برای مهاجرت به کانادا، چه اقداماتی باید انجام داد؟

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سوالات عمومیبرای مهاجرت به کانادا، چه اقداماتی باید انجام داد؟
0
moori پرسیده شده در 1 ماه پیش

سلام. حالتون خوبه؟ برای مهاجرت به کانادا چه اقداماتی باید انجام بدیم؟ ممنون از راهنمایی شما

12 پاسخ به این سوال داده شده است
rayhaneh پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

دوست عزيز بدون داشتن اطلاعات كافي در خصوص شرايطتان ارائه راهنمايي واقعا امكان پذير نيست.

بايد سن تحصيلات سطح زبان وضعيت تاهل… ابتدا مشخص شود.

tlu پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست گرامي راه ها و روش هاي بسياري براي مهاجرت به كانادا وجود داره كه با توجه به شرايط شما كه شامل سن،تحصيلات،در صورت داشتن سابقه كاري و تمكن مالي شما ميشه انتخاب كرد و تصميم گرفت.از راههاي تحصيل كار و سرمايه گذاري ميشه براي مهاجرت به كانادا اقدام كرد اگر شرايط شمارو ميدونستيم بهتر مي تونستيم در اين رابطه شما بزرگوار رو راهنمايي كنيم.توصيه مي كنم فرم واتس اپ رو پر كنيد تا در اسرع وقت مشاوران ما باتون تماس بگيرند و خدمت شريفتون مشاوره رايگان ارائه بدن.

maryam sharifi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام برشما برای پاسخ به این سوال به اطلاعات بیشتری نیاز است. اما به طور کلی می توانید با یکی از روش های مهاجرتی کار تحصیل و یا سرمایه گذاری اقدام کنید. هر کدام این روش ها الزاماتی مانند سن مدرک زبان سابقه کاری و…. دارند که باید حتما رعایت کنید

farhang پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام و عرض ادب

متقاضی محترم، مهاجرت از روش های کاری و تحصیلی و سرمایه گذاری امکان پذیر می باشد. در ابتدا می بایست شرایط شما از قبیل سن، مدرک تحصیلی، سطح زبان، تحصیلات، پتانسیل مالی، سطح زبان و غیره مورد بررسی قرار گیرد تا بتوان پاسخ شما را داد.

جهت بررسی شرایط خود می توانید با تلفن های موسسه تماس حاصل نمایید و مشاوره رایگان داشته باشید.

موفق و پیروز باشید

m.yousefi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز جهت راهنمایی شما نیاز به اطلاعاتی در خصوص سن، سطح زبان، مدرک تحصیلی، سابفه کاری، پشتوانه مالی شما و غیره می باشد تا با توجه به شرایط شما بتوانیم بهترین راه را به شما پیشنهاد نماییم زیرا شرایط اقدام برای هرکدام از راه ها متفاوت می باشد. پیشنهاد میکنم با مشاورین تماس حاصل فرمایید تا در این خصوص شما را راهنمایی نمایند.

mamad پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب ، روش ها متفاوت هست . باید هدف شما و شرایط شما به صورت کامل بررسی بشه. کار ، تحصیل و سرمایه گذاری روش های معمول هستند. مدرک زبان هم در اکثر موارد کمک کننده هست.

z.ghasemi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام وعرض ادب

دوست عزیز برای پاسخ به این سوال شرایط شما باید به طور دقیقتر بررسی گردد. سن، تحصیلات،تمکن مالی ، گپ تحصیلی و سایر شرایط در انتخاب روش مهاجرتی موثر است. بهتر است با کارشناسان موسسه تماس بگیرید و تا شرایط شما را بررسی و به شما پاسخ دهند.

hiva پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام و عرض ادب خدمت شما

دوست عزیز مهاجرت از نظر علمی به ۶ طریق دسته بندی شده که ۵ طریق قانونی برای متقاضیان امکان پذیر هست.

و بسته به شرایط متقاضیان هر کدام از این مسیر ها میتواند گزینه های مناسبی باشد.

فلذا پیشنهاد میکنم با اعلام شرایط خود بتوانید راهنمایی دقیق تری را دریافت نمایید.

با تشکر

negar.vakili پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام

دوست گرامی برای مهاجرت به کانادا روش های متعددی وجود دارد مانند کار ، تحصیل، سرمایه گذاری و … که شرایط اقدام هر کدام از این روش ها با دیگری متفاوت می باشد. بنابراین باید شرایط خود را بررسی کنید تا با توجه به شرایط خود بتوانید برای مهاجرت به کانادا اقدام داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان مشاوره نمایید.

hassaskhah عضو سایت پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

برای پاسخ به سوال شما می بایست در ابتدا شرایطتان از قبیل سن، مدرک تحصیلی، سابقه کاری، سطح زبان و میزان سرمایه شما مورد بررسی دقیق قرار گیرند اما بصورت کلی مهاجرت قانونی از ۵ طریق تولد، ازدواج، کار، تحصیل و سرمایه گذاری امکان پذیر می باشد.

Nima06 پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام دوست عزیز

سوال شما بسیار کلی می باشد در جال حاضر کشور کانادا از روش های مختلفی همچون کار تحصیل و سرمایه گذاری اقدام به پذیرش مهاجرین کرده است. شما باید با توجه به شرایط خودتون بهترین روش مهاجرتی را انتخاب کنید. برای این امر بهتر هست با کارشناسان و مشاورین موسسه تماس بگیرید.

m.rafiei@mie.company پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام دوست عزیز راه های مهاجرت قانونی به کانادا به پنج دسته کلی تقسیم می گردد ۱- تحصیل ۲- کار ۳- سرمایه گذاری ۴- ازدواج ۵- تولد شرایط شما به هر کدام از این مسیر های بخورد می توانید اقدام نمایید حتما قبل از هرگونه اقدامی با مشاورین موسسه ما تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی کنند.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...