امکان کار در آلمان برای راننده اتوبوس

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاامکان کار در آلمان برای راننده اتوبوس
0
MOHSEN MORADI پرسیده شده در 5 ماه پیش

با سلام بنده راننده اتوبوس هستم و گواهینامه پایه یک بین المللی رانندگی نیز دارم. آبا برای من امکان مهاجرت کاری به آلمان هست؟

10 پاسخ به این سوال داده شده است
amir mohamadi پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام وقت بخیر، شما برای کار در این کشور یا باید یک پیشنهاد شغلی از کارفرمای آلمانی داشته باشید، و یا از ویزای کاری جست و جوی کار استفاده کنید که نیاز به داشتن مدرک لیسانس دارید چون برای استفاده از ویزای جست و جوی کار باید تحصیلات آکادمیک داشته باشید. همچنین داشتن مدرک زبان آلمانی b1 نیز از ملزومات مهاجرتتان می باشد.

shabnam seifollahpor پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب و احترام

بله اما فقط در صورتی این امکان فراهم هستش که از طرفکارفرمایی اجازه کاری داشته باشید

samirahtmi پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام دوست عزیز ویزای کار در آلمان به دو صورت می باشد یا ویزای کار از طریق جاب سیکر یا از طریق جاب آفر

برای جاب سیکر باید حتما لیسانس داشته باشید حداقل

زبان آلمانی در سطح b1

و سه سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی که با توجه به شرایطی که شما فرمودید امکان پذیر نیست

ویزای کاری از طریق جاب آفر به این صورت هست که باید از سوی یک کارفرما در آلمان پیشنهاد شغلی داشته باشید و قرارداد کاری منعقد کرده باشید که روی این قرارداد کاری می تونید ویزای کار بگیرید.

ghazale.baghery پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب

برای دریافت ویزای کار آلمان یا باید کارفرما داشته باشید یا از طریق ویزای جست و جوی کار اقدام بفرمایید که سیستم امتیازی دارد. مدرک زبان و مدرک تحصیلی برای پدریافت این ویزا بسیار مناسب است.

rayhaneh پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

با سلام

دوست عزیز جهت کار در کشورآلمان بطور کل ۲راه وجود دارد: اخذ جاب افر و اخذ ویزای جاب سیکر

در مورد جاب افر باید حتما از سوی کارفرما به شما پیشنهاد شغلی داده شود و از طریق پیشنهاد شغلی برای شما ویزا صادر شود

در خصوص ویزای جاب سیکر حتما باید تحصیلات اکادمیک داشته باشید و علاوه بر مدرک زبان المانی باید حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلیتون ارائه کنید

shaham.k پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

درود بر شما

دوست گرامی برای کار در کشوری مثل آلمان شما باید شرایط اولیه کار در این کشور را داشته باشید این شرایط شامل مدرک تحصیلی حداقل لبسانس، داشتن حداقل ۳سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی و برخورداری از شرایط سنی مناسب، علاوه بر این شرایط داشتن پیشنهاد شغلی نیز می تواند به شما کمک کند.

amir hosein pour پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب

وقت شما بخیر

برای کار در کشور آلمان یا هر کشور دیگه، باید مدرک تحصیلی مرتبط با اون شغل رو داشته باشید و همچنین بعد از دریافت آن ، سابقه کار مرتبط با اون شغل رو داشته باشید

برای رانندگی بعید میدونم خیلی موفق بشید

باز تحقیق کنید ممنونم

esmaeili.m پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

با سلام و وقت بخیر

دوست عزیز با گواهی نامه رانندگی نمیتوانید ویزای جستجوی کار آلمان را اخذ نمایید. حداقل مدرک لیسانس، مدرک زبان المانی، سن زیر ۴۰ سال نیاز است. این ویزای جستجوی کار بیشتر برای رشته های فنی مهندسی کاربرد دارد.

R Dpr پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب،

دوست عزیز با توجه به شرایط شما امکان مهاجرت مستقیم به شیوه کاری برای شما وجود ندارد. برای مهاجرت از طریق ویزای جستجوی کار نیاز به حداقل ۳ سال سابقه و مدرک لیسانس دارید و افرادی می توانند اقدام کنند که رشته آنها بازار کاری مناسبی در آلمان دارد.

negar.ahmadi پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست گرامی امکان مهاجرت از طریق کار به صورت مستقیم وجود ندارد چرا که برای دریافت ویزای کار نیاز به مدرک تحصیلی حداقل لیسانس وجود دارد همچنین رشته تحصیلی شما باید جز مشاغل مورد نیاز در آلمان باشد اما بهتر است شرایط کامل خود را بفرمایید تا بتوانید شرایط دیگر مهاجرت رو هم بررسی کنید .