بهترین کشور برای مهاجرت با فوق دیپلم طراحی دوخت

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هابهترین کشور برای مهاجرت با فوق دیپلم طراحی دوخت
0
گلی چناری پرسیده شده در 1 ماه پیش

من ۳۶ ساله هستم فوق دیپلم طراحی دوخت. همسرم ۳۶ ساله دیپلم کامپیوتر و سابقه کار حرفه ایی در زمینه برنامه نویسی و امنیت دارند ولی مدرک دانشگاهی ندارند. یک فرزند ۴ ساله دارم. حدود سرمایه ۳۰۰ میلیون دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید به چه طریقی و کدام کشور شانس مهاجرت دارم؟

3 پاسخ به این سوال داده شده است
negar.vakili پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام

دوست گرامی متاسفانه امکان مهاجرت از طریق ویزای کار را ندارید اما می توانید از طریق تحصیل و برای بسیاری از کشورها اقدام نمایید حتی امکان اقدام از طریق دوره های کوتاه مدت و دوره های زبان را خواهید داشت که بتوانید پس از تحصیل وارد بازار کار شده و اقامت خود را اخذ نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شرایط خود را با کارشناسان بررسی نمایید.

alireza پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

دوست عزیز برای مهاجرت کردن از روش تحصیلی می توانید اقدام نمایید. حتی الامکان سعی کنید بودجه خود را افزایش دهید و بعد اقدام به مهاجرت نمایید. مهاجرت کردن یک پروسه زمان بر و هزینه بر خواهد بود که بهتر است در شرایط اقتصادی بهتر انجام شود. شما می توانید در اینستاگرام ، تلگرام و سوشال مدیاهای ما عضو شوید و بیشتر و با روش های مهاجرتی آشنا شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

sahar پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

دوست عزیز با توجه به سرمایه ای که عنوان کردید برای شما راه کاری و تحصیلی باید درنظر گرفته شود. اما برای کار شما باید حداقل لیسانس داشته باشید. از این رو بهتر است از طریق تحصیل اقدام کنید و پس از آن وارد بازار کار شوید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...