اخذ اقامت اروپا با سرمایه گذاری از طریق خرید ملک با ۶۰۰ میلیون تومان

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سرمایه گذاری و تمکن مالیاخذ اقامت اروپا با سرمایه گذاری از طریق خرید ملک با ۶۰۰ میلیون تومان
0
حمیدی صفت پرسیده شده در 4 ماه پیش

سلام.وقت ارزشمندتون پر خیر و برکت. من مهندس الکترونیک، بازنشسته آموزش و پروش و ۵۳ ساله هستم. لطف می کنید در مورد خرید ملک با سرمایه گذاری ۶۰۰ میلیون تومانی برای اخذ اقامت مرا راهنمایی فرمایید. ضمنا مجرد هستم و تنها مهاجرت خواهم کرد. با تشکر

3 پاسخ به این سوال داده شده است
hosseinheathead پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

متاسفانه روش های خرید ملک به منجر به اقامت می شوند حداقل از ۵۰-۶۰ هزار یورو آغاز می شوند و در برای مشور های بسیار خوب مانند یونان و اسپانیا به ترتیب ۲۵۰ هزار دلار و ۵۰۰ هزار دلار است که منجر به اقامت دائم می گردد. در اکثر کشور ها صرف خرید ملک منجر به اخذ اقامت نمی گردد.

با تشکر

R Dpr پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب،

دوست عزیز حداقل مبلغ برای اخذ اقامت از طریق خرید ملک ۲۰۰ هزار یورو است و تمکن شما متاسفانه برای این کار کافی نیست. شما می توانید از طریق شیوه های دیگر همچون دوره زبان اتریش که محدودیت سنی ندارد اقدام کنید.

Parisa.r پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

دوست عزیز اگر میخواهید از طریق خرید ملک به اقامت دست پیدا کنید، باید سرمایه ای حداقل ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار یورو داشته باشید. با سرمایه ای که شما فرمودید، اصلا گزینه های سرمایه گذاری برای شما مناسب نیست و توصیه نمی شود.