اطلاعاتی در رابطه با کوآپ

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هااطلاعاتی در رابطه با کوآپ
0
رضا پوینده خرم پرسیده شده در 6 ماه پیش

با سلام … میشه در مورد کوآپ کانادا راهنمایی بفرمایید؟ که چه رشته هایی رو میشه خوند؟ هزینه ش چقدره؟ چقدر طول میکشه؟ آیا واقعا کار بعد از تحصیل در دوره های کوآپ تضمینیه؟

6 پاسخ به این سوال داده شده است
zahrazibafar پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

با سلام و عرض ارادت
دوره های کوآپ کانادا با توجه به طول دوره معمولا از ۱۲ ماه تا ۲۰ ماه می باشد و با توجه به طول دوره هزینه دوره ها حدود ۱۲ تا ۲۰ هزار دلار کانادا می باشد. نصف دوره تحصیل می کنید و نصف دیگر و همراه با حقوق کار می کنید. معمولا رشته هایی مثل معماری داخلی و مدیریت هتلداری و  در رشته های زیر مجموعه کامپیوتر مثل UX و digital marketing ،web developer ،application developer ارائه می شود

esmaeili.m پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

با سلام و عرض ادب
دوره های کوآپ کار ضمن تحصیل کانادا است. دوره ۱ تا ۲ ساله به صورتی که نصف دوره تحصیل و نصف دوره کارآموزی با حقوق است. برای رشته های مدیریتی، it، گردشگری، طراحی وب و….عموما رشته هایی هستند که مورد نیاز بازار کار است و چون سابقه کاری کانادایی دارید راحتتر میتوانید کار پیدا کنید. هزینه تحصیل از ۱۵ هزار دلار کانادا شروع میشه.

R Dpr پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

سلام و عرض ادب،
دوست عزیز دوره های کوآپ و یا اصطلاحا کار حین تحصیل شامل یک دوره آموزشی و یه دوره کارورزی هستند که بعد از این مدت اگر عملکرد مناسبی داشته باشید توسط کارفرمای مربوطه جذب خواهید شد. در مورد رشته های مورد نیاز هم بیشتر رشته های مرتبط با کامپیوتر، معماری و گردشگری مورد درخواست هستند.

elmira f پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

سلام دوست عزیز. دوره های کوآپ کانادا شامل رشته های آی تی و مدیریت میشه . بله شما رو برای کار ساپورت میکنه. دوره هاش ۱۰ ماه تحصیل ۱۰ ماه کاورزی و ۶ ماه تحصیل ۶ ماه کارورزی هستش. هزینه هاش هم متفاوته بستگی داره.

samirahtmi پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

سلام و عرض ادب
دوره کوآپ دوره های کار ضمن تحصیل هست که در رشته های مدیریت توریسم و هتل داری، it، دیجیتال مارکتینگ و دیجیتال مدیا ، طراحی داخلی هست و بیشترین هزینه دوره ها ۲۰ هزار دلار است که ۱۰ ماه تحصیل و کار می باشد البته باید شرایط شما باید بررسی بشه بهتره مشاوره بگیرید

m.rafiei@mie.company پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام دوست عزیز شرایط اولیه شرکت در این دوره های نداشتن گپ تحصیلی است و ثامبا ارائه مدرک زبان انگلسی. این دوره های معمولا از ۱۲ ماه تا ۲۰ ماه هستند و با توجه به طول دوره هزینه دوره ها حدود ۱۲ تا ۲۰ هزار دلار کانادا متفاوت است.در این دورهها شما ۶ ماه تحصیل دارید و ۶ ماه کار به همراه حقوق خواهید داشت. این دوره هرشته های زیادی را در بردارد شما می توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید و از شرایط تحصیل در این دوره ها اطلاعات کاملی کسب نمایید.