بهترین کشور برای مهاجرت به اروپا از طریق خودحمایتی با ۶ میلیارد سرمایه

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هابهترین کشور برای مهاجرت به اروپا از طریق خودحمایتی با ۶ میلیارد سرمایه
0
m.yousefi پرسیده شده در 4 هفته پیش

سلام

من ۳۹ ساله هستم و همسرم ۳۵ ساله ما یک پسر ۵ ساله هم داریم و میخواهیم به یکی از کشورهای اروپایی مهاجرت کنیم. من لیسانس مهندسی کشاورزی دارم و همسرم لیسانس روانشناسی. خودم حدود ۱۲ سال سابقه کاری دارم و حدود ۵-۶ میلیارد سرمایه داریم. به نظر شما برای سرمایه گذاری و یا خودحمایتی کدام کشور میتوانیم اقدام کنیم؟

6 پاسخ به این سوال داده شده است
esmaeili.m پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

با سلام و وقت بخیر

با توجه به شرایطی که دارید می توانید برای پروسه های خود حمایتی کشورهایی نظیر اتریش، فرانسه، اسپانیا، یونان و سوئیس اقدام کنید. در خود حمایتی شما تنها با اثبات شرایط مالی خود اقامت گرفته و بعد با شناختی که در محیط پیدا می کنید این اجازه را دارید کسب و کاری را راه اندازی نمایید. همچنین شما می توانید با خرید ملک در پرتغال، یونان و اسپانیا هم اقدام به اخذ اقامت و سرمایه گذاری نمایید.

negar.vakili پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

با سلام

دوست عزیز شما در بسیاری از کشورها امکان اقدام را دارید و می توانید برای کشورهایی مانند اتریش، اسپانیا، سوئیس، پرتغال و … اقدام نمایید همچنین می توانید از روش هایی مانند خودحمایتی، خرید ملک، ثبت شزکت و …. اقدام داشته باشید که بهتر است در ابتدا روش های سرمایه گذاری را به طور کامل بررسی کنید و سپس برای مهاجرت اقدام نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان مشاوره نمایید.

t.mohebi پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب. شما برای خیلی از راه های مهاجرت می تونید اقدام کنید. از جمله برای خودحمایتی اتریش، فرانسه، اسپانیا و… همچنین برای خرید ملک در کشورهای اروپایی، روش کار شرکت و… شرایط اقدام دارید. در تمامی این روش ها شما کمترین ریسک را متحمل می شید و بالاترین سطح اقامت اروپا را دریافت می کنید. حتما با یک مشاور متخصص صحبت کنید که کامل شما رو راهنمایی کنند. موفق باشید

z.ghasemi پاسخ داده شده در 2 هفته پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز شما می توانید برای خودحمایتی اقدام نمایید. علاوه بر آن روش کار شرکت نیز می توانید برای شما مناسب باشد و از این طریق برای خود و خانواده اقامت دریافت کنید. حتی ممکن است روش های تحصیلی نیز برای شما مناسب باشد. بهتر است با کارشناسان موسسه مشاوره تخصصی داشته باشید تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب و اقدام نمایید.

tlu پاسخ داده شده در 2 هفته پیش

سلام و عرض ادب

دوست گرامي شرايط شما براي اقدام جهت خود حمايتي مناسبه .مي تونيد براي كشورهايي مثل فرانسه و اتريش و اسپانيا اقدام كنيد. در كشور فرانسه شرط حضور نداره و ديمر كشورها شرط حضور دارد.لازم به ذكر است براي پروسه هاي احصيلي و سرمايه گذاري ديگري غير از خودحمايتي هم شما به دليل سن مناسب و تحصيلات مناسب شرايط داري .براي كسب اطلاعات بيشتر با خطوط موسسه تماس بگيريد.

rayhaneh پاسخ داده شده در 6 روز پیش

با سلام

خوش بختانه شرايط شما بسيار عاليست و علاوه بر روش خود حمايتي از طرق ديگر مانند تحصيلي ثبت شركت خريد ملك…نيز مي توانيد اقدام كنيد

پيشنهاد مي شود با موسسه تماس حاصل نماييد تا شرايطتان توسط كارشناسان دقيق بررسي گردد

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...