بهترین روش مهاجرت برای دارندگان مدرک دیپلم فنی برق و سابقه کار در عکاسی با ۲۸ سال سن

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سوالات عمومیبهترین روش مهاجرت برای دارندگان مدرک دیپلم فنی برق و سابقه کار در عکاسی با ۲۸ سال سن
0
امیرعنصری پرسیده شده در 1 هفته پیش

سلام و عرض ادب

ببخشید من ۲۸ سالمه. ۵ ساله اتلیه دارم. کارعکاسی میکنم و دیپلم فنی برق دارم.

برای مهاجرت بهترین راه برای من چیه و چقدر باید هزینه کنم؟

6 پاسخ به این سوال داده شده است
m.yousefi پاسخ داده شده در 1 هفته پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز با توجه به اینکه سابقه کاری شما با رشته تحصیلیتان مرتبط نمی باشد و همچنین مدرک تحصیلی دانشگاهی ندارید اقدام برای ویزاهای کاری را به شما پیشنهاد نمیکنم.

با توجه به سن و گپ تحصیلی شما بهتر می باشد که ابتدا برای ویزای تحصیلی کشورهایی مانند هلند، دانمارک، فنلاند و … که روی سن و گپ تحصیلی حساس نمی باشند اقدام فرمایید و پس از تحصیل وارد بازار کار شوید.

توصیه میکنم با مشاورین تماس حاصل فرمایید تا شرایط شما را بررسی و شما را در این خصوص راهنمایی نمایند.

negar.vakili پاسخ داده شده در 1 هفته پیش

با سلام

دوست گرامی با توجه به شرایط شما بهترین گزینه برای مهاجرت از طریق تحصیل می باشد که می توانید در بسیاری از کشورها مانند هلند، دانمارک، فنلاند، مجارستان و …. اقدام نمایید. با توجه به شرایط مطلوبی که برای مهاجرت دارید پیشنهاد می کنیم تا با کارشناسان شرایط خود را به صورت کامل بررسی کنید.

Samiramiri پاسخ داده شده در 1 هفته پیش

سلام و عرض ادب

بهترين راه براي كار و اقامت شما پذيرش تحصيلي است

شما مي توانيد در دوره هاي كارشناسي در كشورهايي مثل فنلاند و هلند ثبت نام كنيد و اقامت بگيريد

hiva پاسخ داده شده در 1 هفته پیش

با سلام و عرض ادب خدمت شما

دوست گرامی در حال حاضر با توجه به فرمایش شما و بنا به دلیلی که تحصیلات و سابقه کاری شما با هم متفاوت می باشد نمی توان از طریق ویزای کار اقدام داشت بنابر این برای امر مهاجرت برای شخص شما بهتر است در ابتدا از طریق ویزای تحصیلی اقدام به مهاجرت نمایید

و در زمان اقامت پس از تحصیل بتوانید با امر کاریابی اقامت خود را تبدیل کنید.

alireza پاسخ داده شده در 1 هفته پیش

سلام

دوست عزیز با توجه به شرایط شما ، بهترین روش مهاجرتی تحصیلی است. دوره های تحصیلی در کشورهایی نظیر فنلاند که شرایط اقامت پس از تحصیل مناسبی دارند می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

farhang پاسخ داده شده در 2 روز پیش

با سلام و عرض ادب

دوست عزیز، مهاجرت از روش های تحصیل و کار و سرمایه گذاری امکان پذیر می باشد. با توجه به سن شما مهاجرت از روش سرمایه گذاری پیشنهاد نمی گردد. همچنین با توجه به اینکه جهت مهاجرت از روش کاری حداقل مدرک لیسانس و حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی مورد نیاز می باشد نیز نمی توانید از این روش اقدام بفرمائید. بهترین روش مهاجرتی برای شما اقدام از روش تحصیل می باشد. دقت بفرمائید برای کشورهایی که روی گپ تحصیلی حساسیت ندارند همچون بسیاری از کشورهای اروپایی در صورت دارا بودن شرایط می توانید اقدام بفرمائید. شرایطی همچون سطح و دانش زبان، پتانسیل مالی مورد نیاز و موارد دیگر. البته گزینه های زیادی برای اقدام وجود دارد. به طور مثال تحصیل رایگان در نروژ، تحصیل بدون مدرک زبان در فنلاند و موارد بسیار دیگر. اگر تصمیم شما از مهاجرت جدی می باشد بهتر است با کارشناسان تماس حاصل فرمائید تا شرایط شما را به طور تخصصی مورد بررسی قرار دهند و بهترین و مناسب ترین روش مهاجرتی و مقصد مهاجرتی را با توجه به شرایط شما معرفی نمایند.

موفق و پیروز باشید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...