بهترین کشور برای کار در رشته شبکه های کامپیوتری

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هابهترین کشور برای کار در رشته شبکه های کامپیوتری
0
سعید احمدی پرسیده شده در 1 ماه پیش

با سلام

بهترین بازار کار برای رشته شبکه های کامپیوتری برای کدام کشور است؟

10 پاسخ به این سوال داده شده است
m.yousefi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز رشته های مرتبط به کامپیوتر در اکثر کشورها بازار کار خوبی دارند و بایستی در ابتدا شرایط شما مانند سن، سطح تحصیلات، سابقه کاری، سطح زبان و پشتوانه مالی بررسی گردد تا با توجه به شرایط شما کشوری که مناسب شما می باشد مشخص گردد. پیشنهاد میکنم با کارشناسان در این خصوص مشورت نمایید.

FARSHADASKARI پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب. دوست عزیز برای رشته های کامپیوتری برای اکثر کشورهای اروپایی و کشورهای انگلیسی زبان نظیر کانادا، استرالیا و… می توایند اقدام نمایید. اما بایستی شرایط شما از نظر سن، سطح زبان، سابقه کار و … مورد بررسی قرار گیرد.شرایط کار ی این رشته بسیار خوب می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایطتان با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.

alireza پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام

دوست عزیز برای اخذ ویزای کاری در کشورهای مختلف، باید شرایط شما مانند سن و سال، سابقه کاری و مدرک تحصیلی شما را مورد ارزیابی قرار بدهیم. اما در خصوص رشته ای که می فرمایید کشورهای آلمان واتریش شرایط خوبی دارند .

z.ghasemi پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام وعرض ادب

دوست عزیز رشته تحصیلی که فرموودی عموما در بسیاری از کشورهای اروپایی و کانادا بازار کار خوبی دارد. اما برای بررسی روشی که می توانید به این کشورها مهاجرت نمایید باید شرایط شما به صورت جزئی تر بررسی گردد. به علاوه برای دریافت ویزای کار شماا می توانید از طریق ویزای جستجوی کار اقدام نمایید.

negar.vakili پاسخ داده شده در 3 هفته پیش

با سلام

دوست عزیز در ابتدا باید شرایط خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی و مشاوره وجود داشته باشد اما شرایط شما برای بسیاری از کشورها مانند آلمان، اتریش، کانادا و …. مناسب است که می توانید از طریق ویزای کار در صورتی که دارای مدرک لیسانس باشید اقدام نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان مشاوره نمایید.

t.mohebi پاسخ داده شده در 2 هفته پیش

سلام و وقت بخیر. رشته کامپیوتر جزء رشته هایی است که در اکثر کشورها می توان به راحتی با آن کاریابی انجام داد. مخصوصا کشورهایی مثل آلمان و اتریش که به شدت به نیروی کار در این رشته نیازمند هستند. شما می توانید حتی بدون داشتن جاب آفر یعنی از طریق ویزای جاب سیکر برای این دوتا کشور اقدام کرد. موفق باشید

z.ghasemi پاسخ داده شده در 2 هفته پیش

سلام وعرض ادب

دوست عزیز بسیاری از کشور ها در این رشته بازار کار خوبی دارد. برای انتخاب کشور لازم است شرایط شما به صورت تخصصی بررسی شود. شرایطی از قبیل سن تحصیلات، سابقه کار، میزان پشتوانه مالی و سطح زبان. بهتر است با کارشناسان موسسه تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی استفاده کنید.

rayhaneh پاسخ داده شده در 2 هفته پیش

با سلام

دوست عزیزخوش بختانه رشته تحصیلی شما جز رشته های پر متقاضی بسیاری از کشورهاست و شما به راحتی پس از تحصیل می توانید جهت کاریابی اقدام نمایید

اما بهتر است شرایط شما از جوانب دیگر مانند سن تمکن مالی وضعیت تاهل… نیز بررسی گردد

Samira1367 پاسخ داده شده در 2 هفته پیش

با سلام و عرض ادب

کشور های زیادی از جمله آلمان اتریش سوئد برای رشته شما مناسب می باشد، ولی بهتر است شرایط شما به صورت تخصصی بررسی شود و بر اساس و سطح زبان بهترین گزینه به شما معرفی شود

tlu پاسخ داده شده در 2 هفته پیش

سلام و عرض ادب

دوست گرامي رشته و تخصص شما جز تخصص هايي محسوب ميشه كه اكثر كشورها نياز ميرم دارند به افراد متخصص و تحصيل كرده در اين زمينه.آلمان،اتريش و سوئد در حال حاضر بحران نيروي متخصص دارند و شما مي تونيد براي اخذ ويزاي جاب سيكر و دريافت جاب آفر اقدام كنيد. لازم به ذكر است كه به ذليل كمبود نيروي متخصص در اين زمينه اقرادي كه در كشورهاي ذكر شده در زمينه كامپيوتر و آي تي مشغول به كار هستند از حقوق خيلي خوبي هم برخوردارند.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...