با سلام كارشناسي ارشد مكانيك با ۶ سال سابقه كار مرتبط دارم به عنوان ويزاي همراه توسط تيم شما (همسرم نفر اصلي – هلند )در حال اقدام هستيم ميخواستم ببينم با توجه به اينكه سن اينجانب ۳۴ سال مي باشد پيشنهاد شما براي من ادامه تحصيل يا جستجوي كار هست. ضمنا در تامين هزينه ها نياز به پيدا كردن كار دارم مدرك آيلتس من شهريور ۹۹ آماده مي شود.

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هابا سلام كارشناسي ارشد مكانيك با ۶ سال سابقه كار مرتبط دارم به عنوان ويزاي همراه توسط تيم شما (همسرم نفر اصلي – هلند )در حال اقدام هستيم ميخواستم ببينم با توجه به اينكه سن اينجانب ۳۴ سال مي باشد پيشنهاد شما براي من ادامه تحصيل يا جستجوي كار هست. ضمنا در تامين هزينه ها نياز به پيدا كردن كار دارم مدرك آيلتس من شهريور ۹۹ آماده مي شود.
0
r.j پرسیده شده در 3 ماه پیش
2 پاسخ به این سوال داده شده است
z.ghasemi پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب

با توجه به شرایطی که فرمودید یعنی نداشتن مدرک زبان و نیاز به کار برای تامین هزینه، اگر بتوانید کار پیدا کنید بهتر است. با این حال این نکته را در نظر داشته باشید که مدرک زبان و هم چنین تحصیل در هلند شانس کاریابی شما را افزایش خواهد داد و می توانید امیدوار باشید که کار بهتری را بیابید.

mahsun پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به شرایطی که می فرمایید رشته شما بسیار مناسب است و شما برای کار اقدام کنید بهتر است. اتفاقا کشور هلند همراه دارد و شما می توانید به عنوان همراه همسر وارد شده و به دنبال کار باشید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...