بررسی امکان تحصیل در آلمان با ۳۵ سال سن، متأهل و ۴۰۰ میلیون سرمایه

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هابررسی امکان تحصیل در آلمان با ۳۵ سال سن، متأهل و ۴۰۰ میلیون سرمایه
-1
elmira f پرسیده شده در 5 ماه پیش

سلام خدمت آقای دکتر ملک پور و موسسه خوب MIE

من ۳۵ سالمه و مهندسی شیمی خوندم. همسرم ۳۳ ساله و یک فرزند ۵ ساله دارم. مدرک زبان ندارم ولی درحال خوندن زبان آلمانی هستم. آیا امکانش هست برای آلمان اقدام کنیم؟

۴۰۰ میلیون هم سرمایه دارم.

5 پاسخ به این سوال داده شده است
hosseinheathead پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب

به نظر بنده شرایط نسبتاً مناسبی برای اقدام به آلمان دارید. با اطلاعیه جدید سفارت وقت سفرت هم می تواند بسیار برای شما کوتاه باشد اگر پذیرش داشته باشید.

البته همراهان با فاصله از فرد اصلی باید وارد شوند

melodyshakourzadeh@gmail.com پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب.. شما شرایط خوبی دارید.. امکان گذراندن دوره هایی در مشاغل مورد نیاز آلمان که تقریبا کارشان تضمین شده است در این کشور وجود دارد که در حال حاضر با کوتاه شدن وقت های سفارت برای افرادی که پذیرش داشته باشند شرایط ورود به آلمان برای افراد فزاهم شده است.. موفق و پیروز باشید

mahsun پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز شما می توانید برای ویزای جستجوی کار آمان اقدام کنید اما برای خانواده شما و شرایطی که می فرمایید چندان مناسب نیست به نظرم برای کشورهایی مثل هلند و دانمارک یا اتریش پذیرش تحصیلی بگیرید که همسر شما بعنوان همراه اجازه کار فول تایم وارد بشه تحصیل فرزندتان هم در این روش رایگان می باشد. موفق باشید.

R Dpr پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب،

دوست عزیز در صورتیکه حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط داشته باشید می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام کنید. امکان اقدام برای دوره تحصیلی کارشناسی ارشد در آلمان نیز برای شما وجود دارد و در حال حاضر وقت های سفارت آلمان برای ویزاهای تحصیلی کوتاه تر شده است. برای این دوره ها نیاز به مدرک آیلتس نیز دارید.

Marjan boali پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام دوست عزیز

با توجه به اینکه آلمان روی سن و گپ تحصیلی بسیار حساس می باشد برای ویزاهای تحصیلی آلمان ریسک خواهید داشت لذا به شما توصیه میکنم که برای ویزاهای کاری آلمان اقدام نمایید اما این نکته را در نظر داشته باشید که تا زمانی که کار پیدا نکرده اید خانواده شما نمیتوانند به شما ملحق شوند