با ۱۰۰ هزار یورو سرمایه بهتر است که در اروپا سرمایه گذاری کنیم یا در کانادا؟

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سرمایه گذاری و تمکن مالیبا ۱۰۰ هزار یورو سرمایه بهتر است که در اروپا سرمایه گذاری کنیم یا در کانادا؟
0
R Dpr پرسیده شده در 1 ماه پیش

سلام به شما سروران گرامی

ممنون از مطالب مفیدتون. بنده ۴۱ ساله هستم و ۱۰۰ هزار یورو سرمایه دارم. آیا با این شرایط می شه در اروپا سرمایه گذاری کرد؟ و آیا سرمایه گذاری در اروپا بهتره یا کانادا؟

9 پاسخ به این سوال داده شده است
behaminkarimi پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام وقت بخیر

سرمایه گذاری در سایر کشورها امری حساس می باشد و نیازمند بررسی تخصصی. ولی به طور کلی با توجه به شرایط حدودی شما،سرمایه گذاری در اروپا برای شما تا حدودی بهتر می باشد.بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی دقیق شرایط خود با مشاورین در تماس باشید

موفق باشید

m.yousefi پاسخ داده شده در 2 هفته پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز در ابتدا بایستی تمامی شرایط شما توسط کارشناسان به طور کامل بررسی گردد زیرا سرمایه گذاری بحث کاملا تخصصی می باشد و شرایط هرکشور با کشور دیگر متفاوت می باشد فلذا نیاز می باشد تمامی موارد به صورت کامل بررسی گردد تا در نهایت بهترین کشور برای شما انتخاب شود. پیشنهاد میکنم با مشاورین تماس حاصل فرمایید تا شما را در این خصوص راهنمایی نمایند.

hiva پاسخ داده شده در 1 هفته پیش

با سلام و احترام خدمت شما

مجال پاسخ به این سوال در این نوشتار نخواهد بود و به صورت کلی می توان به آن پرداخت.

حقیقت امر سرمایه گذاری به ارزش ۱۰۰ هزار دلار در کانادا بر اساس امتیاز بندی می باشد و بسیار مهم است که بتوانید در ارائه طرح کسب و کار خود موفق باشید.

در صورتی که بسیاری از متقاضیان با سازوگار اروپا بسیار راحت تر می توانند بر اهرم سرمایه خود اقامت بدست آورند.

پیشنهاد میکنم برای بررسی شرایط خود با کارشناسان و اطلاع از قوانین اروپا و یا کانادا اقدام نمایید

z.ghasemi پاسخ داده شده در 1 هفته پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز برای پاسخ به این سوال باید شرایط شما کامل بررسی شود. در کانادا شما حتما باید سابقه مدیریتی مرتبط با بیزنس پلن داشته باشید و تمکن مالی به میزان کافی نشان دهید. شما می توانید مقالات سرمایه گذاری سایت را مطالعه کنید و در صورت تمایل برای بررسی شرایطتان با کارشناسان موسسه تماس بگیرید.

m.edalatkhah پاسخ داده شده در 1 هفته پیش

سلام این امر نیازمند کارشناسی کامل شرایط شما می باشد و هر کدام از این راه‌ها ویژگی های خاص خود را دارد پیشنهاد می شود برای اطلاعات بیشتر فرم مشاوره رایگان با مشاوره موسسه را پر کنید مکالمه با مشاورین داشته باشید

alireza پاسخ داده شده در 1 هفته پیش

سلام

دوست عزیز با سرمایه ای که اعلام فرمودید می توانید در کانادا سرمایه گذاری ۵۰ هزار یورویی در اروپا و در یک کشور خاص انجام داد که بعد از ۵ سال مبلغ ۵۰ هزار یورو شما بر گشت خواهد شد و اقامت دائم آن کشور را برای شما و خانواده شما به ارمغان خواهد آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا با کارشناسان ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید.

Nima06 پاسخ داده شده در 1 هفته پیش

سلام دوست عزیز

شما برای روش های مختلف سرمایه گذاری میتونید اقدام کنید اما برخی از سرمایه گذاری ها نیاز به بررسی مدارک تحصیلی و سطح زبان دارد و شما باید امتیاز لازم رو کسب کنید در حال حاضر کانادا روش های ۱۰۰ هزار دلاری ارائه میدهد و شما می تونید برای این روش درخواست کنید اما در اروپا دوره هایی وجود داره که ما میتونیم با اثبات تمکن مالی خود در این کشور ها درخواست اقامت دهیم توجه کنید روش خود حمایتی در کشور هایی مثل اتریش و فرانسه در حال حاضر ارائه می شود توجه کنید شما شرایط مهاجرت رو دارید بهتره قبل از هر کاری و پرداخت هزینه مشاوره ای داشته باشید

hassaskhah عضو سایت پاسخ داده شده در 7 روز پیش

سلام و عرض ادب

سرمایه گذاری با مبلغ ۱۰۰ هزار یورو در کشورهای اروپایی از روش های مختلفی امکان پذیر می باشد و از سرمایه گذاری در کانادا آسان تر می باشد.

m.rafiei@mie.company پاسخ داده شده در 6 روز پیش

سلام دوست عزیز شرایط شما باید بصورت تخصصی بررسی گردد ولی ما از حداقل ۵۰ هزار یورو سرمایه گذاری در اروپا داریم به بالا اینکه بهترین مسیر برای شما چیست این را متخصصین امور مهاجرتی می توتنند خدمت شما اعلام نماییند. توجه به این نکته خیلی مهم است که هر سرمایه گذاری منجر به اخذ اقامت نمی شود.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...