امکان اخذ بورسیه برای فارغ التحصیل فوق لیسانس حقوق بین الملل از دانشگاه تهران با معدل عالی و آیلتس ۶

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیامکان اخذ بورسیه برای فارغ التحصیل فوق لیسانس حقوق بین الملل از دانشگاه تهران با معدل عالی و آیلتس ۶
0
مصطفی روستایی پرسیده شده در 2 ماه پیش

با سلام

۲۴ سالمه. فوق لیسانس حقوق بین الملل از دانشگاه تهران با معدل ۱۸/۶۰ و آیلتس ۶

برای بورسیه میخواستم اقدام کنم. تمکن مالی هم ندارم، میزان شانسم رو بگید لطفا

5 پاسخ به این سوال داده شده است
farhang پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

با سلام و عرض ادب

دوست عزیز شما واقعا شرایط بسیار خوبی برای مهاجرت دارید. برای اخذ بورسیه می بایست حتما خودتان اقدام به پیدا کردن سوپروایزر بفرمائید و قطعا در این مسیر چندین مصاحبه خواهید داشت. شرایط اخذ فاند در مقطع دکترا داشتن معدل لیسانس و فوق لیسانس بالای ۱۶، داشتن چند مقاله ژورنالی isi، آیلتس حداقل ۶٫۵، رزومه خوب و سوابق کارهای تحقیقاتی می باشند. به شما پیشنهاد میکنم سطح زبان خود را افزایش دهید و رزومه خود را طبق توضیحات ذکر شده قوی تر کنید و جهت پیدا کردن سوپروایزر اقدام بفرمائید. با گرفتن فاند تحصیلی تنها هزینه های زندگی را می بایست تامین بفرمائید. در صورتی که موفق به اخذ فول فاند شوید هزینه های زندگی نیز تامین می گردد.

موفق و پیروز باشید

z.ghasemi پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام وعرض ادب

دوست عزیز شرایط تحصیلی شما بسیار خوب است و اگر مقاله ثبت شده هم در رزومه خود داشته باشید شانس بالایی جهت اخذ فاند خواهید داشت. در ابتدا می بایست به دنبال یافتن سوپر وایزر باشید. در صورتی که روزمه شما مورد تایید سوپروایزر قرار بگیرد، شانس دریافت فاند و یا حتی فول فاند را خواهید داشت.

esmaeili.m پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

با سلام و عرض ادب

دوست عزیز شرایط بسیار عالی دارید شما میتونید برای دانشگاه های رایگان اتریش اقدام کنید در این کشور می توانید مدر ک تحصیلی خود را معادل سازی کنید. حتی شانس سوئیس و نروژ هم دارید. عموما دکترا حقوق هم دریافت می کنید. سن و مدرک تحصیلی ارزشمندی دارید

behaminkarimi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام وقت بخیر.

شما برای اخذ بورسیه رزومه خوبی را دارا هستید و میتوانید برای اخذ فاند و یا فول فاند اقدام نمایید.بهتر است برای بررسی دقیق شرایط ، رزومه خود را در لینک مربوط به مقطع دکترا در سایت ارسال نمایید تا با بررسی دقیق نتیجه حاصل از آن به شما اطلاع داده شود.

موفق باشید

t.mohebi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و وقت بخیر. شما شرایط خیلی خوبی دارید. اما به مقاله isi و سوپرئایزر هم نیاز دارید. اما لازمه که مدارک شما توسط کارشناسان ارشد ما مورد بررسی بیشتر قرار گیرد. در حال حاضر برخی از کشورها هم تحصیل رایگان ارائه می دهند. برای این کشورها شما می توانید اقدام کنید و در حینی که به صورت رایگان تحصیل می کنید برای دریافت بورسیه کامل هم اقدام کنید. حتما با یک مشاور متخصص صحبت کنید که کامل شما رو راهنمایی کنن.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...