برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟

پرسش و پاسخ همگانیبرای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟
0
ABR عضو سایت پرسیده شده در 2 ماه پیش

با سلام بنده قصد دارم به کانادا مهاجرت کنم اما نمی دانم از کجا باید شروع کنم؟

ممنون میشم من رو به طور کامل راهنمایی کنید

6 پاسخ به این سوال داده شده است
nooshin mashak پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب خدمت شم
باید شرایطتون بررسی بشه که بتوان شما را راهنمایی کرد که از کدام روش می توانید مهاجرت نمایید چون هر روش مهاجرتی شرایط خاص خود را دارد  به تمکن مالی ، سن، مدرک تحصیلی و سوابق کاری شما بستگی دارد . بهتر ان است که با مشاوران تماس حاصل نمایید تا با بررسی شرایطتان بهترین راهنمایی خدمت شما ارائه گردد

E.Dehkordi پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب
جهت مهاجرت به کانادا از روش های کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری می توان اقدام نمود. که برای هر کدام از این روش ها می بایست شرایط سنی، سوابق تحصیلی و کاری، سطح زبان انگلیسی و میزان تمکن مالی شما مشخص باشد که بتوان تصمیم گیری نمود که کدام روش برای شما مناسب می باشد.

FARSHADASKARI پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب. راه های مهاجرت به کانادا بسیار متنوع می باشد شرایط شما بایستی به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد با مشاورین موسسه تماس حاصل نمایید.

maryam sharifi پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام بر شما. جهت مهاجرت به کانادا ابتدا باید با بررسی شرایط خود مثل شرایط تحصیلی- سن- سابق کار و سطح زبان انگلیسی یا فرانسوی روش مناسب را انتخاب نمایید. از آنجا که پروسه های اسکیل ورکر و سرمایه گذاری کانادا کمی طولانی است پیشنهاد میکنیم اگر شرایط سنی مناسبی دارید از طریق ویزای تحصیلی وارد کانادا شوید. جهت بررسی شرایط خود می توانید با مشاوران موسسه تماس بگیرید.

zahrazibafar پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزيز نكته بسيار مهم اگاهي از روش هاي مهاجرتي در هر كشور است . شما از طريق كار،تحصيل،سرمايه گذاري، تولد، ازدواج و پناهندگي مي توانيد به كانادا مهاجرت داشته باشيد. البته موسسه حقوقي ملك پور در مورد پناهندگي خدماتي ندارد.
نكته بعدي شرايط شما است كه مشخص مي نمايد كدام يك از اين روش ها مناسب شما است .
تحصيل يكي از ان راه ها است كه هزينه تحصيل با توجه به دانشگاه متفاوت است به طور ميانگين بين ١٢ تا ١٨ هزار دلار كانادا خواهد بود. مدرك زبان انگليسي ( آيلتس ) نيز با توجه به مقطع مورد نظر متفاوت است :
كارشناسي عموما ايلتس ٦ ، ارشد ايلتس ٦ و نيم و دكترا ايلتس ٧ و بالاتر مورد نياز است.
هم چنين براي بسياري از دانشگاه ها معدل بالاي ١٥ ملاك است
در صورتي كه قصد ورود يه كشور كانادا از طريق كار را داشته باشيد بايد در دو مرحله در سيستم express entry امتياز كسب نماييد و اگر امتيازات شما به حد نصاب برسد اقامت كانادا را دريافت مي كنيد.
دقت داشته باشيد مهم ترين ملاك براي امتياز دهي سابقه كاري ( با بيمه، بعد از زمان فارغ التحصيلي و مرتبط با رشته ) ، مدرك زبان ، مدرك تحصيلي حداقل ليسانس، سن  مي باشد
در صورتي كه قصد ورود از طريق سرمايه گذاري را داشته باشيد، مي توانيد با نشان دادن ٣٠٠ هزار دلار سرمايه نقدي و غير نقدي ، سطح زبان متوسط، حداقل مدرك فوق ديپلم و سابقه مديريتي در سمت بالا با ورود حداقل ١٠٠ هزار دلار كانادا سرمايه به ثبت شركت بپردازيد و براي خود و خانواده اقامت اين كشور را اخذ نماييد.
كانادا تابع روش خاك است و تولد فرزند در خاك كانادا باعث كسب تابعيت او مي شود.
در صورتي كه با فردي كه تابعيت كانادايي دارد ازدواج نماييد در صورتي كه ثابت نماييد ازدواج شما صوري نبوده است و توانايي ساپورت مالي از همسر خود را داشته باشيد، مي توانيد از طريق ازدواج اقامت كسب نماييد.

 

برای کسب اطلاعات تکمیلی پیشنهادی می کنیم مقاله هزینه مهاجرت به کانادا را از دست ندهید.

R Dpr پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب،
دوست عزیز سوال شما سوالی بسیار کلی است و لازم است شرایط سنی، تحصیلی، سوابق کاری، تمکن مالی و موارد دیگر در مورد شما به دقت بررسی شود تا بتوان مناسب ترین راه را برای شما پیدا کرد. به بیان کلی، شیوه های تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری می تواند شیوه های مناسبی برای مهاجرت شما به کانادا باشد.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...