اخذ ویزای کاری دانمارک با مدرک فوق دیپلم حسابداری و مدارک بین المللی فنی حرفه ای و برنامه های مالی

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت کاریاخذ ویزای کاری دانمارک با مدرک فوق دیپلم حسابداری و مدارک بین المللی فنی حرفه ای و برنامه های مالی
0
گلی چناری پرسیده شده در 4 هفته پیش

با سلام و وقت بخیر

من ۲۱ ساله هستم و فوق دیپلم حسابداری دارم. ضمن اینکه مدارک بین المللی از فنی و حرفه ای در زمینه حسابداری و برنامه های مالی دارم. پدر بزرگم ۴۰ ساله مقیم دانمارک هست. من چطور میتونم برای ویزای کاری دانمارک اقدام کنم؟

5 پاسخ به این سوال داده شده است
hosseinheathead پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب

متاسفانه دانمارک ویزای جست و جو کار ندارد و برای گرفتن پیشنهاد شغلی از دانمارک با توجه به رشته شما و و مدرک فوق دیپلم و نداشتن سابقه کاری بعید به نظر می رسد.

بهترین روش برای شما ورود به دانمارک به بهانه تحصیل و سپس ورود به بازار کار می باشد.

با تشکر

maryam sharifi پاسخ داده شده در 2 هفته پیش

درود بر شما برای کار در دنمارک و اخذ ویزای کاری این کشور باید کارفرما داشته باشید و کارفرمای مورد نظر برای شما جاب آفر یا نامه پیشنهاد شغلی ارسال نماید. با توجه به شرایط سنی تان می توانید برای تحصیل اقدام کنید تا با قرار گرفتن در محیط تحصیل کنید و راحت تر به کار برسید.

m.yousefi پاسخ داده شده در 2 هفته پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز جهت اقدام برای ویزای کاری دانمارک شما نیاز به پیشنهاد کاری از کارفرما خواهید داشت و شما بایستی رزومه خود را برای کارفرمایان ارسال نمایید.

با توجه به اینکه شما سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلیتان ندارید بهتر می باشد ابتدا از طریق تحصیل وارد این کشور شوید و پس از تحصیل با توجه به اینکه مدرک دانشگاهیتان را ازدانشگاه های دانمارک اخذ نمودید و به زبان دانمارکی نیز تسلط پیدا کرده اید شانس کاریابی بالاتری خواهید داشت.

farhang پاسخ داده شده در 2 هفته پیش

با سلام و عرض ادب

متقاضی محترم، دانمارک به افرادی ویزای جست و جوی کار می دهد که در این کشور تحصیل کرده باشند. جهت اقدام به اخذ اقامت کاری دانمارک با توجه به شرایطی که اعلام فرمودید می بایست پیشنهاد شغلی از یک کارفرما داشته باشید.

اگر قصد شما از مهاجرت قطعی می باشد بهتر هست در ابتدا تمامی شرایط شما که در امر مهاجرت تاثیر گذارند مورد بررسی تخصصی قرار گیرند. شرایطی از قبیل سطح زبان، پتانسیل مالی و موارد دیگر. در کل بهتر هست از طریق تحصیل اقدام بفرمائید. با مطالعه مقالات همین سایت می توانید اطلاعات جامع و کاملی در رابطه با روش های مهاجرتی کسب نمائید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان می توانید با تلفن های موسسه تماس حاصل نمائید.

موفق و پیروز باشید

hassaskhah عضو سایت پاسخ داده شده در 2 هفته پیش

سلام و عرض ادب

برای کار در دانمارک نیاز به پیشنهاد کاری از کارفرما دارید. شما می توانید از روش های دیگر مانند تحصیل وارد دانمارک شده و سپس به کاریابی مشغول گردید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...