امکان اخذ اقامت دائم اتریش با خرید ملک ( خانه ویلایی ) به قیمت ۲۰۰ هزار یورو

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سرمایه گذاری و تمکن مالیامکان اخذ اقامت دائم اتریش با خرید ملک ( خانه ویلایی ) به قیمت ۲۰۰ هزار یورو
0
فواد یاری پرسیده شده در 5 ماه پیش

با سلام

من ۲۰۰ هزار یورو سرمایه مه و می خوام توی کشور اتریش ملک بخرم و توی بخش املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنم، اما این سوال برام مطرحه که آیا با خرید ملک در اتریش میشه اقامت دائم یا تابعیت این کشور رو بدست بیارم یا نه؟

سوال دومم اینه که اگه این ۲۰۰ هزار یورو مو توی اتریش ملک بخرم آیا سود می کنم ؟ سودم تضمینی هست؟ اگه آره چقدر؟

با تشکر از موسسه حقوقی ملک پور

4 پاسخ به این سوال داده شده است
f. nazarloo پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام دوست عزیز

تا اونجایی که من اطلاع دارم شما باید ابتدا اقامت این کشور رو از طریق خودحمایتی، ثبت شرکت، کار یا تحصیل داشته باشید تا اجازه خرید فروش ملک داشته باشید. در مورد سوال دوم حتما باید با وکیل مجرب صحبت کنید که بنده موسسه حقوقی ملک پور و مشاوره با دکتر ملک پور رو پیشنهاد میکنم.

z.ghasemi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز شما نمی توانید صرفا از طریق خرید ملک اقامت اتریش را دریافت کنید. جهت خرید ملک نیز لازم ااست در ابتدا اقامتی قانونی داشته باشید. بهتر است با مشاوران موسسه تماس بگیرید و از روش هایی که جهت اخذ اقامت وجود دارد مطلع شده وبتوانید بهترین راه را انتخاب کنید.

tlu پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست گرامي خريد ملك خود به تنهايي موجب اخذ اقامت اتريش نميشه و بايد از طريق ورود تحصيلي كه منجر به كار در اين كشور بشه و يا ورود كاري و يا ثبت شركت و يا خودحمايتي اقدام كنيد و اقامت و پاسپورت بگيريد .در صورتي كه تميل داريد مشاوره رايگان دريافت كنيد مي تونيد با خطوط موسسه تماس بگيريد.

alireza پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

دوست عزیز در کشور اتریش خرید ملک سبب اعطای اقامت نخواهد شد. برای اخذ اقامت از طریق خرید ملک شما می توانید در کشورهایی نظیر یونان ، پرتغال و اسپانیا و … اقدام نمایید.