امکان تحصیل در دوره کوآپ کانادا برای افراد ۳۵ سال و دارای دکترای مدیریت صنعتی و آیلتس ۶

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیامکان تحصیل در دوره کوآپ کانادا برای افراد ۳۵ سال و دارای دکترای مدیریت صنعتی و آیلتس ۶
0
فرخ موسی زاده پرسیده شده در 4 ماه پیش

سلام

من ۳۵ سالمه و دکترای مدیریت صنعتی دارم. میخوام برای دوره های کوآپ کانادا که ۱۰ ماه تحصیل و ۱۰ ماه کار هستش اقدام کنم. آیلتس ۶ دارم. امکانش هست؟

9 پاسخ به این سوال داده شده است
behaminkarimi پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام وقت بخیر

دوره های کوآپ بیشتر برای افرادی مناسب هست که سن آنها پایین باشد و بیشتر برای یادگیری حرفه در کنار کار این دوره ها رو انتخاب می نمایند.برای بررسی دقیق شرایط خود با مشاورین در تماس باشید.

موفق باشید

m.yousefi پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز با توجه به سن و مدرک تحصیلی شما اقدام برای این دوره ها را به شما پیشنهاد نمیکنم زیرا کوآپ برای افراد با سن پایین مناسب می باشد. پیشنهاد میکنم با مشاورین تماس حاصل فرمایید تا شرایط شما به طورکامل بررسی نمایند و با توجه به شرایط شما بهترین گزینه را به شما پیشنهاد نمایند.

amir hosein pour پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام

عرض ادب

دوره های کواپ برای سن های زیر ۳۰ سال خیلی بهتره

شما اگر دوره های امادگی ورود به بازار کار رو اخذ کنید خیلی بهتره

باز باید تحقیق کنید

کشور های اروپایی شرایط بهتری برای شما عزیزان دارند

ممنونم

maryam sharifi پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام دوست عزیز تحصیل در این مقطع برای شخصی با تحصیلات شما اصلا قابل توجیه نیست. چون هم سن تون برای این دوره ها بالاست و هم باید آیلتس ۶.۵ رو حداقل داشته باشید. به طور کلی بهترین گرینه ارشد مجدد یا تحصیل در مقطع دکتری است که البته گپ سنی رو هم باید در نظر داشته باشید.
برای اروپا اگر اقدام کنید شانس خیلی بیشتری دارید

farhang پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

با سلام و عرض ادب

متقاضی گرامی، شرکت در دوره های کوآپ به شما پیشنهاد نمی شود. زیرا سن و گپ تحصیلی برای شرکت در این دوره ها بسیار مهم می باشد.

موارد دیگری از قبیل میزان سابقه کار، سطح زبان، پتانسیل مالی و غیره می بایست مورد بررسی قرار گیرند تا بهترین روش مهاجرتی با توجه به شرایط شما به شما پیشنهاد داده شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و بررسی شرایط خود می توانید با تلفن های موسسه تماس حاصل نمائید.

موفق و پیروز باشید

R Dpr پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب،

دوست عزیز با توجه به شرایط سنی و تحصیلی شما این دوره ها را خیلی پیشنهاد نمی دهیم. بهتر است برای دوره های post doc و با آیلتس بالاتر اقدام کنید. هر چند لازم است شرایط شما هم از نظر تمکن مالی و هم گپ تحصیلی دقیق تر بررسی شود.

t.mohebi پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و وقت بخیر. شرایط شما برای تحصیل دوره های کوآپ ریسکی هست. یک سری راه های دیگر از جمله اسکیل ورکر شاید برای شما بهتر باشه، البته اگر بتونید سطح زبان رو بالاتر ببرید. یک سری کشورهای تاپ دیگر نیز از جمله دانمارک، اتریش، سوئد و… برای شرایط شما خیلی مناسب هست. حتما با یک مشاور متخصص صحبت کنید که کامل شرایط شما رو بررسی کنن

m.rafiei@mie.company پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام دوست عزیز عرض ادب دوره های کواپ برای سن های زیر ۳۰ سال با گپ تحصیلی کم مناسب می باشد. حداقل آیلتس ۶٫۵ نیز مورد نیاز این دوره هاست. کشور های اروپایی گزینه های مناسبی برای شما هستند.

Parisa.r پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

دوست عزیز دوره های کوآپ برای سن زیر ۳۰ سال مناسب هست و شما با توجه به سن تون، ریسک برای دریافت ویزای کانادا دارید. اگر بتوانید آیلس خود را به ۶٫۵ ارتقا دهید، خیلی بهتر هست که برای اروپا اقدام کنید. در آن صورت شانس دریافت ویزای بالاتری دارید. کشورهایی همچون هلند، دانمارک، اتریش و …