بهترین کشور ها برای ادامه تحصیل پرستاری

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هابهترین کشور ها برای ادامه تحصیل پرستاری
0
zeynab2021 پرسیده شده در 4 ماه پیش

سلام خدمت دوستان
برای ادامه تحصیل در رشته پرستاری بعد از اتمام دوره ۴ ساله در دانشگاه دولتی در ایران بهترین کشور ها برای ادامه تحصیل کدام است؟
ایا در امریکا میتوان تحصیل در این رشته را ادامه داد؟ چگونه؟

6 پاسخ به این سوال داده شده است
hosseinheathead پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

واقعیت به صورت کلی پاسخ به این سوال امکان پذیر نیست و معیار های مختلف و علایق شخصی می توان تاثیر گذار باشد. لذا برای اخذ اطلاعات تکمیلی می توانید با شماره تماس های موسسه حقوقی ملک پور ارتباط برقرار نمایید و از مشاوره رایگان آنها استفاده تنایید.

با تشکر

t.gahvareh پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و وقت بخیر برای تحصیل در رشته پرستاری برای برخی از کشورها می توان اقدام نمود. اما تمامی شرایط افراد باید مورد بررسی قرار گیرد. از جمله مدرک زبان، سن و میزان پشتوانه مالی . نکته مهم دیگری که باید مدنظر قرار داد این است که مدرک پرستاری دانشجویان ایرانی در سایر کشورها ابتدا باید معادل سازی شود. یک سری راه های راحت تر برای ورود به سایر کشورها وجود دارد. توصیه می شود حتما با یک مشاور متخصص صحبت نمایید.

behaminkarimi پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام وقت بخیر

شما در حال حاضر در برخی از کشورها مانند کانادا امکان ادامه تحصیل را دارید البته این موضوع به سایر شرایط شما نیز بستگی دارد و سایر شرایط نیز باید در نظر گرفته شود.

موفق باشید

elmira f پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام دوست عزیز. رشته پرستاری جز مواردی است که نیاز به معادلسازی دارد. باید شرایط شما از جمله سن، گپ تحصیلی، تمکن مالی و.. بررسی شود. بهترین حالت برای شما این است که از طریق تحصیل وارد کشور مقابل شوید تا در محیط بتوانید مدارک خود را معادسازی کنید. به شما پیشنهاد می شود برای کشورهایی مثل کانادا، دانمارک، هلند، اتریش و آلمان اقدام نمایید.

تحصیل در امریکا امکتن پذیراست ولی باید شرایط لازم را داشته باشید تا مورد قبول واقع شوید.

mahdavi عضو سایت پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام

شما می توانید از طریق یک دوره تحصیلی وارد کشورهای top اروپایی شوید و در کنار این تحصیل مدارک تحصیلی خود را معادل سازی کنید و بعد از آن وارد بازار کار شوید.

تشکر

shabnam seifollahpor پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام دوست عزیز شما می توانید از طریق کشورهایی مثل کانادا و یا اتریش اقدام کنید البته باید شرایط دیگر شما نیز توسط مشاور بررسی شود که به همین منظور می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...