بهترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت کاری با لیسانس مکانیک

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت کاریبهترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت کاری با لیسانس مکانیک
0
R Dpr پرسیده شده در 1 ماه پیش

سلام به شما عزیزان در موسسه ملک پور،

می خواستم ببینم برای مهاجرت کاری به اروپا چه کشورهایی شرایط مناسب تری دارند؟ من ۲۶ ساله هستم و لیسانس مکانیک دارم.

4 پاسخ به این سوال داده شده است
m.yousefi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز به علت اینکه رشته تحصیلی شما جزو مشاغلی می باشد که در کشورهایی مانند آلمان و اتریش به آن نیاز دارند میتوانید برای ویزای جستجوی کار این ۲ کشور اقدام نمایید. البته نمیتوان به صورت قطعی اظهارنظر نمود زیرا نیاز به اطلاعات بیشتری از شما می باشد و در ابتدا بایستی شرایط شما توسط کارشناسان بررسی گردد تا مشخص گردد برای کدام یکی از کشورها واجد شرایط می باشید برای مثال برای کشور آلمان شما بایستی حداقل ۳ سال سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلیتان ارائه فرمایید.

پیشنهاد میکنم با مشاورین تماس حاصل فرمایید تا شما را در این خصوص راهنمایی نمایند.

sahar پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

دوست عزیز رشته شما جزو رشته هایی است که درخواست کار بالایی داد. از نظر سنی نیز شانس شما برای دریافت شغل بالا است. در حال حاضر برای کار در کشور آلمان و اتریش و کانادا و … می توانید اقدام کنید. اما نیاز است که سایقه کاری خوبی داشته باشید و در زمینه رشته خودتون ماهر باشید. علاوه بر آن داشتن دانش زبان نیز اهمیت دارد. پیشنهاد می شود با موسسه تماس گرفته و از مشاوران موسسه راهنمایی کاملتری دریافت نمایید.

negar.vakili پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام

دوست گرامی شما شرایط بسیار مناسبی برای اخذ ویزای کار دارید که می توانید در کشورهای آلمان و اتریش درخواست ویزای خود را مطرح کنید و ویزای جستجوی کار این کشورها را اخذ نمایید. برای بررسی بیشتر شرایط خود می توانید با کارشناسان مشاوره نمایید.

behaminkarimi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام وقت بخیر

شما به طور کلی شرایط خوبی برای امر مهاجرت دارید ،رشته و سن شما مناسب می باشد برای انتخاب روش مناسب برای امر مهاجرتها فاکتورهای دیگری نیز باید در نظر گرفته شود ولی به طور کلی امکان ورود شما برای کشورهای اروپایی و کانادا وجود دارد،برای بررسی دقیق شرایط خود با مشاورین در تماس باشید

موفق باشید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...