آیا روش خوداشتغالی برای طراحان داخلی با ۱۵ سال سابقه کار برای اقامت کانادا مناسب است؟

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سرمایه گذاری و تمکن مالیآیا روش خوداشتغالی برای طراحان داخلی با ۱۵ سال سابقه کار برای اقامت کانادا مناسب است؟
0
mir پرسیده شده در 5 ماه پیش

سلام. من طراح داخلی هستم و ۱۵ سال سابقه کار دارم.به نظر شما برای اخذ خوداشتغالی در کانادا موفق خواهم بود؟ یا بنظرتون روش دیگه ای مثل ساسکاچوان یا استارت آپ مناسب تر هست؟

4 پاسخ به این سوال داده شده است
esmaeili.m پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

با سلام و وقت بخیر

دوست عزیز برا خود اشتغالی در کانادا علاوه بر تجربه کاری ارزشمند شما، نیاز به طرح تجاری قوی و سرمایه کافی نیز دارید. مهاجرت کاری به کانادا به صورت اسکیل ورکر ایالتی و یا فدرال است که امتیازبندی است. سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار، مدرک زبان مواردی است که باید محاسبه شود و پروسه رقابتی و زمان بری است. برای استارت اپ هم طرح شما باید مورد تایید قرار گیرد این طرح باید نوآوری داشته باشد تا بتوانید تاییده دریافت کنید.

Parisa.r پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

دوست عزیز اگر شما شرایط دیگر خود را مانند سن، مدرک تحصیل، سطح زبان و میزان سرمایه تون رو میفرمودید، خیلی بهتر میتونستیم کمکتون کنیم. زیرا روش هایی که در کانادا فرمودید، بسیار زمانبر هستند و بایستی سه چهار سال منتظر بمانید در نهایت هم ممکن است موردقبول واقع نشود

sahar پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز خوداشتغالی در کانادا نیازمند طرح تجاری بسیار قوی و نوآورانه ای است. علاوه بر آن زمان زیادی برای بررسی پرونده شما طول میکشد و به طور کلی پروسه زمانبری است. نیاز است شرایط دیگر خود را نیز بیان کنید تا برای راه های دیگر مهاجرتی بتوان شرایط شما را بررسی کرد.

m.rafiei@mie.company پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام دوست عزیز شما حداقل می بایست ۱۰۰ هزار دلار کانادا سرمایه گذاری کنید و حداقل ۳ برابر این مبلغ را هم تمکن نشان دهید. حتما قبل از هر گونه اقدامی با مشاوین ما مشورت کنید.