امکان درخواست سیتیزن شدن آمریکا پس از ۲۰ سال زندگی در خارج از آمریکا

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاامکان درخواست سیتیزن شدن آمریکا پس از ۲۰ سال زندگی در خارج از آمریکا
0
اردشیر یزدانی پرسیده شده در 4 ماه پیش

پدر من ۱۳ سال آمریکا زندگی کرده و گرین کارت داره ولی بیشتر از ۲۰ سال هست که ایران زندگی میکنه و تو این سال ها سفری هم به آمریکا نداشته الان می تونه درخواست سیتزن شدن بده یا حتی گرین کارتش رو تمدید کنه؟ و من ۱۹ سالمه متونم از طریق پدرم مهاجرت کنم ؟

6 پاسخ به این سوال داده شده است
Nazanin_R عضو سایت پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

باید حتما وکیل بگیرن و بررسی کنن

sahar پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز شاید اگر پدر شما در طول این مدت به آمریکا سفر میکردند و چند ماه از سال رو اونجا میموندن این کار شدنی بود. اما با توجه به اینکه بیش از ۲۰ سال هست گه نرفتن، گرین کارت ایشون اعتبار نخواهد داشت. باز پیشنهاد می شود برای اطمینان بیشتر از یکی از شفارت های آمریکا این موضوع را پیگیری کنید.

majid پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب 
با توجه به شرایط حاکم بر کشور امریکا پروسه تمدید کارت اقامت ایشان سخت می باشد لیکن شما به دلیل داشتن سن بالاتر از ۱۸ سال نمی توانید از امتیازات اقامتی ایشان بهره مند گردید 

R Dpr پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب،
دوست عزیز اینکه پدر شما در این سال ها سفری نداشته اند بر پروسه ستیزن شده ایشان تأثیر گذار است چرا که سیتیزن شدن مستلزم حضور در آمریکا و پرداخت بیمه و مالیات است.

mahsun پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز معمولاً اقامت نیازمند به شرط حضور و نکته قابل توجه در مورد کشور آمریکا این است که ما ایرانی ها فعلا در قانون Ban‌ ترامپ هستیم اکثر پرونده ها یا رد میشه یا Hold به هر حال اقدام شما دارای ریسک می باشد.

behaminkarimi پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام وقت بخیر
شما به عنوان یک فرد ۱۹ ساله یک کیس و پرونده جداگانه هستید که در حال حاضر از طریق تحصیل می توانید اقدام بفرمایید ولی در خصوص پرونده پدر بزرگوار باید شرایطشون به دقت بررسی شود .
موفق باشید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...