بهترین روش اقامت کانادا با مدرک دیپلم چیست؟

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هابهترین روش اقامت کانادا با مدرک دیپلم چیست؟
0
ABR عضو سایت پرسیده شده در 1 ماه پیش

با سلام بنده دیپلم تجربی با معدل ۱۸ از مدرسه تیزهوشان دارم. نمراتمم عالیه. امسال کنکور دارم اما نمی دونم واقعا کنکور بدم یا نه. با پدر و مادرم صحبت کردم میگن شاید بفرستیمت خارج برای ادامه تحصیل.

ممنون میشم راهنمایی م کنید.

3 پاسخ به این سوال داده شده است
m.edalatkhah پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب کشور کانادا یکی از بهترین کشورهای دنیا برای مهاجرت تحصیلی می باشد و همه افرادی که به این کشور مهاجرت می کنند به موفقیت های زیادی دست یافته اند هزینه تحصیل در این کشور حدودا بین ۱۳ تا ۳۰ هزار دلار کانادا می باشد

farhang پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام و عرض ادب

متقاضی محترم، سن شما جهت مهاجرت از روش تحصیل بهترین سن است و نمرات عالی شما در امر مهاجرت شما تاثیر بسیار مثبتی خواهد داشت و بسیار عالی هست که در مدرسه تیزهوشان درس خوانده اید. شما در صورت دارا بودن شرایط می توانید در بهترین دانشگاه ها تحصیل نمائید.

جهت اقدام به مهاجرت در ابتدا می بایست تمامی شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد. سطح زبان و پتانسیل مالی از موارد مهم در امر مهاجرت می باشند.

شما جهت بررسی شرایط خود و مشاوره کاملا رایگان با کارشناسان می توانید با تلفن های موسسه تماس حاصل نمائید و اطلاعات جامعی کسب نمائید.

موفق و پیروز باشید

tlu پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

شرايطتون عاليه براي ادامه تحصيل در كشورهاي تاپ اروپايي و كانادا.حتي مي تونيد تحصيل رايگان در كشور فرانسه در رشته هاي پزشكي و زير شاخه هاش رو هم مد نظر قرار بديد.از اونجايي كهفرموديد معدلتون خوبه مي تونيد از طرقي كه خدمتتون عرض كردم براي مهاجرت تحصيلي اقدام كنيد. براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان موسسه ارتباط برقرار كنيد تا بيشتر راهنمايي بشيد.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...