بهترین کشور برای مهاجرت با مدرک لیسانس عمران و ۴۰۰ میلیون سرمایه و مدرک C1 آلمانی

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سوالات عمومیبهترین کشور برای مهاجرت با مدرک لیسانس عمران و ۴۰۰ میلیون سرمایه و مدرک C1 آلمانی
0
h.mahdavi پرسیده شده در 1 هفته پیش

سلام

من ۲۹ ساله هستم و لیسانس عمران دارم. حدودا ۴۰۰ میلیون سرمایه دارم و سطح زبان آلمانیم در سطح C1 هستش. به نظر شما با شرایط من کدام کشور برای مهاجرت من مناسب تر است؟

با سپاس

5 پاسخ به این سوال داده شده است
hosseinheathead پاسخ داده شده در 1 هفته پیش

سلام و عرض ادب

با توجه به رشته و شرایط زبانی که دارید بهترین کشور برای شما کشور آلمان و اتریش می باشد و هم روش های ویزاهای جست و جو کار هم به بهانه های تحصیلی می توانید وارد شوید و به کاریابی بپردازید

با تشکر

hiva پاسخ داده شده در 1 هفته پیش

با سلام و عرض ادب خدمت شما

دوست عزیز با توجه به رشته تحصیلی شما کشورهای صنعتی و پیشرو در این زمینه میتونه گزینه مناسبی برای شما باشه و از مسیر های مرقون به صرفه ( تحصیلی ) اقدام به مهاجرت نموده و با فضای کاری آن کشور و شرایط آکادمیک و محیط کاری آن کشور آشنا شوید و در فرصت و اقامت پس از تحصیل بتوانید ویزای تحصیلی خود را تبدیل نمایید . در این زمینه کشورهایی نظیر آلمان اتریش هلند سوئد می تواند جز انتخاب های عالی برای مهاجرت محسوب شود

elmira f پاسخ داده شده در 1 هفته پیش

سلام دوست عزیز. شما می توانید برای خیلی از کشورها از شما اتریش و آلمان اقدام فرمایید. بهترین روش برای ورود شما به کشور و اخذ اقامت تحصیل می باشد. شما می توانید برای کشور آلمان در مقطع فوق لیسانس اقدام کنید. با توجه به نظام آموزشی رایگان یکی ازبهترین گزینه ها برای شما می باشد.

z.ghasemi پاسخ داده شده در 1 هفته پیش

سلام وعرض ادب دوست عزیز

با توجه به تسلط شما بر زبان آلمانی راه های تحصیل و جستجوی کار در کشورهای آلمانی زبان آلمان و اتریش برایتان مناسب است. البته برای اخذویزای جستجوی کار نیاز به داشتن سابقه کار مرتبط خواهید داشت. تحصیل فرصت کاریابی مناسبی به شما می دهد بعلاوه شانس شما را برای یافتن کار بالا می برد.

w0of0o پاسخ داده شده در 1 هفته پیش

اگر تو رشته خودتون سابقه کار مناسب دارید از طریق کار آلمان یا اتریش میتونید اقدام کنید و احتمال کاریابی با سطح زبان خوبی که دارید خیلی بالا هست.

اگر سابقه کار کافی ندارید یا ریسک کاریابی فکر میکنید براتون بالا هست با تحصیل رایگان وارد شید و پس از تحصیل کار پیدا کنید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...