بهترین کشور برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سوالات عمومیبهترین کشور برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق
0
ABR عضو سایت پرسیده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب ببخشید بنده میخاستم بدونم ک بهترین کشور برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق کدام کشور است ک حدودا بورس کاملی را ارائه کند بنده دانشجویی دانشگاه دولتی اصفهان ،رشته حقوق،با معدل کل ۱۷٫۵۰ و نمره ۷ آیلتسم چندتا مقاله ثبت شده هم دارم بنظرتون کدوم کشور اروپایی میتونه منو ب صورت کامل بورس کنه و ب نظر شما بهترین کشور برای ادامه تحصیل من کجاست و تو کدوم کشور شانس بیشتری برای قبولی دارم با تشکر فراوان.

8 پاسخ به این سوال داده شده است
esmaeili.m پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز برای ادامه تحصیل در رشته حقوق این امکان برای شا وجود دارد که در برخی از کشورها مدرک خود را معادل سازی نموده و بتوانید ادامه تحصیل داده یا مشغول به کار شوید. کشورهایی نظیر اتریش، فرانسه و انگلیس در اروپا این شرایط را دارند. چون شما دانشگاه دولتی تحصیل نموده اید این امکان را دارید در دانشگاه دولتی وین به رایگان تحصیل نمایید.

FARSHADASKARI پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب. شرایط تحصیلی شما فوق العاده می باشد و برای اکثر کشورها شما امکان اقدام دارید. می توانید به صورت رایگان در کشورهایی نظیر اتریش و فرانسه تحصیل رایگان داشته باشید یا برای کشور کانادا اپلای نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل کنید.

hassaskhah عضو سایت پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب

شما شرایط بسیار خوبی برای مهاجرت تحصیلی دارید. شما امکان تحصیل رایگان در کشور هایی مانند اتریش و کانادا و همچنین تحصیل در کشور های انگلستان و کانادا را نیز دارید تا بتوانید پس از ادامه تحصیل در آن کشور مشغول به کار شوید.

z.ghasemi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام وعرض ادب

دوست عزیز با توجه به اینکه رزومه تحصیلی خوبی دارید و مدرک زبان نیز در سطح بالایی دارید می توانید برای تحصیل در بسیاری از کشورهای اروپایی و کانادا اقدام کنید. در کشور اتریش و فرانسه امکان تحصیل رایگان را خواهید داشت.

alireza پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

دوست عزیز شما شرایط تحصیل را در اکثر کشورها خواهید داشت. در کشورهای مثل انگلیس ، کانادا، فرانسه و … در رشته های حقوق و دیگر رشته ها تحصیل داشته باشید. در مقطع کارشناسی ارشد در حالت کلی خیلی سخت میشه بورسیه گرفت اما در کشورهای ذکر شده می توانید تحصیل رایگان داشته باشید.

sahar پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام و عرض ادب

برای کشور های اروپایی مانند اتریش واجد شرایط هستید، ؛نیاز به اطلاعاتی شامل سن و… می باشد.

m.rafiei@mie.company پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام دوست سن شما جهت مهاجرت بسیار مهم است اخذ بورسیه کانلا به رزرومه شما برمیگردد در کل چون حقوقی که در ایران تحصیل کردید جدای از حقوق تحصیل شونده در کشورهای دیگر است شما می بایست حداقل یک سال تحصیلی را در کشور هدف بخوانید تا مدرکتان مورد قبول واقع گردد.

rayhaneh پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام

رزومه تحصيلي شما بسيار قويست

و شانس اين را داريد تا براي كشورهايي نظير اتريش انگلستان و كانادا به راحتي اقدام نماييد

حتي با توجه به اينكه در دانشگاه دولتي تحصيل كرده ايد مي توانيد در ادامه جهت تحصيل رايگان در اتريش اقدام نماييد

البته سن هم از نكات بسيار حائز اهميت است

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...