امکان گرفتن ویزای کار کشورهای اروپایی یا استرالیا برای مشاغل گارسون و نگهبان و ….

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت کاریامکان گرفتن ویزای کار کشورهای اروپایی یا استرالیا برای مشاغل گارسون و نگهبان و ….
0
حسین پرسیده شده در 4 ماه پیش

سلام

خسته نباشید

من تازه خدمتمو تموم کردم میخاستم بدونم میتونم از چه طریقی میتوانم برای کار در کشورهای اروپایی یا استرالیا با شغل هایی مثل گارسون و نگهبان و… بروم و اگر اروپا نشد کدام کشور ها مناسب است با سپاس؟

4 پاسخ به این سوال داده شده است
behaminkarimi پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام وقت بخیر

برای امر مهاجرت آیتم های متفاوتی وجود دارد که مهم می باشد.ولی در مجموع برای ورود می توانید از روش تحصیلی استفاده نمایید و پس از آن وارد بازار کار شوید.

موفق باشید

narges پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

با سلام

دوست عزیز، مهاجرت کاری برای افراد دارای تخصص امکان پذیر می باشد و برای مشاغل ساده ای که به آنها اشاره فرمودید ویزا صادر نمی شود.

توصیه می کنم از طریق تحصیل به کشور مورد نظر خود ورود بفرمایید تا پس از آموزش و کسب تخصص و مهارت، در صورت تمایل، اقامت خود را از طریق کار تمدید بفرمایید.

با آرزوی موفقیت

zahiri عضو سایت پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز، برای اخذ ویزای کاری کشورهای مختلف شما می بایست مدرک دانشگاهی، مدرک زبان انگلیسی و سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی داشته باشید.

tlu پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب
دوست بزرگوار براي مشاغلي كه فرموديد براي هيچ كشوري نمي تونيد ويزاي كار دريافت كنيد.براي دريافت ويزاي كار مواردي مثل سن،تحصيلات كه حداقل ليسانس باشه،سابقه كاري مطابق با رشته تحصيلي و همينطور تسلط و مدرك زبان خيلي مهم و موثر هست.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...