بهترین روش مهاجرت و اخذ اقامت فرانسه به صورت خانوادگی با ۵ میلیارد تومان

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سرمایه گذاری و تمکن مالیبهترین روش مهاجرت و اخذ اقامت فرانسه به صورت خانوادگی با ۵ میلیارد تومان
0
کامران ریاحی پناه پرسیده شده در 3 ماه پیش

سلام عرض می کنم خدمت شما عزیزان زحمتکش در mie

من ۴۲ سال سن دارم و همسرم ۳۸ ساله هستن و دوتا فرزند ۸ و ۱۲ ساله داریم. از لحاظ مالی شرایط خوبی داریم و سرمایه حدود ۴ تا ۵ میلیارد داریم. قصد مهاجرت به فرانسه و اقامت آن جا را داریم. از چه روشی می توانیم مهاجرت کنیم تا همگی با هم اقامت فرانسه را بگیریم؟ تشکر بی نهایت

3 پاسخ به این سوال داده شده است
R Dpr پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام و عرض ادب،

دوست عزیز یکی از شیوه های مناسب برای اقامت خانوادگی شما می تواند خود حمایتی فرانسه باشد. در این روش می توانید با نشان دادن تمکن مالی در ایران اقامت بگیرید و به شکل خانوادگی مهاجرت کنید.

maryam sharifi پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام بر شما. در حال حاضر اقامت خودحمایتی فرانسه می تواند یکی از گزینه های مناسب برای مهاجرت شما باشد. در این روش تنها با نشان دادن دارایی خود می توانید اقامت فرانسه را به همرا خانواده دریافت نمایید و بعد از ۵ سال درخواست پاسپورت نمایید.

negar.vakili پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

با سلام

دوست عزیز در حال حاضر برای یک خانواده ۵ نفره بهترین روش اخد اقامت فرانسه می تواند از طریق خودمایتی باشد که می توانید سرمایه و دارایی خود را نشان دهید و از این طریق برای تمام اعضا خانواده خود اقامت را اخذ نمایید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...