بهترین روش اخذ اقامت کانادا با مدرک فوق لیسانس مکانیک و سابقه کار زیاد و ۴ میلیارد تومان سرمایه

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سوالات عمومیبهترین روش اخذ اقامت کانادا با مدرک فوق لیسانس مکانیک و سابقه کار زیاد و ۴ میلیارد تومان سرمایه
0
میثم یزدانیان پرسیده شده در 4 ماه پیش

با سلام.  لطفا منو در این مورد راهنمایی کنید که بهترین روش اقامت برای اینکه بتوانیم خانوادگی و بدون فاصله زمانی به کشور کانادا مهاجرت کنیم جه روشی هست؟من  ۴ میلیارد تومان سرمایه مالی دارم و دارای مدرک فوق لیسانس مکانیک با ۱۷ سال سابقه کار هستم. الان ۴۱ ساله هستم و سطح زبان خوبی دارم. با این شرایط بهتره که از چه روشی اقامت بگیرم؟

7 پاسخ به این سوال داده شده است
h.mahdavi پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

با سلام

دوست عزیز با توجه به شرایطی که شما دارید بهترین روشی که می شود به شما پیشنهاد داد سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری و یا ۲۰۰ هزار دلاری در ایالت بریتیش کلمبیا می باشد.جزيیات این روش را می توانید در مقالات مربوط به در سایت مطالعه بکنید.

تشکر

maryam sharifi پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

با سلام شما می توانید برای سرمایه گذاری ایالت بریتیش کلمبیا اقدام نمایید برای این روش شرایطی مثل مدرک تحصیلی مدرک زبان سابقه مدریتی و تمکن مالی مورد اهمیت می باشد هم چنین شما باید یک طرح تجاری قوی ارائه نمایید.

melodyshakourzadeh@gmail.com پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب.. برای استفاده از روش های کار و تحصیل حداقل مدرک مورد نیاز لیسانس می باشد… با توجه به پشتوانه مالی که دارید می توانید برای سرمایه گذاری در ایالت بیریتیش کلمبیا اقدام بفرمایید.. سپاسگذارم

rayhaneh پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

دوست عزیز شرایط شما هم برای ویزای کار کانادا مناسب هم روش سرمایه گذاری

با پشتوانه مالی که دارید به راحتی می توانید برای روش ۱۰۰هزار دلاری بریتیش کلمبیا اقدام کنید البته بجز تحصیلات و سطح زبان داشتن سابقه کار مدیریتی و بیزینس پلن قوی از الزامات این روش است

amir hosein pour پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

وقت شما بخیر

کانادا میتونه گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری براتون باشه

هرچند اروپا هم با نصف این سرمایه میتونید اقامت دائم بگیرید

به نظرم تحقیق کنید

بهترین اینده در انتظار شماست

ممنون

sahar پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز در صورتی که سابقه کار مدیریتی دارید می توانید برای پروسه ی کارآفرینی ایالت بریتیش کلمبیا اقدام کنید. سرمایه شما برای این روش مناسب است و سن و تحصیلات سابقه کاری شما نیز خوب است. اما باید سابقه مدیریتی حتما داشته باشید و شرایط شما به صورت دقیق بررسی شود.

m.rafiei@mie.company پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام دوست عزیز اینکه خدمتتان عرض می کنند با خانواده در یک زمان خاص باهم اقدام نداشته باشید به این دلیل است که ریسک ویزایتان کاهش یابد. شما می توانید جهت سرمایه گذاری در کانادا اقدام نمایید.