اخذ اقامت خانوادگی برای کدامیک از کشورهای کانادا یا آلمان، سریع تر و آسان تر می باشد؟

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سوالات عمومیاخذ اقامت خانوادگی برای کدامیک از کشورهای کانادا یا آلمان، سریع تر و آسان تر می باشد؟
0
مصطفی پرسیده شده در 3 ماه پیش

با سلام و احترام

من مصطفی هستم و مهندس عمران هستم. تحصیلاتم در حد لیسانس هست. دنبال یه راه سریع و آسون برای مهاجرت به آلمان یا کانادا می گردم. ضمنا این رو بگم که خانوادگی قصد مهاجرت داریم. حالا لطفا شما به من بگید که اقامت کدوم یکی از این کشورها رو راحت تر و سریع تر میتونم بگیرم؟

5 پاسخ به این سوال داده شده است
Samiramiri پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام و عرض ادب

براي تعيين مسير و روش مهاجرت شما شرايط سني و همينطور وضعيت تأهل و وضعيت مالي شما حائز اهميت است، شما با توجه مدرك تحصيلي خود هم امكان مهاجرت به آلمان و هم كشور كانادا را داريد اما همانطور كه عرض شد شرايط شما به طور كامل مي بايست بررسي گردد

elmira f پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام دوست عزیز. برای انتخاب کشور می بایست شرایط شما تخصصی تر بررسی شود. سن. تمکن مالی. معدل. گپ تحصیلی و سابقه کاری حائز اهمیت می باشد. با توجه به شرایط شما می توان گفت که کدام یک از کشورهای آلمان یا کانادا برای شما مناسب است.

m.yousefi پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز جهت راهنمایی شما نیاز به اطلاعاتی در خصوص سن، سابقه کاری، مدرک زبان و… می باشد زیرا با توجه به رزومه و شرایط شما میتوان مشخص نمود که کدام راه و کدام کشور برای شما مناسب می باشد لذا پیشنهاد میکنم با مشاورین تماس حاصل فرمایید تا شرایط شما را به صورت تخصصی بررسی نمایند.

sahar پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام

دوست عزیز منظور شما از خانواده همسر و فرزندانتان هستند یا پدر و مادرتان؟

چون شما از هر طریقی و برای هر کشوری اقدام به مهاجرت نمایید می توانید در نهایت همسر و فرزندانتان را همراه خود داشته باشید اما این مساله در مورد پدر و مادر متفاوت است. شرایط شما باید به صورت دقیق تری بررسی شود اما رشته تحصیلی شما رشته خوبی است و شانس موفقیتتان بالا است.

negar.vakili پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

با سلام

دوست گرامی باید در ابتدا شرایط خود را به صورت کامل بفرمایید تا بتوان راهنمایی دقیق ارائه داد. اگر سابقه کار مرتبط و مدرک زبان نیز داشته باشید می توانید از طریق ویزای کار اقدام نمایید اما بهتر است که شرایط اعضا خانواده بررسی شود و بتوان بهترین روش را برای مهاجرت انتخاب کرد.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...