اقامت دائم آلمان،فرانسه و انگلیس با ۱۲ هزار دلار

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هااقامت دائم آلمان،فرانسه و انگلیس با ۱۲ هزار دلار
0
سید محسن طباطبائی پرسیده شده در 1 سال پیش

سلام و خسته نباشید
من دو تا سوال دارم از حضورتون
۱-کسی که اقامت دائم کشورهای(آلمان-فرانسه-و یا انگلیس) رو داشته باشه ،چه حقوق و مزایای شهروندی داره؟از نظر کار ،میخوام بدونم دولت این کشور ها چه خدماتی رو میده در راستای پیدا کردن شغل مناسب؟
۲-شخصی مدعی هست که در ازای ۱۲۰۰۰ دلار،میتونه اقامت کامل اون سه کشور رو که خدمتتون عرض کردم دریافت کنه.شیوه کار هم به این صورت هست که ایشون بلیط تهران به استانبول رو برام میگیره و بعد از ۲ تا ۳ روز اقامت در استانبول با هزینه خودشون ،اقامت دائم کشور مد نظر رو برام دریافت میکنه.ایشون میگند که میتونم مدارک رو از سفارتخانه استعلام بگیرم و بعد از مطمئن شدن مبلغ ۱۲۰۰۰ دلاری رو که در صرافی گذاشتم ،آزاد کنم که بتونند برداشت کنه.بعد ایشون بلیط به کشور مقصد رو هم برام میگیره.
میخوام بدونم که این کار تا چه حدی شدنی هست؟و …

2 پاسخ به این سوال داده شده است
hosein jameyi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و وقت بخیر دوست عزیز تا جایی که بنده اطلاع دارم فردی که اقامت دائم این کشورها رو داشته باشد اجازه کار دارد بنابراین با توجه به نرخ بیکاری در این کشورها مخصوصا کشور آلمان و انگلیس، شانس کاریابی بالاست.
در مورد این فرد هم من اگه جای شما باشم همچین کاری نمیکردم چرا که اگه یک درصد هم احتمال بدید که سفارت کشور متوجه این موضوع بشوند آنوقت شانس شما برای کشورهای دیگه هم کم می شود.
با سپاس

mahsun پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام عرض ادب دوست عزیز شما اگر اقامت دائم هرکشوری را داشته باشید برای شما دارای آثار اجتماعی و حقوقی می باشد مثل بیمه های تامین اجتماعی دریافت یارانه، حق کار و … وبرای افراد خارجی معمولا غیر از سرمایه گذاری شما باید حدقل ۵ سال کار کنید و بیمه و مالیات بپردازید.این شرایط کلی و برای دریافت اقامت دائم در کشورهای اروپایی و تاپ دنیاست(کار و پرداخت مالیات) در خصوص سوال دوم شما هم فکر می کنم جواب را دریافت کرده باشید، دوست عزیز بنده هم مثل شما چندسال پیش اقدام به مهاجرت کردم ولی بخاطر راهنمایی های نادرست و در باغ سبزی که به بنده نشان داده شد ۲۰ هزار یورو ضرر کردم و نتوانستم مهاجرت بکنم. پیشنهاد می کنم حتما از یک وکیل مهاجرت مورد اعتماد و سایت های معتبر اطلاعات درست را کسب کنید. موفق باشید.