بهترین کشور برای مهاجرت کاری برای مهندس برق کنترل با ۲۷ سال سن

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت کاریبهترین کشور برای مهاجرت کاری برای مهندس برق کنترل با ۲۷ سال سن
0
Amirhosein.safavi پرسیده شده در 1 ماه پیش

سلام .

وقتتون بخیر ۲۷ سالمه آیلتس ۶٫۵ و لیسانس برق کنترل از دانشگاه فنی و سه سال سابقه کار در زمینه نصب دوربین های مدار بسته دارم. و تمکن مالی بالایی ندارم. پیشنهاد شما چی هست؟

با سپاس فراوان

4 پاسخ به این سوال داده شده است
m.yousefi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز شما با توجه به رشته تحصیلی و تخصص شما شانس کاریابی بالایی در کشورهایی مانند آلمان و اتریش خواهید داشت فلذا در صورتی که مدرک B1 زبان آلمانی داشته باشید میتوانید برای کشور آلمان اقدام نمایید و برای ویزای جستجوی کار اتریش به علت اینکه دارای یک سیستم امتیازبندی می باشد نیاز می باشد که امتیازات شما توسط کارشناسان بررسی گردد فلذا پیشنهاد میکنم با مشاورین تماس حاصل فرمایید تا شما را در این خصوص راهنمایی نمایند.

z.ghasemi پاسخ داده شده در 1 روز پیش

سلام وعرض ادب

دوست عزیز رشته تحصیلی شما برای کشورهای صنعتی از جمله آلمان و اتریش شانس کاریابی بالایی وجود دارد. ویزای جستجوی کار اتریش امتیاز بندی است و از طریق سن، سابقه کار، مدرک تحصیلی و مدرک زبان امتیازات اولیه را باید کسب کنید.این روش یکی از کم هزینه ترین روشهای مهاجرت است. در غیر این صورت روش تحصیلی نیز شانس و فرصت مناسبی برای کاریابی در اختیار شما قرار می دهد.

sahar پاسخ داده شده در 13 ساعت پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز شرایط کلی شما از جمله سن، تحصیلات و سطح زبان شما، برای مهاجرت بسیار خوب است. نکته ای که وجود دارد انتخاب مسیر شما است. در صورتیکه قصد دارید برای کار اقدام کنید آلمان اتریش و کانادا انتخاب مناسبی برای شما هستند. هرچند شما برای کشورهای زیادی امکان مهاجرت تحصیلی نیز دارید. برای مثال می توانید در کشور نروژ نیز تحصیل رایگان داشته باشید. پیشنهاد می شود حتما مشاوره دریافت نمایید تا تمام امکان هایی که برای شما وجود دارد را خدمتتون شرح داده بشه.

samirahtmi پاسخ داده شده در 4 ساعت پیش

سلام دوست عزسز شرایط شما برای ویزای جاب سیکر آلمان و اتریش مناسب هست شما می تونید امتیاز لازم رو دریافت کنید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...