بهترین کشور برای مهاجرت با مدرک روانشناسی

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هابهترین کشور برای مهاجرت با مدرک روانشناسی
0
جبار ناصرآبادی پرسیده شده در 5 ماه پیش

با سلام

بنده ۳۲ ساله ارشد روانشاسی بالینی کودک و نوجوان از دانشگاه دولتی دارم و الان هم نزدیک به ۴ سال سابقه کار در مراکز بهداشت وزارت بهداشت و درمان رو با بیمه دارم.
خانم هم مدرک آرایشگری و مدرک تکنسین داروخانه داره.
بهترین کشورها واسه ما کجاست؟ با چه نوع ویزایی؟

5 پاسخ به این سوال داده شده است
esmaeili.m پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب دوست عزیز
با توجه به مدرک تحصیلیتون امکان اینکه به طور مستقیم وارد بازار کار بشید وجود نداره. اگر مدرک زبان و رزومه علمی قوی دارید میتونید برای post-doc اقدام کنید. همسرتون به عنوان همراه شما وارد بشن و با توجه مهارت و حرفه خودشون بتونن کار کنن. وقتی ویزای کار بگیرین میتونین اقامت کاری داشته باشین.

elmira f پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام دوست عزیز شرایط شما باید تخصصی بررسی بشود چون گپ تحصیلی، سرمایه، مدرک زبان و … برای انتخاب کشور خیلی مهم هست. به طور کلی با توجه به سنتون و تحصیلاتتون کشورهای هلند و دانمارک گزینه های خوبی برای شما هستند. اگه بتونید اطلاعات بیشتری از خودتون ارائه بدید بهتر میشه شما رو راهنمایی کرد

R Dpr پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب،
دوست عزیز شیوه مهاجرت تحصیلی می تواند برای شما شیوه مناسبی باشد و شما می توانید برای رشته هایی که در اروپا بازار کار بهتری دارند همچون رشته های مدیریتی هم اقدام کنید. ضمن اینکه همسر شما برای اشتغال به حرفه آرایشگری لازم هست مدارکشون رو معادل سازی کنند.

maryam sharifi پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام بر شما. برای کار با مدارک پزشکی و پیراپزشکی باید معادلسازی کنید. شرایط زندگی و کار در کشورهای اروپایی مثل دانمارک هلند اتریش خیلی عالیه چون نرخ بیکاری پایینی دارند. البته اگر موقعیت سنی تون رو هم فرموده بودید بهتر میشد بهتون کمک کرد.

mamad پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام ، با توجه به رشته برای کار معادلسازی نیاز دارین. به نظرم برای تحصیل در رشته های مدیریتی حوزه سلامت اقدام کنید و در حین تحصیل برای معادلسازی اقدام کنید و بعدش دنبال کار باشین.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...