بهترین کشور برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سوالات عمومیبهترین کشور برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق
0
ABR عضو سایت پرسیده شده در 1 هفته پیش

سلام و عرض ادب ببخشید بنده میخاستم بدونم ک بهترین کشور برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق کدام کشور است ک حدودا بورس کاملی را ارائه کند بنده دانشجویی دانشگاه دولتی اصفهان ،رشته حقوق،با معدل کل ۱۷٫۵۰ و نمره ۷ آیلتسم چندتا مقاله ثبت شده هم دارم بنظرتون کدوم کشور اروپایی میتونه منو ب صورت کامل بورس کنه و ب نظر شما بهترین کشور برای ادامه تحصیل من کجاست و تو کدوم کشور شانس بیشتری برای قبولی دارم با تشکر فراوان.

3 پاسخ به این سوال داده شده است
esmaeili.m پاسخ داده شده در 1 هفته پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز برای ادامه تحصیل در رشته حقوق این امکان برای شا وجود دارد که در برخی از کشورها مدرک خود را معادل سازی نموده و بتوانید ادامه تحصیل داده یا مشغول به کار شوید. کشورهایی نظیر اتریش، فرانسه و انگلیس در اروپا این شرایط را دارند. چون شما دانشگاه دولتی تحصیل نموده اید این امکان را دارید در دانشگاه دولتی وین به رایگان تحصیل نمایید.

FARSHADASKARI پاسخ داده شده در 1 هفته پیش

سلام و عرض ادب. شرایط تحصیلی شما فوق العاده می باشد و برای اکثر کشورها شما امکان اقدام دارید. می توانید به صورت رایگان در کشورهایی نظیر اتریش و فرانسه تحصیل رایگان داشته باشید یا برای کشور کانادا اپلای نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل کنید.

hassaskhah عضو سایت پاسخ داده شده در 7 روز پیش

سلام و عرض ادب

شما شرایط بسیار خوبی برای مهاجرت تحصیلی دارید. شما امکان تحصیل رایگان در کشور هایی مانند اتریش و کانادا و همچنین تحصیل در کشور های انگلستان و کانادا را نیز دارید تا بتوانید پس از ادامه تحصیل در آن کشور مشغول به کار شوید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...