امکان اقامت در خارج از کشور با مدرک مهندسی فضای سبز ، ۲۹ ساله و متأهل

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاامکان اقامت در خارج از کشور با مدرک مهندسی فضای سبز ، ۲۹ ساله و متأهل
0
زهرا جلالیان پرسیده شده در 5 ماه پیش

سلام

من لیسانس مهندسی فضای سبز دارم و ۲۹ سالمه و در حال گذراندن دوره های زبان هستم همسرم دیپلم داره و ایشون راننده پایه یک هست و البته گواهینامه بین المللی هم داره وکل سرمایه ما حدودا ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان هست و من خودم تمایل به ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور هم دارم و ما دو فرزند پسر هم داریم لطفا مارو راهنمایی کنید امید به دریافت اقامت هست؟
ممنون از شما.

6 پاسخ به این سوال داده شده است
mahya پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام دوست عزیز به نظر من بهتر هستش که حتما با یه مشاور به صورت تخصصی صحبت کنید که همه جنبه های مهاجرت را برای شما توضیح دهند چون شما سرمایه خیلی کمی ندارید ولی با توجه داشتن ۲ فرزند مقداری شرایط باید دقیق تر سنجیده شود چون من دوستم تازه مهاجرت کرده و فرزند داره این نکته رو می دونم. حتما حتما با مشاوری دلسوز درخواست خود را مطرح کنید.

FARSHADASKARI پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب. بایستی شرایط شما به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرد شرایط مالی شما برای برخی از کشورهای اروپایی مناسب می باشد.

Samiramiri پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب

شما شرايط خوبي براي مهاجرت داريد و مي توانيد در كشورهايي همچون كانادا، هلند، دانمارك، سوئد و اتريش ادامه تحصيل دهيد و اقامت بگيريد

پيشنهاد مي كنيم حتما با مشورت وكيل و ومشاورين مهاجرت كنيد

t.gahvareh پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و وقت بخیر. دوست عزیز شرایط شما برای تحصیل در خیلی از کشورها مناسب هست. برای کانادا، هلند، دانمارک، اتریش، سوئد و… شانس اقدام دارید. در صورتی که اقامت تحصیلی برای خود بگیرید، فرزندان شما به صورت رایگان تحصیل می کنن و در برخی از کشورهای مذکور همسر شما اجازه کار فول تایم دارد. اما قبل از هر اقدامی حتما با یک مشاور متخصص صحبت کنید که شرایط شما رو کامل تر بررسی کنن و در انتخاب مسیر نهایی به شما کمک کنن.

nooshin mashak پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب خدمت شما

شرایط شما بسیار خوب است برای کشورهایی که امکان بردن همراه از طریق پذیرش تحصیلی وجود دارد می توانید اقدام نمایید مانند هلند دانمارک المان اتریش کانادا

تحصیل فرزندانتان رایگان و همسرتان اجازه کار خواهد داشت

shaham.k پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

درود بر شما

دوست گرامی شرایط شما برای مهاجرت تحصیلی مناسب است ولی با توجه به اینکه شما یک خانواده ۴نفره هستید پیشنهاد می کنم در صورت امکان افزایش سرمایه اقدام کنید.