اخذ ویزای کاری کشور آلمان و ادامه تحصیل در آلمان در رشته مامایی

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت کاریاخذ ویزای کاری کشور آلمان و ادامه تحصیل در آلمان در رشته مامایی
0
mie malekpour32 عضو سایت پرسیده شده در 5 ماه پیش

سلام.روزتون خوش.من مدرک کارشناسی از دانشگاه آزاد با معدل ۱۳٫۲۸ دارم و ۱۲ سال هست که سابقه کار دارم. میخواستم اگر ممکن هست درمورد شرایط ویزای کاری آلمان و ادامه تحصیل در کشور آلمان در رشته مامایی بیشتر توضیح بدید. با سپاس از شما

2 پاسخ به این سوال داده شده است
m.rafiei@mie.company پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام دوست عزیز با توجه به وضعیت حال حاضر شما می بایست از طریق تحصیلی وارد شوید و پروسه معادل سازی مدرک ماماییتان را در آلمان بگذرانید و سپس اقدام به دریافت اجازه کار کنید. شما می بایست حتما زبان آلمانی را در حد B2 بلد باشید.

farhang پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

با سلام و عرض ادب

متقاضی گرامی، شما برای دریافت اجازه کار در آلمان می بایست مدرک تحصیلی خود را معادل سازی بفرمائید. هم چنین می بایست دانش زبان آلمانی بالایی داشته باشید. زیرا شغل شما به صورتی است که با مردم به طور مستقیم می باست ارتباط برقرار کنید. از طریق ویزای جست و جوی کار آلمان نمی توانید اقدام بفرمائید زیرا تنها ۶ ماه به شما اجازه جست و جوی کار در آلمان داده می شود و مدت زمان ۶ ماه برای انجام پروسه معادل سازی مدرک تحصیلی و پیدا کردن کار فرصت بسیار کمی می باشد. بهتر هست که از روش تحصیل اقدام به مهاجرت بفرمائید. حتی در صورت داشتن شرایط مناسب می توانید از روش دوره های زبان به کشورهای همسایه آلمان وارد شوید و با داشتن اقامت یک ساله اقدام به معادل سازی مدرک خود بفرمائید و پس از آن برای جست و جوی کار آلمان اقدام بفرمائید.

جهت مشاوره و بررسی شرایط خود و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با تلفن های موسسه تماس حاصل نمائید.

موفق و پیروز باشید