امکان پیدا کردن کار برای مقطع postdoc رشته نساجی

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاامکان پیدا کردن کار برای مقطع postdoc رشته نساجی
0
آزاد پرسیده شده در 8 ماه پیش

با سلام بنده دارای مدرک دکتری نساجی و پوشاک هستم … ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید که برای کار در کشور های خارجی ، کدوم کشور برای من مناسبه؟ هزینه های مهاجرت کاری رو هم ممنون میشم بگید.

7 پاسخ به این سوال داده شده است
maryam sharifi پاسخ داده شده در 8 ماه پیش

دوست عزیز راستش فکرنمیکنم شانس بالایی برای postdoc داشته باشید. اگر سن تون مناسب باشه شاید بتونید برای دوره های تحصیلی یکساله اقدام کنید

R Dpr پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

سلام و عرض ادب،
دوست عزیز بسته به تمکن مالی شما شیوه های دیگر همچون شیوه های تحصیلی و سرمایه گذاری می تواند برای شما مناسب تر باشد.

esmaeili.m پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز برای راهنمایی بهتر لازم هست شرایط شما به طور کامل بررسی بشه. سن، مدرک زبان، سابقه کار و وضعیت تاهل و تمکن مالی شما تعیین کننده مقصد شماست. برای کار کشورهایی مثل کانادا و استرالیا سیستم امتیاز بندی دارند میشه امتیازاتتون رو محاسبه کرد و راهنماییتون کرد. همچنین میتونید برای پست دکترا هم اقدام کنید که لازمه آن مدرک زبان، رزومه علمی قوی و داشتن استاد راهنما در دانشگاه مقصد می باشد.

اگه اطلاعات بیشتری در اختیارمون بذارید بهتر می تونیم شما رو راهنمایی کنیم

Parisa.r پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

دوست عزیز به غیر از اطلاعاتی که دادید، سن و سرمایه تان نیز نقش تعیین کننده ای در امر مهاجرت دارد. همینطور اگر متاهل باشید، سن و تحصیلات همسر محترمتون هم میتونه تعیین کننده باشه. با توجه به رشته تحصیلی تان شانس کمی مبنی بر پیدا کردن کار به صورت مستقیم دارید و بهتر است در ابتدا از گزینه های تحصیلی اقدام نمایید.

tlu پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

سلام و عرض ادب
دوست بزرگوار اطلاعات دقیقی مبنی بر سن و میزان دارایی شما بهمراه سن و تحصیلات همسر بزرگوارتون ارائه ندادید که هر کدوم از مواردی که خدمت شریفتون ذکر شد بسیار تاثیر گذار و مهم هست در پروسه مهاجرت. در رابطه با کاریابی در رشته شما از آونجایی که رشتتون جز مشاغل مورد نیاز که بازار کار خیلی خوبی داشته باشه نیست امکان مهاجرت شما از طریق کار احتمال موفقیتش پایین هست. مگر اینکه در طریق تحصیل شما و یا همسرتون این مهاجرت رقم بخوره شانستون خیلی بالاتر خواهد بود.

majid پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب

باتوجه به شرایطی که فرمودید شانس بالایی برای مقطع پست دکتری ندارید بهتره روی پروسه های تحصیلی یا سرمایه گذاری فکر کنید

mahsun پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر سن، میزان دارایی و سطح زبان خود را هم می فرمودید بهتر می توانستیم راهنمایی تان کنیم اما بطور کلی الان سه کشور آلمان، اتریش و آفریقای جنوبی به ما ایرانی ها ویزای جستجوی کار می دهند. برای بقیه کشور بهترین راه اخذ ویزای تحصیلی هست که با دوره های یکساله آموزش ببینید و بعد دنبال کار بگردید. موفق باشید