اخذ ویزای شنگن به همراه پسر ۹ ساله

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هااخذ ویزای شنگن به همراه پسر ۹ ساله
0
فریبا پرسیده شده در 1 سال پیش

درود بر شما
من اوایل مهر ۹۷ درخواست ویزای دانشجویی آلمان کردم و احتمالا یکسال دیگر یا بیشتر نوبت سفارتم میشه. تو این فاصله با همسرم داریم آلمانی می خونیم و یک پسر ۹ ساله هم داریم. قراره پس از اخذ ویزا و رفتن من به قصد تحصیل، همسر و پسرم به من الحاق بشوند و همسرم با مهارتهای اینجا ، بتونه اونجا کار پیدا کنه.
بنا بر توصیه دوستانمان در آلمان و همسرم می خواهم خرداد سال ۹۸ با ویزای توریستی شینگن با پسرم برم مونیخ آلمان و با اوضاع و شرایط دانشگاهی و کاری آنجا آشنا بشم و پسرم هم با جو اونجا اشنا بشه تا بعد دچار استرس کمتری بشه.
سوال: دوستمون تو مونیخ میگه اگه برا خودت و پسرت ویزای شینگن اقدام کنی، شانس گرفتنش میاد پایین چون فکر می کنند تو میخوای بعدش رفتن به اونجا پناهنده بشی و بهتر تنهایی اقدام کنی ولی دوستان ایران میگند نه مشکلی نداره!
به نظر جنابعالی کدو م درسته؟
سپاس

6 پاسخ به این سوال داده شده است
kiarad پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام روزتون خوش اگه تنهایی اقدام کنید بهتره با پسرتون اقدام کنید ریسک ویزا تون میره بالا

farzad.bagheri پاسخ داده شده در 1 سال پیش

معمولاً واسه اولین درخواست شنگن بهتره تنها اقدام کنید که وجود پسرتون تو ایران علقه قوی ای به حساب بیاد و ریسک ویزاتون زیاد نباشه

kiarad پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام بهتره تنها اقدام کنید با پسرتون بخواهید اقدام کنید ممکنه شک کنند که قصد پناهندگی دارید و شما رو رد کنند

mahsun پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای ویزاهای توریستی شما باید کاملا با آگاهی و مدارک کامل اقدام کنید و شانس ویزاهای توریستی ایرانیها فوق العاده پائین است به نظرم با یک وکیل مهاجرت مشاوره بگیرید و تنهایی اقدام کنید بهتر است. موفق باشید.

Mostafa Parsa پاسخ داده شده در 1 سال پیش

من هم با فرمایش دوستتون موافقم برای ویزای توریستی بهتره که علقه معنوی در ایران نشون بدید(فرزندتون در ایران باشه) که سوظن پناهندگی پیش نیاد.

samirahtmi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

ويزاهاي شنگن سخت شده واسه همين بهتره همه جوانب رو رعايت كنيد و تنها اقدام كنيد كه سفارت براش قطعي بشه كه شما قصد پناهندگي نداريد و فرزندتون تو ايران نشانگر علقه معنوي شماست