برای مهاجرت چه کشورهایی به راننده پایه ۱ نیاز دارند؟

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سوالات عمومیبرای مهاجرت چه کشورهایی به راننده پایه ۱ نیاز دارند؟
0
محمد رضا بیطارپور پرسیده شده در 1 ماه پیش

بنده رنگ آمیزی اتومبیل هم بلد هستم یا راننده پایه یکم دارند

3 پاسخ به این سوال داده شده است
m.yousefi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز جهت راهنمایی شما نیاز می باشد که در ابتدا اطلاعاتی در خصوص سن، مدرک تحصیلی، سطح زبان، سابقه کاری و پشتوانه مالی شما داشته باشیم زیرا این موارد در تعیین کشور مقصد بسیار تاثیرگذار می باشند. اما به صورت کلی در صورتی که شما مایل باشید که از طریق ویزای کاری اقدام فرمایید در بسیاری از کشورها نیاز به پیشنهاد کاری خواهید داشت و در کشورهایی مانند آلمان، اتریش، کانادا و.. که نیاز به پیشنهاد کاری ندارند بایستی مدرک تحصیلی حداقل در سطح لیسانس و چندسال سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلیتان ارائه فرمایید و صرفا ارائه گواهینامه پایه یک منجر به اخذ ویزای کاری در این کشورها نمی شود.

behaminkarimi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام وقت بخیر

تین مورد که شما حرفه ای را به صورت تخصصی بلد هستید بسیار عالی می باشد ولی باید توجه داشته باشید که برای امر مهاجرت آیتم هایی نظیر ،سن،تحصیلات،سطح زبان،و …مهم می باشد.بهتر است برای بررسی دقیق شرایط خود با مشاورین در تماس باشید

موفق باشید

negar.vakili پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام

دوست عزیز بهتر است در ابتدا شرایط خود را به صورت کامل بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد اما برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید همچنین سابقه کار مرتبط بسیار حائز اهمیت است برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان مشاوره نمایید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...