اقامت با ۲۰ هزار تا ۵۰ هزار یورو

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هااقامت با ۲۰ هزار تا ۵۰ هزار یورو
-1
امیر عباس پرسیده شده در 8 ماه پیش

سلام و عرض ارادت 🙂
بیست ساله هستم و پایان خدمت نیز دارم
با مبلغ ۲۰ هزار تا حداکثر ۵۰ هزار یورو میتونم از طریق سرمایه گذاری یا خود حمایتی اقامت بگیرم ؟
ترجیحا کشورهایی مثل سوئیس یا لوکزامبورگ یا کانادا یا موناکو یا … مد نظرمه!
میشه آیا ؟ و راه حل های پیشنهادیتون رو حتما مطرح بکنید
مرسی و کلی انرژی مثبت تقدیم به شما دوستان عزیز

9 پاسخ به این سوال داده شده است
samirahtmi پاسخ داده شده در 8 ماه پیش

سلام و عرض ادب با این مبالغ که فرمودید دراین کشورها امکان سرمایه گذای و اخذ اقامت وجود ندارد اما با سرمایه ۵۰ هزار یورو می توان در یکی از کشورهای اروپایی در ملک و سهام سرمایه گذاری کنید و اقامت دائم دریافت کنید

maryam sharifi پاسخ داده شده در 8 ماه پیش

سلام دوست عزیز. برنامه خودحمایتی شرایط خاصی داره. شما سن خیلی خوبی دارید چرا برای ادامه تحصیل اقدام نمی کنید؟ از این طریق بعد اتمام تحصیلتون می تونید خیلی راحت تر هم کار پیدا کنید. چون دولت اتریش به دانشجویان بین المللی اجازه می ده بعد از اتمام تحصیلشون ۶ ماه توی این کشور بمونن و توی بازارکار اتریش دنبال کار بگردن، نرخ بیکاری اتریش هم یکی از پائین ترین نرخ های بیکاری توی اروپاست. پس راحت کار گیر میاد، با کار هم می تونید به اقامت دائم و بعدش حتی پاسپورت اتریش هم برسید.

zahrazibafar پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب
یکی از نکاتی که در مورد پرونده شما وجود دارد سن مناسب شماست  اقامت از طریق خود حمایتی برای افرادی با سن بالا مناسب است زیرا شما از این طریق شرایط استخدام را نخواهید داشت و این می تواند شما را محدود کند. نکته دیگر اینکه برای خودحمایتی باید میزان تمکن مالی بالاتری وجود داشته باشد. در مورد سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی نیز حداقل مبلغ ۵۰ هزار یورو می باشد که از طریق خرید سهام و یا ثبت شرکت صورت می پذید

Parisa.r پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

دوست عزیز شما اگر برای تحصیل اقدام کنید هم برایتان بهتر است و هم کم هزینه تر.
شما با تحصیل در اروپا امکان اجازه کار پاره وقت نیز دارید.

esmaeili.m پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

با سلام و عرض ادب
دوست عزیز برای سرمایه گذاری در اروپا حداقل مبلغ سرمایه گذاری ۵۰ هزار یورو است. بجز این مبلغ هزینه های دیگری هم وجود دارد در نتیجه مبلغ مورد نظر شما برای سرمایه گذاری کافی نیست. با توجه به شرایط سنی شما بهترین روش مهاجرت تحصیلی است هم هزینه کمتری دارند و هم شما با تحصیل می توانید راحتتر وارد بازار کار بشید.

m.edalatkhah پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب . شما از بین کشور هایی که فرمودید می توانید برای کانادا اقدام نمایید

sahar پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز سرمایه ای که عنوان کردید برای سرمایه گذاری در کشورهایی مثل لوکزامبورگ یا موناکو سرمایه کمی هست. البته با این سرمایه در کشورهای دیگری امکان سرمایه گذاری هست. اما پیشنهاد می شود با توجه به اینکه شما سن زیادی ندارید برای تحصیل اقدام کنید. قطعا از طریق تحصیل هزینه های شما کمتر خواهد بود و شانس موفقی شما بالاتر خواهد رفت.

melodyshakourzadeh@gmail.com پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب.. با توجه به اینکه شما جوان هستید پیشنهاد می شود تا از روش های کم هزینه تر مهاجرت مثل تحصیل استفاده بفرمایید و نیازی به سرمایه گذاری و صرف هزینه نمی باشد .. اما چنانچه اصراری روی این روش سرمایه گذاری دارید می توانید از طریق خرید سهام یکسری کشورهای اروپایی حداقل به ارزش ۵۰ هزار یورو اقدام بفرمایید.. موفق و پیروز باشید..

tlu پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

با اين ميزان بودجه امكان سرمايه گذاري در كشورهايي كه فرموديد وجود نداره دوست بزرگوار. اما با توجه به سنتون كه ايده آله مي تونيد از طريق ادامه تحصيل وارد كشورهاي تاپ اروپايي نظير اتريش،هلند،دانمارك و انگلستان بشيد و از اين طريق هزينه كمتري هم صرف كنيد و سرمايتون رو انتقال بديد و بعد بخواهيد يك كسب و كاري شروع كنيد.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...