شرایط شما امکان راهنمایی وجود داشته باشد. اگر قصد تحصیل در مقطع لیسانس را دارید باید به زبان نروژی تسلط کافی داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید و برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس باید حداقل آیلتس ۶٫۵ داشته باشید تا بتوانید به صورت رایگان تحصیل نمایید. برای بررسی شرایط خود می توانید با کارشناسان مشاوره نمایید.

hassaskhah عضو سایت پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

تحصیل در کشور نروژ رایگان می باشد و برای تحصیل در مقطع کارشناسی می توانید به زبان نروژی، و برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد می توانید به زبان انگلیسی نیز رایگان تحصیل نمایید. برای تحصیل در مقطع کارشناسی نیاز به دانش زبان نروژی دارید و برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد نیازمند آیلتس با نمره ۶٫۵ می باشید.

m.rafiei@mie.company پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام دوست عزیز نظام آموزشی کشورهای آلمان اتریش و نروژ رایگان است و شما جهت تحصیل در این کشور مبلغی پرداخت نمی نمایید. در صورتی که بتوانید آیلتس خوبی حداقل ۶٫۵ اخذ نمایید می توانید جهت تحصیل در مقاطع ارشد اقدام نمایید. البته سن شما بسیار مهم است و مقطع تحصیلی شما بسیار حائز اهمیت است.

alireza پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

دوست عزیز بهتر بود که سن و سال و سوابق تحصیلی خود را اعلام می فرمودید. برای اخذ ویزای تحصیلی نروژ در صورتی که نمره آیلتس ۶٫۵ داشته بشاید می توانید برای مقطع کارشناسی ارشد اقدام نمایید.

h.mahdavi پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام

تحصیل در نروژ در مقطع ارشد به زبان انگلیسی رایگان است و نیاز به ایلتس ۶٫۵ می باشد

sahar پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام

بله تحصیل در کشور نروژ رایگان است اما در صورتی که شما آیلتس ۶ و نیم آکادمیک را ارائه دهید. برای این موضوع رشته تحصیلی شما نیز اهمیت دارد. پیشنهاد میشود با مشاوران موسسه تماس حاصل نموده و در مورد شرایط خود اطلاعات کسب کنید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...